До свята Дня Гідності та Свободи.

Середа, 22 Листопада 2017 євроклуб "ЄвроSTELLA" Охтирка Мироняк Оксана Василівна

21 листопада 2017 р. Охтирська гімназія за ініціативи євроклубу «ЄвроStella» (керівник Мироняк О.В.) та при підтримці ГУРТу , долучилася до свята Дня Гідності та Свободи.

21 листопада 2017 р. Охтирська гімназія за ініціативи євроклубу «ЄвроStella» (керівник Мироняк О.В.) та при підтримці ГУРТу , долучилася до свята Дня Гідності та Свободи. Це проект ГО EDCAMP UKRAINE, АГЕНЦІЇ ПРОДЮСУВАННЯ ОСВІТИ під патронатом МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ з проведення Усесвітнього Дня Гідності в Україні - НАЙМАСШТАБНІШОГО В ЄВРОПІ. У заходах взяло участь понад 140 учнів початкової та 360 учнів середньої та старшої ланки гімназії. У 2017 році Усесвітній День Гідності проводиться в Охтирській гімназії уже вдруге. Заходи відбуватимуться протягом символічного проміжку чаcу – з 21 листопада (День Гідності та Свободи України) до 9 грудня (Міжнародний день боротьби з корупцією). Свято розпочалося презентацією Дня Гідності та принципів гідності. Присутні переглянули промо-відео https://youtu.be/tRwrENsulD4 та звернення міністерки Лілії Гриневич https://youtu.be/lu7yi6HvdzE.
Учні/-иці й запрошені волонтери/-ки Охтирської гімназії розповіли історії про гідність. По переду ще «Гідність у дії!» від ПРООН та листи на підтримку активіста з Мадагаскару від Amnesty International. Усесвітній День Гідності – це захід, що об’єднує всіх, хто поділяють і підтримують ідею Гідності.
#gdignity, #gdignityUkraine
/globaldignity, /gdignityUkraine

Інші новини Євроклубів

© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.