День кар'єри ЄС у м. Суми

Четвер, 08 Червня 2017 0

7 червня 2017 року у Конгрес-центрі Сумського державного університету пройшов інформаційний захід «День кар'єри ЄС», спрямований на ознайомлення молоді зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар’єрними можливостями для молоді в європейському просторі.

Організатор заходу - Інформаційний центр ЄС Сумського державного університету за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація "Відкрите суспільство"». Дні кар'єри проходять у різних містах України в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді» і реалізовані вже в Маріуполі, Ужгороді, Чернівцях та Чернігові.

З вітальним словом до учасників звернуся проректор з науково-педагогiчної роботи, міжнародної діяльності та технічного забезпечення СумДУ Володимир Любчак, наголосивши на важливості проведення Днів Кар’єри ЄС, оскільки такі заходи дають молодим людям відповіді на  питання щодо правильного вибору подальшої освіти та працевлаштування.

Керівник Інформаційного центру ЄС Юрій Петрушенко у своєму зверненні до учасників згадав історію створення центру у 2011 році та його інформаційно-просвітницьку діяльність, спрямовану на поширення інформації про Європейський Союз та його політику, про проекти та програми ЄС, спрямовані на інформаційну підтримку молоді віком від 16 до 30 років.

Ведучим заходу був директор Конгрес-центру СумДУ, координатор освітніх програм Інформаційного центру ЄС СумДУ Сергій Хвостов.

Учасники заходу, переважно студенти та старшокласники, мали нагоду зустрітися з представниками Європейських програм для молоді, бізнесу, громадських організацій, влади для спілкування про ситуацію на ринку праці, можливості навчання та стажування в країнах-членах ЄС.

У рамках заходу відбулася відкрита дискусія на тему: "Чи є місце молоді України у Європейському просторі?". Основними питаннями для дискусії були: «Освіта в Європі - легко чи неймовірно для української молоді?», «Чи відповідає рівень знань та підготовки вітчизняних студентів трендам глобального світу?», «Що обрати українському абітурієнту: їхати до Європи чи навчатися в Україні?». На ці та інші теми дискутували експерти: начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко, директор навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. О.Балацького СумДУ Тетяна Васильєва, член міжнародної мережі "Молоді посли миру", координатор програм ГО "Центр Європейських Ініціатив" Юлія Єлфімова, студент СумДУ, учасник численних програм міжнародних обмінів та європейських програм мобільності, у т.ч. Еразмус+ Олександр Поліщук.

Після дискусії для учасників Дня Кар’єри ЄС було паралельно проведено чотири тематичні тренінги: «Як отримати стипендію на навчання за програмами Еразмус+. Кроки подачі успішної заявки (europass та мотиваційний лист)» (тренер - Вікторія Ярмолич, заступник начальника відділу міжнародних зв'язків СумДУ; «StartUp: від ідеї до власного бізнесу. Основні питання та проблеми стартаперів в регіоні. Застосування європейської моделі» (тренер - Сергій Лєонов, проф. д.е.н., директор Департаменту бізнес-процесів СумДУ, бізнес-тренер Школи інновацій та соціального підприємництва; «Співбесіда на роботу твоєї мрії: DO’S & DON’TS» (тренер - Тетяна Васильєва, проф. д.е.н., директор Інституту фінансів, економіки та менеджменту СумДУ); «Безкоштовна освіта в Німеччині та працевлаштування за спеціальностями» (тренер: Марія Сушко-Безденежних, кандидат філологічних наук, директор Німецького центру, координатор Сумського осередку Асоціації українських германістів, старший викладач кафедри іноземних мов ННІ БТ "УАБС" СумДУ)

«День Кар’єри ЄС» викликав інтерес серед молоді м. Суми, сприяв формуванню активної громадської позиції та навичок у сфері кар’єрного зростання. Учасники заходу отримали цікавий практичний досвід, можливість поспілкуватися, обмінятися думками, знайти шляхи вирішення проблем з питань подальшої освіти та працевлаштування.

 


Інші новини

Середа, 11 Жовтня 2017 0
10 жовтня 2017 року в Національному університеті «Острозька академія» відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у м. Острозі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація “Відкрите суспільство”».
П'ятниця, 06 Жовтня 2017 0
6 жовтня 2017 р. в приміщенні бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся День кар’єри ЄС у м. Луцьк. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у м. Острозі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація “Відкрите суспільство”».
Четвер, 05 Жовтня 2017 0
5 жовтня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся «День кар’єри ЄС». Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС м. Львова у співпраці з відділом сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЛНУ ім. І. Франка, та за підтримки Представництва ЄС в Україні.
Субота, 30 Вересня 2017 0
29 вересня 2017 року у в кампусі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся «День кар’єри ЄС». Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС м. Миколаїв за підтримки Представництва ЄС в Україні.Захід відвідали 469 учасників.
Понеділок, 12 Червня 2017 0
Сьогодні у приміщенні Представництва ЄС в Україні пройшло нагородження переможців вікторини на тему Європи та Європейського Союзу Euroquiz. Перемогу здобули Вікторія Абакумова з Харкова (у складному рівні) та Євген Васильченко з Добропілля (у простому рівні), які набрали найбільшу кількість балів протягом 5 раундів вікторини.
Четвер, 25 Травня 2017 0
24 травня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація "Відкрите суспільство"».
Четвер, 18 Травня 2017 0
18 травня в Ужгороді пройшов День кар’єри ЄС від Представництва ЄС в Україні.
Вівторок, 16 Травня 2017 0
16 травня 2017 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні пройшов 5-й студентський «Ярмарок вакансій». Організаторами заходу виступили Інформаційний центр ЄС ЧНУ та Університетський центр кар’єри при профспілковій організації студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
Четвер, 04 Травня 2017 0
27 квітня 2017 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.
П'ятниця, 21 Квітня 2017 0
25 квітня 2017 р. на базі Тернопільського національного економічного університету з ініціативи Інформаційного центру ЄС ТНЕУ й за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано за підтримки ректора вищого навчального закладу, доктора економічних наук, професора Андрія Крисоватого й у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.
Понеділок, 03 Квітня 2017 0
Упродовж 29-30 березня 2017 року в м. Львів на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбувалася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні.
Понеділок, 27 Березня 2017 0
Економіка і географія – не єдине, що об’єднує Європу. Старий світ виніс зі своєї кривавої історії двох світових війн один, на перший погляд, дуже простий, проте важливий урок – Європа зможе жити благополучно лише в мирі та злагоді між усіма державами, що її формують. І хто б міг подумати, що передвісником цього миру стане … футбол.
Вівторок, 21 Березня 2017 0
Завжди мріяли про вищу освіту у Європі, проте побачивши прейскуранти на європейське навчання вже встигли вирішити, що Вам слід забути про свою мету? Агов, не потрібно розчаровуватися! У Вас є купа нагод виграти право на безкоштовне, а найголовніше – це якісне навчання в Європі! Ми зібрали найпривабливіші освітні програми з Європи для українців:
Четвер, 01 Грудня 2016 0
Учасники Дискусійного клубу у Кропивницькому обговорювали те яким чином підвищити інтерес молоді до принципів енергоефективності, стимулювати проведення реформ та сприяти впровадженню нових технологій задля зменшення енергоспоживання.
Понеділок, 28 Листопада 2016 0
Експерти та активна молодь Чернігова обговорювали питання що потрібно зробити чернігівцям аби не мерзнути взимку і при цьому не сплачувати за комунальні послуги захмарні суми, а також яким чином виховати енергосвідоме покоління споживачів та власників.
Субота, 26 Листопада 2016 0
Учасники Дискусійного клубу обговорювала питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Місцеві спікери розповіли про гостру проблему безробіття в регіоні та наводили приклади можливих шляхів вирішення питання в контексті євроінтеграції України.
Четвер, 17 Листопада 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало серію Дискусійних клубів з міста Житомир. Це місто було обране невипадково, адже актуальним питанням сьогодення є заощадження на витратах електроенергії та тепла, а Житомир є одним з лідерів енергоефективності в Україні. Дискусійний клуб проходив у дитячому садочку №63, що був утеплений за європейськими стандартами та є прикладом кращої практики.
Понеділок, 06 Червня 2016 0
6 червня 2016 року пройшов Всеукраїнський форум «ФОРМАТ: Європеєць» від Представництва ЄС в Україні. Захід став фінальним акордом інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді».
© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.