Вхід / Реєстрація адміністратора мережі ЄС
Ви можете виконати реєстрацію через соціальну мережу. Для цього клікніть, будь ласка, на значок мережі та пройдіть авторизацію:


Або Ви можете зареєструйтеся через Вашу електронну скриньку:

Правила для Адміністраторів мереж ЄС

1. Адміністратор мережі ЄС - особа, що є координатором мережі або уповноваженою ним/нею особою та здійснює координацію діяльності мережі ЄС та управління інформацією, що буде опублікована на веб-сайті від імені євромережі.

1.1. Після реєстрації на сайті, надана інформація буде перевірена модератором протягом 1 робочого дня. Після цього Адміністратор отримає доступ для публікації новин та участі в конкурсі проектів.

2. Публікація новин мережі ЄС.

2.1. Адміністратор мережі ЄС має право публікувати інформацію стосовно мережі ЄС, членом якого він/вона є у вигляді новин.

2.2. Адміністратор мережі ЄС надає інформацію стосовно діяльності своєї мережі шляхом заповнення спеціальної форми за посиланням.

2.3. Під час надання інформації для опублікування новини на веб-сайті, адміністратор повинен надати короткий та розлогий опис новини.

2.4. Адміністратор може надати фотографії та/або посилання на відеоматеріали, інші форми інформації, що є доповненням до тексту.

2.5. Адміністратор мережі ЄС повинен переконатися, що всі зображені на фотографіях і у відео люди не мають заперечень проти публікації цих матеріалів.

2.6. Після заповнення форми інформація буде перевірена модератором на відповідність вимогам. Адміністратор мережі ЄС отримає посилання на опубліковану новину на електронну пошту, вказану під час реєстрації.

2.7. Адміністратор мережі ЄС може публікувати необмежену кількість новин, які будуть стосуватися діяльності мережі.

3. Платформа співпраці.

3.1. Адміністратор мережі ЄС має змогу обговорювати питання, пов’язані з діяльністю мережі за допомогою спеціального он-лайн форуму за посиланням. Темами для обговорень можуть бути минулі, поточні та/або майбутні проекти та участь у Конкурсі проектів з іншими Адміністраторами євромереж, що зареєстровані на веб-сайті euroquiz.org.ua.

4. Блоги.

4.1. Адміністратор мережі ЄС має змогу подати додавати відео та текстові блоги на євротематику Блоги.

2.2. Адміністратор може надати фотографії та/або посилання на відеоматеріали, інші форми інформації, що є доповненням до тексту.

2.3. Адміністратор мережі ЄС повинен переконатися, що всі зображені на фотографіях і у відео люди не мають заперечень проти публікації цих матеріалів.

2.4. Після заповнення форми інформація буде перевірена модератором на відповідність вимогам. Адміністратор мережі ЄС отримає посилання на опубліковану новину на електронну пошту, вказану під час реєстрації.

2.5. Адміністратор мережі ЄС може публікувати необмежену кількість блогів на євротематику.

5. Адміністратор мережі ЄС має бути переконаний, що вся надана ним інформація є достовірною, не суперечить загальновизнаним моральним та культурним цінностям і не суперечать чинному законодавству України.

 

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.