СТУДЕНТИ ТА ШКОЛЯРІ ПОЗМАГАЛИСЯ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ

Середа, 24 Травня 2017 Європа Луцьк Максимчук Тамара

Брейн-ринг у Луцькому НТУ

СТУДЕНТИ ТА ШКОЛЯРІ ПОЗМАГАЛИСЯ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ
Брейн-ринг «Чи знаєте ви Європу» 19 травня відбувся в Луцькому НТУ. Організатори інтелектуального турніру – відділ неперервного навчання, клуб «Європа» та бібліотека Луцького НТУ. Захід проведено в рамках відзначення Днів Європи в Україні.
Учасниками брейн-рингу стали студентські команди з Луцького НТУ та СНУ імені Лесі Українки, а також учнівські команди з гімназії №14 імені Василя Сухомлинського, гімназії №4 імені Модеста Левицького та ЗОШ №25 міста Луцька.


Оцінювало результати змагань компетентне журі, у складі якого – координатор інформаційного центру ЄС в м. Луцьку Катерина Деделюк, доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Оксана Урбан і директор бібліотеки Луцького НТУ Світлана Бакуменко.


Курували процес гри доктор педагогічних наук, професор Луцького НТУ, завідувач ВНН Олена Ковальчук і фахівець 1-ї категорії відділу неперервного навчання Тамара Максимчук.


Учасники змагалися в таких конкурсах як «Представлення», «Фотоконкурс», «Конкурс капітанів», а також відповідали на спеціально розроблену представництвом ЄС в Україні платформу запитань на тему історії, культури та економіки країн Європи.
Переможцем брейн-рингу стали учасники зі школи №25 – команда «Євроклуб «Зоря». І переможці, і учасники були відзначені подарунками – солодощами та блокнотами.
У перерві між конкурсами молодь ознайомилася з десятьма найбільшими європейськими бібліотеками, презентацію про які підготували працівники бібліотеки Луцького НТУ.
Нагадаємо, що це вже не перша тематична зустріч школярів і студентів у стінах Луцького НТУ. Клуб «Європа» традиційно організовує освітньо-інформаційні заходи з метою розширення знань про Європу, країн Європейського Союзу та сприяння вихованню європейської свідомості в молоді.
Галина Мартинюк


Інші новини Євроклубів

© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.