11.06.2019   00:00
Інші

Молоді люди з ЄС та Східного сусідства у віці від 16 до 25 років запрошуються приєднатися до ініціативи «Молоді європейські посли».
Щоб стати Послом європейської молоді потрібно подати заявку до середи, 12 червня, 2019 р. О 23:59 (Брюссельський час).

Новий проект «EU NEIGHBOURS east»  дає можливість активним молодим людям, які добре володіють англійською мовою та є громадянами будь-якої країни-члена ЄС або країни-партнера зі Східної Європи (Вірменії, Азербайджана, Білорусі, Грузіяї, Молдови та України) стати молодими послами Європи.

Учасники повинні бути зацікавлені політикою ЄС, а також розвитком партнерських відносин між їхньої країною та країнами Європейського Союзу.

Обрані учасники отримають можливість представляти свою країну під час різноманітних заходів, як в Україні, так і за кордоном. Вони обмінюватимуться досвідом, обговорюватимуть важливі для молоді питання, ділитимуться найкращими практиками, а також разом працюватимуть над побудовою кращого майбутнього для їхніх країн.

Детальніше про заявку тут. Про ініціативу можна знайти тут.

Щоб подати заяву на посаду молодого європейського посла, заявники повинні спочатку заповнити цю анкету до середи, 12 червня, 2019 р. О 23:59 (Брюссельський час). Заявники можуть висловити свою мотивацію через короткий відеозапис або письмово, а також пройти короткий тест на знання ЄС та Східного партнерства. Форма дозволяє заявникам редагувати свої відповіді в будь-який час, доки вона не закриється 12 червня.