Корисна інформація про мережі ЄС

  субота, 21 листопада 2020 4717
Як створити євроклуб та реалізовувати ефективні проекти та ініціативи, механізми роботи та приклади діяльності Євроклубів, пізнавальні ігри та тренінги про ЄС та його держави-члени, квести, тренінги, рольові ігри та багато корисного про Євроклуби.
  середа, 10 січня 2018 461
Проект Представництва Європейського Союзу в Україні під назвою «Team Europe» - це група експертів та громадян, які бачать майбутнє України серед європейських країн. Діяльність експертів направлена на зміцнення діалогу між Україною та ЄС на місцевому рівні.
  вівторок, 09 січня 2018 138
Випускники програми Еразмус+ - це молоді люди, які скористалися можливістю програми навчання в вищих навчальних закладах країн ЄС, або стажування в європейських організаціях. З 2004 по 2016 рр. налічується близько 500 випускників програми, крім того, щорічно нові успішні абітурієнти приєднуються до програми Еразмус+ та після навчання стають активними членами мережі ЄС.
  понеділок, 08 січня 2018 1408
Євроклуб – форма самоорганізації молодих людей. Участь у євроклубі сприяє їх творчій активності, залученню до участі в європейських ініціативах, громадській діяльності, інформуванню з питань європейської інтеграції та реалізації проектів неформальної освіти серед однолітків.
  понеділок, 08 січня 2018 1721
Інформаційні центри ЄС - джерела інформації щодо ЄС при вищих навчальних закладах, національних бібліотеках та дослідницьких центрах України.
  понеділок, 08 січня 2018 168
Українська регіональна група входить до складу Асоціації випускників Коледжу Європи (Брюссель, Бельгія), яка об’єднує усіх колишніх студентів Коледжу Європи – незалежного університету післядипломної освіти з європейський студій, який було відкрито у 1949 році засновниками Європейського Союзу.
  понеділок, 08 січня 2018 299
YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією.
  понеділок, 01 січня 2018 110
EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.
  вівторок, 26 грудня 2017 66
European Union Visitors Programme - це програма для відвідувачів Європейського Союзу (EUVP), яка запрошує молодих лідерів з та поза меж ЄС до навчальних візитів у європейські установи.
  понеділок, 18 грудня 2017 443
Для створення Інформаційного центру ЄС потрібно звернутися до Представництва ЄС в Україні із заявкою. Заявка – це офіціний лист-прохання на ім'я Посла, Голови Представництва ЄС, що написаний у довільній формі і містить загальну інформацію про заклад та обгрунтування для відкриття центру.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.