Квест “Подорож Європою”

23 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для школярів Черкащини інтерактивний квест «Подорож Європою». Захід відбувся в Черкаській обласній бібліотеці для дітей.

30 учасників від 12 до 14 років, серед яких були представники євроклубів Черкащини, змогли у інтерактивний спосіб перевірити та розширити  свої знання про Європейський Союз.

Учасники були розділені на дві команди. Кожна команда отримала закордонний паспорт і вирушила в подорож країнами ЄС.

Ведучі задавали командам запитання, які стосувалися культури, традицій, історії, географії країн ЄС. Учасники повинні були відгадати про яку країну йде мова і після цього на території бібліотеки знайти прапор цієї країни. За кожну правильну відповідь і знайдений прапор команда отримувала печатку проходження митниці даної країни ЄС (наліпку - прапор країни) у виданий команді закордонний паспорт.

Ознайомитися із запитаннями квесту можна 

Скачать //Kraieznavchiy_kvest_dlya_bblotek_na_temu_krain_Yevropeyskogo_soyuzu.pdf

 Захід відбувався в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».

 


Iнші сценарії заходів
Представництво ЄС в Україні запрошує школярів від 14 до 16 років на публічний захід – інтелектуальний брейн ринг.
27 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для підлітків Харківщини захід «Подорож Європою». Захід відбувся в Харківській обласній бібліотеці для дітей.
20 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для підлітків Чернігівщини інтелектуальний брейн ринг «Хто знає краще Європейський Союз». Захід відбувся в Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва.