12.07.2018   11:00 EUVPБлог
Сьогодні Верховна Рада має розглянути 5 законопроектів з #Дорожня_карта.
Закликаємо депутатів голосувати ЗА європейське майбутнє України.

В другому читанні мають голосувати законопроект №4571, покликаний посилити захист авторських прав.

Другий законопроект, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг» за номером 2456-д, був розроблений з метою створення дієвої системи захисту прав споживачів фінансових послуг, усунення прогалин та неузгодженостей в чинній системі нормативно-правового забезпечення захисту прав споживачів.

Третій, Проект Закону №7270 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання переказу коштів, покликаний створити умови для розвитку послуг платіжних систем, створених нерезидентами (PayPal, ApplePay, GoogleWallet та інші), оскільки умови започаткування діяльності учасників цих систем потребують спрощення та уніфікації з умовами, установленими для резидентів.

Четвертий євроінтеграційний законопроект – №7387 про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів має, в першу чергу, підвищити рівень безпеки при перевезенні таких вантажів.

П’ятий законопроект стосується приведення національної системи стандартизації у відповідність до міжнародної та європейської практики. Йдеться про №7123 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про стандартизацію».

Більше на https://eu-ua.org/novyny/rada-12-lypnya-maye-rozglyanuty-pyat-yevrointegraciynyh-zakonoproektiv-z-dorozhnoyi-karty

Ухвалений євроінтеграційний закон про маркування органічної продукції є основними елементом, що наводить лад на українському ринку органічної продукції.
Про це повідомила Olga Trofimtseva в інтерв'ю агенції УНИАН.
Більше читайте на нашому євроінтеграційному порталі ⬇️


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.