Публічні заходи та інтерактивні методі

Ігор мало не буває. Запрошуємо Вас ознайомитися із сценарієм інтелектуальної гри на європейську тематику «Що? ДЕ? Коли? В ЄС». Гра розрахована на школярів 14-15 років.
Книга, історія може бути різною. Може бути надрукованою на папері, на глиняних дощечках, дереві, склі або пластмасі, може бути електронною, записаною в аудіоформаті, створеною за допомогою азбуки Брайля. А може бути "живою". Кожен із нас – це унікальна книга.
В рамках проекту для бібліотек «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» хочемо поділитися ще одним сценарієм брейн-рингу. Цільова група - підлітки 13-14 років.
27 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для підлітків Харківщини захід «Подорож Європою». Захід відбувся в Харківській обласній бібліотеці для дітей.
Представництво ЄС в Україні запрошує старшокласників (школярів від 16 до 17 років) на публічний захід – «Живі історії - освіта та навчання молодих українців за європейськими програмами».
23 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для школярів Черкащини інтерактивний квест «Подорож Європою». Захід відбувся в Черкаській обласній бібліотеці для дітей.
Представництво ЄС в Україні запрошує школярів від 12 до 14 років на публічний захід – інтелектуальний брейн ринг.
20 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для підлітків Чернігівщини інтелектуальний брейн ринг «Хто знає краще Європейський Союз». Захід відбувся в Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва.
Представництво ЄС в Україні запрошує школярів від 14 до 16 років на публічний захід – інтелектуальний брейн ринг.
6 червня 2019 року Представництво ЄС провело публічний захід/інтерактивну гру «Відкрий для себе Європу за 100 хвилин» для дітей та підлітків в приміщенні Сєвєродонецької міської бібліотеки для юнацтва ім. Й. Курлата.
Представництво ЄС в Україні люб’язно запрошує молодих українців – школярів 7-13 років на публічний захід «Відкрий для себе Європу за 100 хвилин».