Відбулася зустріч координаторів Інформаційних центрів ЄС з різних регіонів України

Понеділок, 03 Квітня 2017 0 Euroquiz

Упродовж 29-30 березня 2017 року в м. Львів на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбувалася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні.

На зустрічі зібралися 20 координаторів із різних міст України. Представники з Інформаційних центрів ЄС Києва, Дніпра, Луцька, Тернополя, Херсона, Одеси, Івана-Франківська, Маріуполя, Чернівців, Сум, Вінниці, Острога, Ужгорода, Білої Церкви, Харкова та Чернігова обговорювали потенційні напрямки співпраці та проведення спільних заходів Інформаційних центрів і Представництва Європейського Союзу.

Учасники щорічної зустрічі також мали нагоду почути про можливості для молоді в рамках програм ЄС (Еразмус+, Горизонт 2020, Creative Europe), обговорити та ознайомитися з інформаційними джерелами Представництва ЄС, які презентувала Ірина Стаднійчук, документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні.

Ключовим моментом події стала зустріч із Головою Представництва ЄС Хюґом Мінґареллі. Він звертаючись до координаторів Інформаційних центрів, наголосив, що у їхній особі Європейський Союз бачить ключових гравців у справі реформування української держави.

 

 

За словами пана Мінґареллі, у своїй діяльності Інформаційні центри повинні в основному орієнтуватися на молодь, але також бути відкритими для усього суспільства і засобів масової інформації. Посол ЄС переконаний, що сьогодні надзвичайно важливо розповідати якомога більше про Європейський Союз, його діяльність, основні цілі.

Також посол наголосив, що Європейський Союз робить усе можливе для того, щоб допомогти Україні зберегти суверенітет і територіальну цілісність. Окрім того, ЄС підтримує реформи в Україні і процес створення соціально орієнтованої ринкової економіки.

Він нагадав, що наразі у Європейського Союзу є численні програми, орієнтовані на проведення реформ в енергетичній та судовій сфері, боротьбі з корупцією та розвитку підприємницької діяльності. За словами Хюґа Мінґареллі, одним із основних завдань Інформаційних центрів є донесення інформації про ці програми до суспільства.

Координатор Інформаційного центру ЄС у Львові, професор кафедри країнознавства і міжнародного туризму Наталія Антонюк зазначила, що на шляху європейської інтеграції Україна переживає цілу низку об’єктивних і суб’єктивних труднощів, проте демократичні перетворення, які відбувається в країні завдяки інтеграції, мають надзвичайно велике значення.

 

 

«Безвідносно до того чи держава вступить до ЄС чи ні, якщо вона буде відповідати його критеріям, це уже свідчитиме про високий економічний і демократичний рівень її розвитку», – додала Наталія Антонюк.

Важливою частиною заходу стали тренінги від спеціаліста з комунікацій Олександра Кульчицького, який представив свою формулу успіху в комунікаціях і розповів як змусити інформацію працювати на себе.

Керівник парламентської експертної групи з євроінтеграції Денис Черніков дискутував із учасниками щодо майбутніх відносин України і ЄС.

Виконавчий координатор Інформаційного центру ЄС у Львові Галина Процик, підсумовуючи, зазначила на важливості таких щорічних зустрічей координаторів Інформаційних центрів. За її словами, такі заходи дозволяють об’єднувати зусилля учасників з усієї країни.

«Упродовж цих днів ми разом підсумовували роботу Інфоцентрів за 2016 рік, обмінювалися свіжими ідеями та досвідом, а також окреслювали та планували роботу центрів у цьому році. Окрім цікавих та корисних тренінгових сесій, все ж найважливішим досягненням і результатом зустрічі ми вважаємо розширення кола однодумців та кола довіри в Україні, що дозволяє імплементувати основну мету діяльності Центрів – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС», - додала Галина Процик.

Відзначимо, що щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів ЄС стала черговим заходом нашого проекту «Euroquiz» та кампанії «Будуймо Європу в Україні», яку Представництво ЄС проводить упродовж року по всій Україні.

Дізнатися більше про найближчі події, які будуть організовані нашим проектом, Ви можете на офіційному сайті «Euroquiz», а також в соціальних мережах ( посилання внизу).

Сайт: http://euroquiz.org.ua

Вконтакті:  https://vk.com/euroquiz_org

Facebook: https://www.facebook.com/euroquiz.org.ua/


Інші новини

Понеділок, 12 Червня 2017 0
Сьогодні у приміщенні Представництва ЄС в Україні пройшло нагородження переможців вікторини на тему Європи та Європейського Союзу Euroquiz. Перемогу здобули Вікторія Абакумова з Харкова (у складному рівні) та Євген Васильченко з Добропілля (у простому рівні), які набрали найбільшу кількість балів протягом 5 раундів вікторини.
Четвер, 25 Травня 2017 0
24 травня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація "Відкрите суспільство "».
Четвер, 18 Травня 2017 0
18 травня в Ужгороді пройшов День кар’єри ЄС від Представництва ЄС в Україні.
Вівторок, 16 Травня 2017 0
16 травня 2017 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні пройшов 5-й студентський «Ярмарок вакансій». Організаторами заходу виступили Інформаційний центр ЄС ЧНУ та Університетський центр кар’єри при профспілковій організації студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
Четвер, 04 Травня 2017 0
27 квітня 2017 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.
П'ятниця, 21 Квітня 2017 0
25 квітня 2017 р. на базі Тернопільського національного економічного університету з ініціативи Інформаційного центру ЄС ТНЕУ й за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано за підтримки ректора вищого навчального закладу, доктора економічних наук, професора Андрія Крисоватого й у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.
Понеділок, 27 Березня 2017 0
Економіка і географія – не єдине, що об’єднує Європу. Старий світ виніс зі своєї кривавої історії двох світових війн один, на перший погляд, дуже простий, проте важливий урок – Європа зможе жити благополучно лише в мирі та злагоді між усіма державами, що її формують. І хто б міг подумати, що передвісником цього миру стане … футбол.
Вівторок, 21 Березня 2017 0
Завжди мріяли про вищу освіту у Європі, проте побачивши прейскуранти на європейське навчання вже встигли вирішити, що Вам слід забути про свою мету? Агов, не потрібно розчаровуватися! У Вас є купа нагод виграти право на безкоштовне, а найголовніше – це якісне навчання в Європі! Ми зібрали найпривабливіші освітні програми з Європи для українців:
Четвер, 01 Грудня 2016 0
Учасники Дискусійного клубу у Кропивницькому обговорювали те яким чином підвищити інтерес молоді до принципів енергоефективності, стимулювати проведення реформ та сприяти впровадженню нових технологій задля зменшення енергоспоживання.
Понеділок, 28 Листопада 2016 0
Експерти та активна молодь Чернігова обговорювали питання що потрібно зробити чернігівцям аби не мерзнути взимку і при цьому не сплачувати за комунальні послуги захмарні суми, а також яким чином виховати енергосвідоме покоління споживачів та власників.
Субота, 26 Листопада 2016 0
Учасники Дискусійного клубу обговорювала питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Місцеві спікери розповіли про гостру проблему безробіття в регіоні та наводили приклади можливих шляхів вирішення питання в контексті євроінтеграції України.
Четвер, 17 Листопада 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало серію Дискусійних клубів з міста Житомир. Це місто було обране невипадково, адже актуальним питанням сьогодення є заощадження на витратах електроенергії та тепла, а Житомир є одним з лідерів енергоефективності в Україні. Дискусійний клуб проходив у дитячому садочку №63, що був утеплений за європейськими стандартами та є прикладом кращої практики.
Понеділок, 06 Червня 2016 0
6 червня 2016 року пройшов Всеукраїнський форум «ФОРМАТ: Європеєць» від Представництва ЄС в Україні. Захід став фінальним акордом інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді».
© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.