Ярмарок вакансій та День кар'єри ЄС в Чернівцях

Вівторок, 16 Травня 2017 0

16 травня 2017 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні пройшов 5-й студентський «Ярмарок вакансій». Організаторами заходу виступили Інформаційний центр ЄС ЧНУ та Університетський центр кар’єри при профспілковій організації студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

«Ярмарок вакансій» тривав з 10:00 до 16:30 год. Розпочався захід із прес-конференції організаторів, керівництва університету, представників органів місцевого самоврядування та компаній.

На відкритті заходу були присутні: Мельничук С. В., ректор Чернівецького національного університету, професор, доктор фізико-математичних наук; Марусик Т. В., проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу, професор, доктор історичних наук;  Кожолянко Л. М., заступник директора Чернівецького обласного центру занятості; Зушман М. Б., керівник Інформаційного центру Європейського Союзу ЧНУ, директор Наукової бібліотеки ЧНУ, доцент кафедри української літератури ЧНУ ім. Ю. Федьковича; Кіндзерський В.В., голова профспілкового комітету студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича; Левкун О. Я., директор Університетського центру кар’єри; представники бізнесу та підприємств міста, студентська молодь; медіа міста та області.

Загальна кількість партнерів, що взяли участь у заході - 41. Серед них представники Чернівецьких обласного та міського центрів зайнятості, які окреслили бажаючим ситуацію на ринку праці в регіоні та надали консультації по працевлаштуванню. На «Ярмарку вакансій» були представлені комерційні компанії зі сфери обслуговування, торгівлі, ІТ-сфери, банківської сфери, які пропонували студентам стажування, тимчасове та постійне працевлаштування.

Слід зазначити, що найбільшу зацікавленість у студентів та відвідувачів заходу викликав європейський вимір «Ярмарку вакансій», який був представлений освітньою програмою ЄС Еразмус +, Асоціацією випускників-підприємців ЧНУ ім. Ю. Федьковича «BUKEANA», культурно-освітнім центром «Gedankendah».

Велика кількість молодих людей взяли участь у тренінгах, організованих ІЦ. Зокрема тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +» мав інформаційно-консультативний характер. Тренер старалася подати аудиторії слухачів, інформаію про переваги їхньої участі у студентській програмі ЕRASMUS+ та з тими питаннями, якими вони можуть зіштовхнутись. Ну і звісно щодо характеру самої програми.  Студенти зрозуміли, що все в їхніх руках, адже практично кожного місяця відкриваються нові конкурси на отримання стипендії ERASMUS+ і, зокрема, у віділлі міжнародних з'вязків ЧНУ ім. Ю. Федьковича можна отримати консультаію з будь яких запитань щодо участі у прогамах мобільності для студентів та викладачів.

 

Захоплюючим та креативним став для відвідувачів тренінг «StartUp: від ідеї до власного бізнесу. Основні проблеми стартаперів регіону». Спочатку студенти дізнались, що таке StartUp, як серед тисячі ідей вибрати успішну та як правильно і поетапно її реалізувати. Потім за допомогою інтерактивної гри «Стартап-ідея «студентів для студентів», розбившись на команди, учасники змагались за приз глядацьких симпатій.

«Ярмарок вакансій» викликав неабиякий інтерес серед молоді м. Чернівці, сприяв формуванню активної громадської позиції та навичок у сфера кар’єрного зростання.

За додатковою інформацією звертайтеся до Інформаційного центру ЄС в м.  Чернівці по телефону 095 5655535  або пишіть на e-mail eui@chnu.edu.ua.

«Ярмарок вакансій» у м. Чернівці є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС ЧНУ ім. Ю. Федьковича та профспілковою організацією студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича, в рамках інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.


Інші новини

Понеділок, 12 Червня 2017 0
Сьогодні у приміщенні Представництва ЄС в Україні пройшло нагородження переможців вікторини на тему Європи та Європейського Союзу Euroquiz. Перемогу здобули Вікторія Абакумова з Харкова (у складному рівні) та Євген Васильченко з Добропілля (у простому рівні), які набрали найбільшу кількість балів протягом 5 раундів вікторини.
Четвер, 25 Травня 2017 0
24 травня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація "Відкрите суспільство "».
Четвер, 18 Травня 2017 0
18 травня в Ужгороді пройшов День кар’єри ЄС від Представництва ЄС в Україні.
Четвер, 04 Травня 2017 0
27 квітня 2017 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.
П'ятниця, 21 Квітня 2017 0
25 квітня 2017 р. на базі Тернопільського національного економічного університету з ініціативи Інформаційного центру ЄС ТНЕУ й за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано за підтримки ректора вищого навчального закладу, доктора економічних наук, професора Андрія Крисоватого й у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.
Понеділок, 03 Квітня 2017 0
Упродовж 29-30 березня 2017 року в м. Львів на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбувалася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні.
Понеділок, 27 Березня 2017 0
Економіка і географія – не єдине, що об’єднує Європу. Старий світ виніс зі своєї кривавої історії двох світових війн один, на перший погляд, дуже простий, проте важливий урок – Європа зможе жити благополучно лише в мирі та злагоді між усіма державами, що її формують. І хто б міг подумати, що передвісником цього миру стане … футбол.
Вівторок, 21 Березня 2017 0
Завжди мріяли про вищу освіту у Європі, проте побачивши прейскуранти на європейське навчання вже встигли вирішити, що Вам слід забути про свою мету? Агов, не потрібно розчаровуватися! У Вас є купа нагод виграти право на безкоштовне, а найголовніше – це якісне навчання в Європі! Ми зібрали найпривабливіші освітні програми з Європи для українців:
Четвер, 01 Грудня 2016 0
Учасники Дискусійного клубу у Кропивницькому обговорювали те яким чином підвищити інтерес молоді до принципів енергоефективності, стимулювати проведення реформ та сприяти впровадженню нових технологій задля зменшення енергоспоживання.
Понеділок, 28 Листопада 2016 0
Експерти та активна молодь Чернігова обговорювали питання що потрібно зробити чернігівцям аби не мерзнути взимку і при цьому не сплачувати за комунальні послуги захмарні суми, а також яким чином виховати енергосвідоме покоління споживачів та власників.
Субота, 26 Листопада 2016 0
Учасники Дискусійного клубу обговорювала питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Місцеві спікери розповіли про гостру проблему безробіття в регіоні та наводили приклади можливих шляхів вирішення питання в контексті євроінтеграції України.
Четвер, 17 Листопада 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало серію Дискусійних клубів з міста Житомир. Це місто було обране невипадково, адже актуальним питанням сьогодення є заощадження на витратах електроенергії та тепла, а Житомир є одним з лідерів енергоефективності в Україні. Дискусійний клуб проходив у дитячому садочку №63, що був утеплений за європейськими стандартами та є прикладом кращої практики.
Понеділок, 06 Червня 2016 0
6 червня 2016 року пройшов Всеукраїнський форум «ФОРМАТ: Європеєць» від Представництва ЄС в Україні. Захід став фінальним акордом інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді».
© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.