День кар’єри ЄС у Луцьку

П'ятниця, 06 Жовтня 2017 0

6 жовтня 2017 р. в приміщенні бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся День кар’єри ЄС у м. Луцьк. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у м. Острозі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація “Відкрите суспільство”».

Під час відкриття заходу були присутні проректор з роботи з молоддю та євроінтеграції СНУ імені Лесі Українки Анна Данильчук, керівник ІЦ ЄС в м. Луцьк Катерина Деделюк, начальник відділу організації профорієнтаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості Наталія Балакіна.

В заході взяли участь 30 партнерів, з них – 15 комерційних компаній, 9 неурядових організацій, 2 центри зайнятості, 2 центри кар’єри (м. Луцьк, м. Київ), 2 представники ВНЗ (міжнародний відділ, громадська оргіназація від ЛНТУ), представники програм і проектів ЄС (Еразмус +, Креативна Європа).

Було проведено три тренінги: Резюме по-європейськи: Europass та мотиваційний лис; Перша співбесіда, Співбесіда на роботу твоєї мрії: DOS & DONTS; Робота за кордоном: як не потрапити у халепу (типові схеми торгівлі людьми, шахрайства тощо). Слухачам було цікаво дізнатися та отримати практичні цінні знання з важливих для них питань. Особлива увага і зацікавленість слухачів було пов’язана із практичними порадами щодо розробки, представлення якісного CV і мотиваційного листа. Слухачам, також, розповіли про основні інформаційні ресурси, які допоможуть їм у пошуку та виборі програм навчання, стажування в ЄС. 

Проект був покликаний підвищити мотивацію молоді регіону до розширення їхніх компетенцій та особистого професійного розвитку з огляду на потреби роботодавців та критерії відбору працівників. У ході спілкування роботодавці ознайомили учасників з принципами та цінностями їхніх компаній.  Формат проекту створив платформу для діалогу та прямого контакту молоді регіону з представниками комерційних компаній, громадських організацій.

Багато учасників прийшли «підготовлені» та мали можливість надати  свої резюме, які будуть збережені у бази даних окремих компаній. Крім цього, роботодавці аналізували зміст, структуру  резюме та давали поради щодо його удосконалення. Роботодавці підготували спеціальні бланки анкет для молоді про посади, які їх цікавлять; професійні якості; очікування потенційних працівників  від роботодавця; контактну інформацію. Фахівці Волинського та Луцького міського центрів зайнятості мали можливість тісніше поспілкуватися із багатьма роботодавцями та запросили на захід безробітних, що знаходяться на їхньому обліку.

Одним із найбільш цікавих для відвідувачів учасників заходу були гості з Чеської Республіки, які прибули для участі в Дні кар’єри. Для молоді були презентовані цікаві можливості, які вони пропонують для потенційних працівників, умови роботи та її оплата. Компанія пропонуємо стажування з перспективами працевлаштування на постійній основі. 

//www.youtube.com/watch?v=r5oc705b3P0

«День кар’єри ЄС» у м. Луцьк є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у Луцьку, в рамках інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.


Інші новини

Середа, 11 Жовтня 2017 0
10 жовтня 2017 року в Національному університеті «Острозька академія» відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у м. Острозі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація “Відкрите суспільство”».
Четвер, 05 Жовтня 2017 0
5 жовтня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся «День кар’єри ЄС». Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС м. Львова у співпраці з відділом сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЛНУ ім. І. Франка, та за підтримки Представництва ЄС в Україні.
Субота, 30 Вересня 2017 0
29 вересня 2017 року у в кампусі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся «День кар’єри ЄС». Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС м. Миколаїв за підтримки Представництва ЄС в Україні.Захід відвідали 469 учасників.
Понеділок, 12 Червня 2017 0
Сьогодні у приміщенні Представництва ЄС в Україні пройшло нагородження переможців вікторини на тему Європи та Європейського Союзу Euroquiz. Перемогу здобули Вікторія Абакумова з Харкова (у складному рівні) та Євген Васильченко з Добропілля (у простому рівні), які набрали найбільшу кількість балів протягом 5 раундів вікторини.
Четвер, 08 Червня 2017 0
7 червня 2017 року у Конгрес-центрі Сумського державного університету пройшов інформаційний захід «День кар'єри ЄС», спрямований на ознайомлення молоді зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар’єрними можливостями для молоді в європейському просторі.
Четвер, 25 Травня 2017 0
24 травня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація "Відкрите суспільство"».
Четвер, 18 Травня 2017 0
18 травня в Ужгороді пройшов День кар’єри ЄС від Представництва ЄС в Україні.
Вівторок, 16 Травня 2017 0
16 травня 2017 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні пройшов 5-й студентський «Ярмарок вакансій». Організаторами заходу виступили Інформаційний центр ЄС ЧНУ та Університетський центр кар’єри при профспілковій організації студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
Четвер, 04 Травня 2017 0
27 квітня 2017 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.
П'ятниця, 21 Квітня 2017 0
25 квітня 2017 р. на базі Тернопільського національного економічного університету з ініціативи Інформаційного центру ЄС ТНЕУ й за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано за підтримки ректора вищого навчального закладу, доктора економічних наук, професора Андрія Крисоватого й у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.
Понеділок, 03 Квітня 2017 0
Упродовж 29-30 березня 2017 року в м. Львів на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбувалася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні.
Понеділок, 27 Березня 2017 0
Економіка і географія – не єдине, що об’єднує Європу. Старий світ виніс зі своєї кривавої історії двох світових війн один, на перший погляд, дуже простий, проте важливий урок – Європа зможе жити благополучно лише в мирі та злагоді між усіма державами, що її формують. І хто б міг подумати, що передвісником цього миру стане … футбол.
Вівторок, 21 Березня 2017 0
Завжди мріяли про вищу освіту у Європі, проте побачивши прейскуранти на європейське навчання вже встигли вирішити, що Вам слід забути про свою мету? Агов, не потрібно розчаровуватися! У Вас є купа нагод виграти право на безкоштовне, а найголовніше – це якісне навчання в Європі! Ми зібрали найпривабливіші освітні програми з Європи для українців:
Четвер, 01 Грудня 2016 0
Учасники Дискусійного клубу у Кропивницькому обговорювали те яким чином підвищити інтерес молоді до принципів енергоефективності, стимулювати проведення реформ та сприяти впровадженню нових технологій задля зменшення енергоспоживання.
Понеділок, 28 Листопада 2016 0
Експерти та активна молодь Чернігова обговорювали питання що потрібно зробити чернігівцям аби не мерзнути взимку і при цьому не сплачувати за комунальні послуги захмарні суми, а також яким чином виховати енергосвідоме покоління споживачів та власників.
Субота, 26 Листопада 2016 0
Учасники Дискусійного клубу обговорювала питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Місцеві спікери розповіли про гостру проблему безробіття в регіоні та наводили приклади можливих шляхів вирішення питання в контексті євроінтеграції України.
Четвер, 17 Листопада 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало серію Дискусійних клубів з міста Житомир. Це місто було обране невипадково, адже актуальним питанням сьогодення є заощадження на витратах електроенергії та тепла, а Житомир є одним з лідерів енергоефективності в Україні. Дискусійний клуб проходив у дитячому садочку №63, що був утеплений за європейськими стандартами та є прикладом кращої практики.
Понеділок, 06 Червня 2016 0
6 червня 2016 року пройшов Всеукраїнський форум «ФОРМАТ: Європеєць» від Представництва ЄС в Україні. Захід став фінальним акордом інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді».
© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.