ЗавантаженняЗачекайте, будь ласка...

 

ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ БЛОГІВ 2016

Сорокіна Марина , смт Березне, із блогом "Мій вклад в майбутнє України"

 

Умови Конкурсу блогів

Часто пишеш у соціальних мережах, але хочеш, щоб твої думки читали не лише друзі? Ведеш власний блог, але хочеш справжньої слави? 

Створи короткий блогозапис на тему співпраці України та ЄС, зареєструйся на нашому сайті, збирай коментарі та отримуй призи. Твої думки прочитають тисячі відвідувачів сайту.

 Блогозапис має відповідати лише трьом критеріям:

  • Відповідати євротематиці;
  • Бути оригінальним і не використовувати власність чужого авторського права;
  • Бути розміщеним на сайті/блозі в проміжку між 11 лютого і 20 травня.

Увага! Учасникам конкурсу має бути від 16 до 30 років.

Етапи конкурсу:

  1. З 11 лютого до 20 травня 2016 року опублікуй блогозапис на тему співпраці України-ЄС та зареєструйся на сайті euroquiz.org.ua/blog-contest, надавши нам посилання на блог та доступ до твоєї Google Analytics
  2. До 20 травня відвідувачі твого блогу зможуть прочитати твою роботу та залишити коментарі. Автор блогу, який збере найбільше переглядів, поширень та коментарів стане переможцем конкурсу. 
  3. У червні під час Церемонії нагородження автор найбільш популярного блогозапису отримає приз.

Реєструйся, пиши, коментуй, поширюй та перемагай.

 

 

Блоги наших учасників

Дорошенко Андрій, 19 років, Херсонська область
Блог про вступ України до ЄвроСоюзу та про Системи стандартів України та Євросоюзу
Слава Святослав, 23 років, Закарпатська область
Опис в основному про інвестиції, та свої власні думки на деякі питання
Алежко Ольга, 27 років, Київ (місто)
Я пишу про новини зі Східної Європи на англійській мові, де більшість матеріалу присвячене розвитку відносин України з Євросоюзом. Сердечно запрошую почитати мій блог.
Білянська Ксенія Ігорівна , 16 років, Луганська область
Блог створений з метою поширення знань про європейський інтеграційний простір і його ролі для прогресивної молоді України.
Борисов Сергій , 23 років, Запорізька область
Чи знаєте Ви...?
Доманська Оксана, 30 років, Рівненська область
Блог євроклубу "Нація" ДНЗ "Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі"
Ільїна Олександра , 20 років, Вінницька область
Протягом багатьох років правовою основою відносин між Україною та ЄС є Угода про партнерство та співробітництво. У своєму блозі я планую розповісти про співпрацю України та ЄС та висловити свій погляд на цей союз.
Ларіна Юлія, 20 років, Донецька область
Мой блог носит несколько личный характер, но я очень часто обсуждаю и думаю над темой евроинтеграции, поэтому поводу посвятила маленький отзыв об этом)
Михайло Ломоносов , 21 років, Чернігівська область
Блог рорзкриває власне розуміння Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європою.
Олександр Кіншов, 21 років, Вінницька область
Европейский союз — это не просто единый рынок или союз стран, это нечто большее. Даже официальное определение говорит нам, что это объединение преследует не только материальные, но и культурные ценности.
Пугач Ілона , 20 років, Вінницька область
Політика ЄС щодо України на сучасному етапі Якщо говорити про взаємостосунки між Україною та Європейським Союзом, варто назвати правові основи цих взаємовідносин...
Риженко Тетяна, 16 років, Чернігівська область
... Щоб рухатись уперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали. Кожна країна розвивається своїм шляхом, віками формується її культура та багатовікова історія, налагоджуються торгівельно-економічні зв'язки, міжнародні відносини. Запис музики Бетховена – це Німеччина, духмяний аристократичний чай – Англія, портрет Джоконди – Італія, безсмертні твори Шекспіра – Англія, ароматні парфуми – Франція…
Сорокіна Марина , 17 років, Рівненська область
Я, Сорокіна Марина, учениця ДПТНЗ "Березнівське ВПУ". Вже другий рік я є учасницею та лідером євроклубу "Власна справа", який функціонує у нас в училищі. Блог я спільно веду з нашим керівником, Мельник Наталією Володимирівною.
Стуконог Каринка, 17 років, Запорізька область
На сьогодні, кожен, хто мешкає в Україні, переживає стрес із-за ситуації в країні. Ці люди знають, що таке труднощі. Вони навчилися жити інакше, об'єдналися в міцний єдиний народ...
Сухорибко Микола І, 29 років, Тернопільська область
Блог вчителя історії Зборівської державної української гімназії імені Р.Завадовича
Титаренко Світлана, 19 років, Київська область
Україна є європейською державою. Народ України прагне побудувати економічно та демократично розвинену країну, зміцнюючи позиції на міжнародній арені і показати, що в Україні не так все погано як бачить світ...
Тімченко Юлія, 21 років, Харківська область
Хочеш отримати якісну європейську освіту? Знайти перспективну роботу? Потрібно зробити лише один крок, твій власний крок… Крок до нового життя та нових вражень. Долучайся до європейського суспільства та отримай життя , якого ти прагнеш! Як це зробити, ти дізнаєшся, читаючи блог!

Реєструйся, пиши, коментуй, поширюй та перемагай.

Журі конкурсу

Напиши на тему співпраці України та ЄС, Твої записи прочитають тисячі відвідувачів сайту!

Правила конкурсу

1.   ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Назва: Конкурс блогів  від Представництва ЄС в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді».

1.2 Офіційна вебсторінка Конкурсу: http://euroquiz.org.ua/

1.3 Конкурс проводиться з 11 лютого до 20 травня. Офіційне оприлюднення результатів відбудеться 15 червня та нагородження переможців на Церемонії нагородження 30 червня 2015 року.

1.4 Всі можливі конфліктні ситуації вирішуються Технічною Командою Конкурсу (ask@euroquiz.org.ua). Рішення, прийняті технічною командою, оскарженню не підлягають.

 

2. ВИМОГИ ДО РОБІТ:

2.1  Блогозапис має:

  • Відповідати тематиці зв’язку України та Європи;
  • Бути оригінальним;
  • Бути написаним і розміщеним на  сайті/блозі Учасника.

2.2 Робота не повинна мати зневажливий лайливий характер.

2.3 Згода на надання доступу до Google Analytics.

2.4 Не можна використовувати не свої матеріали. 

2.5 Блог має бути створений у зазначений період часу з 11 лютого до 20 травня  2016.

2.6 Подати роботу до 20 травня  2016.

2.7 Згода на використання роботи Представництвом ЄС.

 

3.   ВИСУВАННЯ БЛОГІВ

3.1  Для подачі блогозапису Учасник має бути віком 16 - 30 років

3.2 Заявка на висунення блогів відбувається через інтерфейс офіційної вебсторінки Конкурсу на нашому сайті, натиснувши кнопку "Взяти участь" та заповнити всі графи заявки.

3.3 Висування блогів розпочинається з 11 лютого 2016 і триває до 20 травня  2016 року.

3.4 Учасник має погодитися із політикою конфіденційності Представництва ЄС та, у разі перемоги, погодитися із вимогою надати право Представництву ЄС використовувати роботу.

3.5 Власник блогу може відмовитись від участі його блогу в Конкурсі в будь-який час. Для цього достатньо надіслати листа на адресу Технічної Команди Конкурсу ask@euroquiz.org.ua.

3.6 Реєстрація блогу в Конкурсі може бути припинена за рішенням Технічної Команди в будь-який момент, якщо інформація розміщена в блозі, на думку Технічної Команди, порушує українське законодавство, моральны чи етичні норми.

 

4. ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ:

4.1 Технічна Команда Конкурсу буде оцінювати роботи за кількістю відвідувань блогів та кількістю коментарів.

4.2 Технічна Команда Конкурсу буде оцінювати роботи протягом 20 травня  по 15 червня  2016.

4.3 До 15 червня  будуть оголошені  переможці Конкурсу.

 

5. НАГОРОДЖЕННЯ

5.1 Всі учасники конкурсу отримають сувенірну продукцію від Представництва ЄС

5.2 Переможці будуть оголошені 15 червня  2016 року та нагороджені 30 червня 2016 року під час Церемонії нагородження.

 

6.   ПРАВО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

6.1 Кожен Учасник Конкурсу гарантує, що йому належать всі права інтелектуальної власності та / або їм отримані всі необхідні дозволи щодо наданих їм Матеріалів, необхідних для участі у Конкурсі. Учасник також гарантує, що надані їм Матеріали не є предметом будь-яких претензій або позовів і гарантує дотримання всіх авторських і / або суміжних прав третіх осіб на об'єкти включені до блогу. У разі пред'явлення до Засновника Конкурсу будь-яких претензій або позовів у зв'язку з порушенням прав на Матеріали, Учасник врегулює такі претензії і позови самостійно і за свій рахунок, і відшкодує Засновнику Конкурсу всі пов'язані з такими претензіями і позовами збитки.

6.2 Для можливості проведення Конкурсу Учасник Конкурсу надає Засновнику Конкурсу право на використання наданих Учасником Матеріалів, необхідне для проведення Конкурсу, в тому числі право на опублікування Роботи на Інтернет сторінці Конкурсу, таким чином робота стане доступною необмеженому числу осіб у будь-який час з будь-якого місця за їх вибором.

6.3 У разі перемоги Учасник передає Засновнику Конкурсу право на Публічний показ конкурсної роботи.

6.4 Реєструючись для участі в Конкурсі, Учасник Конкурсу надає Засновнику Конкурсу свою згоду (у разі, якщо Учасником надаються персональні дані інших осіб, - гарантує згоду таких осіб) на обробку наданих при Реєстрації і / або згодом при проведенні Конкурсу персональних даних, включаючи прізвище, ім'я , по батькові, номери телефонів та адресу електронної пошти для цілей організації і проведення Конкурсу, включаючи передачу персональних даних Засновнику Конкурсу та його афілійованим особам, а також, у разі обрання Учасника переможцем Конкурсу, публікацію його прізвища, імені та по батькові, інших наданих учасником даних на інтернет-сторінці Конкурсу.

6.5 Суб'єкти персональних даних користуються правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року.

6.6 Всі відносини, що виникають у зв'язку з Конкурсом, будуть регулюватися законодавством України. Всі Учасники погоджуються на виняткову юрисдикцію України.

 

7.   ІНШІ УМОВИ

7.1 Реєструючись для участі в Конкурсі, Учасник приймає умови даних Правил і зобов'язується виконувати їх. Невиконання умов цих Правил є підставою для дискваліфікації Учасника.

7.2 Засновник Конкурсу не несе відповідальності за несвоєчасне отримання, втрату або пошкодження Матеріалів та повідомлень, що направляються у зв'язку з Конкурсом. Обов'язок забезпечити функціонування засобів зв'язку для своєчасного отримання повідомлень, що направляються у зв'язку з Конкурсом, покладається на особу, яка подає Матеріали (Учасника Конкурсу).

7.3 Учасник самостійно оплачує витрати у зв'язку з участю в Конкурсі, включаючи створення, подання (демонстрацію) блогу.

Дізнатись більше

© 2015—2016 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.