День кар'єри ЄС в Маріуполі

Четвер, 25 Травня 2017 0 Euroquiz

24 травня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація "Відкрите суспільство "».

Дні кар'єри проходять у різних містах України в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді», який націлений на сприяння поширенню інформації про Євросоюз і процесах євроінтеграції України серед молоді у віці від 16 до 30 років. На Дні кар'єри компанії мають можливість знайти фахівців, а молодь - записатися на стажування або пройти співбесіду.

 

Вибір Маріупольського держуніверситету основний локацією для проведення такого масштабного заходу зумовлений низкою чинників. Саме на базі МДУ в 2015 році був відкритий Інформаційний центр ЄС (директор центру - Катерина Трима), на базі якого регулярно проходять освітні та культурно-просвітницькі заходи для маріупольців. Маріупольський держуніверситет активно співпрацює з провідними вузами країн Євросоюзу, бере участь в програмах науково-технічної допомоги, програмах академічної мобільності, за якими щорічно сотні студентів і викладачів проходять стажування за кордоном. На Дні кар'єри студенти і викладачі поділилися досвідом навчання і роботи в європейських країнах, розказали, як заповнюються заявки і складаються мотиваційні листи для участі в міжнародних проектах.

На відкриття Дня кар'єри до Маріуполя прибули керівник Програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні Беренд де Гроот і радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова.

Також до присутніх звернувся ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він підкреслив, що основне завдання вузу - підготувати кваліфікованого і затребуваного фахівця в тісній співпраці з роботодавцями, що забезпечить його успішне працевлаштування. «Потрібно робити все, щоб наші студенти, після закінчення університету залишалися в рідному місті. Для цього вкрай важливо, щоб в Маріуполі створювалися нові робочі місця, з'являлися можливості для самореалізації молоді », - підсумував ректор. До слова, відсоток працевлаштування випускників МДУ досягає 80%.

Для молоді, яка відвідала День кар'єри у МДУ, проводилися цікаві і корисні заходи. Крім знайомства з роботодавцями, учасники змогли пройти безкоштовні тренінги з розвитку навичок, важливих для професійного зростання: «Резюме по-європейськи: Europass та мотиваційний лист», «Співбесіда: технології професійної самопрезентації», «Співбесіда з роботодавцем: найпоширеніші питання, юридичні аспекти , безпрограшні правила ».

«Чи є місце молоді України в Європейському просторі?» Цю тему обговорили маріупольські студенти і всі бажаючі в рамках дискусійного клубу Представництва ЄС в Україні. Спікерами виступили радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова, проректор з міжнародних зв'язків МДУ, професор Микола Трофименко, голова Виконавчого комітету Маріупольської міської ради Олександр Кочурін, менеджер IT-проектів, локальний менеджер Бетрут Академії в Маріуполі Єва Бельченко, громадський активіст , волонтер Дмитро Чичера.

Крім того, 24 травня стартувала 19 сесія Єврошколи, в ході якої українські студенти і випускники вузів отримають нові знання від кращих європейських і вітчизняних фахівців, а також можливість вивчити основні питання відносин між Україною та ЄС, поспілкуватися з представниками інститутів Євросоюзу і вченими.


Інші новини

Понеділок, 12 Червня 2017 0
Сьогодні у приміщенні Представництва ЄС в Україні пройшло нагородження переможців вікторини на тему Європи та Європейського Союзу Euroquiz. Перемогу здобули Вікторія Абакумова з Харкова (у складному рівні) та Євген Васильченко з Добропілля (у простому рівні), які набрали найбільшу кількість балів протягом 5 раундів вікторини.
Четвер, 18 Травня 2017 0
18 травня в Ужгороді пройшов День кар’єри ЄС від Представництва ЄС в Україні.
Вівторок, 16 Травня 2017 0
16 травня 2017 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні пройшов 5-й студентський «Ярмарок вакансій». Організаторами заходу виступили Інформаційний центр ЄС ЧНУ та Університетський центр кар’єри при профспілковій організації студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
Четвер, 04 Травня 2017 0
27 квітня 2017 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.
П'ятниця, 21 Квітня 2017 0
25 квітня 2017 р. на базі Тернопільського національного економічного університету з ініціативи Інформаційного центру ЄС ТНЕУ й за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано за підтримки ректора вищого навчального закладу, доктора економічних наук, професора Андрія Крисоватого й у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.
Понеділок, 03 Квітня 2017 0
Упродовж 29-30 березня 2017 року в м. Львів на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбувалася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні.
Понеділок, 27 Березня 2017 0
Економіка і географія – не єдине, що об’єднує Європу. Старий світ виніс зі своєї кривавої історії двох світових війн один, на перший погляд, дуже простий, проте важливий урок – Європа зможе жити благополучно лише в мирі та злагоді між усіма державами, що її формують. І хто б міг подумати, що передвісником цього миру стане … футбол.
Вівторок, 21 Березня 2017 0
Завжди мріяли про вищу освіту у Європі, проте побачивши прейскуранти на європейське навчання вже встигли вирішити, що Вам слід забути про свою мету? Агов, не потрібно розчаровуватися! У Вас є купа нагод виграти право на безкоштовне, а найголовніше – це якісне навчання в Європі! Ми зібрали найпривабливіші освітні програми з Європи для українців:
Четвер, 01 Грудня 2016 0
Учасники Дискусійного клубу у Кропивницькому обговорювали те яким чином підвищити інтерес молоді до принципів енергоефективності, стимулювати проведення реформ та сприяти впровадженню нових технологій задля зменшення енергоспоживання.
Понеділок, 28 Листопада 2016 0
Експерти та активна молодь Чернігова обговорювали питання що потрібно зробити чернігівцям аби не мерзнути взимку і при цьому не сплачувати за комунальні послуги захмарні суми, а також яким чином виховати енергосвідоме покоління споживачів та власників.
Субота, 26 Листопада 2016 0
Учасники Дискусійного клубу обговорювала питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Місцеві спікери розповіли про гостру проблему безробіття в регіоні та наводили приклади можливих шляхів вирішення питання в контексті євроінтеграції України.
Четвер, 17 Листопада 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало серію Дискусійних клубів з міста Житомир. Це місто було обране невипадково, адже актуальним питанням сьогодення є заощадження на витратах електроенергії та тепла, а Житомир є одним з лідерів енергоефективності в Україні. Дискусійний клуб проходив у дитячому садочку №63, що був утеплений за європейськими стандартами та є прикладом кращої практики.
Понеділок, 06 Червня 2016 0
6 червня 2016 року пройшов Всеукраїнський форум «ФОРМАТ: Європеєць» від Представництва ЄС в Україні. Захід став фінальним акордом інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді».
© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.