Євровікторина-2017

Понеділок, 08 Травня 2017 Euroworld Кривий Ріг Дєрусова Ірина Юріївна

Євроклуб "Euroworld" Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 в рамках святкування Дня Європи в Україні пропонуємо всім бажаючим взяти участь у "Євровікторині-2017".

Євроклуб "Euroworld" Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 в рамках святкування Дня Європи в Україні пропонуємо всім бажаючим взяти участь у "Євровікторині-2017".

Термін проведення "Євровікторини-2017": 9 травня - 20 травня 2017 р.

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.

Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:
- формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України;
- ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями;
- популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема молоді;
- залучення населення регіонів України до діяльності, пов’язаної з інтеграцією країни до ЄС;
- поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європейського Союзу, утвердження спільних європейських цінностей.

З метою відзначення Дня Європи, а також 60-тої річниці створення Європейської економічної спільноти та 25-й річниці підписання Договору про Європейський Союз євроклуб "Euroworld" організовує "Євровікторину-2017", і темою цьогорічної вікторини стало гасло "Україна - це Європа".Більше відомостей про "Євровікторину-2017" на сайті євроклубу "Euroworld" Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 (http://euroworld.at.ua)

Інші новини Євроклубів

© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.