Тренінг для бібліотекарів Східної та Південної України в м. Запоріжжя

  середа, 06 березня 2019 122

6 березня в Запоріжжі відбувся другий тренінг в рамках проекту Представництва ЄС, в якому взяло участь 20 керівників та методистів бібліотек Східної та Південної України.

Тренінг у запоріжжі відбувся в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва України», який дає можливість керівникам та методистам бібліотек дізнатися більше про Європейський Союз та отримати методичну літературу від Представництва ЄС для молодих читачів бібліотек.Учасники отримали знання з теоретичних питань та загальну інформацію про ЄС та відносини Україна-ЄС, практичну інформацію про інформаційні ресурси Представництва ЄС, інструменти, доступні для бібліотек на онлайн-платформі Euroquiz.org.ua, про проекти та можливості для молоді/підлітків, що впроваджує Представництво ЄС та діяльність молодіжних мереж ЄС.

Тренінг пройшов у дружній атмосфері, учасниці були відкриті до набуття нових знань та навичок, радо ділилися власним досвідом роботи з читачами з питань Європейської інтеграції та діяльності ЄС.


Проект «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва України» - це унікальна інвестиція Представництва ЄС в самих молодих українців - дітей та підлітків.

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.