07.11.2018   10:00 EUVPБлог
Разом з головою делегаціі ВР в ПА ОБСЄ Артуром Герасимовим зустрілися з представником Шотландської національної партії, членом парламенту Великої Британії Стюартом Макдоналдом.
Він разом з колегами бували на Донбасі. Обговорили безпекову і гуманітарну ситуацію на фронті. Серед іншого - проблему розмінування прилеглих до лінії зіткнення територій. Наголосили на небезпеках, що несуть псевдовибори, організовані Кремлем на окупованих територіях. Закликали британських друзів виступати за посилення санкцій проти РФ. Говорили про наміри втручання РФ у вибори в Україні, адже Путін прямо заявив, що прагне іншої київської влади . Саме РФ блокує звільнення заручників.

Ну, й на всіх зустрічах з британськими політиками ми звертаємо особливу увагу на непристойну й відверто провокативну поведінку пропагандиста, особи з британським паспортом грема філіпса, діяльність якого є суцільною провокацією і розпалюванням міжнаціональної ворожнечі. Він брав безпосередню участь в психологічних катуваннях українських заручників, того ж Володі Жемчугова. Й ми очікуємо від британських колеги засудження і реакції на ці ниці виходки прокремлівської особи.


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.