День кар’єри ЄС у Тернополі

П'ятниця, 21 Квітня 2017 0

25 квітня 2017 р. на базі Тернопільського національного економічного університету з ініціативи Інформаційного центру ЄС ТНЕУ й за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано за підтримки ректора вищого навчального закладу, доктора економічних наук, професора Андрія Крисоватого й у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.

Усі бажаючі мали нагоду поспілкуватися з працедавцями, представниками компаній, гостями заходу упродовж цілого дня – з 10 до 17.00 год. У молодих людей, яких упродовж дня завітало близько п’ятисот осіб, виникало багато запитань, на що вони отримували вичерпні відповіді. Під час урочистого відкриття зустрічі до присутніх зі словами вітань звернулися в.о. проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Григорій Монастирський та керівник Інформаційного центру ЄС ТНЕУ Олена Васильків.

День кар’єри об’єднав у стінах ТНЕУ партнерів-працедавців. Серед 35-ти зареєстрованих можемо виокремити: комерційні компанії, фірми – 23, представники влади – 5, внз – 2, неурядові організації – 1, банківські установи – 3. Колектив Міжнародного відділу ТНЕУ представив до уваги молоді можливості участі у міжнародних програмах і проектах. Цикл заходів у рамках Дня кар’єри було поділено на три блоки: ярмарок вакансій – спілкування працедавців та інших партнерів з молоддю у холі університету; презентації діяльності установ та організацій у виставковій залі ТНЕУ; тематичні тренінги для відвідувачів Дня кар’єри. Також усі бажаючі мали нагоду долучитися до участі в роботі дискусійного клубу в Центрі Європейських та Міжнародних Студій ТНЕУ.


Під час тренінгів молоді люди мали можливість дізнатися про те, як правильно написати резюме щоб досягнути успішного результату, як ефективно пройти співбесіду, як уникнути помилок, що потрібно знати працівнику на першій роботі у своїй кар’єрі. Студенти активно спілкувалися з тренерами, ставили запитання, на які отримували вичерпні відповіді.

День кар’єри був, окрім своєї основної мети – налагодження ефективного діалогу між молоддю та працедавцями, сприяння працевлаштуванню молодих осіб - був спрямований на те, щоб вирішити такі проблеми: дефіцит вільних робочих місць, брак практичного досвіду і відсутність чіткого взаємозв’язку між ринком освітніх послуг та ринком праці; підтримка та соціальна адаптація військових, звільнених у запас, надання навиків ведення власного бізнесу, допомога у подальшому працевлаштуванні.

Учасники заходу отримали цікавий практичний досвід, можливість поспілкуватися, обмінятися думками, знайти шляхи вирішення проблем у сфері працевлаштування.

Програму заходу можна завантажити нижче:

Скачать //EU_Career_Agenda_Ternopil.docx

За додатковою інформацією звертайтеся до Інформаційного центру ЄС в Тернополі по телефону 067 801 32 45 або пишіть на e-mail presa@tneu.edu.ua

«День кар’єри ЄС» у Тернополі є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у Тернополі, в рамках інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.


Інші новини

Понеділок, 12 Червня 2017 0
Сьогодні у приміщенні Представництва ЄС в Україні пройшло нагородження переможців вікторини на тему Європи та Європейського Союзу Euroquiz. Перемогу здобули Вікторія Абакумова з Харкова (у складному рівні) та Євген Васильченко з Добропілля (у простому рівні), які набрали найбільшу кількість балів протягом 5 раундів вікторини.
Четвер, 25 Травня 2017 0
24 травня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація "Відкрите суспільство "».
Четвер, 18 Травня 2017 0
18 травня в Ужгороді пройшов День кар’єри ЄС від Представництва ЄС в Україні.
Вівторок, 16 Травня 2017 0
16 травня 2017 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні пройшов 5-й студентський «Ярмарок вакансій». Організаторами заходу виступили Інформаційний центр ЄС ЧНУ та Університетський центр кар’єри при профспілковій організації студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
Четвер, 04 Травня 2017 0
27 квітня 2017 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.
Понеділок, 03 Квітня 2017 0
Упродовж 29-30 березня 2017 року в м. Львів на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбувалася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні.
Понеділок, 27 Березня 2017 0
Економіка і географія – не єдине, що об’єднує Європу. Старий світ виніс зі своєї кривавої історії двох світових війн один, на перший погляд, дуже простий, проте важливий урок – Європа зможе жити благополучно лише в мирі та злагоді між усіма державами, що її формують. І хто б міг подумати, що передвісником цього миру стане … футбол.
Вівторок, 21 Березня 2017 0
Завжди мріяли про вищу освіту у Європі, проте побачивши прейскуранти на європейське навчання вже встигли вирішити, що Вам слід забути про свою мету? Агов, не потрібно розчаровуватися! У Вас є купа нагод виграти право на безкоштовне, а найголовніше – це якісне навчання в Європі! Ми зібрали найпривабливіші освітні програми з Європи для українців:
Четвер, 01 Грудня 2016 0
Учасники Дискусійного клубу у Кропивницькому обговорювали те яким чином підвищити інтерес молоді до принципів енергоефективності, стимулювати проведення реформ та сприяти впровадженню нових технологій задля зменшення енергоспоживання.
Понеділок, 28 Листопада 2016 0
Експерти та активна молодь Чернігова обговорювали питання що потрібно зробити чернігівцям аби не мерзнути взимку і при цьому не сплачувати за комунальні послуги захмарні суми, а також яким чином виховати енергосвідоме покоління споживачів та власників.
Субота, 26 Листопада 2016 0
Учасники Дискусійного клубу обговорювала питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Місцеві спікери розповіли про гостру проблему безробіття в регіоні та наводили приклади можливих шляхів вирішення питання в контексті євроінтеграції України.
Четвер, 17 Листопада 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало серію Дискусійних клубів з міста Житомир. Це місто було обране невипадково, адже актуальним питанням сьогодення є заощадження на витратах електроенергії та тепла, а Житомир є одним з лідерів енергоефективності в Україні. Дискусійний клуб проходив у дитячому садочку №63, що був утеплений за європейськими стандартами та є прикладом кращої практики.
Понеділок, 06 Червня 2016 0
6 червня 2016 року пройшов Всеукраїнський форум «ФОРМАТ: Європеєць» від Представництва ЄС в Україні. Захід став фінальним акордом інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді».
© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.