Результати Конкурсу Проектів Євроклубів

Вітаємо наших переможців!

Євроклуб "Вікно в Європу", Вінницька обл., с. Лучинець
Головна мета проекту - поширювати інформацію про енергозбереження, розширювати уявлення про важливість застосування у побуті енергозберігаючих технологій серед дітей та підлітків, найкраще - через дію, рух, гру. Консультанти, якими були учасники Євроклубу, опрацювали поради з сайту euroquiz.org.ua та під час проведення селфі-квесту передавали свої знання командам учнів 5-6 класів. Діти виконували нескладні завдання, щоб пройти кожну з локацій, де вчилися розрізняти звичайні та енергоощадні лампи і котли, як утеплити свій дім та запобігти втратам теплової та електроенергії. В процесі переходу від однієї локації до іншої Провідники - досвідчені члени Євроклубу - задавали питання міні-вікторини про ЄС та нагороджували цукерками за вірні відповіді. Кульмінацією заходу стали дебати, під час яких команди мали переконати "скептиків" - консультантів з локацій бути енергоощадними. Голосування за кращі виступи відбувалося "ногами" - слухачі мали перейти на бік тієї команди, виступи якої були переконливішими. Перемогла дружба - таким був висновок євроклубівців.
Євроклуб "New Generation", м. Черкаси
Метою проекту було через ряд заходів, проведених самими гімназистами, реалізувати наступні завдання: 1. Утвердження демократичних цінностей в українському суспільстві, розвиткові демократичного врядування в гімназії, вихованню відповідальних і свідомих громадян України. 2. Виховання гімназистів у дусі миру, толерантності, гуманного міжнаціонального спілкування. 3. Виховання любові до своєї Батьківщини, що є неодмінною умовою інтеграції в іншу культуру. 4. Сприяння вихованню європейської свідомості, пропаганда спільних європейських цінностей. 5. Сприяти формуванню активної життєвої позиції.
Євроклуб "Світ 95", Дніпровська обл., м.Кривий ріг
Ощадне споживання електроенергії, економія природних ресурсів, формування ціннісного ставлення особистості до природи, екологічна просвіта – ось важливі аспекти, які висвітлювалися під час проекту! Хочемо донести всім громадянам, що потрібно цінувати енергію, наче власне життя. Чим менше ти споживаєш електроенергії, тим більше ти заощаджуєш.
Євроклуб "Меридіан", Дніпропетровська обл., м. Кам'янське
У рамках проекту було проведено низку заходів орієнтованих на залучення учнів до збереження навколищнього середовища та використання енерго ресурсів, а саме: проведення загальношкільної лінійки за темою проекту; розробка пам'ятки енергозбереження учасниками євроклубу; розробка пам'ятки для жителів мікрорарайону з ціллю долучення їх до акції "Батарейки - здавайтесь!"; продовження участі у акції "Батарейки - здавайтесь!" та розробка і створення учнями у рамках місячника екології стінівок за даною тематикою.
Євроклуб "Сузір'я", Волинська область, с. Піддубці.
В ході проекту було вивчено шкідливість бійні і скотомогильника, розташованих у межах села, продумано і запропоновано сільській раді та власнику бійні шляхи її подолання, проведено просвітницьку інформаційну кампанію серед учнів, вчителів і батьків, а також виготовлено і розклеєно листівки по охороні довкілля, здійснено спробу поєднати проблеми охорони довкілля і енергоощадності у нашій місцевості, вивчено стан енергозатрат нашої школи, вивчено стан обізнаності учнів у проблемах енергозбереження шляхом анкетування, покладено початок впровадженню шкільного енергоменеджменту, інтегровано теми енергоефективності у шкільну урочну й позаурочну діяльність.
Євроклуб "ЄвроЧОПЛ", Чернігівська обл., м. Чернігів
Євроклуб ліцею «ЄвроЧОПЛ» працює в напрямку поширення інформації щодо енергозбереження та енергоефективності у середовище ліцею, а також через ряд активностей – на території міста та області. Реалізація проекту «Енергоефективність як національна ідея» складається із таких напрямків: 1. Інформаційна кампанія серед учнів Чернігівського обласного педагогічного ліцею спільно з представниками ГО «ОПОРА». 2. Проведення Тижня енергозбереження (листопад 2015, 2016 років). 3. Участь у круглих столах, дискусійних клубах з теми. 4. Розробка та поширення порад з енергоефективності та енергозбереження на основі здобутих знань.
Євроклуб "Euromix", м. Харків
На протяжении проекта мы выполняли много акций, мастерклассов, сажали цветы, деревья, проводили конкурсы рисунков, посвященных энергосбережению,собирали макулатуру, крышечки, батарейки, учавствовали в неделе климата, в ярмарке дарения, проводили эковелопробег, встречались с иностарнными волонтерами EVS, которые рассказывали об энергосбережении в их странах (Португалия и Польша). В конце проекта собрали материал для создания лифлетов по энергосбережению. Собираемся продолжить эту тему в следующем году.
Євроклуб "Euroway", м. Суми
Проект має освітній характер. Учні Сумської ЗОШ №5 повинні були визначити як можна зменшити використання в школі води, енергії та тепла. Також вони повинні були поділитися своїми знаннями створивши відеоролік на тему енергозбереження та запропонували те саме зробити учням інших шкіл міста. Протягом участі в даному проекті учні нашої школи приймали участь у всеукраїнських природоохоронних акціях :"Година Землі", "День Землі", №Майбутне лісу в твоїх руках" та ін.
Євроклуб "Єтериторія", м. Київ
Зміст проекту націлений на формування в учнівської молоді проєвропейського світогляду, сповідування європейських цінностей і пов’язаний з місією, яка полягає у збереженні міцного коріння національної культури та підготовку молоді до життя в динамічному, взаємозалежному світі сучасного європейського співтовариства. Виконання проекту відбувається шляхом реалізації Sub-projects. Назви підпроектів запропоновані членами клубу, а їх змістом передбачені: активна особиста участь кожного учасника клубу, розвиток творчого мислення і пошук відповідей на виклики сучасного мінливого світу. Обрано 24 напрямки, що утворили модель реалізації проекту, в яких вже співпрацюють 3 клуби: «HELLO», «PRIORKA», «CHАNGE».
Євроклуб "Діалог", м. Черкаси
В ході проекту було проведено просвітницьку роботу серед вчителів, учнів та батьків стосовно збереження енергії, здійснено теплового аудиту школи, створення 3D-моделі енергоефективного переобладнання школи.
 
 
Конкурс проектів Євроклубів

Представництво ЄС оголошує конкурс на кращий проект серед Євроклубів України!
Завантаж презентацію проекту, який був здійснений твоїм євроклубом і позмагайся за участь у першій Літній школі від Представництва ЄС.

Будь-який зареєстрований Євроклуб України може подати до конкурсу один зі своїх проектів, який вже був реалізований або який втілюється на даний час, має результати діяльності або матиме їх у червні 2017 року. Проектам, у яких були задіяні кілька Євроклубів, буде надано перевагу у процесі оцінювання.

Один Євроклуб може подати лише один проект для участі у конкурсі.

До конкурсу подаються проекти на тему енергоефективності, європейських цінностей та аспектів співпраці між Європейським Союзом та Україною. Євроклуби можуть поєднати декілька тем у рамках своїх проектів.

Що може бути проектом?
  • Громадські акції: волонтерство, флеш-моби, публічні кампанії з поширення інформації, заходи з поширення порад з енергозбереження на рівні школи чи дому тощо.
  • Навчання і підготовка: соціальні та інтелектуальні ігри, конкурси тощо.
  • Культурні заходи;
  • Інша діяльність, яка підпадає під вищезгадані критерії.
Як взяти участь?
  1. Розробіть ідею проекту та реалізуйте її;
  2. Зробіть відео або фотопрезентацію свого заходу;
  3. Завантажте свою фотопрезентацію на SlideShare або відеопрезентацію на youtube;
  4. Заповніть он-лайн заявку з описом теми, концепції та мети втіленого вашим Євроклубом проекту та додайте посилання на вашу презентацію.
Тривалість конкурсу
23 січня — 23 червня 2017 року
Найцікавіші проекти будуть опубліковані на сайті euroquiz.org.ua.
Авторитетне журі конкурсу обере 10 проектів-переможців до 30 червня 2017 року.

Автори 10 найкращих проектів будуть нагороджені спеціальними сертифікатами та стануть студентами першої Літньої школи від Представництва ЄС в липні 2017 року. Протягом двох днів вони покращать свої знання з керування проектами, освітніх програм обміну з престижними університетами ЄС, познайомляться з однодумцями та весело проведуть час в одному з найкрасивіших куточків України.

Заявку на участь в конкурсі проектів може подати тільки зареєстрований Адміністратор Євроклубу.
Детальніше дивіться тут.


Правила участі у конкурсі

ПРО КОНКУРС

Представництво ЄС оголошує конкурс на кращий проект серед Євроклубів України!

Мета конкурсу: залучити активну молодь Євроклубів до обговорення питань ефективного використання енергетичних ресурсів на побутовому рівні у контексті більш широкої теми - співпраці України та ЄС.

Автори 10 найкращих проектів будуть нагороджені спеціальними сертифікатами та стануть студентами Літньої школи в липні-серпні 2017 року. Протягом двох днів ви покращите знання керування проектами, освітніх програм обміну з престижними університетами ЄС, познайомитесь з однодумцями та весело проведете час в одному з найкрасивіших куточків України.

 

ТРИВАЛІСТЬ КОНКУРСУ

23 січня – 23 червня 2017 року

 

ХТО МОЖЕ СТАТИ КОНКУРСАНТОМ

Кожен зареєстрований Євроклуб може подати до конкурсу один зі своїх проектів, який вже був реалізований або який втілюється на даний час, має результати діяльності або матиме їх у червні 2017 року. В одному проекті можуть бути задіяні декілька Євроклубів. Ми заохочуємо Євроклуби до участі у спільних проектах. Таким проектам буде надано перевагу у процесі оцінювання.

Один Євроклуб може подати лише один проект для участі у конкурсі.

Учасники не можуть використовувати відеопрезентацію з конкурсу проектів для участі у нашому конкурсі відео.

 

ТЕМАТИКА ПРОЕКТІВ*

1. До конкурсу подаються проекти на тему енергоефективності, європейських цінностей та аспектів співпраці між Європейським Союзом та Україною.

2. Проекти можуть відповідати на одне або декілька з наступних питань:

Енергоефективність:

Яким чином зменшити використання енергії в повсякденному житті?

Як привернути громадську увагу до проблемних зон міста?

Яким чином співпраця між Європейським Союзом та Україною має вплив на покращення показників енергоефективності в різних сферах життя українців?

 

Європейська інтеграція України:

Яке значення мають європейські цінності в житті українців?

Яким чином підвищити в суспільстві рівень толерантності, поваги до оточуючих, дотримання законів тощо?

Як розвивалися економічні стосунки Європи та України? Історичні аспекти відносин між Україною та країнами сучасного Європейського Союзу.

 

Євроклуби можуть обрати інші питання в рамках тем конкурсу

 

МОЖЛИВІ ІДЕЇ ДЛЯ ПРОЕКТІВ* (не вичерпний перелік)

Громадські акції: волонтерство, флеш-моби, публічні кампанії з поширення інформації, заходи з поширення порад з енергозбереження на рівні школи чи дому тощо.

Навчання і підготовка: соціальні та інтелектуальні ігри, конкурси тощо.

Культурні заходи.

 

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ*

1. Розробіть ідею проекту та реалізуйте її.

2. Зробіть відео або фотопрезентацію свого заходу.

3. Заповніть он-лайн заявку з описом теми, концепції та мети втіленого вашим Євроклубом проекту та завантажте на SlideShare (лінк) фото або відео презентацію проекту.

 

ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Журі конкурсу обере 10 проектів-переможців 30 червня 2017 року.

 

ПРИЗИ

3-5 членів від кожного Євроклубу-переможця будуть запрошені на Літню школу від Представництва ЄС!

Кращі проекти також будуть опубліковані на сайті euroquiz.org.ua та в соціальних мережах як приклади кращої практики.

 

*Євроклуби отримають Настанови участі в конкурсі і зможуть ознайомитися з іншими можливими видами діяльності в рамках конкурсу.

 

© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.