Асоціація випускників Коледжу Європи - регіональна група в Україні

Українська регіональна група входить до складу Асоціації випускників Коледжу Європи (Брюссель, Бельгія), яка об’єднує усіх колишніх студентів Коледжу Європи – незалежного університету післядипломної освіти з європейський студій, який було відкрито у 1949 році засновниками Європейського Союзу.

Асоціація випускників Коледжу Європи - регіональна група в Україні була створена 28 листопада 2012 року за ініціативи українських випускників Коледжу Європи (кампуси Брюгге і Натолін). 

Українська регіональна група об’єднує експертів з політики, дипломатії, права та бізнесу Європейського Союзу. Цілями діяльності спільноти є сприяння європейській інтеграції України та формування позитивного іміджу України у ЄС.

Гасло спільноти: «Зближуємо Україну та ЄС»

Контакти:

Facebook: https://www.facebook.com/CoE.Ukraine.alumni/

Email:coealumni.ukraine@gmail.com 

Twitter: @CoEinUA 

АдресаRue Breydel 40, 1000 Bruxelles, Belgium


Дізнайтесь про інші Мережі ЄС
EU Study Days in Ukraine – освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований у 2013 році. Налічує вже понад 1800 випускників.
Інформаційні центри ЄС – це центри при закладах вищої освіти, що поширюють інформацію про основні напрямки політики ЄС, допомогу Європейського Союзу Україні та можливості участі у програмах і проєктах ЄС.
Посли європейської молоді – це динамічна європейська мережа, що об’єднує активних молодих людей віком від 16 до 26 років з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова, України, держав-членів Європейського Союзу й Великобританії. Вони спільно працюють над підвищенням обізнаності молоді щодо співпраці ЄС у регіоні, допомагають розробляти молодіжні політики та співпрацюють заради кращого майбутнього.