Корисна інформація про мережі ЄС

Євроклуб – форма самоорганізації молодих людей. Участь у євроклубі сприяє їх творчій активності, залученню до участі в європейських ініціативах, громадській діяльності, інформуванню з питань європейської інтеграції та реалізації проектів неформальної освіти серед однолітків.
Проект Представництва Європейського Союзу в Україні під назвою «Team Europe» - це група експертів та громадян, які бачать майбутнє України серед європейських країн. Діяльність експертів направлена на зміцнення діалогу між Україною та ЄС на місцевому рівні.
Випускники програми Еразмус+ - це молоді люди, які скористалися можливістю програми навчання в вищих навчальних закладах країн ЄС, або стажування в європейських організаціях. З 2004 по 2016 рр. налічується близько 500 випускників програми, крім того, щорічно нові успішні абітурієнти приєднуються до програми Еразмус+ та після навчання стають активними членами мережі ЄС.
Інформаційні центри ЄС - джерела інформації щодо ЄС при вищих навчальних закладах, національних бібліотеках та дослідницьких центрах України.
Українська регіональна група входить до складу Асоціації випускників Коледжу Європи (Брюссель, Бельгія), яка об’єднує усіх колишніх студентів Коледжу Європи – незалежного університету післядипломної освіти з європейський студій, який було відкрито у 1949 році засновниками Європейського Союзу.
YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією.
EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.
European Union Visitors Programme - це програма для відвідувачів Європейського Союзу (EUVP), яка запрошує молодих лідерів з та поза меж ЄС до навчальних візитів у європейські установи.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.