Дискусійні клуби

Чому Україна споживає вдвічі більше енергії на душу населення, ніж її європейські сусіди? Як енергозбереження може стати рушієм економічного розвитку? Хто допоможе молоді розвивати власну справу?

Знаєш відповіді на усі ці запитання або ж хочеш їх дізнатися? Приходь на один з серії дискусійних клубів від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Гарячі теми, палкі дискусії та спілкування з найкращими експертами у галузях зелених технологій, енергоефективності та співпраці України з ЄС гарантовані.


Зустрічай дискусійний клуб у своєму місті!


Зареєструватися
на участь в Дискусійному клубі


Новин та анонси про Дискусійні клуби

Понеділок, 23 Січня 2017 0 Запоріжжя
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує взяти участь у дискусійному клубі «Сучасний тренд чи необхідність?», що відбудеться 25 січня о 14:00 у малій залі Запорізького обласного центру молоді (вул. Патріотична, 49).
Понеділок, 23 Січня 2017 0 Кам'янське
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує взяти участь у дискусійному клубі «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?», що відбудеться 26 січня о 14:00 у приміщенні готелю «Шиллер» (вул. Медична 5а, 2 поверх).
Понеділок, 23 Січня 2017 0 Харків
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує взяти участь у дискусійному клубі «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?», що почнеться 27 січня о 13:00 у приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління (проспект Московський, 75).
Неділя, 22 Січня 2017 0 Полтава
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує взяти участь у дискусійному клубі «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?», що відбудеться 23 січня о 14:00 в приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі (вул. Коваля, 3, кім. 302).
Четвер, 01 Грудня 2016 0 Кропивницький
Учасники Дискусійного клубу у Кропивницькому обговорювали те яким чином підвищити інтерес молоді до принципів енергоефективності, стимулювати проведення реформ та сприяти впровадженню нових технологій задля зменшення енергоспоживання.
Понеділок, 28 Листопада 2016 0 Чернігів
Експерти та активна молодь Чернігова обговорювали питання що потрібно зробити чернігівцям аби не мерзнути взимку і при цьому не сплачувати за комунальні послуги захмарні суми, а також яким чином виховати енергосвідоме покоління споживачів та власників.
Субота, 26 Листопада 2016 0 Черкаси
Учасники Дискусійного клубу обговорювала питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Місцеві спікери розповіли про гостру проблему безробіття в регіоні та наводили приклади можливих шляхів вирішення питання в контексті євроінтеграції України.
Четвер, 17 Листопада 2016 0 Житомир
Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало серію Дискусійних клубів з міста Житомир. Це місто було обране невипадково, адже актуальним питанням сьогодення є заощадження на витратах електроенергії та тепла, а Житомир є одним з лідерів енергоефективності в Україні. Дискусійний клуб проходив у дитячому садочку №63, що був утеплений за європейськими стандартами та є прикладом кращої практики.
© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.