ЗавантаженняЗачекайте, будь ласка...

ФОТОКОНКУРС НА ТЕМУ ЄВРОПИ

П'ятниця, 05 Лютого 2016 0

Представництво ЄС в Україні в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді» запрошує фотографів-любителів та професіоналів подавати свої роботи для участі у фотоконкурсі на тему співпраці України та ЄС. Найкращі роботи будуть представлені на виставці у Києві, а їх автори отримають подарунки від організаторів.

Ви на «ти» з фототехнікою та вмієте фіксувати на плівку та цифру найкращі моменти? Чи просто знімаєте на мобільний та робите це так, що дух захоплює? Представництво ЄС в Україні підготувало конкурс, у якому Ви зможете показати Ваш талант.

Вимоги до фотографій:

  1. Бути оригінальними і не використовувати чужі матеріали;
  2. Роботи мають бути такими, що не публікувалися до 5 лютого 2016 року;
  3. Відповідати тематиці співпраці України та ЄС;
  4. Бути у форматі .jpg з розширенням не менше 300 dpi;
  5. Кожна робота повинна мати назву і містити коротке пояснення теми, головного героя, ідеї.

Як буде проходити конкурс:

  1. З 5 лютого до 28 березня 2016 року зареєструйтесь на сайті euroquiz.org.ua і завантажте конкурсне фото з коментарями. Один учасник може подати декілька робіт. Учасникам конкурсу має бути від 16 до 30 років.
  2.  До 21 квітня журі обере переможців.

Оцінювати роботи будуть:

  • Юргис Vilcinskas, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні;
  • Михайло Палінчак, офіційний фотограф Президента України, член Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ), член Української асоціації професійних фотографів (UAPF);
  • Йозеф Сивенький, переможець Програми Гранта Юджин Сміт, організатор фотопроекту "Рани".

3. У травні 20 найкращих робіт будуть представлені публіці під час фотовиставки у Києві, а автори найкращих фотографій отримають подарунки від Представництва ЄС.

Детальна інформація та реєстрація учасників на сайті http://euroquiz.org.ua/photo-contest.

За додатковою інформацією звертайтеся по телефону 093 525 83 34, 044 592 8669 чи пишіть на e-mail ask@euroquiz.org.ua .

Проект «ЄС: вибір української молоді»  є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні.  Виконавцем проекту виступає  ГО "Молодіжна Альтернатива". Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.


Інші новини

Понеділок, 06 Червня 2016 0
6 червня 2016 року пройшов Всеукраїнський форум «ФОРМАТ: Європеєць» від Представництва ЄС в Україні. Захід став фінальним акордом інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді».
Середа, 25 Травня 2016 0
Представництво ЄС в Україні запрошує на Всеукраїнський форум “Формат: ЄВРОПЕЄЦЬ”, що відбудеться 6 червня в НСК “Олімпійський” в м. Київ. Форум проходить в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді» і об’єднає молодих лідерів та учасників конкурсів проекту від Представництва ЄС з різних регіонів України.
Четвер, 19 Травня 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на дискусійні клуби в Ужгороді та Запоріжжі.
П'ятниця, 13 Травня 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на дискусійні клуби в Кіровограді та Хмельницьку.
Четвер, 12 Травня 2016 0
21 травня в рамках Днів Європи відбудеться виставка робіт фіналістів Конкурсу фото від Представництва ЄС в Україні. Приходь на фотовиставку і переймай європейські цінності крізь фотооб’єктив наших учасників.
Середа, 11 Травня 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на дискусійний клуб «Угода про асоціацію: які можливості вона відкриває для Івано-Франківська?», що відбудеться 21 травня 2016 р. в м. Івано-Франківськ.
Вівторок, 10 Травня 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на дискусійний клуб «Вища освіта в Європейському Союзі: міф чи реальність?», що відбудеться 19 травня 2016 р. в м. Херсон.
Четвер, 05 Травня 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує 12 та 13 травня 2016 р. на дискусійні клуби у Львові.
Понеділок, 25 Квітня 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує 27 квітня на дискусійний клуб за темою «Угода про асоціацію: які можливості вона відкриває?»
Середа, 20 Квітня 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на дискусійні клуби в Харкові та Києві.
П'ятниця, 15 Квітня 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на дискусійні клуби в Дніпропетровську, Житомирі та Маріуполі.
Четвер, 07 Квітня 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на Дискусійний клуб в Сєверодонецьк та Старобільськ
Четвер, 31 Березня 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на Дискусійні клуби в Луцьку та Черкасах.
Вівторок, 29 Березня 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на Дискусійний клуб у Черкасах.
Понеділок, 28 Березня 2016 0
29 березня починається голосування за найкращий відеоролик в рамках Конкурсу відео від Представництва ЄС в Україні.
Середа, 23 Березня 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує 29 березня на дискусійний клуб за темою «Як боротися із корупцією в українському суспільстві? Позиція молоді».
Вівторок, 15 Березня 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на Дискусійні клуби в Києві, Тернополі, Чернівцях та Рівному.
Понеділок, 14 Березня 2016 0
4 лютого 2016 року розпочався другий Всеукраїнський відео конкурс "Бути європейцем". Вже тисячі молодих людей з усієї України приєдналися до проекту «ЄС: вибір української молоді», багато з них показали свої креативні ідеї у власних відео роботах. За численними проханнями, оголошуємо продовження конкурсу відео лише до 25 березня 2016 року.
Понеділок, 29 Лютого 2016 0
З 2 лютого триває друга щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи euroquiz.org.ua. Вже тисячі молодих людей з усієї України приєдналися до Європейського руху. Щодня на електронну адресу проекту приходять запити від учасників щодо можливості продовження вікторини. Тому, за численними проханнями, оголошуємо продовження Євровікторини до 11 березня. Відповідай на питання, дізнавайся неочікувані факти про Європу та вигравай подарунки.
Понеділок, 29 Лютого 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на Дискусійні клуби в Миколаєві та Одесі.
Четвер, 11 Лютого 2016 0
Представництво ЄС в Україні оголошує конкурс блогозаписів, що відбувається в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді».
Вівторок, 09 Лютого 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на Дискусійні клуби на актуальні теми відносин між Україною та ЄС у Чернігові, Вінниці, Полтаві та Сумах.
Вівторок, 09 Лютого 2016 0
Маєте, що розповісти про Європу і хочете бути почутим? Вмикайте диктофон, записуйте подкаст, пісню або радіовікторину на тему Європи і приймайте участь у конкурсі від Представництва ЄС. Усі учасники отримають сувеніри від Представництва ЄС, а автори найкращих аудіо записів – цінні призи.
Четвер, 04 Лютого 2016 0
4 лютого Представництво ЄС в Україні оголошує початок конкурсу відеороликів на тему Європи в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Усі учасники отримають сувеніри, а власники найкращих відео – цінні призи.
Вівторок, 02 Лютого 2016 0
Покажи свої таланти і вигравай призи у конкурсах від Представництва ЄС в Україні.
Понеділок, 01 Лютого 2016 0
З 2 лютого по 2 березня триває друга щорічна всеукраїнська онлайн- вікторина на тему Європи euroquiz.org.ua. Відповідай на питання, дізнавайся неочікувані факти про Європу та вигравай подарунки.
© 2015—2016 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.