Євровікторина

З 12 січня по 11 квітня реєструйся і бери участь у четвертій щорічній євровікторині.
Перевір свої знання про Європу і змагайся за подарунки від Представництва ЄС в Україні.

Обирай свій рівень та грай!

ПРОСТИЙ
мені менше 14 років
      СКЛАДНИЙ
мені більше 14 років

Євровікторина — це всеукраїнська вікторина на тему Європи та Євросоюзу, що складається з 5 раундів. Щоб набрати максимум балів, проходь усі раунди. При оцінці буде врахована точність та швидкість відповідей. 100 найкращих гравців серед дітей та дорослих отримають цінні призи.

Більше балів — крутіші подарунки!

За правильні відповіді та поширення інформації в соцмережах тобі будуть нараховані квізкоіни – внутрішня валюта конкурсу, яку можна буде обміняти на сувеніри від Представництва ЄС.

Накопичуй квізкоіни з 12 січня по 11 квітня 2018 року та отримуй на мейл інформацію про можливість отримання доступних для замовлення сувенірів.

Спробуй себе і доведи, що твої знання про Європу варті винагороди.

1 раунд
12 - 29 січня 2018
2 Раунд
30 січня - 15 лютого 2018
3 Раунд
16 лютого - 5 березня 2018
4 Раунд
6 - 22 березня 2018
5 Раунд
23 березня - 11 квітня 2018

Правила вікторини

1. Євровікторина триває 3 місяці (з 12 січня до 11 квітня 2018 року).

2. Євровікторина має два рівні складності:

- Для дітей віком до 14 років: по 15 запитань в раунді;

- Для молоді старше 14 років: по 20-25 запитань в раунді;

3. Євровікторина матиме 5 раундів. Кожні 17-20 днів запитання будуть оновлюватись, про що ви будете повідомлені електронною поштою.

4. Вікторину можна проходити необмежену кількість разів, але призи отримають тільки перші 100 учасників з кожної категорії, що пройшли всі 5 раундів та отримали найвищий рейтинг поміж всіх. Ви можете пройти обидва рівні складності, але приз можна отримати лише один раз.

5. Основний критерій рейтингу – кількість балів, за якими будуть визначені переможці вікторини автоматично. Учасник вікторини може відслідковувати набрану кількість балів .

6. Бали можна заробити за швидкість та успішність проходження раунду. Кожен учасник може проходити один раунд безліч разів, однак зарахованим буде тільки найвищий результат.

7. Учасник вікторини може отримати внутрішню валюту - квізкоін. Чим частіше гравець заходить до вікторини, тим більше квізкоінів може отримати. Додаткові квізкоіни можна отримати за поширення вікторини в соціальних мережах. Певну кількість накопиченої валюти кожен гравець може обміняти на сувенір від Представництва ЄС. Обмін валюти буде відбуватися в кінці кожного раунду.

 

8. Представництво ЄС в Україні не несе відповідальності за неотримання учасником вікторини сувенірної продукції в разі невірно вказаної чи неповної адреси.

 

 

© 2015—2018 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.