Брйнг-ринг «Що я знаю по Європейський Союз»

В рамках проекту для бібліотек «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» хочемо поділитися ще одним сценарієм брейн-рингу. Цільова група - підлітки 13-14 років.

Метою заходу є - визначити рівень знань підлітків на європейську тематику, а саме знань про:

  • історію створення ЄС,
  • основні інституції,
  • Угоду про Асоціацію,
  • досягнення європейських країн історії, культурі,

Брейн-ринг допоможе розвивати логічне мислення, увагу, швидкість дій, вміння працювати в команді.

В додатку можна ознайомитися із презентацією.

Сценарій брейн-рингу


Iнші сценарії заходів
Книга, історія може бути різною. Може бути надрукованою на папері, на глиняних дощечках, дереві, склі або пластмасі, може бути електронною, записаною в аудіоформаті, створеною за допомогою азбуки Брайля. А може бути "живою". Кожен із нас – це унікальна книга.
6 червня 2019 року Представництво ЄС провело публічний захід/інтерактивну гру «Відкрий для себе Європу за 100 хвилин» для дітей та підлітків в приміщенні Сєвєродонецької міської бібліотеки для юнацтва ім. Й. Курлата.
27 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для підлітків Харківщини захід «Подорож Європою». Захід відбувся в Харківській обласній бібліотеці для дітей.