День кар'єри ЄС в Чернігові

Четвер, 04 Травня 2017 0 Euroquiz

27 квітня 2017 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.

Учасниками зустрічі стало переважно студентство Чернігова. Завдяки цьому заходу чернігівська молодь мала змогу більше дізнатися  про шляхи свого майбутнього професійного зростання та кар’єрні перспективи, які відкриваються перед молодими спеціалістами.

З вітальним словом до присутніх звернулася Вікторія Давидова, Радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, яка наголосила на важливості проведення Днів Кар’єри ЄС, під час якого молодь має можливість отримати знання, що безпосередньо знадобляться у професійній діяльності.

В рамках «Дня кар’єри ЄС» було проведено дискусійний клуб «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?», під час якого ректор Чернігівського національного технологічного університету, доктор економічних наук, професор Шкарлет Сергій Миколайович висловив подяку Представництву ЄС в Україні та Вікторії Давидовій за підтримку та зазначив, що треба долати рамки та комплекс меншовартості, оскільки від кожного з нас залежить чи є місце молоді в Європейському просторі та у світовому співтоваристві загалом.

 

Альона Ревко, керівник Інформаційного центру ЄС ЧНТУ, зробила акцент на тому, що в українського студента є багато можливостей для отримання професійної освіти в кращих європейських ВНЗ. Проте для здійснення цілі потрібно докласти й трохи зусиль. На завершення пані Ревко висловила сподівання, що отримавши якісну європейську освіту, більшість українців будуть прагнути повернутися назад, аби працювати саме в Україні на благо своєї Батьківщини.

 

Упродовж Дня кар’єри ЄС молодь мала змогу поспілкуватися з працедавцями, довідатись про наявні вакансії та можливості кар’єрного зростання. На заході були представлені: Чернігівський міський центр зайнятості, Громадська організація «Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування», Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області, INTERNATIONAL FILM COMPANY ANANDA FILMS, Приватне акціонерне товариство Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», ТОВ «Чернігівські інсталяційні системи», PET Technologies, Перша міжнародна рекрутингова компанія ІСТ-ВЕСТ, Astound Commerce, ТОВ “Софт Індастрі Альянс” та багато інших.

 

Усі учасники заходу мали змогу пройти тренінги для розвитку навиків, важливих для професіонального зростання. Одним серед таких став практикум з популярного нині тренду по створенню відеорезюме.

День кар’єри ЄС викликав неабиякий інтерес серед молоді м. Чернігова, посприяв формуванню активної громадської позиції та навичок у сфері кар’єрного зростання, а також ознайомив молодь з тими можливостями працевлаштування, які уже доступні для них.


Інші новини

Понеділок, 12 Червня 2017 0
Сьогодні у приміщенні Представництва ЄС в Україні пройшло нагородження переможців вікторини на тему Європи та Європейського Союзу Euroquiz. Перемогу здобули Вікторія Абакумова з Харкова (у складному рівні) та Євген Васильченко з Добропілля (у простому рівні), які набрали найбільшу кількість балів протягом 5 раундів вікторини.
Четвер, 25 Травня 2017 0
24 травня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація "Відкрите суспільство "».
Четвер, 18 Травня 2017 0
18 травня в Ужгороді пройшов День кар’єри ЄС від Представництва ЄС в Україні.
Вівторок, 16 Травня 2017 0
16 травня 2017 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні пройшов 5-й студентський «Ярмарок вакансій». Організаторами заходу виступили Інформаційний центр ЄС ЧНУ та Університетський центр кар’єри при профспілковій організації студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
П'ятниця, 21 Квітня 2017 0
25 квітня 2017 р. на базі Тернопільського національного економічного університету з ініціативи Інформаційного центру ЄС ТНЕУ й за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано за підтримки ректора вищого навчального закладу, доктора економічних наук, професора Андрія Крисоватого й у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.
Понеділок, 03 Квітня 2017 0
Упродовж 29-30 березня 2017 року в м. Львів на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбувалася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні.
Понеділок, 27 Березня 2017 0
Економіка і географія – не єдине, що об’єднує Європу. Старий світ виніс зі своєї кривавої історії двох світових війн один, на перший погляд, дуже простий, проте важливий урок – Європа зможе жити благополучно лише в мирі та злагоді між усіма державами, що її формують. І хто б міг подумати, що передвісником цього миру стане … футбол.
Вівторок, 21 Березня 2017 0
Завжди мріяли про вищу освіту у Європі, проте побачивши прейскуранти на європейське навчання вже встигли вирішити, що Вам слід забути про свою мету? Агов, не потрібно розчаровуватися! У Вас є купа нагод виграти право на безкоштовне, а найголовніше – це якісне навчання в Європі! Ми зібрали найпривабливіші освітні програми з Європи для українців:
Четвер, 01 Грудня 2016 0
Учасники Дискусійного клубу у Кропивницькому обговорювали те яким чином підвищити інтерес молоді до принципів енергоефективності, стимулювати проведення реформ та сприяти впровадженню нових технологій задля зменшення енергоспоживання.
Понеділок, 28 Листопада 2016 0
Експерти та активна молодь Чернігова обговорювали питання що потрібно зробити чернігівцям аби не мерзнути взимку і при цьому не сплачувати за комунальні послуги захмарні суми, а також яким чином виховати енергосвідоме покоління споживачів та власників.
Субота, 26 Листопада 2016 0
Учасники Дискусійного клубу обговорювала питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Місцеві спікери розповіли про гостру проблему безробіття в регіоні та наводили приклади можливих шляхів вирішення питання в контексті євроінтеграції України.
Четвер, 17 Листопада 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало серію Дискусійних клубів з міста Житомир. Це місто було обране невипадково, адже актуальним питанням сьогодення є заощадження на витратах електроенергії та тепла, а Житомир є одним з лідерів енергоефективності в Україні. Дискусійний клуб проходив у дитячому садочку №63, що був утеплений за європейськими стандартами та є прикладом кращої практики.
Понеділок, 06 Червня 2016 0
6 червня 2016 року пройшов Всеукраїнський форум «ФОРМАТ: Європеєць» від Представництва ЄС в Україні. Захід став фінальним акордом інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді».
© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.