Всеукраїнський освітній проект "Відкривай Україну"

Вівторок, 28 Березня 2017 "Сучасник" Кам'янське Чирва Валентина Василівна

Участь євроклубу "Сучасник" м.Кам'янського у Всеукраїнському освітньому проекті "Відкривай Україну"

Євроклубівці школи №12 м.Кам'янського взяли участь в цікавому Всеукраїнському освітньому проекті "Відкривай Україну".
Організатором проекту є Благодійний фонд «З країни в Україну» та реалізується за сприяння Міністерства освіти та науки України .
Мета проекту - створити середовище для розвитку підлітків малих міст України,у якому вони набудуть необхідні компетенції та отримають можливість реалізувати власні ідеї в школі та місті.
Завдання проекту:
- допомогти підліткам перейти у відповідальне життя свідомого громадянина України;
- створити умови для формування ініціативності,активної особистісної позиції та командної роботи;
- розвинути креативність,почуття відповідальності за свої рішення ,визначати і долати ризики, здатність планувати проекти та досягати поставлених цілей,аналізувати аргументи та перевіряти факти.
Проект складається з 2 етапів (шкільного і міського).1 і 2 етапи навчання команди проходять за допомогою он-лайн-платформи:реєструються ,отримують завдання і інструкції,переглядають лекції,вивчають допоміжні матеріли і навчальні кейси, завантажують результати своєї роботи і відслідковують поступ своєї та інших команд.
Проекти,над якими працюють команди є реальними і мають втілитися в шкільному та міському середовищах.
Проектом нашої шкільної команди став екологічний ляльковий театр «Еколюди».За допомогою казки та ляльок,створених своїми руками з використаних матеріалів,євроклубівці пропагували екологічний стиль життя та відповідальне ставлення до природи. Прем’єра його вистави відбулася 30 січня перед учнями молодшої школи.Сподобалася вистава і вчителям праці , які побачили її в рамках міського семінару-практикума.Таким чином ,команда успішно пройшла перший етап проекту . Проект «Відкривай Україну» дозволяє учням застосувати свої предметні та життєві компетентності в реальному житті.

Інші новини Євроклубів

© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.