Всесвітня правозахисна акція "Марафон написання листів політв'язням"

Субота, 11 Березня 2017 "Сучасник" Кам'янське Чирва Валентина Василівна

Євроклубівці спробували діяти відповідно до цьогорічного слогану правозахисників "Захищай права інших сьогодні" та взяли участь в "Марафоні написанні листів"

Євроклубівці сзш №12 м.Кам'янського(єк "Сучасник")та старшокласники нашої школи приєдналися до всесвітньої акції "Марафон написання листів політв'язням" ,яку започаткувала міжнародна організація Amnesty Internacional .Відбулася ця акція в рамках Всеукраїнського тижня права (5.12-9.12.16 р.) Правозахисна організація Amnesty International проводить акцію "Марафон написання листів" на підтримку політичних в'язнів у всьому світі. Марафон написання листів – глобальна та щорічна правозахисна кампанія, що присвячена дню прав людини (10 грудня) та проходить у понад 200 країнах світу.
Amnesty International - це всесвітній рух, що об’єднує понад 7 мільйонів людей, які вважають боротьбу з несправедливістю своєю особистою справою. Сподіваюся ,що наші учні зрозуміли:за права людини потрібно боротися! Пропонуємо долучитися до цієї акції всім шкільним євроклубам!

Інші новини Євроклубів

© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.