День кар'єри ЄС у Львові

Четвер, 05 Жовтня 2017 0

5 жовтня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся «День кар’єри ЄС». Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС м. Львова у співпраці з відділом сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЛНУ ім. І. Франка, та за підтримки Представництва ЄС в Україні.

Упродовж дня молодь та студенти восьми навчальних закладів Львова мали нагоду взяти участь у дискусіях щодо проблем ринку праці, відвідати тренінги для підвищення свого професійного рівня і безпосередньо від роботодавців почути про вакансії у провідних українських та європейських компаніях, адже ідея проведення «Дня кар’єри ЄС» - це ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі.

Під час урочистого відкриття «Дня кар’єри ЄС» Ректор Університету, професор Володимир Мельник зазначив, що проведення такого заходу є надзвичайно важливим, адже він відбувається у відповідь на «запит часу» і сприяє ознайомленню студентської молоді із тенденціями ринку праці.

Заступник міського голови Львова Андрій Москаленко акцентував увагу на тому, що сучасні знання, які надають у Львівському університеті, є надзвичайно важливими для міста та розвитку держави в цілому. Також до вітальних слів долучилися перший проректор Університету Василь Височанський, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька, Ірина Сновидович, керівник відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників і Галина Процик, координатор ІЦ.

По завершенні урочистого відкриття відбулося засідання Дискусійного клубу «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?» В ході діалогу провідні експерти від освіти, міжнародного бізнесу, місцевої влади, неурядових організацій, підприємці, громадські активісти і студенти обговорили можливість професійної інтеграції нашої держави у європейський простір.

Ключовим аспектом «Дня кар’єри ЄС» був Ярмарок міжнародної кар’єри, участь у якому взяли понад 30 українських і європейських компаній. Роботодавці упродовж дня представляли свої компанії усім учасникам заходу, спілкувалися зі студентами та викладачами, інформували про можливості працевлаштування та переглядали резюме претендентів на вакантні посади. Також провідні компанії презентували програми стажувань та практик, як один із найкращих способів здобуття досвіду роботи.

Під час проведення «Дня кар’єри ЄС» проходили цікаві навчальні тренінги на такі теми: «Кар’єрні можливості та турбота про майбутнє молоді у європейській компанії»,  «Стипендіальна програма німецької економіки для України», «Освітні проекти ЄС Еразмус+ для молоді: Навчання в Європі – це реально»,  «StartUp – від ідеї до власного бізнесу». Учасникам були цікава тематика таких тренінгів, адже вона мала  європейське спрямування.

Потрібно зазначити, що молодь активно долучилася до організації «Дня кар’єри ЄС», зокрема захід відбувся за підтримки Студентської ради Львова, ГО «Молода дипломатія»,  ENACTUS LNU, AISEC, AEGEE – Lviv, European Young Parlament, STUDLAVA – студентська платформа та інші.

В організації заходу дуже допомагали волонтери, їх було майже 50 – це переважно студенти львівських навчальних закладів, які активно поширювали інформацію про «День кар’єри ЄС» допомагали учасникам під час реєстрації, презентацій. Волонтери були одягнуті у футболки та кепки з символікою Європейського союзу.

Завершальним та найцікавішим етапом «Дня кар’єри ЄС» став розіграш подарунків серед учасників. Основною умовою було поширення інформації про «День кар’єри ЄС», офіційна реєстрація та безпосередня участь. Серед подарунків були: брендована продукція від Представництва Європейського союзу, подарунки від роботодавців та учасників. 

Усі учасники були задоволені проведеним заходом та висловлювали пропозиції та побажання, щоб такі заходи як «День кар’єри ЄС» проводилися що року. 


Інші новини

Середа, 11 Жовтня 2017 0
10 жовтня 2017 року в Національному університеті «Острозька академія» відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у м. Острозі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація “Відкрите суспільство”».
П'ятниця, 06 Жовтня 2017 0
6 жовтня 2017 р. в приміщенні бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся День кар’єри ЄС у м. Луцьк. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у м. Острозі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація “Відкрите суспільство”».
Субота, 30 Вересня 2017 0
29 вересня 2017 року у в кампусі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся «День кар’єри ЄС». Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС м. Миколаїв за підтримки Представництва ЄС в Україні.Захід відвідали 469 учасників.
Понеділок, 12 Червня 2017 0
Сьогодні у приміщенні Представництва ЄС в Україні пройшло нагородження переможців вікторини на тему Європи та Європейського Союзу Euroquiz. Перемогу здобули Вікторія Абакумова з Харкова (у складному рівні) та Євген Васильченко з Добропілля (у простому рівні), які набрали найбільшу кількість балів протягом 5 раундів вікторини.
Четвер, 08 Червня 2017 0
7 червня 2017 року у Конгрес-центрі Сумського державного університету пройшов інформаційний захід «День кар'єри ЄС», спрямований на ознайомлення молоді зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар’єрними можливостями для молоді в європейському просторі.
Четвер, 25 Травня 2017 0
24 травня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація "Відкрите суспільство"».
Четвер, 18 Травня 2017 0
18 травня в Ужгороді пройшов День кар’єри ЄС від Представництва ЄС в Україні.
Вівторок, 16 Травня 2017 0
16 травня 2017 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні пройшов 5-й студентський «Ярмарок вакансій». Організаторами заходу виступили Інформаційний центр ЄС ЧНУ та Університетський центр кар’єри при профспілковій організації студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
Четвер, 04 Травня 2017 0
27 квітня 2017 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.
П'ятниця, 21 Квітня 2017 0
25 квітня 2017 р. на базі Тернопільського національного економічного університету з ініціативи Інформаційного центру ЄС ТНЕУ й за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано за підтримки ректора вищого навчального закладу, доктора економічних наук, професора Андрія Крисоватого й у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.
Понеділок, 03 Квітня 2017 0
Упродовж 29-30 березня 2017 року в м. Львів на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбувалася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні.
Понеділок, 27 Березня 2017 0
Економіка і географія – не єдине, що об’єднує Європу. Старий світ виніс зі своєї кривавої історії двох світових війн один, на перший погляд, дуже простий, проте важливий урок – Європа зможе жити благополучно лише в мирі та злагоді між усіма державами, що її формують. І хто б міг подумати, що передвісником цього миру стане … футбол.
Вівторок, 21 Березня 2017 0
Завжди мріяли про вищу освіту у Європі, проте побачивши прейскуранти на європейське навчання вже встигли вирішити, що Вам слід забути про свою мету? Агов, не потрібно розчаровуватися! У Вас є купа нагод виграти право на безкоштовне, а найголовніше – це якісне навчання в Європі! Ми зібрали найпривабливіші освітні програми з Європи для українців:
Четвер, 01 Грудня 2016 0
Учасники Дискусійного клубу у Кропивницькому обговорювали те яким чином підвищити інтерес молоді до принципів енергоефективності, стимулювати проведення реформ та сприяти впровадженню нових технологій задля зменшення енергоспоживання.
Понеділок, 28 Листопада 2016 0
Експерти та активна молодь Чернігова обговорювали питання що потрібно зробити чернігівцям аби не мерзнути взимку і при цьому не сплачувати за комунальні послуги захмарні суми, а також яким чином виховати енергосвідоме покоління споживачів та власників.
Субота, 26 Листопада 2016 0
Учасники Дискусійного клубу обговорювала питання наявності робочих місць для молоді в регіоні, яким чином покращити кар’єрні перспективи та чи допоможе Європейський Союз в посиленні ринку праці. Місцеві спікери розповіли про гостру проблему безробіття в регіоні та наводили приклади можливих шляхів вирішення питання в контексті євроінтеграції України.
Четвер, 17 Листопада 2016 0
Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало серію Дискусійних клубів з міста Житомир. Це місто було обране невипадково, адже актуальним питанням сьогодення є заощадження на витратах електроенергії та тепла, а Житомир є одним з лідерів енергоефективності в Україні. Дискусійний клуб проходив у дитячому садочку №63, що був утеплений за європейськими стандартами та є прикладом кращої практики.
Понеділок, 06 Червня 2016 0
6 червня 2016 року пройшов Всеукраїнський форум «ФОРМАТ: Європеєць» від Представництва ЄС в Україні. Захід став фінальним акордом інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді».
© 2015—2017 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.