Дискусійні клуби

Чому Україна споживає вдвічі більше енергії на душу населення, ніж її європейські сусіди? Як енергозбереження може стати рушієм економічного розвитку? Хто допоможе молоді розвивати власну справу?

Знаєш відповіді на усі ці запитання або ж хочеш їх дізнатися? Приходь на один з серії дискусійних клубів від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Гарячі теми, палкі дискусії та спілкування з найкращими експертами у галузях зелених технологій, енергоефективності та співпраці України з ЄС гарантовані.


Зустрічай дискусійний клуб у своєму місті!


Зареєструватися
на участь в Дискусійному клубі


Новин та анонси про Дискусійні клуби

Понеділок, 13 Лютого 2017 0 Львів
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на дискусійний клуб «Енергоефективність: сучасний тренд чи необхідність?», що почнеться об 11:00 24 лютого у конференц-залі коворкінгу Comuna (Львів, вул. Галицька, 1).
Понеділок, 13 Лютого 2017 0 Чернівці
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на дискусійний клуб «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?», що почнеться о 15:00 23 лютого у Центрі європейської інформації при Чернівецькій обласній бібліотеці (вул. О. Кобилянської, 47).
Понеділок, 13 Лютого 2017 0 Івано-Франківськ
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на дискусійний клуб «Енергоефективність: сучасний тренд чи необхідність?», що почнеться о 14:00 28 лютого у готелі «Станіславів» (Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 7).
Понеділок, 13 Лютого 2017 0 Тернопіль
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на дискусійний клуб «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?», що почнеться 01 березня об 11:00 у Центрі європейських студій Тернопільського національного економічного університету (бульвар Т.Шевченка, 9, ауд. 32).
Понеділок, 13 Лютого 2017 0 Ужгород
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує взяти участь у дискусійному клубі «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?», що почнеться о 13:00 21 лютого у приміщенні Ужгородського національного університету (пл. Народна, 4).
Понеділок, 23 Січня 2017 0 Полтава
Учасники Дискусійного клубу в Полтаві обговорювали питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Молодь обговорювала можливості роботи закордоном та переваг роботи в громадському секторі. Тема для дискусійного клубу була обрана не випадково, адже питання роботи для молоді міста є насправді актуальним.
Понеділок, 23 Січня 2017 0 Запоріжжя
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує взяти участь у дискусійному клубі «Сучасний тренд чи необхідність?», що відбудеться 25 січня о 14:00 у малій залі Запорізького обласного центру молоді (вул. Патріотична, 49).
Понеділок, 23 Січня 2017 0 Кам'янське
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує взяти участь у дискусійному клубі «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?», що відбудеться 26 січня о 14:00 у приміщенні готелю «Шиллер» (вул. Медична 5а, 2 поверх).
Понеділок, 23 Січня 2017 0 Харків
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує взяти участь у дискусійному клубі «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?», що почнеться 27 січня о 13:00 у приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління (проспект Московський, 75).
Четвер, 01 Грудня 2016 0 Кропивницький
Учасники Дискусійного клубу у Кропивницькому обговорювали те яким чином підвищити інтерес молоді до принципів енергоефективності, стимулювати проведення реформ та сприяти впровадженню нових технологій задля зменшення енергоспоживання.
Понеділок, 28 Листопада 2016 0 Чернігів
Експерти та активна молодь Чернігова обговорювали питання що потрібно зробити чернігівцям аби не мерзнути взимку і при цьому не сплачувати за комунальні послуги захмарні суми, а також яким чином виховати енергосвідоме покоління споживачів та власників.
Субота, 26 Листопада 2016 0 Черкаси
Учасники Дискусійного клубу обговорювала питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Місцеві спікери розповіли про гостру проблему безробіття в регіоні та наводили приклади можливих шляхів вирішення питання в контексті євроінтеграції України.
Четвер, 17 Листопада 2016 0 Житомир
Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало серію Дискусійних клубів з міста Житомир. Це місто було обране невипадково, адже актуальним питанням сьогодення є заощадження на витратах електроенергії та тепла, а Житомир є одним з лідерів енергоефективності в Україні. Дискусійний клуб проходив у дитячому садочку №63, що був утеплений за європейськими стандартами та є прикладом кращої практики.
© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.