Дискусія у Полтаві «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?»

Понеділок, 23 Січня 2017 0 Полтава

23 січня у Полтаві відбувся Дискусійний клуб від Представництва ЄС в Україні. Учасники обговорювали питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Молодь обговорювала можливості роботи закордоном та переваг роботи в громадському секторі. Тема для дискусійного клубу була обрана не випадково, адже питання роботи для молоді міста є насправді актуальним.

Модератор:

  • Марія Симонова, модератор Дискусійних клубів в проекті “ЄС: вибір молодого покоління України” від Представництва ЄС

Спікери:

  • Максим Кривенко, бізнесмен, професійний ейчар, співзасновник компанії «Цукерня», директор компанії «Newrun»;
  • Ольга Гришко, фахівець з питань міграції, протидії торгівлі людьми, головний програмний спеціаліст благодійної організації «Світло надії»;
  • Юрій Левченко, громадський діяч, директор комунальної установи «Інститут розвитку міста»;
  • Ірина Земелько, керівник Євроклубу «Європростір», заступник директора КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28.

Молодий успішний полтавський підприємець з досвідом роботи як в Україні, так і в європейських країнах, Максим Кривенко, залучає до роботи в своїй компанії молодих людей, застосовуючи європейську практику. Він звертає увагу молоді, не на якості компетенцій молодого працівника, а на поведінці і бажанні навчатись – як основних факторах під час прийому на роботу в сучасну компанію. Спираючись на особистий досвід він стверджує, що далеко не вся молодь готова навчатись і професійно рости і далеко не всіх цікавить особистісний та професійний ріст. Це і є головною перешкодою у підборі персоналу. Експерт стверджує, що оскільки його компанія розвивається, постійно потребує нових спеціалістів.

Левченко Юрій погоджується та наголошує на можливостях для полтавчан реалізувати себе в громадському секторі, що в осноному наслідує євпропейські практики та методи заохочення. Безумовно, для залучення міжнародного фінансування обов’язковими є певні компетенції, зокрема, знання мов. Пан Юрій стверджує, що робота в громадському секторі дає багато можливостей для розвитку в нашій країні. Він також підкреслює, що досвід європейських країн у різних галузях, таких як міське планування, урбанізм, медицина, культурний обмін є важливим для українського суспільства.

Ольга Гришко стверджує, що варто самостійно шукати своє призначення, спробувати свої сили і в бізнесі, і в громадській роботі, і в державному секторі. Можливості різні, але всі реальні. Варто пам'ятати, що ніхто нікому нічого не зобов'язаний і ми самі творці своєї долі, ми самі відповідальні за своє майбутнє і нам самим його творити. Повертаючись до теми дискусіного клубу, вона підкреслює, що ніхто, крім нас самих, не повинен нам нічим забезпечувати.

Максим Кривенко підтримує тези та наголошує на перевагах навчання закордоном, використання здобутих знань та застосування європейської моделі поведінки в нашій країні. Земелько Ірина розказала про кредо свого життя - «Головною передумовою до успіху будь-якої справи – є любов до неї». А ще важливіше цю справу творити тут.

Дискусія виважено підводить самих учасників до висновку, що молодь повинна самостійно “шукати себе” в професійному житті і брати на себе відповідальність за успіх чи неуспіх своєї справи. Головне - мати бажання та готовність працювати, особливо, над самим собою.

Дискусійний клуб проводиться в рамках інформаційного проекту "ЄС: вибір молодого покоління України", який спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України. Проект є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає ГО Фундація "Відкрите суспільство". Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.


Інші новини

Середа, 31 Травня 2017 0
7 червня у м.Суми відбувся Дискусійний клуб «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?» від Представництва ЄС в Україні.
Середа, 24 Травня 2017 0
24 травня у Маріупольському державному університеті Представництво Європейського Союзу в Україні провело дискусійний клуб «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?».
П'ятниця, 28 Квітня 2017 0
27 квітня в Чернігові відбувся дискусійний клуб на тему «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?». Захід був ініційований та організований Представництвом Європейського Союзу в Україні в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України".
Четвер, 27 Квітня 2017 0
27 квітня у Вінниці відбувся дискусійний клуб на тему «Енергоефективність: сучасний тренд чи необхідність». Захід був ініційований та організований Представництвом Європейського Союзу в Україні в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України».
Вівторок, 25 Квітня 2017 0
27 квітня в Херсоні Представництво ЄС в Україні провело дискусійний клуб «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?». Захід пройшов у рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України"який спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України.
П'ятниця, 21 Квітня 2017 0
25 квітня у Тернополі Представництво Європейського Союзу в Україні провело дискусійний клуб на тему «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?». Про що говорили читайте в нашому огляді.
Субота, 25 Березня 2017 0
25 березня у Києві відбувся дискусійний клуб «Енергоефективність зараз чи катастрофа завтра?» у співпраці з Еко-клубом НаУКМА «Зелена Хвиля».
Вівторок, 07 Березня 2017 0
7 березня у місті Рівне відбувся дискусійний клуб від Представництва ЄС в Україні «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?». Читайте більше в нашому огляді.
Середа, 01 Березня 2017 0
1 березня у Тернополі пройшов Дискусійний клуб від Представництва ЄС в Україні «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?».
Вівторок, 28 Лютого 2017 0
28 лютого в Івано-Франківську відбувся Дискусійний клуб на тему «Енергоефективність: сучасний тренд чи необхідність?». Про що говорили молодь міста та області читайте в огляді.
П'ятниця, 24 Лютого 2017 0
24 лютого у конференц-залі коворкінгу Communa у Львові відбувся Дискусійний клуб «Енергоефективність: сучасний тренд чи необхідність?» ініційований та організований Представництвом Європейського Союзу в Україні.
Четвер, 23 Лютого 2017 0
23 лютого у Чернівцях пройшов Дискусійний клуб від Представництва Європейського Союзу в Україні на тему «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?». Що думають про це жителі міста та області читайте в нашому огляді.
Вівторок, 21 Лютого 2017 0
21 лютого в Ужгороді пройшов Дискусійний клуб від Представництва Європейського Союзу в Україні на тему «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?». Учасники обговорювали питання ринку праці, створення робочих місць для молоді, можливостей самореалізації в громадському, бізнесовому секторах або ж у державній службі, про вікно можливостей, які відкриває ЄС перед молодими людьми.
П'ятниця, 27 Січня 2017 0
27 січня у Харкові пройшов Дискусійний клуб від Представництва Європейського Союзу в Україні на тему «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?».
Четвер, 26 Січня 2017 0
26 січня у місті Кам'янське пройшов Дискусійний клуб від Представництва Європейського Союзу в Україні на тему «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?». Про що поговорили та яких висновків дійшли читайте в нашому огляді.
Середа, 25 Січня 2017 0
25 січня у Запоріжжі відбувся Дискусійний клуб від Представництва Європейського Союзу в Україні на тему "Енергоефективність: сучасний тренд чи необхідність?". Що сказали жителі Запоріжжя читайте в нашій статті.
Четвер, 01 Грудня 2016 0
1 грудня у Кропивницькому учасники Дискусійного клубу від Представництва ЄС в Україні обговорювали те яким чином підвищити інтерес молоді до принципів енергоефективності, стимулювати проведення реформ та сприяти впровадженню нових технологій задля зменшення енергоспоживання.
Понеділок, 28 Листопада 2016 0
28 листопада у Чернігові пройшов Дискусійний клуб від Представництва ЄС в Україні. Експерти та активна молодь обговорювали питання що потрібно зробити чернігівцям аби не мерзнути взимку і при цьому не сплачувати за комунальні послуги захмарні суми, а також яким чином виховати енергосвідоме покоління споживачів та власників.
Субота, 26 Листопада 2016 0
26 листопада у Черкасах учасники Дискусійного клубу обговорювали питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Місцеві спікери розповіли про гостру проблему безробіття в регіоні та наводили приклади можливих шляхів вирішення питання в контексті євроінтеграції України.
Четвер, 17 Листопада 2016 0
17 листопада у Житомирі Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало серію Дискусійних клубів. Це місто було обране невипадково, адже актуальним питанням сьогодення є заощадження на витратах електроенергії та тепла, а Житомир є одним з лідерів енергоефективності в Україні. Дискусійний клуб проходив у дитячому садочку №63, що був утеплений за європейськими стандартами та є прикладом кращої практики.
© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.