ЗавантаженняЗачекайте, будь ласка...

КОНКУРС АУДІО

Будь почутим! Вмикай диктофон і бери участь у конкурсі аудіо робіт у одній з трьох номінацій: найкращого подкасту, пісні та радіогри.

Щоб записати роботу достатньо звичайного мобільного телефону.

Нехай твій голос почує уся країна.

Співай, транслюй подкасти, приймай участь у аудіо конкурсах!

Правила конкурсу

 1. Визначення

1.1 Конкурс: Аудіоконкурс від Представництва ЄС в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді»;

1.2 Засновник Конкурсу: Представництво ЄС в Україні;

1.3 Інтернет-сторінка Конкурсу: веб-сторінка Конкурсу на сайті www.euroquiz.org.ua;

1.4 Матеріали: аудіо матеріали, надані учасником Конкурсу;

1.5 Формат Матеріалів: для участі в Конкурсі Матеріали приймаються в таких форматах:

 • посилання на опубліковану аудіо роботу на сайті  www.soundcloud.com. Учасник надає посилання на розміщені матеріали на сайті  www.soundcloud.com при реєстрації у Конкурсі на сайті www.euroquiz.org.ua;
 • не допускається використання у аудіозаписі будь-яких об'єктів авторських прав, права на які належать третім особам і не отримані Учасником Конкурсу в порядку, установленому чинним законодавством України;

1.6 Експертне журі: сформоване Засновником Конкурсу журі, яке буде здійснювати оцінку аудіо робіт в рамках Конкурсу та визначати фіналістів і переможців Конкурсу за такими категоріями:

 • Найкращий Аудіоподкаст;
 • Найкраща Пісня;
 • Найкраща Аудіовікторина.

 

 1. Вимоги до Конкурсу Аудіоподкаст

2.1 Учасником Конкурсу може бути громадянин України віком 22 – 30 років після успішного проходження реєстрації для участі у Конкурсі.

2.1.1 Один Учасник може надати для участі у Конкурсі необмежену кількість робіт у різних номінаціях, але лише одна робота може зайняти призове місце.

2.1.2  Для участі у Конкурсі Учасник реєструється на інтернет-сторінці www.euroquiz.org.ua шляхом заповнення анкети.

2.2 Аудіоподкаст має відповідати тематиці:

 • Практичні аспекти європейської інтеграції України
 • Відносин між Україною та ЄС
 • Бізнес-проекти та проекти місцевого розвитку в Україні за участю ЄС
 • Успішні історії співпраці Україна-ЄС від місцевих бізнесменів та активістів

2.3 Заявку на участь у Конкурсі та посилання на Аудіоподкаст потрібно надіслати з 09.02.2016 по 25.04.2016 включно.

2.3.1 Аудіоподкаст має бути завантажений на сайті  www.soundcloud.com не раніше 09.02.2016

2.3.2 Подати Аудіоподкаст до 25 квітня 2016 року

2.4.  Максимальна тривалість роботи: 10 хвилин.

2.5. Не можна використовувати не свої матеріали при створенні Аудіоподкасту, лише у випадку, якщо Ви маєте дозвіл.

 

 1. Вимоги до Конкурсу Європісня

3.1 Учасником Конкурсу може бути громадянин України віком 16 – 30 років після успішного проходження реєстрації для участі у Конкурсі.

3.1.1 Один Учасник може надати для участі у Конкурсі необмежену кількість робіт у різних номінаціях, але лише одна робота може зайняти призове місце.

3.1.2 Для участі у Конкурсі Учасник реєструється на інтернет-сторінці www.euroquiz.org.ua шляхом заповнення анкети.

3.2 Учасники можуть самостійно ідентифікувати конкретну тему, що стосується  Європейського Союзу.

3.3 Заявку на участь у Конкурсі та посилання на пісню потрібно надіслати з 09.02.2016 по 25.04.2016 включно.

3.3.1 Пісня має бути завантажена на сайті  www.soundcloud.com не раніше 09.02.2016

3.3.2 Подати заявку на участь у Конкурсі до 25 квітня 2016 року

3.4  Максимальна тривалість роботи: 4 хвилин.

3.5 Не можна використовувати не свої матеріали при створенні пісні, лише у випадку, якщо Ви маєте дозвіл.

 

 1. Вимоги до Конкурсу Аудіовікторина

4.1 Учасником Конкурсу може бути громадянин України віком 16 – 30 років після успішного проходження реєстрації для участі у Конкурсі.

4.1.1 Один Учасник може надати для участі у Конкурсі необмежену кількість робіт у різних номінаціях, але лише одна робота може зайняти призове місце.

4.1.2  Для участі у Конкурсі Учасник реєструється на інтернет-сторінці www.euroquiz.org.ua шляхом заповнення анкети.

4.2 Учасники можуть самостійно ідентифікувати конкретну тему, що стосується  Європейського Союзу.

4.3 Заявку на участь у Конкурсі та посилання на пісню потрібно надіслати з 09.02.2016 по 25.04.2016 включно.

4.3.1 Аудіогра має бути завантажена на сайті  www.soundcloud.com не раніше 09.02.2016

4.3.2 Подати заявку на участь у Конкурсі до 25 квітня 2016 року

4.4  Максимальна тривалість роботи: 10 хвилин.

4.5 Не можна використовувати не свої матеріали при створенні гри, лише у випадку, якщо Ви маєте дозвіл.

 

 1. Критерії для вибору найкращих робіт.

5.1 Роботи, подані для участі у Конкурсі, повинні відповідати таким вимогам вказаних у Пункті 2, Пункті 3 та Пункті 4.

5.2 Робота, що пройшли перевірку модераторами Конкурсу на відповідність вимогам Засновника Конкурсу зазначеним в даних правилах, будуть опубліковані в травні 2016 року на сторінці Конкурсу www.euroquiz.org.ua в розділі «Конкурс Аудіо».

5.3 Експертне журі Конкурсу на власний розсуд має право дискваліфікувати роботу у випадку його невідповідності критеріям, зазначеним у Пункті 2, Пункті 3 та Пункті 4 цих Правил. Також Експертне журі Конкурсу дискваліфікує аудіороботи, які суперечать загальновизнаним моральним і культурним цінностям, включають в себе або припускають зміст сексуального, порнографічного характеру, розпалювання міжрасової або міжнаціональної ворожнечі, суперечать чинному законодавству України.

5.4 Учасники Конкурсу, чия аудіоробота відповідає пунктам 2, 3, та 4 повідомляються про це за допомогою електронної пошти, зазначеної в реєстраційній формі.

5.5 Переможці будуть оголошені 15.06.2016 на сайті Конкурсу. Учасники будуть запрошені на Церемонію Нагородження до Києва, що відбудеться у червні 2016 року, де вони отримають призи за такими номінаціямя:

 • Найкращий Аудіоподкаст;
 • Найкраща Пісня;
 • Найкраща Аудіовікторина.

5.6 Всі Учасники Конкурсу, які пройшли у Фінал, зобов'язуються укласти відповідний договір про надання прав на показ своєї роботи з Замовником Конкурсу під час Церемонії Нагородження.

5.7. У разі відмови Учасника від виконання умов п.5.6 цих правил буде дискваліфікований з Конкурсу.

  

 1. Вручення призів

6.1 Всі учасники конкурсу отримають сувенірну продукцію від Представництва ЄС

6.2 Учасник розуміє і погоджується з тим, що отримання ним у ході (або за підсумками) Конкурсу яких би то не було призів у матеріальній формі не є гарантованим. Факт участі Учасника в Конкурсі не покладає ні на Засновника Конкурсу, ні на будь-яких третіх осіб (в тому числі спонсорів Конкурсу) ніяких зобов'язань по врученню Учаснику яких би то не було призів у матеріальній формі.

6.3 Засновник Конкурсу на власний розсуд вирішує питання про вручення Учаснику будь-якого призу в матеріальній формі. Таке рішення Засновника Конкурсу є остаточним і не підлягає оскарженню і /або роз'ясненню.

6.4 У разі якщо в процесі (або за підсумками) Конкурсу Учасника за рішенням Засновника Конкурсу буде номіновано до вручення призу в матеріальній формі, такий приз Учасник отримає у строк, встановлений особою, яка буде вручати приз – Засновником Конкурсу або спонсором Конкурсу. При цьому Засновник Конкурсу не несе відповідальності за якість або придатність такого призу. У разі якщо Учасник з будь-яких причин не зможе використовувати отриманий приз за його цільовим призначенням, Учасник не вимагатиме від Засновника Конкурсу будь-якої заміни зазначеного призу.

 

 1. Право інтелектуальної власності та персональні дані

7.1 Кожен Учасник Конкурсу гарантує, що йому належать всі права інтелектуальної власності та / або їм отримані всі необхідні дозволи щодо наданих їм Матеріалів, необхідних для участі у Конкурсі. Учасник також гарантує, що надані їм Матеріали не є предметом будь-яких претензій або позовів і гарантує дотримання всіх авторських і / або суміжних прав третіх осіб на об'єкти включені до Роботи. У разі пред'явлення до Засновника Конкурсу будь-яких претензій або позовів у зв'язку з порушенням прав на Матеріали, Учасник врегулює такі претензії і позови самостійно і за свій рахунок, і відшкодує Засновнику Конкурсу всі пов'язані з такими претензіями і позовами збитки.

7.2 Для можливості проведення Конкурсу Учасник Конкурсу надає Засновнику Конкурсу право на використання наданих Учасником Матеріалів, необхідне для проведення Конкурсу, в тому числі право на опублікування Роботи на Інтернет сторінці Конкурсу, таким чином робота стане доступною необмеженому числу осіб у будь-який час з будь-якого місця за їх вибором.

7.3 У разі перемоги Учасник передає Засновнику Конкурсу право на Публічний показ конкурсної роботи.

7.4 Реєструючись для участі в Конкурсі, Учасник Конкурсу надає Засновнику Конкурсу свою згоду (у разі, якщо Учасником надаються персональні дані інших осіб, - гарантує згоду таких осіб) на обробку наданих при Реєстрації і / або згодом при проведенні Конкурсу персональних даних, включаючи прізвище, ім'я , по батькові, номери телефонів та адресу електронної пошти для цілей організації і проведення Конкурсу, включаючи передачу персональних даних Засновнику Конкурсу та його афілійованим особам, а також, у разі обрання Учасника переможцем Конкурсу, публікацію його прізвища, імені та по батькові, інших наданих учасником даних на інтернет-сторінці Конкурсу.

7.5 Суб'єкти персональних даних користуються правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року.

7.6 Всі відносини, що виникають у зв'язку з Конкурсом, будуть регулюватися законодавством України. Всі Учасники погоджуються на виняткову юрисдикцію України.

 

 1. Інші умови

8.1 Реєструючись для участі в Конкурсі, Учасник приймає умови даних Правил і зобов'язується виконувати їх. Невиконання умов цих Правил є підставою для дискваліфікації Учасника.

8.2 Засновник Конкурсу не несе відповідальності за несвоєчасне отримання, втрату або пошкодження Матеріалів та повідомлень, що направляються у зв'язку з Конкурсом. Обов'язок забезпечити функціонування засобів зв'язку для своєчасного отримання повідомлень, що направляються у зв'язку з Конкурсом, покладається на особу, яка подає Матеріали (Учасника Конкурсу).

8.3 Учасник самостійно оплачує витрати у зв'язку з участю в Конкурсі, включаючи створення, подання (демонстрацію) Роботи.

Дізнатись більше

© 2015—2016 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.