Представництво ЄС визначило найкращих знавців Європи

Понеділок, 12 Червня 2017 0

Сьогодні у приміщенні Представництва ЄС в Україні пройшло нагородження переможців вікторини на тему Європи та Європейського Союзу Euroquiz. Перемогу здобули Вікторія Абакумова з Харкова (у складному рівні) та Євген Васильченко з Добропілля (у простому рівні), які набрали найбільшу кількість балів протягом 5 раундів вікторини.

Всього у вікторині взяло участь понад 13,5 тисяч чоловік з усіх областей України. Вікторина проходила в онлайн-режимі на сайті euroquiz.org.ua у 5 етапів з лютого по травень 2017 року. Це вже третя щорічна вікторина на визначення найкращих знавців Європи, яку проводить Представництво ЄС в Україні. На церемонії вручення були гості з Вільнюсу, Києва, Львова, Тернополя, Черкас, Дніпро та Запоріжжя.

Переможців привітав голова Представництва Єс в Україні Хюг Мінгареллі. Звертаючись до учасників вікторини, він зазначив: «Ми сподіваємося, що це стане тільки початком вашого європейського майбутнього. Тепер ви матимете можливість подорожувати без віз, брати участь в європейських програмах, вчитися в Європі, знаходити і відвідувати друзів в ЄС».

Переможці отримали Грамоти та сувеніри від Представництва ЄС в Україні, а найкращі 100 учасників у кожній з категорій – були відзначені Сертифіками про успішне проходження Євровікторини та цінними призами.

Окрім цього, в рамках церемонії було нагороджено переможців конкурсу відео на тему енергоефективності, який також був організований Представництвом ЄС в Україні. Серед аматорських відео переможцями стала Вікторія Солодка та Андрій Рогозін із сюжетом про енергозбереження в Україні, а серед профі – Сергій Савченко з роликом, який закликає економити тепло. Вікторія Солодка та Андрій Рогозін отримали в якості подарунка квитки на Atlas Weekend, а Дмитро Разумков – абонемент на Одеський міжнародний кінофестиваль.

//www.youtube.com/watch?v=RNPzGKihMBk
//www.youtube.com/watch?v=m8HptXsXTKE

Переможця привітала Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС. «Цього року у нас була надзвичайно складна тема – енергозбреження. Тому іще цікавіше було дивитися на результати. Ми побачили дуже цікаві ідеї та роздуми, за які вдячні учасникам», - сказала Давидова.

У церемонії також узяли участь Юргіс Вілчінскас, Керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні, Микола Мовчан, Заступник Міністра з питань Європейської інтеграції, Міністерство молоді та спорту України, та інші гості. 


Інші новини

Четвер, 25 Травня 2017 0
24 травня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація "Відкрите суспільство "».
Четвер, 18 Травня 2017 0
18 травня в Ужгороді пройшов День кар’єри ЄС від Представництва ЄС в Україні.
Вівторок, 16 Травня 2017 0
16 травня 2017 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні пройшов 5-й студентський «Ярмарок вакансій». Організаторами заходу виступили Інформаційний центр ЄС ЧНУ та Університетський центр кар’єри при профспілковій організації студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
Четвер, 04 Травня 2017 0
27 квітня 2017 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.
П'ятниця, 21 Квітня 2017 0
25 квітня 2017 р. на базі Тернопільського національного економічного університету з ініціативи Інформаційного центру ЄС ТНЕУ й за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано за підтримки ректора вищого навчального закладу, доктора економічних наук, професора Андрія Крисоватого й у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.
Понеділок, 03 Квітня 2017 0
Упродовж 29-30 березня 2017 року в м. Львів на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбувалася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні.
Понеділок, 27 Березня 2017 0
Економіка і географія – не єдине, що об’єднує Європу. Старий світ виніс зі своєї кривавої історії двох світових війн один, на перший погляд, дуже простий, проте важливий урок – Європа зможе жити благополучно лише в мирі та злагоді між усіма державами, що її формують. І хто б міг подумати, що передвісником цього миру стане … футбол.
Вівторок, 21 Березня 2017 0
Завжди мріяли про вищу освіту у Європі, проте побачивши прейскуранти на європейське навчання вже встигли вирішити, що Вам слід забути про свою мету? Агов, не потрібно розчаровуватися! У Вас є купа нагод виграти право на безкоштовне, а найголовніше – це якісне навчання в Європі! Ми зібрали найпривабливіші освітні програми з Європи для українців:
Четвер, 01 Грудня 2016 0
Учасники Дискусійного клубу у Кропивницькому обговорювали те яким чином підвищити інтерес молоді до принципів енергоефективності, стимулювати проведення реформ та сприяти впровадженню нових технологій задля зменшення енергоспоживання.
Понеділок, 28 Листопада 2016 0
Експерти та активна молодь Чернігова обговорювали питання що потрібно зробити чернігівцям аби не мерзнути взимку і при цьому не сплачувати за комунальні послуги захмарні суми, а також яким чином виховати енергосвідоме покоління споживачів та власників.
Субота, 26 Листопада 2016 0
Учасники Дискусійного клубу обговорювала питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Місцеві спікери розповіли про гостру проблему безробіття в регіоні та наводили приклади можливих шляхів вирішення питання в контексті євроінтеграції України.
Четвер, 17 Листопада 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало серію Дискусійних клубів з міста Житомир. Це місто було обране невипадково, адже актуальним питанням сьогодення є заощадження на витратах електроенергії та тепла, а Житомир є одним з лідерів енергоефективності в Україні. Дискусійний клуб проходив у дитячому садочку №63, що був утеплений за європейськими стандартами та є прикладом кращої практики.
Понеділок, 06 Червня 2016 0
6 червня 2016 року пройшов Всеукраїнський форум «ФОРМАТ: Європеєць» від Представництва ЄС в Україні. Захід став фінальним акордом інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді».
© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.