Контакти мереж ЄС

Назва Мережі ЄС Координатор Адреса  
Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І. Я. Франка - В листопаді 2017 року бібліотека відзначила 90-річний ювілей від часу заснування. Сьогодні це сучасний культурний заклад з 120-ти тисячним фондом, великою кількістю дитячих журналів та газет, затишними читальними залами, електронними базами даних, Інтернет-центром та цікавими подіями і заходами. Щорічно понад 12 тисяч дітей та їх наставників користуються бібліотечними послугами, відвідують масові заходи, працюють в Інтернет-центрі. Хоча офіційною датою створення бібліотеки вважається листопад 1927 року, свою історію вона розпочала в 1923-му. Бібліотеки Зотова Олеся 21050 Вінниця вул. Соборна, 24 Вінницька обл.
Eurospace Вінницька ЗШ №12 Заснований 2019 Євроклуби Танадайчук Лариса Володимирівна 21034 Вінниця вул. М.Шимка,3 Вінницька обл.
Up to the top Вінницька ЗШ № 30 Євроклуб існує протягом кількох років на базі ЗШ № 30. Євроклуби Медецька Наталія Миколаївна 21000 Вінниця вул. Стрілецька, 62, Вінницька обл.
Громадська організація «Асоціація євроклубів Вінниччини» Громадська організація «Асоціація євроклубів Вінниччини» Заснований 2011 Розвиваючі тренінги, брейн-ринги, квести, дебати на теми пов’язані з Європою та Європейським Союзом. Євроклуби Єлизавета Савчук Вінниця вул. Соборна, 85 Вінницька обл.
Євроклуб "Bridge to Europe" КЗ НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії №6 Заснований 2008 Євроклуб «Bridge to Europe», ЗОШ – гімназія №6 Девіз : «Крок за кроком – вперед у Європу» Дата створення клуба : Вересень 2008 Кількість учасників євро клуба : 15 Координатор євро клуба : Кашперук Тетяна Євгенівна Цілі, інтереси, види діяльності : Ціль : пропаганда об`єднаної Європи, формування європейської свідомості у молоді, інформування про інтеграційні процеси в Європі,притягнення інших до розповсюдження інформації на тему європейської інтеграції. Інтереси : країни Європи – їх історія, культура, символіка, життя молоді, популярні люди, музика, література Європейська інтеграція, факти, пов`язані з нею. Види діяльності : проведення засідань, обговорення інформації на тему європейської інтеграції, організація і проведення різних конкурсів на європейську тематику,проведення тематичних семінарів, дебатів на базі школи, участь у всіх можливих акціях, конкурсах і семінарах, святкування Дня Європи. Євроклуби Кашперук Тетяна Євгенівна 21009 Вінниця вул.Стрілецька, буд.12 Вінницька обл.
Євроклуб Вінницького коледжу НУХТ СШ Заснований 2004 Євроклуб коледжу було створено в 2004 році,коли під час події Помаранчевої революції Україна чітко визначила свій курс на євроінтеграцію.Керівництво Євроклубом здійснюють викладачі суспільних дисциплін Клюка Юлія Петрівна та Осіпенко Тетяна Миколаївна.Гуртківці - студенти різних відділень коледжу, цікавляться історією, політикою, культурою країн Євросоюзу. Євроклуби Єрмакова Вікторія Ярославівна 21100 Вінниця вул. Привокзальна 38 Вінницька обл.
Інформаційний центр ЄС ДоНУ у м. Вінниця Донецький національний університет імені Василя Стуса Заснований 2013 Центр був створений у травні 2013 року в Донецькому національному університеті (м. Донецьк) і став 13-им в Україні. У зв'язку з російською окупацією та бойовими діями на Сході України університет був переміщений до м. Вінниця. ІЦ ЄС відновив свою діяльність на початку 2017 року. ІЦ ЄС 21021 Вінниця вул. 600-річчя, 21, каб. 609. Вінницька обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Вінниця Вінницький національний технічний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 21021 Вінниця Хмельницьке шосе, 95, головний корпус, кімната 104 Вінницька обл.
Мандрівник НВК: гуманітарна гімназія з поглибленим вивченням іноземних мов №1 Заснований 2006 ШЄК «Мандрівник» було створено ще у 2006 році за ініціативи учнів та вчителі, які відвідали під час екскурсійної подорожі місто Староховіце (Польща) та познайомились з роботою місцевих євроклубів у школах №5,9 та гімназії №2. Євроклуби Острадчук Оксанан Анатооліївна 21018 Вінниця вул. Малиновського, 7 Вінницька обл.
Ми - українці, ми - європейці Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36" Заснований 2009 Шкільний Євроклуб «Ми - українці, ми - європейці» функціонує з вересня 2009 року. До його складу входять учні середньої школи (8-9-х класів). Вони люблять вивчати іноземні мови: англійську, французьку і німецьку, а також цікавляться історією та культурою європейських країн. Щороку склад учасників клубу поповнюється. Створюється план та розробляються завдання. Цікаво здійснюється посвята в члени Євроклубу. За традицією обирається староста. Засідання Євроклубу відбувається раз на місяць. Всі учасники отримують завдання, результати яких обговорюються за круглими столами, демонструються під час загально шкільних та міських заходів. Євроклуби Климчук Наталія Іванівна 21030 Вінниця Келецька 116 Вінницька обл.
Вікно в Європу СЗШ І-ІІІ ст. с. Лучинець Мурованокуриловецький р-н Заснований 2009 Євроклуб засновано у 2009 році. За роки існування його учасники отримували досвід участі та організації заходів, на яких популяризували інформацію про Європейський Союз, його історію, засади співпраці з Україною та загальнолюдські цінності. Наразі євроклубівці є учасниками проекту "Школа молодих спікерів - дебатні клуби на Вінничині", заснувавши Дебатний клуб "Альфа і Омега" Євроклуби Країло Оксана Анатоліївна с. Лучинець Бондаря, 2 Вінницька обл.
Романтик Брацлав ЗОШ №1 Заснований 2010 Клуб створений в 2010 році. Євроклубівці брали активну участь в усіх конкурсах на обласному рівні. Займали призові місця у вікторинах про ЄС, конкурсах малюнків,поетичних та прозових творів.Нагороджені грамотами, дипломами товариства "Україна-Польща-Німеччина", поїздкою до Польщі. Євроклуби Яковенко Лідія Опанасівна 22870 смт Брацлав вул. Шкільна 7 Вінницька обл.
Молодіжна організація "Євротур" Турбівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 смт Турбова, Липовецького району, Вінницької області Заснований 2006 Наш Євроклуб був заснований в 2006.Беремо активну участь в обласних і регіональних конкурсах і заходах. Кількість учасників- 25. Заняття, семінари, конкурси, відкриті заняття на Європейську тематику, проектна робота «Країнами Євросоюзу» Євроклуби Юрчук Катерина Миколаївна 22513 смт Турбів вул. Миру, 68 Вінницька обл.
DIVERSITY Ковельська міська гімназія №4 Заснований 2010 Шкільний Європейський клуб «Diversity» створений у лютому 2004 року з метою розвитку пізнавальних, творчих, організаторських та лідерських здібностей школярів задля розповсюдження серед широкої громадськості спільних європейських цінностей, поглибленню знань про Європейський Союз і місце європейських країн в світовій цивілізації, а також популяризації ідеї європейської та євроатлантичної інтеграції. Євроклуби Гарбуз Вікторія Ростиславівна 45008 Ковель вул. Незалежності, 49 Волинська обл.
Єврика НВК №26 Заснований 2004 Участь у наукових заходах, польсько-українських культурних обмінах молоді. Створений у 2004 році. Склад-15 учнів.Євроклуб приймає участь у шкільних і міських заходах,є досвід співпраці з євроклубами Польщі та успішної участі у всеукраїнських конкурсах.Співпрацюємо з факультетом міжнародних відносин СНУ. Євроклуби Федонюк Тетяна Володимирівна 43000 Луцьк вул. Кравчука, 20 Волинська обл.
Єврозоря СШ Заснований 2006 Євроклуб "Єврозоря" був створений у 2006 році, у 2016році він був ревіталізований у шкільний єврохаб, метою якого є пропаганда європейських цінностей та виховання молоді на національно-патріотичних засадах з акцентом на активне громадянство. Акції, флешмоби, євроолімпіади, поїздки обміну, участь та перемоги у конкурсах та проектах( Європа Ностра, Європа Секюра, Столиці Європи, Єврошкола у Страсбурзі, поїздки в Бельгію, Нідерланди, Люксембург, Прагу як нагороди за перемоги), курс "Євростудії в школі" - неповний перелік неформальної освіти молоді. Євроклуби Струбицька Ольга Володимирівна 43026 Луцьк вул.Федорова, 7 Волинська обл.
Єврокрок Луцька гімназія 21 імені Михайла Кравчука Заснований 2005 Шкільний європейський клуб "Єврокрок" діє у Луцькій гімназії № 21 імені Михайла Кравчука. Був створений у квітні 2005 року. Учасники клубу поширюють знання про ЄС, налагоджують співпрацю із іншими євроклубами України,організовують зустрічі, квести, тематичні бесіди в стінах гімназії, щорічно приймають участь у міських заходах на європейську тематику. Співпрацюємо з польськими школами школами. Шукаємо ідеї для нових проектів. Євроклуби Бугаєва Віта Вячеслпавівна 43000 Луцьк вул. Кравчука, 14 Волинська обл.
Європа СШ Заснований 2013 З метою розширення знань про Європу, країни Європейського Союзу та сприяння вихованню європейської свідомості, пропаганди спільних європейських цінностей відділ неперервного навчання Луцького НТУ 1 листопада 2016 року відкрив клуб «Європа». Клуб став об’єднанням групи однодумців, які зацікавлені європейською тематикою, поглиблюють свої знання про Європу та європейську інтеграцію і поширюють інформацію, що стосується цієї теми, у навчальному закладі та місцевій громаді. Євроклуби Максимчук Тамара 43018 Луцьк Львівська, 75 Волинська обл.
Євросвіт Євроклуб, Комунальний заклад "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області" Заснований 2007 ШЄК "ЄВРОСВІТ"діє більше 10 років. Співпраця з ШЄК України та інших країн. Євроклуби Слєпченко Тетяна Борисівна 43000 Луцьк Проспект Волі,25 Волинська обл.
Євросвіт ЗОШ Заснований 2010 Наш ШЄК було створено в 2010 році. Ми є постійними учасниками євровікторини, євроолімпіади в нашому місті. Ми брали участь в проведенні Євросаміту в м. Луцьк. Маємо призові місця у конкурсах фотографій та рукоділля на європейську тематику. Активно втілюємо в життя наші проектні ідеї. Налагодили співпрацю із школами Німеччини, Польщі, Ізраїлю, Білорусії та Грузії. Завжди готові відгукнутися на цікаві пропозиції. Євроклуби Бондарук Світлана Володимирівна 43001 Луцьк вул. Володимирська 111/9 Волинська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Луцьк Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 43021 Луцьк вул. Винниченка, 30а, бібліотека Волинська обл.
Юність ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» Заснований 2012 Євроклуб «Юність», який створений 12.04.2012 року на базі ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» налічує 14 постійних учасників до яких періодично долучаються учні, що цікавляться діяльністю клубу та питаннями, які обговорюються. На засіданнях клубу поширюється інформація про Європейський Союз та інтеграцію України в ЄС; налагоджується співпраця української молоді з молоддю ЄС (листування в соціальних мережах, відвідування подібних клубів у країнах ЄС та ін..); популяризуються європейські цінності, ідеї солідарності, толерантності та взаємоповаги між народами; активізується молодь з громадянською свідомістю; розширюється кругозір молодих людей; презентується інформація про Україну, її історію, культуру, проблеми та досягнення. Євроклуб сприяє інформуванню молоді про великі можливості, які відкриваються завдяки Європейському Союзові і акцентує увагу на способах використання цих можливостей Євроклуби Лопоша Тетяна Сергіївна 45313 с. Будятичі вул. І. Франка,14 Волинська обл.
Сузір'я Піддубцівська загальноосвітня школа І - III ст. Заснований 2008 Наш Євроклуб заснований у 2008 році. Його завдання - інформувати дітей та молодь, щодо принципів діяльності Європейського Союзу, його структури та процесів, що відбуваються в ньому; сприяти розумінню дитячо-юнацькою спільнотою Європейської взаємозалежності та потреб міжнародної співпраці;створити умови для самореалізації та розвитку особистісного та особистого потенціалу кожного члена організації. Упродовж свого існування Євроклуб проводить інформаційно-просвітницьку, розвивальну та культурно-масову роботу. Кілька років поспіль ми приймаємо районний фестиваль Євроклубів у травні як переможці одного з конкурсів, завдяки якому ми змогли побувати у Польщі і познайомитися із ровесниками цієї європейської країни. Євроклуби Чухілевич Ольга Пилипівна 45635 с. Піддубці Волинська область, Луцький район, село Піддубці, вулиця Миру 1. Волинська обл.
"Еvro колія" Дніпропетровський професійний залізничний ліцей Заснований 2011 З метою виховання молоді у дусі спільних європейських цінностей у Дніпропетровському професійному залізничному ліцеї створений Євроклуб «Evroколія» 23червня 2011 року.В рамках роботи відбувається співпраця з обласним центром європейської інформації; віртуальні подорожі країнами ЄС«Відкрий Європу для себе»,вивчення англійської мови для спілкування; випуски інформаційних вісників,святкування Днів Європи,тематичні уроки, лекції, бесіди, історичні години, вікторини з питань національних культурних традицій, звичаїв народів Європи, дискусії, круглі столи Євроклуби Ленда Ірина Григорівна 49024 Дніпро пров. Універсальний, 7 Дніпропетровська обл.
Team Europe Дніпро Експерти Team Europe в м. Дніпро Team Europe Олександр Рудік Дніпро Дніпропетровська обл.
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей Комунальний заклад культури «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей» Комунальний заклад культури «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей». Бібліотеку започатковано у 1922 р. як дитячий відділ при міській бібліотеці. Статус обласної бібліотеки присвоєно у 1935 р. Бібліотека є методичним центром для 77 міських та районних спеціалізованих бібліотек для дітей, а також сільських і селищних бібліотек області з питань обслуговування дітей, постійно надає консультативну та практичну допомогу бібліотекам і закладам, що обслуговують дітей та займаються їх вихованням і навчанням. Щорічно обласна бібліотека для дітей обслуговує понад 16 тисяч читачів, які відвідують бібліотеку близько 80 тисяч разів на рік, їм видається більше 319 тисяч примірників видань. Бібліотечний фонд налічує близько 170 тис. документів, в тому числі близько 800 аудіокниг, щорічно передплачується близько 200 назв періодичних видань. Бібліотеки Доронина Татьяна Юрьевна 49027 Дніпро вул. Сергія Єфремова, 9 Дніпропетровська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Дніпро Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара Заснований 2007 Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС Міхейченко Марія Анатоліївна 49050 Дніпро вул. Казакова, 8, бібліотека Дніпропетровська обл.
Континент СЗШ №83 Заснований 2011 Євроклуб "Континент" засновано в 2011 році. Президент клубу - Бондаренко Юлія Володимирівна (учениця 10 класу). Заступник - Журжа Вікторія Андріївна (учениця 10 класу). Дивіз: "Континент єднає друзів!" Євроклуби Скитяшина Аліна Леонідівна 49126 Дніпро вул. Нєделіна,1, Дніпропетровська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Дніпро Дніпропетровська обл.
Європейський вектор Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій» Тренінги, конференції, конкурсні проекти, презентації, круглі столи, book-free – засідання. Євроклуби Нудьга Віта Олександрівна 49006 Дніпропетровськ пр. Пушкіна, 36 Дніпропетровська обл.
Euro Star Апостолівський районний ліцей-інтернат м. Зеленодольськ Заснований 2008 Проведення ділових ігор, конференцій, Днів Європи Євроклуби Зеленодольск вулиця Чкалова, 2 Дніпропетровська обл.
A piece off paradise ЗОШ Заснований 2010 Створений у 2010 році. Євроклуби Бабій Єлізавета Володимирівна 51937 Кам`янське пр. Наддніпрянський,3 Дніпропетровська обл.
ЕРА Навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад» № 34 Заснований 2010 Євроклуб "ЕРА" створений на базі комунального закладу "Середня загальноосвітня школа № 34" Кам`янської міської ради. Євроклуб "Єра" представляє країну Швецію Євроклуби Гульчук Діана Вікторівна 51900 Кам`янське вул. Дорожня, 22 Дніпропетровська обл.
Європа - наш дім СШ Заснований 2011 Клуб було створено у 2011 році. до складу нашого клубу входять учні 5 - 11 классів, але з минулого року ми залучаємо і учнів початкової ланки. Євроклуби Голота Ольга Анатоліївна 51935 Кам`янське Матросова 25 Дніпропетровська обл.
"Victory" СШ Заснований 2012 Клуб був створений 5 років назад в 2012 році. За час існування, члени євроклубу приймали активну участь в різних міських заходах до Днів Миру, Дня Європи, тижнів місцевої демократії, організовували зустрічи з цікавими людьми, круглі столи, виставки та інше. Євроклуби Кондрашова Тетяна Вікторівна Кам'янське Героїв, 20 Дніпропетровська обл.
"Коло друзів" ЗОШ Заснований 2010 Євроклуб "Коло друзів" був створени 2010 року, з групи старшокласників, які цікавляться такими предметами як історія, географія та вивченням іноземних мов, які є базовими у вивченні історії та культури європейських країн. Було створено назву, емблему та завдання роботи клубу, оформлено стенд з інформацією Євроклубу. Євроклуби Антип Світлана Олексіївна 51931 Кам'янське пр. Свободи, 42 Дніпропетровська обл.
EASE Технічний ліцей Заснований 2011 діяльність у Євроклубі сприяє ознайомленню учнів з історією, культурою, мовами країн Європи; розширенню соціальних контактів та вмінню співпрацювати у команді Євроклуби Кирпа Анна Володимирівна 51900 Кам'янське Металургів, 1 Дніпропетровська обл.
Esprit ЗОШ №9 Заснований 2010 Клуб був створений на базі школи № 9 міста Кам'янське в 2010 році. Євроклуби Усик Інна Олександрівна 51911 Кам'янське Долматова, 13 Дніпропетровська обл.
Friendship СШ Заснований 2010 Євроклуб «Friendship» - це колектив учнів та вчителів, які, працюючи разом, поглиблюють свої знання про Європу та європейську інтеграцію, поширюють інформацію з даної тематики в школі та своєму соціокультурному оточенні. Шкільний Євроклуб «Friendship» розпочав свою діяльність у 2010 р. Євроклуби Шалько Оксана Петрівна 51921 Кам'янське Братська, 4 Дніпропетровська обл.
High Fly СШ Заснований 2011 Заснований у травні 2011 року. Євроклуби Гапоненко Юлія Олександрівна 51928 Кам'янське Воїнів Афганців, 7-а Дніпропетровська обл.
Time НВК"Гармонія" Заснований 2009 НВК"Гармонія" м.Кам'янське, Дніпропетровська область, Україна. Євроклуб Time існує з 2009р, керівник євроклубу вчитель Єрмолакіна К.В. вчитель,маємо план діяльності на навчальний рік, співпрацюємо з благодійною організацією \Країна радості\. Євроклуби Єрмолакіна Катерина Володимирівна 51933 Кам'янське 9 травня, 5а Дніпропетровська обл.
UNITY СЗШ №22 Заснований 2010 Створений у 2010 році за ініціативи адміністрації школи та лідерів учнівського самоврядування. Успішно працює у стінах школи СЗШ№22, має багато цікавих напрямків у роботі. Євроклуби Кравченко Юлія Григорівна 51935 Кам'янське Глаголева, 21 Дніпропетровська обл.
Вектор НВК №36 Заснований 2011 Євроклуб було створено у березні 2011р. Пріорітетні види діяльності: пошуково-просвітницька; волонтерська; єкологічна. В рамках євроклубу на постійній основі працюють секції "Культура та традіції країн Євросоюзу", "Освіта в країнах ЄС", "Євросоюз: вчора, сьогодні, завтра". Євроклуби Лукашевич Тетяна Олександрівна 51911 Кам'янське Миколи Лисенка, 2а Дніпропетровська обл.
Дружба СШ Заснований 2011 Євроклуб "Дружба" був заснований 05.12.2011 р. Представляє в нашому місті Республіку Кіпр. Євроклуби Коваленко Людмила Миколаївна 51940 Кам'янське бульвар Героїв, 22 Дніпропетровська обл.
Едельвейс ЗОШ Заснований 2007 Євроклуб було створено в 2007 році. Його головний вектор- співпраця з республікою Грузія. Євроклуби Рижко Лоліта Іванівна 51905 Кам'янське вул. Медицинська, 38-45 Дніпропетровська обл.
Єдність Гімназія№11 Заснований 2010 Створено в 2010 році. Приймає активну участь в Євровікторинах, конкурсах. Колишні члени євроклубу навчаються в країнах ЄС. Євроклуби Воронцова Тетяна Вікторівна 519034 Кам'янське вул. Миру 20 Дніпропетровська обл.
Єра ЗОШ №34 Заснований 2008 Євроклуб "Єра" представляє країну Швецію. Євроклуб "ЕРА" створений на базі комунального закладу "Середня загальноосвітня школа № 34" Кам`янської міської ради Євроклуби Дюжикова Олена Сергіївна 51905 Кам'янське Дорожня, 22 Дніпропетровська обл.
Меридіан ЗОШ Заснований 2010 Наш євроклуб був заснований у 2010 році. Його девіз "Крок за кроком прямуємо в Європу"Країною символом нашого клубу є Іспанія. Країна пристрасті на наснаги, натхнення і праці. Найголовнішою метою є підготовка молодого покоління до повноцінного існування в європейському просторі. Євроклуби Салій Ольга Олександрівна 51900 Кам'янське Вул.Звенигородська, 42 Дніпропетровська обл.
Об'єднана Європа СШ Заснований 2010 створено травень 2010 Євроклуби Дзигуненко Оксана Сергіївна 51900 Кам'янське Ніжинська 7 Дніпропетровська обл.
Обрій СЗШ №20 ім. О.І. Стовби Заснований 2010 ШЄК "Обрій" створений у 2010 році в комунальному закладі "Середня загальноосвітня школа №20 імені О.І.Стовби" ШЄК "Обрій" створений у 2010 році в комунальному закладі "Середня загальноосвітня школа №20 імені О.І.Стовби" Кам'янської міської ради. Євроклубівці є ініціаторами та організаторами шкільних заходів спрямованих на поширення знань про історію, культуру, особливості економічного та політичного розвитку ЄС; приймають участь у міських, обласних, всеукраїнських проектах з даної тематики. Євроклуби Гончар Ольга Петрівна 51909 Кам'янське Стовби, 2 Дніпропетровська обл.
Орієнтир СШ Заснований 2010 Євроклуб створено в 2010 році. Метою нашої діяльності є спілкування , обмін інформацією, розширення знань про Європу та Європейський Союз,виховання молоді в дусі спільних європейських цінностей, створення умов для самореалізації та гармонійного розвитку особистості. Євроклуби Козік Олеся Анатоліївна 51906 Кам'янське Волжська, 1 Дніпропетровська обл.
ПАТРІОТ СШ Заснований 2010 Клуб заснований у 2010 році. Діяльність клубу спрямована на активну участь в системі учнівського самоврядування та інституті уповноваженого з прав дітей. Євроклуби Сайляк Ганна Максимівна 51937 Кам'янське проспект Перемоги, будинок 47 Дніпропетровська обл.
Серце Європи ЗОШ Заснований 2011 Євроклуб був заснований у 2011 році і має на меті поширення європейської культури, інформації про Європейський Союз ознайомлення громадськості з країнами Євросоюзу, їх історією, культурою, традиціями, святами, державним ладом, економікою, політичним життям Євроклуби Пасічник Анна Володимирівна 51935 Кам'янське Гайдамацька будинок, 5 Дніпропетровська обл.
Співдружність ЗОШ Заснований 2012 Наш девіз: "Крок за кроком прямуємо в Європу" Євроклуби Онищенко Таміла Григорівна 51900 Кам'янське пр. Гімназичний 10 Дніпропетровська обл.
Сучасник СЗШ№12 Заснований 2010 Створений 6 грудня 2010 р. в СЗШ№12. Активний учасник міської мережі євроклубів міста Камянського.Учасник проектів Представництва ЄС (полуфіналіст брейн-рингу 2015 р.) Євроклуби Чирва Валентина Василівна 51935 Кам'янське вул. Слюсаренка С., б.30 Дніпропетровська обл.
Україна онлайн КЗ СЗШ №10 м. Кам"янського Заснований 2011 Євроклуб "Україна онлайн" створений у 2011 році на базі КЗ СЗШ №10 м. Кам"янського (Дніпродзержинська). Євроклуби Коробкова Ольга Петрівна 51917 Кам'янське вул. Аношкіна, 121 Дніпропетровська обл.
Час і ми СШ Заснований 2010 Наш євроклуб створений в 2010 р. Євроклуби Шевченко Людмила Вікторівна 51900 Кам'янське Привітна, 162 Дніпропетровська обл.
Еuroworld КЗШ №114 Заснований 2010 Вивчення та популяризація інформації про ЄС, видання газети, проведення заходів При євроклубі діють: кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA, тренінговий центр медіаграмотності громадян. Євроклуб діє з 2010 року. При євроклубі діють: кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA, тренінговий центр медіаграмотності громадян. Більше інформаціїпронаше життя на сайті євроклубу: http://euroworld.at.ua Євроклуби Ірина Юріївна Дєрусова 50102 Кривий Ріг Каткова, 35 Дніпропетровська обл.
СВІТ 95 Криворізька гімназія № 95 Заснований 2009 Проведення конференцій та круглих столів, конкурсів, тощо з метою поширення європейських цінностей. Євроклуб "Світ 95" було створено в 2009 році натхненниками були: Бобилєва Олена та Руденко Світлана вчителі іноземних мов. Активна діяльність євроклубу бере свій початок дуже давно, проте і зараз не залишає своєї актуальності. Різні заходи, які спрямовані на розвиток молоді, особливу увагу приділяємо європейським цінностям. Сподіваюся, ми підтвердимо статус найкращого євроклуба! Бажаю гарного перегляду! Євроклуби Ярмолович Лариса Олексіївна Кривий Ріг Соборності 20А Дніпропетровська обл.
Європейська єдність КЗ "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія №39"Кам'янської міської ради Заснований 2010 Участь у Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних проектах, проведення тренінгів, конференцій, акцій. Євроклуб — форма самоорганізації молодих людей, що сприяє їх творчій реалізації, залученню до участі в європейських ініціативах, громадській діяльності. Євроклуб «Європейська єдність» створений 10 квітня 2010 року. Девіз євроклубу: «Європейська єдність — це реальність, Європейська єдність — це життя. Через тернії до світлих мрій прекрасних Впевненно йдемо до майбуття!» Актив євроклубу — 15 учнів. Євроклубівці вивчають історію ЄС, традиції, звичаї європейських народів, євроінтеграційні процеси, що відбуваються на теренах України і Європейського Союзу. Євроклуби Пономарьова Наталія Вячеславівна 51940 м. Кам'янське вул. Будівельників, 15 Дніпропетровська обл.
Скіф Будинок дитячої та юнацької творчості Заснований 2011 Починаючи з 2011 року в місті Нікополь розпочав свою роботу міський Євро клуб СКІФ, при будинку дитячої та юнацької творчості. КПНЗ НБДЮТ Заснований у 2011 році Євроклуби Черновол Ігор Віталійович 53211 Нікополь вул. Микитинська 59 Дніпропетровська обл.
"We are the world" ЗОШ №9 поглиблене вивчення іноземних мов, м. Павлоград Заснований 2004 На базі класів з поглибленим вивченням іноземних мов та вивченням двох іноземних мов в ЗШ №9 м.Павлограда Дніпропетровської області у 2004 створено Євроклуб “We are the world”, мета діяльності якого – формування почуття європейської єдності через поширення знань про Європу; інформування і виховання учнів в дусі спільних європейських цінностей, що сприятимуть встановленню гарних стосунків з однолітками за кордоном та міжнародними учнівськими організаціями. Члени Євроклубу мають широке коло діяльності: проведення зустрічей та клубних змагань; проведення заходів: "Європейські свята", "Європейські видатні особи", "Європейське мистецтво", "Музика, яку слухає молодь всієї Європи", "Європейська культурна спадщина", "Мода Європи", вікторин за європейською тематикою, конкурсів знавців іноземної мови; проведення міжнародних зустрічей дітей (он-лайн); організація обмінів школярами європейських країн (2008 р., Польща – 7 чол.); листування зі школярами європейських країн; участь у міжнародних проектах: проект “La zone du repos “Des étoiles”, розроблений французькою мовою (керівник клубу Орєхова Н.М., вчитель французької мови Юровських С.М.) зайняв ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі “PRIMEVÈRE – 2005 DE L’UKRAINE A LA FRANCE”; написання науково-дослідницьких робіт з курсу Європейський вибір України (5 призових місць обласного рівня); участь у V регіональному фестивалі Євроклубів Західного Донбасу (04.12.2008р.); проведення лекторіїв для старшокласників на теми європейської інтеграції в галузі економіки, зовнішньої політики, міжнародного права тощо. Євроклуби Сіренко Надія Вікторівна 51400 Павлоград вул. Озерна, 87 Дніпропетровська обл.
Європа - плюс ЗШ №17 Заснований 2006 Існуємо 11 років. Брали участь у проектах Представництва ЄС в Україні та проектах Ради Європи (шведсько-український),відвідуємо єврофоруми, єврофестивалі в Україні, спілкуємось онлайн з представниками інших євроклубів та європейською молоддю. Євроклуби Світлана Євгенівна Чумаченко 51400 Павлоград вул. Центральна, 71 А Дніпропетровська обл.
Ми Європейці ЗОШ Заснований 2011 Євроклуб ефективно працює 10 років. Ми активні учасники всеукраїнських, обласних, регіональних та міських конкурсів. Нагороджені сертифікатом Жозе Мануеля, конкурсна робота "Пектораль" надрукована у всеукраїнському збірнику конкурчних робіт. Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді-Чернівці 2011. Співпрацюємо з Благодійним волонтерським німецьким фондом "Вікторія" Євроклуби Дерій Зоя Вікторівна 53300 Покров Л.Чайкіної, 17 Дніпропетровська обл.
Євро.ua СШ Заснований 2009 Євроклуб "Євро.ua" створено у 2009 році з ініціативи вчителів історії та учнів 10-11 класів. Традицією євроклубу стало проведення шкільних євровікторин. Євроклуби Руда Тетяна Анатоліївна 51272 смт. Черкаське, Новомосковський район Лісна, 23 Дніпропетровська обл.
Євроклуб " Меридіан" Лиманська ЗОШ №4 Євроклуб " Меридіан" був створений після відвідування Швеції, але не був зареєстрований.Впродовж 5 років проходили засідання, вивчали європейські країни: політичну систему, економіку, знайомилися з видатними людьми та визначними місцями країн,кухнею і т.і. Вчителі були кураторами відповідних секцій та разом готували презентації і цікаву інформацію. 5 членів євроклубу відвідали Чехію, Австрію та Німеччину, ділилсь враженнями від поїздки.Наш клуб має гімн( слова та музика вчителів і учнів нашої школи), прапор, емблему. Одним із напрямків роботи є Євроінтеграція, члени євроклубу працюють із задоволенням в проектах eTwinning, мають Національні та Європейські Quality Labels. Євроклуби Ольга Ігнатенко 84404 Лиман провулок Привокзальний 7а Донецька обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Маріуполь Маріупольський державний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС Маріуполь проспект Будівельників, 129 Донецька обл.
Eurostar - Євроклуби Кладько Жанна Вікторівна 84116 Словянськ Паркова 3, кв. 23 Донецька обл.
EurоClub "Територія молоді" Українська загальнооосвітнья школа І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради У рамках Всеукраїнського проекту "Відкривай Україну" та за ініціативи учнів Української загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради на базі шкільної творчої майстерні був створений EurоClub "Територія молоді". В учасників євроклубу вже є перші успіхи в їх діяльності: реєстрація на платформі iearn.org (проект "Культурна коробка"), організація на весняних канікалах мовного табору "Стаємо ближчими до Європи". В найближчих планах виготовлення іграшок-символів європейських країн для дитячого відділення міської лікарні та проведення міського європікніка. Після реєстрації у мережі Євроклуби України сподіваємося не тільки знайти нових друзів, а й брати активну участь у різних проектах для того, щоб не тільки покращити свою школу, але й місто. Євроклуби Подлєсна Оксана Петрівна 85485 Українськ вулиця Первомайська, 62 Донецька обл.
Євроклуб "Бердичі" ЗОШ Заснований 2012 www.facebook.com/berdychi.club Євроклуби Семенова Тетяна Леонідівна 13300 Бердичів вул. Грушевського, буд. 5А Житомирська обл.
Eurodream ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ Заснований 2018 Історія наша ще маленька, але мрія велика! Євроклуби Оксана Помінчук 11052 Білокоровичі вул.Тараса Шевченка 71 Житомирська обл.
12 зірок Житомирський міський колегіум Заснований 2006 Євроклуб існує з 2006 року. Зміст занять у Євроклубі є комплексом інтегрованих знань, на основі яких формуються певні уявлення, уміння, навички щодо функціонування в політичному, правовому, економічному та культурному полі сучасного європейського співтовариства. Новий цикл діяльності Євроклубу починається з виборчих перегонів. За окремим графіком кандидати проводять агітацію: висвітлюють свої програми, розповсюджують агітаційні матеріали, зустрічаються з учнями, вчителями. Виборча комісія, що формується за тиждень до виборів з числа бажаючих учнів різних класів, готує бюлетні, списки виборців, дільниці, скрині для голосування, реєструє виборців, підраховує голоси, складає протокол, оголошує результати виборів. Переможець стає Президентом Євроклубу. Євроклуби Стойкова Надія Миколаївна 10002 Житомир вул. Івана Мазепи, 18 Житомирська обл.
Євроклуб Житомирського Міського Колегіуму Житомирського Міського Колегіуму Заснований 2011 Євроклуб створений в 2011 році є навчально-просвітницькою молодіжною організацією, що ставить собі за мету поширення знань про Європу, ознайомлення громадськості з країнами Євросоюзу, їх історією, культурою, традиціями, святами, державним ладом, економікою, політичним життям ; вивчення історії держав Європейського Союзу; інституцій Європейського Союзу; основи, цілі та прогнози розвитку європейської інтеграції. Євроклуб проводить волонтерські та освітні заходи в колегіумі та поза його межами, обмін знаннями між членами інших Євроклубів, круглі столи, конференції та програми шляхом реалізації культурних та освітніх заходів, іншої діяльності, спрямованої для підвищення інтелектуального рівня дітей і молоді щодо діяльності ЄС. Євроклуби Храпчук Ольга Сергіївна 10002 Житомир Івана Мазепи, 18 Житомирська обл.
ЄК "Ровесник" Ліцей №25 Заснований 2003 Працює із 2003 року, об"єднує учнів 1-11 класів, за напрямками "Культура світу", "Екологія", "Права людини". Євроклуби Цюрко Тетяна Григорівна 10004 Житомир Мала Бердичівська , 18 Житомирська обл.
Житомирська обласна бібліотека для юнацтва Обласна бібліотека для юнацтва Бібліотеки Люблянська Олена Василівна 10029 Житомир М.Грушевського, 9 Житомирська обл.
Житомирський обласний Центр європейської інформації ГО"Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів" Заснований 2006 ЖО ЦЄІ - був створений у 2006 році в якості проекту ГО"Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів" і продовжує активну роботу до теперішнього часу. Постійно проводяться консультування з європейської тематики, опитування житомирян щодо рівня інформованості про ЄС, сприяння в організації та координація роботи існуючих шкільних Євро-клубів м.Житомира, організація роботи загальноміської «Школа Євро-клубів», проведення міні-конференцій для Євро-клубів м.Житомира, збори-засідання «Business English Speaking Club»; традиційними стали щорічні заходи: тренінги для житомирської молоді „Я - європеєць!", вікторини для школярів «Знай про Європу більше!», інформаційні семінари та круглі столи для студентів, щорічне проведення загальноміського міжшкільного чемпіонату з інтелект-гри «Що? Де? Коли? Формат: Україна-Європа» та проведення циклу загальноміських конкурсів до «Днів Європи» в м.Житомирі, а саме: конкурс дитячого малюнку «Україна! Європа! Майбутнє!», конкурс фоторобіт «Житомир – місто європейсь¬ке!», фотосушка «Мої європейскі подорожі!» та конкурси творів-есе «Європейське мислення. Європейські цінності», «Європейська перспектива: шлях України до Європи». Останні п'ять років щорічні цикли проектів «Освітні молодіжні програми» для молоді м.Житомира («Європейські студії», «Школа соціального підприємництва», «Школа волонтерства», «Школа лідерства» та «Школа успіху») за сприянням та фінансової підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. Євроклуби Котвіцька Ольга Вікторівна 10029 Житомир Київська 71, оф. 6 Житомирська обл.
Інформаційний центр ЄС в Житомирі Житомирський національний агроекологічний університет Заснований 2019 ІЦ ЄС Ігнатюк Марина Вікторівна 10008 Житомир Старий бульвар, 7 Житомирська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Житомир Житомирська обл.
Обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради Обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради Вперше двері нашої бібліотеки відкрилися у серпні 1938 року. До нас приходять не тільки маленькі читачі та підлітки, але і всі, хто так чи інакше пов’язаний з вихованням і навчанням дітей: батьки, вихователі, вчителі. Проекти 2015-2019 2019 – початок роботи в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні». З жовтня 2018 року розпочалась робота в межах проекту «Соціальний центр-хаб», що стартував у Житомирі за фінансової підтримки благодійного фонду «Карітас» в Україні на бібліотечній платформі «Кварталу МироТворчості» з багатодітними родинами та родинами захисників України (ООС). З жовтня 2017 року бібліотека координує роботу піар-клубів Житомирщини у проекті ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX/Україна (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів). 2016 рік – обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради стала одним з переможців проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках». 2015 рік – обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради за результатами Всеукраїнського огляду-конкурсу обласних бібліотек для дітей «Дитяча бібліотека в інформаційному суспільстві: пошуки гармонії, шляхи трансформації» стала переможцем у номінації «Обслуговування користувачів дітей»: за підтримку обдарованих дітей і талановитої творчої молоді, нестандартний підхід в обслуговуванні юних користувачів, забезпечення їхньої участі в обласних конкурсах з використанням нетрадиційних форм роботи, спрямованих на підтримку дитячого читання. Гранти 2013-2018 27 вересня 2018 року проведено «I Бібліотечний форум Житомирщини – 2018» за грантової підтримки Українського культурного фонду та за підтримки управління культури та туризму ЖОДА. Було залучено 79 091,54 грн грантових коштів для проведення цього заходу, розроблено цілісний бренд Бібліофоруму, створено умови для розвитку співробітництва між регіонами України, залучено до співпраці освітні й культурні інституції, громадські організації, владні структури. Бібліофорум об’єднав понад 150 учасників, з яких 98 - бібліотечні фахівці, 20 – представники органів місцевого самоврядування ОТГ. Бібліотеки Яковініч Тетяна Сергіївна 10008 Житомир Пушкінська, 36 Житомирська обл.
Євроклуб при Коростенській ЗОШ №5 Коростенська ЗОШ №5 Заснований 2018 Євроклуб зареєстровано в 2018/2019 н.р. при Коростенській ЗОШ №5. Євроклуби Aleksandra Sergiienko 11501 Коростень Пашинська, 2 Житомирська обл.
Асоціація європейських клубів міста Новограда-Волинського ЗОШ Заснований 2006 Євроклуби Ліневич Павло Новоград-Волинський Житомирська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Ужгород Ужгородський національний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 88000 Ужгорож Закарпатська обл., вул. Університетська, 14. Закарпатська обл.
"Юний читач" КЗ "ЗОБД"Юний читач" ЗОР У січні 1939 року було відкрито обласну бібліотеку для дітей. Юнацтво бібліотека обслуговувала до початку шістдесятих років, а коли в Україні почали утворюватись обласні бібліотеки для юнацтва, то у зв’язку з цим у квітні 1962 року нашу бібліотеку було реорганізовано в обласну бібліотеку для дітей "Юний читач". Сьогодні кардинально змінилося уявлення про завдання та можливості нашої бібліотеки, про її місце в культурній, освітній та інформаційній інфраструктурі. Зараз бібліотека вирішує багато в чому інші, більш різноманітні та складніші завдання, має інші пріоритети. До традиційних функцій просвітницького характеру додалися функції інформаційного центру. Змінюються форми обслуговування дітей, характер взаємодії з різними соціальними групами, з установами, що формують культурне середовище регіону та опікуються організацією дозвілля дітей, завоювання громадського визнання, авторитету нашої установи. Бібліотеки Шахневич Надія Олександрівна 69006 Запоріжжя вул. В. Лобановського, 14 Запорізька обл.
Team Europe Запоріжжя Експерти Team Europe в м. Запоріжжя Team Europe Олександр Павлов Запоріжжя Запорізька обл.
United Colors of Europe Запорізька гімназія №71 з поглибленим вивчення іноземної мови Євроклуби Бельмас Наталія Валеріївна Запоріжжя Запорізька обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Запоріжжя Запорізька обл.
Dreams+Teams Мелітопольського НВК №16 Заснований 2015 Євроклуб було створено в 2015 році на базі Мелітопольського НВК №16. Члени клуба- учасники та організатори волонтерських акцій, благодійних акцій. Євроклуби Савченко Наталя Миколаївна 72318 Мелітополь Сопіна, 200 Запорізька обл.
Комунальний заклад «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради Комунальний заклад «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради Наша бібліотека – це сучасний інформаційний, культурний, освітній заклад області. Протягом року обслуговує понад 15 тис. користувачів різного віку. Діяльність спрямована на задоволення різноманітних запитів користувачів; забезпечення вільного доступу до інформаційних ресурсів бібліотеки, в тому числі і через Інтернет; створення комфортних умов для інтелектуального розвитку підростаючого покоління, реалізації їх творчих здібностей; впровадження інноваційних форм й методів роботи. Важливою складовою роботи є створення та поширення інформаційних продуктів, популяризація літератури. Бібліотеки Горкій Оксана Михайлівна 88000 Ужгород Волошина, 20 Запорізька обл.
Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей Обласна бібліотека для дітей та юнацтва в Івано-Франківську відкрилась 29 серпня 1945 року. Ініціатором її створення й першим директором була В. П. Еліан. Бібліотека розпочиналась з 3 відділів і 7 працівників, книжковий фонд становив лише 3,5 тисяч книг. Важко було створювати подібну установу, оскільки дитячих книг було обмаль. Бібліотеки республіки та самі жителі Івано-Франківська безкоштовно дарували бібліотеці книги. У 1962 році обласна бібліотека для дітей була реорганізована в дитячу бібліотеку і стала обслуговувати учнів 1-8 класів та керівників дитячого читання. Поступово вдосконалювались форми і методи роботи з користувачами. З року в рік утверджувалися традиції бібліотеки. Проходили масові заходи на час тижня дитячої та юнацької книги, зимових та літніх канікул, Міжнародного дня захисту дітей, заходи присвячені ювілейним датам. Нині Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей імені П. Козланюка підтримує тісні зв'язки з педагогічними колективами шкіл, гімназій, ліцеїв, інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників, центром дитячої творчості, дитячою художньою школою, обласним краєзнавчим музеєм, ляльковим театром ім. М. Підгірянки, еколого-натуралістичним центром учнівської молоді. До послуг читачів бібліотеки — багатий книжковий фонд, який щомісяця поповнюється. Бібліотеки Колодницька Тетяна Сергіївна 76018 Івано-Франківськ пл. Міцкевича,2 Івано-Франківська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Івано-Франківськ Івано-Франківська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Івано-Франківськ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 76000 м. Івано-Франківськ вул. Чорновола, 1 Факультет історії, політології і міжнародних відносин Івано-Франківська обл.
Асоціація випускників Колежду Європи Асоціація випускників Колежду Європи - регіональна група в Україні Асоціація випускників Колежду Європи - регіональна група в Україні була створена 28 листопада 2012 року за ініціативи українських випускників Коледжу Європи (кампуси Брюгге і Натолін). Українська регіональна група входить до складу Асоціації випускників Коледжу Європи (Брюссель, Бельгія), яка об’єднує усіх колишніх студентів Коледжу Європи – незалежного університету післядипломної освіти з європейський студій, який було відкрито у 1949 році засновниками Європейського Союзу. Українська регіональна група об’єднує спеціалістів з політики, дипломатії, права та бізнесу Європейського Союзу, які є носіями європейських цінностей та практик в Україні. Цілями діяльності спільноти є сприяння європейській інтеграції України, формуванню професіональної та відповідальної еліти, формування позитивного іміджу України. З моменту створення, регіональна група Асоціації випускників Коледжу Європи в Україні провела низку публічних заходів та обговорень щодо європейської інтеграції з послами країн-членів ЄС, європейськими дипломатами, політиками, практиками та науковцями. Українські випускники беруть участь в освітніх проектах Делегації ЄС в Україні (Єврошкола), лекціях Відкритого Університету Реформ, ознайомлюють українську молодь щодо отримання стипендій та особливостей навчання у Коледжі Європи та інших університетах країн ЄС. Асоціація випускників Коледжу Європи в Україні проводить унікальні інтерактивні майстер-класи щодо функціонування Європейських інституцій, формування політики та веденню переговорів в ЄС (Євро Форум у Дніпрі, травень 2017р.). Гасло спільноти: «Зближуємо Україну та ЄС» Коледж Європи Брюсель Rue Breydel 40, 1000 Bruxelles, Belgium Київ (місто) обл.
Erasmus Mundus Students and Alumni Association Erasmus Mundus Заснований 2006 Асоціація випускників програми Еразмус Мундус була створена в 2006 році за ініціативою Генерального директорату з освіти та культури Європейської Комісії. З самого початку розвитку Асоціацію координували студенти "Еразмус Мундус" і перетворили її в динамічну і демократичну організацію. У програмі Erasmus Mundus вже взяли участь понад 15 000 яскравих іноземних студентів. Майже 9000 з них є членами Асоціації. Еразмус+ Іванов Олександр 00001 Київ Київ (місто) обл.
ГО "Українська бібліотечна асоціація" Українська бібліотечна асоціація Громадська організація «Українська бібліотечна асоціація» стала переможцем програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)» та з вересня 2015 року реалізує проект «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках». За цим проектом у публічних бібліотеках невеликих міст в усіх областях України створено понад 130 пунктів європейської інформації (ПЄІ), які відіграють активну роль в інформуванні членів громад про історію ЄС, економічну співпрацю України з державами-членами ЄС, стандарти життя в європейських державах, правовий і соціальний захист населення тощо. В межах проекту в бібліотеках проходять різноманітні інформаційно-культурні заходи: віртуальні подорожі, інформаційно-просвітницькі години, години спілкування, перегляди документальних та художніх фільмів, презентації книжкових виставок, інтелектуально-розважальні ігри. ...Інші... Оксана Бояринова Київ Київ (місто) обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Києві Національна академія державного управління при Президентові України Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 03057 Київ вул. Е. Потьє, 20, пов. 4, аудиторія 401 Київ (місто) обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Києві Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 04119 Київ вул. Мельникова, 36/1, пов. 1, бібліотека Київ (місто) обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Києві Інститут міжнародних відносин Національного авіаційного університету Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 03061 Київ м. Київ, 03061, пр. Відрадний, 4, корпус 7, кімната 204 Київ (місто) обл.
Київська обласна бібліотека для дітей КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ» Заснований 1992 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ» є структурним підрозділом управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, спеціалізованою установою, яка забезпечує проведення в життя державної та регіональної політики з питань бібліотечного та інформаційно- бібліографічного обслуговування дитячого, а з 1992 року, згідно наказу Київського обласного управління культури, і дорослого населення Київської області Щорічно КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» обслуговує 15 тисяч читачів, яким видає понад 315 тисяч примірників книг. Загальний фонд бібліотеки складає понад 270 тисяч примірників документів. Бібліотеки Кіслєнкова Катерина Юріївна 02154 Київ Русанівська набережна, 12 Київ (місто) обл.
Представництво Європейського Союзу в Україні Представництво Європейського Союзу в Україні Заснований 1993 Представництво Європейської Комісії в Україні було відкрито в центрі Києва у вересні 1993 року. Представництво в Києві є одним з понад 130 представництв Європейського Союзу в світі. З 1 грудня 2009 року після набуття чинності Лісабонського договору, Представництво Європейської Комісії перетворилося на Представництво Європейського Союзу в Україні. Представництво має статус дипломатичної місії та офіційно представляє Європейський Союз в Україні. Інституціями Європейського Союзу є Європейська Комісія, Європейський Парламент, Рада Європейського Союзу, Верховний Суд та Аудиторський Суд. 1 січня 2007 року завершилося п’яте розширення Європейського Союзу, що розпочалося в травні 2004 року. Сьогодні Європейський Союз, до якого входять 28 держав-членів із загальною кількістю населення майже 500 мільйонів людей, є найбільшим торгово-економічним блоком у світі. Головними завданнями в діяльності Представництва є наступні: Сприяти політичним та економічним зв’язкам між Україною та Європейським Союзом шляхом підтримання ефективного діалогу з урядовими установами та підвищення поінформованості про Європейський Союз, його установи та програми; Відстежувати впровадження Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та ЄС; Інформувати громадськість щодо розвитку Європейського Союзу, роз’яснювати та відстоювати окремі аспекти політики ЄС; Брати участь у впровадженні програм зовнішньої допомоги Європейського Союзу. Посол ЄС та Голова Представництва ЄС в Україні - Хюг Мінгареллі EUD 01033 Київ вул. Володимирська 101 Київ (місто) обл.
Patriot Білоцерковський колегіум Заснований 2008 Євроклуб Білоцерківського колегіуму розпочав свою роботу в 2008 році. Девіз:«Всі рівні – всі різні!Толерантні та доброзичливі!Своє майбутнє створюємо сьогодні, а не завтра!» В цьому, 2017 році молоде покоління взяло естафету, щоб продовжити роботу клубу. Євроклуби Фесюк Неллі Олександрівна 09113 Біла Церква бульвар Олександрійський, 149 Київська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Біла Церква Білоцерківський національний аграрний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 9100 Біла Церква пл. Соборна, 8/1 Наукова бібліотека (головний корпус) Київська обл.
РАЗОМ на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 та Білоцерківського міського товариства дітей-інвалідів та їх батьків "Аюрведа" Заснований 2007 Створений у 2007 році на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 та Білоцерківського міського товариства дітей-інвалідів та їх батьків "Аюрведа". Основні партнери Євроклубу: Євроакадемія та 2 центри європейської освіти у Німеччині, Товариство допомоги неповносправним дітям та 2 НГО у Польщі, Фундація "Творча ініціатива", Товариство польської культури ім. З. Красинського в Україні.За час існування євроклубу проведено більше 40 проектів в країнах ЄС та Україні. Євроклуби Петрушко Наталія Юріївна 09100 Біло церква вул. Шевченка 33, Біла Церква, Київська область Київська обл.
ThinkGlobal Інноваційної школи в с. Петропавлівська Борщагівка Заснований 2011 Євроклуб виник із прагнення зрозуміти суспільні, політичні та економічні процеси в країнах ЄС, дослідити їх динаміку та досвід. Учні та вчителі ThinkGlobal Петропавлівська Борщагівка готові поглиблювати та поширювати ці знання в рамках нашої школи та використовувати в діючих та майбутніх проектах. Ми прагнемо співпраці та обміну досвідом! Євроклуби Лисенко Максим Сергійович 08130 Київ вулиця Садова 22 Київська обл.
Громадська Організація "Євроклуб" Громадська організація Заснований 1996 МО "Євроклуб" була створена 1996 року в Житомирі. Це був перший євроклуб України, який зараз має цікаву історію проектів, що формували європейську культуру. Євроклуби Дікова-Фаворська Олена Михайлівна 01601 Київ Пирогова, 9, каб. 101 Київська обл.
ЄтериторіЯ Науково-методичного центру управління освіти Оболонської районної у місті Києві Заснований 2016 Районний клуб "ЄтериторіЯ", заснований у грудні 2016р. науково-методичним центром управління освіти Оболонської районної у місті Києві. Євроклуби Рибачек Тетяна Костянтинівна 04210 Київ Йорданська 11-а Київська обл.
ЄтериторіЯ CHANGE Школа № 216 Заснований 2017 В 2017 році було створено районний євроклуб "Євротериторія", який зібрав у своїх лавах більше 100 дітей з 31 навчального закладу Оболонського району міста Києва. В приміщенні Оболонської районної у м.Києві державної адміністрації відбулася офіційна посвята в члени євроклубу. Євроклуб за територіальним принципом був поділений на 3 партнер-клуби: "HELLO", "PRIORKA", "CHANGE". Євроклуб був створений задля вивчення Європи, формування проєвропейського світогляду, сповідування європейських цінностей, підготовки молоді до життя в динамічному європейському світі. Євроклуби Папуша Олег Олегович 04211 Київ вул.О. Архипенка 8-Г Київська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Київ Київська обл.
Патріоти Навчально-виховному комплексі "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - ліцей" №20, м. Київ Заснований 2017 Клуб створений у жовтні 2017 року в Навчально-виховному комплексі "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - ліцей" №20. Основною діяльністю клубу є підтримання національних традицій та культури в інтеграції в європейський культурний простір. Євроклуби Мірошниченко Світлана Анатоліївна 04214 Київ проспект Оболонський, 32-Б Київська обл.
Програма Еразмус+ «Національний Еразмус+ Офіс в Україні» Проект «Національний Еразмус+ Офіс в Україні» (НЕО) у тісній співпраці з Представництвом ЄС в Україні забезпечує допомогу та підтримку Виконавчому агентству з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) щодо запровадження в Україні Програм ТЕМПУС, ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти. НЕО досліджує розвиток вищої освіти в Україні та інших сфер освіти у разі потреби. У співпраці з Представництвом ЄС в Україні, НЕО є контактним центром для всіх зацікавлених потенційних учасників, бенефіціарів і стейкхолдерів щодо заходів ЕАСЕА та Європейської Комісії в сфері (вищої) освіти. Мандат Національного Еразмус+ офісу в Україні в рамках Програми ЕРАЗМУС+ включає заходи спрямовані на підтримку, популяризацію, моніторинг та поширення інформації про Програму, зокрема у сфері вищої освіти у співпраці з іншими країнами-партнерами (Ключові напрями діяльності КА1, КА2, КА3). Еразмус+ Катерина Жданова 01014 Київ Вул. Бастіонна, буд. 9, пов. 8 Київська обл.
EU Study Days EU Study Days EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив. Проект «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС" - це проект Представництва ЄС, який сприяє поширенню інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України. Проект спрямований на покращення знання молоді про Європейську історію, економіку та культуру та сприяння комунікації та співпраці представників різних мереж ЄС між собою. Ми віримо, що активна та освічена молодь – це рушій змін у будь-якій країні. Єврошкола Регіональне Київська обл.
WORLD FRIENDSHIP Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Заснований 2016 2016 році був створений районний осередок Євроклубу на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Уже третій рік поспіль діти з 38 шкіл Васильківського району мають можливіть зібратися разом та повправлятися не лише по рівню знань іноземної мови, а також проявити себе як читця поезії та прози, виконавця танцю та пісні тощо. Лариса Чорна 08623 смт Калинівка 08623 Київська обл Васильківський р-н смт Калинівка вул. Центральна, 59 Київська обл.
Меридіан НВК №2 Заснований 2010 Євроклуб створено в січні 2010 року. За час існування брали участь у конкурсах:"Безпечна Україна.Безпечна Європа.Безпечний світ",у проектах "Класна школа", "Відкриваємо Європу","Освіта без меж" та багатьх інших. Організовували святкування Дня Європи в нашому місті, квести, виставки. Євроклуби Панкевич Валентина Іванівна 27400 Знам'янка Калинова, 99 Кіровоградська обл.
Астра Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат-школа мистецтв) Заснований 2010 Засідання євроклубу, конкурси, ігри, вікторини, години спілкування, сприяння реалізації державної молодіжної політики в навчальних закладах області Євроклуби куратор Ольга Анатоліївна Берлін, голова Кошман Ярослав 25007 Кіровоград вул.Дворцова, 7 Кіровоградська обл.
Надія Рада євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного ЦДЮТ Заснований 2009 Тематичні літні табори, конкурси, регіональний проект "Європа без кордонів" Євроклуби Арутюнян Олена 25006 Кіровоград вул. Калініна, 36 Кіровоградська обл.
Team Europe Кропивницький Експерти Team Europe в м. Кропивницький Заснований 2018 Наша команда об'єднує експертів та експерток із різних сфер, які прагнуть посилити різносторонні відносини між Україною та ЄС на рівні Кіровоградщини. На цій сторінці ми ділимося ідеями для поширення європейських цінностей та способу життя, підтримки українських реформ і залучення фінансової та технічної допомоги ЄС у кожен куточок України і Кіровоградської області. Team Europe – це також простір для діалогу, обміну ідеями, актуальними новинами про відносини між Україною та ЄС, а також координації публічних заходів у Кропивницькому та районах Кіровоградщини. Наша місія - через концентрацію зусиль місцевих експертів та експерток із різних напрямків органічно вплести тематику українсько-європейських зв’язків у контекст Кіровоградщини, а також насичити інтелектуальний простір міста та області корисною та актуальною інформацією про відносин Україна-Європа. Заходи Team Europe підтримує Представництво ЄС в Україні. Team Europe Вікторія Талашкевич Кропивницький Кіровоградська обл.
Єдність Гімназія №9 Заснований 2005 Діяльність Євроклубу розпочалася в 2005 році. За час інсування євроклубу його учасники брали активну участь у міських, обласних та міжнародних заходах. Євроклуби Леоновець Наталія Анатоліївна 25030 Кропивницький Академіка Корольова, 27/21 Кіровоградська обл.
Інформаційний центр ЄС в Кропивницькому Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка Заснований 2018 ІЦ ЄС oleksandr.leonidov@gmail.com Кропивницький вул. Шевченка, 1, пов.6, в аудиторія 601 Кіровоградська обл.
Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.Є.Маланюка - Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка – інформаційний, культурно-освітній, методико-консультативний, науково-дослідний центр з питань бібліотечного обслуговування юнацтва та молоді для бібліотек різних типів і форм власності області. Бібліотека – лауреат обласної премії ім. Ю. Яновського (1986 р.). Відкрита для користувачів 6 грудня 1978 р. за рішенням Кіровоградської обласної Ради народних депутатів від 14.06.1978 р. № 294. Бібліотеки Шевченко Інна Миколаївна 25006 Кропивницький Декабристів 6/15 Кіровоградська обл.
Натхнення ЗОШ Заснований 2016 10.10.2016 рік заснування.Мета Формувати почуття європейської єдності через поширення знань про Європу. 2. Готувати молодь до життя та праці в об’єднаній Європі, знайомство з життям людей в інших країнах, культурою, мовою, обмін досвідом. 3. Налагоджувати контакти з іншими Євроклубами України та за кордоном Євроклуби Шпак Світлана Миколаївна Кропивницький Кіровоградська обл.
Рада євроклубів Кіровоградщини Рада євроклубів Кіровоградщини Заснований 2010 Заснована 2010 року та обєднує євроклуби з усіх міст і районів Кіровоградської області. Щомісячно організовувються та відбуваються заходи з євроінтеграційного розвитку у місцевій грмоаді, конкурси та тренінги у питання формування європефсьтких цінностей молоді та дорослих. Євроклуби Арутюнян Олена Сергіївна 25006 Кропивницький вул. Шульгіних, 36, Кіровоградська обл.
Веселка ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Заснований 2008 Шкільний євроклуб "Веселка/Rainbow" існує з 2008 року.Клуб діє у Новоєгорівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Новоукраїнського району Кіровоградськоі області. З 2009 року щорічно проводимо єврофестивалі у Новоукраїнському районі. Євроклуби Талашкевич Людмила 27150 Новоукраїнка вул.Миру,25 Кіровоградська обл.
Welcome to Ukraine! ЗОШ Заснований 2010 Створено з метою розширення знань про Європу, країни Європейського Союзу та сприяння вихованню європейської свідомості, пропаганди спільних європейських цінностей. Забезпечення умов для самореалізації та розвитку особистого потенціалу кожного члена клубу. Євроклуби Степаненко Олена Анатоліївна 28000 Олександрія вул. Звєрєва,13 Кіровоградська обл.
Глобус Цукрозаводське НВК Заснований 2002 Євроклуб в Цукрозаводському НВК працює 15 років. Євроклуби Руденко Наталія Іванівна 28020 Селише Приютівка Кіровоградська область, Олександрійський район, селище Приютівка, вул. Центральна 10 Кіровоградська обл.
Євроклуб КПР "Just do it" Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради Заснований 2018 Після проведення міського "Дня Європи", який готувався спільно з вихованцями "Школи лідерів", діти зацікавились темою Європи та побажали організувати міський евроклуб. У жовтні 2018 року на базі Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради була організована робота евроклубу КПР "Just do it", до складу якого увійшли педагоги КПР та лідери міських шкіл (діти 7-10 класів, всього понад 50 чол). За час роботи клубу відбулись такі заходи : засідання клубу (2 рази на місяць), круглий стіл "Європа та відповідальне ставлення до життя", міська гра знавців "Що? Де? Коли?", новорічні ранки для вихованців КПР "новий рік по Європейськи". У лютому плануються міські ігри для учнівської та студентської молоді "Дебати". Євроклуби Ганна Мєняєва 93010 РУБІЖНЕ вул. Миру, 20 Луганська обл.
ЛЦПТО Державний навчальний заклад «Луганський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Заснований 2011 Державний навчальний заклад «Луганський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» є державним професійно-технічним навчальним закладом, підпорядкованим Державному центру зайнятості через Луганський обласний центр зайнятості. Один з наймолодших навчальних центрів ПТО, який бере свій початок з 2011 року, у зв’язку з проведенням антитерористичної операції був вимушений переїхати і з 1 грудня 2014 року поновив свою діяльність в м. Сєвєродонецьк. Євроклуби Евген Назаров 93408 Северодонецьк вул. Сметаніна, 5а Луганська обл.
Євроклуб СШ Заснований 2005 Дата заснування 2005 рік. Діяльність спрямована на розповсюдження інформації про ЄС, традиції та найважливіші події у житті європейського співтовариства. Євроклуби Пасинкова Ольга Юріївна 93400 Сєвєродонецьк вул. Гоголя,37 Луганська обл.
Інформаційний центр ЕС Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Заснований 2018 ІЦ ЄС Ірина Дойшле 93400 Сєвєродонецьк Проспект Центральний 59А Луганська обл.
Котермак СШ Заснований 2013 Наш шкільний Євроклуб бул створений у 2013р. Названий на честь Юрія Михайловича Котермака з Дрогобича, відомішого як Юрій Дрогобич.Гасло нашого Євроклубу: Європа починається з тебе!В рамках Євроклубу працюють наступні секції: соціально-правова, історико.краєзнавча, екологічна, секція міжнародних відносин. Євроклуби Дробиняк Оксана Миколаївна 82100 Дрогобич вул. Козловського, 17 Львівська обл.
Євроклуб ЗОШ 1 ЗОШ 1 Заснований 2010 Заснований у 2010. Члени гуртка щорічно беруть участь у різних проектах, подорожах. Вже встигли мандрувати країнами Європи: Францією і Німеччиною. Влаштовують літературні вечори. Євроклуби Левкович Тетяна Володимирівна 80700 Золочів Вулиця Львівська 14 кв. 20 Львівська обл.
Мрія ЗОШ №2 Заснований 2010 Із 2010 року у ЗОШ №2 працює Євроклуб. Для членів гуртка стало традицією щорічно влаштовувати свята для учнів, батьків, вчителів у формі проектів. Євроклуби Кальченко Світлана Романівна 80700 Золочів М. Шашкевича 24/а Львівська обл.
"Гармонія" ССЗШ№45 м. Львова Заснований 2006 Ми працюємо з 2006 року і постійно беремо участь у міжнародних проектах, співпрацюємо з міжнародними організаціями, проводимо заходи і акції спрямовані на впровадження принципів толерантності та співпраці. Засідання ШЄКу, випуск стіннівок, виконання проектів, робота дискусійного клубу. Ми працюємо з 2006 року і постійно беремо участь у міжнародних проектах, співпрацюємо з міжнародними організаціями, проводимо заходи і акції спрямовані на впровадження принципів толерантності та співпраці Євроклуби Тугай Наталія Олегівна 79060 Львів вул. Наукова 25 Львівська обл.
Без кордонів НВК "Школа - гімназія " Сихівська" Заснований 2008 Євроклуб діє на базі НВК "Школа - гімназія " Сихівська" з 2008 року.Були учасниками багатьох цікавих проектів. Євроклуби Козяр Уляна Володимирівна 79070 Львів вул. Хоткевича б.48 Львівська обл.
Євроклуб99 СШ Заснований 2005 Євроклуб був створений у 2005 році. Кількість учасників - 27. Метою діяльності Євроклубу є поширення інформації про Євросоюз та євроінтеграцією. Євроклуби Повалена Наталія Богданівна 79037 Львів Твороча 1 Львівська обл.
Європа очима дітей ЗОШ Заснований 2008 Створено у 2008 році. Проводились районні семінари на тему "Толерантність". Брали участь у щорічних святкуваннях дня Європи. Проводились вікторини та флешмоби за різними темами. Євроклуби Удовиченко Вікторія Борисівна 79000 Львів вул. Свєнціцького, 15 Львівська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Львів Львівський національний університет імені Івана Франка Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 79602 Львів вул. Січових стрільців, 19, Факультет міжнародних відносин, к. 202 Львівська обл.
Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Заснований 2013 Координація роботи шкільних євроклубів у Львівській області Євроклуби Швайко Ірина Юріївна 79007 Львів Огієнка, 18 а Львівська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Соломія Піх Львів Львівська обл.
Фаворит Синьківська ЗОШ І-ІІІ ст. Члени Євроклубу "Фаворит" постійно приймають участь у міжнародних проектах та обмінах. Проводять заходи і акції, спрямовані на впровадження принципів демократії, толерантності та співпраці. Налагоджені тісні партнерські відносини з комплексом шкіл з українською мовою навчання м.Бартошице (Польща). Євроклуби Діана Яцишиг с. Синьків Вул. Центральна, 10 Львівська обл.
LIFE Самбірська спеціалцізована школа №8 1-3 ступеню з поглибленим вивченням англійської мови Заснований 2006 Щорічне святкування Дня Європи у місті, проведення тренінгів у місті, співпраця з іншими євроклубами-майстер класи чи тренінги, участь у Грантах, у проектах-екологічному, обміні з іншими країнами(Польща,Німеччина), проведення ЄвроКвесту про Європу для молодших школярів, залучення учнів інших шкіл чи міст до вікторин, Квестів, поширення знань про Європу. Початок нашої історії-2006 р. За 10 років ми працювали над проектами, вчилися, вчили інших, подорожували, створювали презентації, фільми. Євроклуби Тетяна Гринкевич 81400 САМБІР Кобільника,14/7 Львівська обл.
У серці Європи Сокальської спеціалізованої школи I-III ст.№3 Заснований 2007 Євроклуб "У серці Європи" був заснований у 2007 році на базі Сокальської спеціалізованої школи I-III ст.№3. Членами євроклубу є учні віком від 12 до 16 років. Євроклуб неодноразово брав участь у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах та тренінгах. Євроклуби Шарова Неля Василівна 80000 Сокаль Героїв УПА, 18 Львівська обл.
Team Europe Mykolaiv Експерти Team Europe в м. Миколаїв Заснований 2018 Team Europe Mykolaiv – команда, що об’єднала експертів і активних громадян, які бачать майбутнє України серед європейських країн. Team Europe Олеся Братусь Миколаїв Миколаївська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Миколаїв Чорноморський державний університет імені Петра Могили Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 54003 Миколаїв 54003, вул. 68-ти Десантників, 10, корпус 10-П, ауд. 305 Миколаївська обл.
Країнами та континентами НОШ 45 Заснований 2005 Створений у 2005 році як Центр інтернациональної дружби на базі НОШ 45 у 2014 на базі центру прі підтримці міського клубу "Діалог" сформований Євроклуб "Країнами та континентами". Євроклуби Яковлєва Тетяна Вадимівна 54028 Миколаїв вул. 4-та півздовжня 58 Миколаївська обл.
Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім.В.О.Лягіна Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім.В.О.Лягіна Бібліотека заснована у 1921 році.Після того, як організувалась Миколаївська область (1937 р.), міській дитячій бібліотеці було надано функції обласної, якою вона є і до сьогодні. Бібліотека є культурно-інформаційним закладом для дітей, підлітків, батьків та організаторів дитячого читання. Виконує функції науково-методичного та координаційного центру для бібліотек області, що обслуговують дітей, з питань організації дитячого читання. Щороку бібліотекою користуються понад 12 тисяч читачів, які встигають прочитати за рік понад 226 тис. прим. літератури. У фондах зібрано найкращу художню літературу для дітей вітчизняних та зарубіжних авторів, літературу з питань мистецтва, довідкову, на допомогу освітньому процесу, дитячої творчості, аудіо книги, нотні видання, книжки-іграшки для малят. До послуг читачів – розгалужений довідково-бібліографічний апарат, який активно переводиться в електронну форму. На сьогоднішній день Миколаївська обласна бібліотека для дітей має власний електронний каталог та електронну бібліографічну базу даних записів. Для читачів-дітей та підлітків у бібліотеці впроваджуються цільові комплексні програми, такі як «За здоров’ям – до бібліотеки», «Крокуємо у майбутнє разом» (робота з дітьми, які потребують особливої уваги), «Обдаровані діти – майбутня еліта нації», «Туристична Миколаївщина запрошує», «Крок до Європи», гуманітарний проект «Велике читання», патріотичний проект «Україна починається з тебе», проект «Мовознай-Ко» в рамках Інтелект-центру (Центру неформального навчання), проекти «ББК» (Батьківський Бібліотечний Клуб), «Увесь світ на долоні», «Бібліотека рівних можливостей». З 2017 року розпочалась реалізація нового Комплексного проекту «Змінюємо стиль – змінюємо життя, або «Перевантаження по – бібліотечному». Цей проект передбачає як впровадження в дію нових програм та проектів, так і реорганізацію фізичного простору відділів обслуговування читачів. Успішно впроваджуються нові комплексні програми: «Я – унікальний!» (робота з творчими та талановитими дітьми), програма безперервного професійного розвитку «ПРОФІ», програма по народознавчому вихованню «Я гордий тим, що українець зроду» та обласна програма підтримки книги і читання «Діти Миколаївщини читають». Створено офіційний WEB-сайт та 3 блоги Миколаївської обласної бібліотеки для дітей, сторінки у соціальних мережах. На сьогоднішній день ком’ютерні технології продовжують розвиватися, організовано доступ користувачів до ресурсів Інтернет не тільки в Інтернет-центрі, а й у всіх відділах обслуговування читачів бібліотеки. Бібліотеки Жайворонок Тетяна Анатоліївна 54001 Миколаїв вул.Спаська, 66 Миколаївська обл.
Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва З 2009р.бібліотека реалізовувала обласну культурно-освітню програму “Європейська світлиця” у форматі Сезонів окремих країн Євросоюзу. Форми роботи: культурні інформаційно-просвітницькі заходи, мистецькі мандрівки, квести, брейн-ринги “Євроерудити”, акції єднання “Моє європейське майбутнє!”, книжкові виставки, обласні конкурси, на бібліотечному сайті віртуальні виставки за темою, онлайн-вікторини. Бібліотеки Ярмоленко Оксана Анатоліївна 54001 Миколаїв Велика Морська, 92 Миколаївська обл.
Миколаївський міський молодіжний ЄвроКлуб "Діалог" Миколаївський міський молодіжний ЄвроКлуб "Діалог" Заснований 2010 Створений у 2010 році. Проводимо більш ніж 20 власних заходів міського та обласного маштабу на рік та приймаємо участь в більш ніж 30 заходах інших організацій як партнері на рік. Маємо багато методичних розробок, у тому числі більш ніж 10 навчальних програм зареєстровних на рівні області. Усі матеріли, фото відео інформація на нашому сайть www.ekdialog.org Євроклуби Яковлєв Артем Сергійович 54028 Миколаїв 4-та Повздовжня, 58 Миколаївська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Миколаїв Миколаївська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Одеса Одеський національний економічний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 65082 Одеса вул. Преображенська 8, Наукова бібліотека Одеська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Одеса Одеська обл.
Одеська Обласна бібліотека для дітей ім. В. Катаєва Одеська Обласна бібліотека для дітей ім. В. Катаєва Сьогодні обласна бібліотека для дітей – основна книгозбірня дитячої літератури області. Щороку її відвідують майже 11 тисяч читачів, серед яких діти, вчителі, вихователі дитячих садків, студенти, батьки, бібліотекарі. До їхніх послуг 190 тисяч книг, аудіовізуальних матеріалів, понад 600 назв періодичних видань, методико-бібліографічні матеріали, теки-накопичувачі краєзнавчого змісту, традиційний довідково-бібліографічний апарат та електронні картотеки. Бібліотеки Коляда Олена Олексіївна 65045 Одеса Троїцька , 60 Одеська обл.
Одеська обласна бібліотека для юнацтва ім. В.В. Маяковського Одеська обласна бібліотека для юнацтва ім. В.В. Маяковського Бібліотеки Маленко Лариса Анатоліївна 65114 Одеса вул.Ак.Корольова, 46 Одеська обл.
Центр дитячої дипломатії "Україна. Європа. Світ." Центр дитячої дипломатії м. Кременчук Заснований 1995 У 80-их на початку 90-их років у школі активно діяв Клуб інтернаціональної дружби, який мав великий досвід в організації та проведенні цікавих заходів міського, республіканського та всесоюзного рівня. З 1995 року в ліцеї реалізовується проект «Дитяча дипломатія». В 1995 році на базі Клубу інтернаціональної дружби за ініціативою Великої ради учнівського співуправління та за підтримки АСМБР був створений Центр дитячої дипломатії «Україна - Європа - Світ». Центр об’єднує учнів 1-11 класів навчального закладу, які прийняли рішення взяти участь в русі народної дипломатії і співпрацювати з молоддю та молодіжними організаціями України та різних країн. Євроклуби Процько Тетяна Миколаївна 39600 Кременчук вул. Першотравнева, 13 Полтавська обл.
Євроклуб "Співдружність" Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області Заснований 2008 Девіз : "Крок за кроком прямуємо в Європу”. Дата створення клубу: грудень 2008 року. Вік членів Євроклубу: 13-17 років. Євроклуб "Співдружність” є добровільною неполітичною організацією,створена з метою вивчення європейських цінностей та виховання лідерських якостей учнів, а також поглиблення знань про Європу, європейську інтеграцію країн, історію, географію, культуру, мистецтво, науку. Діяльність клубу грунтується на принципах демократії, законності, гласності,гуманізму,рівноправності всіх його членів, персональної відповідальності членів клубу за доручену справу. Євроклуби Троцько Ірина Вячеславівна 39140 Нова Галещина Центральна 151 КВ 73 Полтавська обл.
"Around Europe" ВЕЛИКОКРУЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПИРЯТИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Після святкування Дня Європи учні нашої школи створили євроклуб "Around Europe", до якого долучилися 25 учнів 7-10 класів. Євроклуби Svitlana Kulinich 37052 Пирятин вул Героїв Майдану 110 Полтавська обл.
NIKA Полтавський багатопрофільний ліцей №1 ім.І.П.Котляревського Заснований 2010 Наш євроклуб працює на базі Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 вже декілька років. Ми - активні учасники міських та всеукраїнських конкурсів та заходів Європейської тематики. Учасники нашого євроклубу самі проводять різноманітні вікторини, презентації, виставки, пов'язані з вивченням історії, культури та інших аспектів європейського життя. Євроклуби Мироненко Вікторія Олександрівна 36001 Полтава вул Шевченка, 14 Полтавська обл.
NIKA Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 Заснований 2012 Наш євроклуб працює на базі Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 вже декілька років. Ми - активні учасники міських та всеукраїнських конкурсів та заходів Європейської тематики. Учасники нашого євроклубу самі проводять різноманітні вікторини, презентації, виставки, пов'язані з вивченням історії, культури та інших аспектів європейського життя. Євроклуби Мироненко Вікторія Олександрівна 36000 Полтава вул Шевченка,14 Полтавська обл.
Європростір кз "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 " Заснований 2003 створено в 2003 р. За цей час маємо досвід участі в різних конференціях, зокрема : Модель ООН- Україна, "На шляху до європейського дому", акція "Громадянин". Пишаємось співпрацею з Представництвом ЄС в Україні: дні Європи в Україні, 2005; програма обміну євроклубів- 2015, 2016- зустрічали представників евроклубів західних регіонів. Проводимо до дня вропи в місті розширене засідання за участі учнів міста. Євроклуби Земелько Ірина Сергіївна 36040 Полтава Івана Мазепи, 53 Полтавська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Полтава Полтавська обл.
Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені Олеся Гончара Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені Олеся Гончара 1 серпня 1976 р. – створена Полтавська обласна бібліотека для юнацтва 1976-1991р.р. – займала приміщення на першому поверсі житлового будинку в мікрорайоні «Половки» 1991 р. – отримала нове приміщення по вул. Енгельса, 25а 1997 р. – присвоєно ім’я Олеся Гончара – видатного національного письменника, академіка 2008 р. – відкрито Інтернет-центр. Бібліотеку відвідує близько 25 тис. користувачів, яким щоденно видається понад 1,5 тис. примірників бібліотечних документів. Фонди бібліотеки зросли до 148 тис. примірників книг, періодичних видань, кінофотофонодокументів та електронних носіїв інформації. За роки діяльності бібліотеки обслужено 589663 користувачів. Видано 11943240 книг, періодичних видань та інших носіїв інформації. Бібліотечний фонд на 01.08.1976 року становив 3091 примірник, на 01.01.2018 року – 148499 примірників, збільшився та оновився в 48 разів. Бібліотеки Пугачов Олександр Євгенійович 36039 Полтава вул. Олеся Гончара, 25а Полтавська обл.
Родинний дім Полтавський центр сім»ї «Родинний дім» Заснований 2009 Волонтери Полтавського центру сім’ї "Родинний дім" і Полтавської організації гайдів в 2009 р. вперше прийняли участь у підготовки до Дня Європи в м.Полтава. Протягом 2010-2014 рр. саме наші волонтери організували і провели Дні Європи в м.Полтава за підтримки Представництва ЄС, залучали молодь інших організацій, провели молодіжний табір для активістів, приймали участь у конкурсах і тренінгах з євроінтеграції. Керівник Євро клубу Сафронова Лідія "Родинний дім" організувала семінар для активістів полтавських шкіл на базі методичного центру департаменту освіти та науки з питань роботи євроклубів. З 2005по 2016 рр співпрацювали з Представництвом Міжнародної організації з міграції. Підтримуємо інформаційні зв»язки з представниками м.Мехелен, Бельгія. Євроклуби Сафронова Лідія 36007 Полтава Баленка 11, кв.78 Полтавська обл.
Центр європейської інформації Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. П. Котляревського Заснований 2016 20 квітня 2016 р. у відділі обслуговування користувачів Полтавської обласної універсальної бібліотеки імені І. П. Котляревського відбулося відкриття Центру європейської інформації в рамках проекту "Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках", керівником якого є Українська бібліотечна асоціація (УБА). Проект тривав три роки і передбачав реалізацію 3-х компонентів: I. Інформаційно-методичний компонент: вивчення та узагальнення досвіду роботи ЦЄІ, підготовка методичних матеріалів для бібліотекарів з питань створення пунктів ЄІ та поширення європейської інформації, проведення конференції, семінарів і тренінгів; ІІ. Компонент побудови мережі: розширення мережі ЦЄІ та пунктів ЄІ задля поширення інформації про ЄС не тільки в обласних центрах, а й в місцевих громадах; ІІІ. Компонент активної дії: популяризація Європейських цінностей та ідей Євроінтеграції серед місцевих громад, проведення «Днів Європи», відеоконференцій, шкіл євроінтеграції, квестів для молоді, інтерактивних вуличних акцій «Європейський квартал» тощо. Репортаж про відкриття Пункту європейської інформації можна переглянути на телеканалі "Лтава" http://www.ltava.poltava.ua/news/6998/ Бібліотеки Лисенко Лариса Володимирівна 36000 Полтава Небесної сотні, 17; кімн. 310 Полтавська обл.
DreamTeam СШ Заснований 2017 Клуб щойно створений у невеличкій сільській школі, налічує 10 чол. Євроклуби Хриплива Таїса Олександрівна 38441 с. Плоске, Решетилівський район Полтавська обл.
"Юність" Громадська організація Центр дитячої дипломатії "Юність" Заснований 2009 Зареєстрована Полтавським районним управлінням юстиції (свідоцтво №40 від 17.11.2009 року). Провели 4 Всеукраїнських форуми "Здорова планета - здоровий ти"; мали честь приймати Надзвичайних та Повноважних послів Республіки Словаччини в Україні та Республіки Нігерії в Україні; були учасниками круглих столів за участю дипломатичних осіб України та інших країн; взяли участь у Всеукраїнській інформаційній кампанії «Будуємо Європу в Україні» Євроклуби Cемикіна Олена Вікторівна 38751 с. Розсошенці вул. Шкільна,18 Полтавська обл.
"Власна справа" ДПТНЗ "Березнівське вище професійне училище" Заснований 2014 Євроклуб "Власна справа" створений в ДПТНЗ "Березнівське вище професійне училище" в листопаді 2014 року. Учасниками євроклубу є учні училища, що навчаються за професіями кравець, вишивальниця, перукар, манікюрник, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення). Девіз євроклубу: "Власна справа" - перший крок до європейського майбутнього. Євроклуб "Власна справа" - це міні-школа підприємництва, яка не лише допомагає освоїти "закони бізнесу", а й сформувати успішного робітника сфери послуг, що працюватиме на благо нашої країни задля європейського майбутнього. Євроклуби Мельник Наталія Володимирівна 34600 Березне вул. Ціолковського, 2 Рівненська обл.
ЄвроКраїна СШ Заснований 2014 Клуб функціонує з листопада 2014 року і об'єднує активну молодь ліцею. Євроклуби Харкевич Богдана Юріївна 35311 Клевань Б. Хмельницького, 89 Рівненська обл.
Єврозерна Костопільської ЗОШК І-ІІІ ступенів №6 Заснований 2013 Наш клуб офіційно створений 3 роки тому, за час перебування в клубі діти мають друзів-євроклубівців з м.Здолбунова та м.Заркова. також члени євро клубу мали змогу вже неодноразово взяти участь у міжнародних проектах, за участю дітей Німеччини та Польщі. Євроклуби СЕРВЕТНИК МИРОСЛАВА ВОЛОДИМИРІВНА 35000 Костопіль Ю. Жилки, 3 Рівненська обл.
євроклуб "Глобус" Будинок школярів та юнацтва Заснований 2010 Євроклуб «Глобус» - це добровільне об'єднання дітей, віком від 15 до 17 років. Основною метою діяльності євроклубу є популяризація інформації про життєдіяльність країн Євросоюзу, їх інтеграція з Україною, налагодження співпраці з іншими європейськими клубами в Україні, реалізація спільних проектів, формування мотивації до вивчення іноземних мов Євроклуби Марач Ірина Володимирівна 35000 Костопіль вул. Незалежності, 9 Будинок школярів та юнацтва Рівненська обл.
Unity ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» Заснований 2014 Євроклуб «Unity» Дата заснування: вересень 2014 року. Засновник і перший керівник євроклубу Варишнюк Н.І. Кількість членів євроклубу: 12. Середній вік членів Євроклубу: 16-17 років. Мета євроклубу: інформування та поширення комплексних знань про Європу та Європейський Союз, які необхідні на сучасному етапі для існування в європейському співтоваристві; освіченість учнів для демократії, оволодіння новою інформацією та новим комунікаційними технологіями; підготовка старшокласників для навчання протягом життя та навчання в загальноєвропейському контексті. Види діяльності: освітньо-інформаційні, ігрові (групова робота, дискусії, тренінги, ситуаційно-рольові ігри, самостійна робота учнів з різними джерелами інформації); участь в проектах, акціях, семінарах, конкурсах. Інтереси: толерантне спілкування з іншими, участь в тренінгах, проектах. Євроклуби Калениченко Тетяна Костянтинівна 35800 Острог Татарська, 122а Рівненська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Острог Національний університет «Острозька академія» Заснований 2015 Рік заснування (підписання угоди):01.10. 2015 З цього часу, в рамках організації, проводяться інформаційні заходи, лекції, тренінги та круглі столи, що заохочують студентів, місцевих жителів та гостей до жвавих дискусій та результативних зустрічей. ІЦ ЄС Балашова Оксана Володимирівна 35800 Острог вул. Семінарська, 2 Рівненська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Рівне Рівненська обл.
Нація ДНЗ «Рівненське ВПУ РС і торгівлі» Заснований 2014 Євроклуб «Нація» ДНЗ «Рівненське ВПУ РС і торгівлі» – це молодіжна організація, покликана інформувати учнів закладу про інтеграційні процеси в Україні. Євроклуби Доманська Оксана Ярославівна 33027 Рівне Д.Галицького, 13 Рівненська обл.
Рівненська обласна бібліотека для дітей Рівненська обласна бібліотека для дітей Щороку Рівненська обласна бібліотека для дітей обслуговує понад 10 тисяч користувачів для яких проводиться понад 600 масових заходів. Книговидача понад 200 тисяч щороку. В бібліотеці діє 8 читацьких об'єднань та клубів за інтересами. У 2019 році оформлено Куточок Європейського Союзу, метою якого є інформування й виховання дітей в дусі спільних європейських цінностей. Бібліотеки Дибач Наталія Петрівна 33028 Рівне вул. Симона Петлюри, 27 Рівненська обл.
EUROWORLD ВПУ №25 смт. Демидівка Заснований 2014 Створений у 2014р. у вищому професійному училищі №25 смт. Демидівка Євроклуби Боратинський Ігор Володимирович 35200 смт. Диміївка Миру,144 Рівненська обл.
ЄК StarWay СШ Заснований 2014 Євроклуб був створений 1 грудня 2014 року. Наш євроклуб – це форма співпраці вчителів та учнів, яка охоплює різноманітні сфери. Євроклуби Бондар Наталія Володимирівна 35350 смт. Квасилів Молодіжна, 30 Рівненська обл.
Flash ЗОШ Заснований 2017 Євроклуб "Flash" був створений у 2017 році. Має амбітні плани та може їх реалізувати. Євроклуби Юрченко Анна Сергіївна 41600 Конотоп вул. Виконкомівська, 12 Сумська обл.
Євроклуб "MAYFLOWER", Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Заснований 2012 Шкільний євроклуб “MAYFLOWER” створений у 2012-2013 н.р. У 2013-2014 учасники Євроклубу були нагороджені дипломом за активну участь в обласному конкурсі проектів («Європейське обличчя Сумщини - жінка-легенда М.Х. Савченко») та стали переможцями ІІ етапу обласного Конкурсу Знавців Європи, переможцями конкурсу на кращий екощоденник(м.Київ). За час діяльності шкільного Євроклубу були організовані зустрічі з іншими євроклубами, випускниками школи, які навчалися у країнах Євросоюзу та проживають в Європі. Члени євроклубу є активними організаторами шкільних Днів Європи та учасниками обласних заходів. Євроклуби Логвиненко Наталія Миколаївна 42200 Лебедин вул. Героїв Майдану, 16 Сумська обл.
PRIME STAR Охтирської ЗОШ №1 Заснований 2019 Поглиблення знань про країни Європи, знайомство з діяльністю Євросоюзу, підвищення інтелектуального рівня учнів з європейським баченням сучасності; формування високорозвиненої особистості з активною громадянською позицією, розуміння демократії, подолання стереотипів, популяризація європейських цінностей; формування почуття європейської єдності на ґрунті спільної європейської ідентичності. Єдиний в місті Охтирка Сумської області євроклуб «ЄвроStella» було створено за ініціативи учителя англійської мови Охтирської гімназії Мироняк О.В. Євроклуби Мироняк Оксана Василівна 42700 ОХТИРКА вул. Перемоги 2 Сумська обл.
Euro Star КУССШ №29 Заснований 2009 Наше гасло «ЄвроStar is travelling around Europe it will broaden your mind». Ми ставимо на меті поширення знань про Європейський Союз та Євроінтеграцію, ініціювання дискусії щодо місця України в Європі, заохочення до активної участі у суспільному житті. Основа нашого Євроклубу по¬лягає у формуванні соціальної активності учнів, вихованні молодих людей в дусі спільних європейських цінностей, сприяючи встановленню гарних стосунків з однолітками за кордоном та євро-пейськими молодіжними організаціями. Євроклуби Золотавіна Олена Олександрівна 40034 Суми вул. Заливна, 25, Сумська обл.
EuroKIDS Golden Youth СШ Заснований 2009 Ми - євроклуб “EuroKIDS – Golden Youth” школи №2 з мальовничого міста Суми, який об’єднує учнів різного віку. Історія євроклубу почалась в далекому 2009 році. Наш девіз – «З відкритим серцем змінимо світ на краще». Ми ініціативні та креативні, вчимося самостійності та відповідальності, базуємо нашу діяльність на принципах толерантності, демократії, гуманізму, рівноправності всіх членів організації. Свою діяльність ми спрямовуємо на сприяння процесам євроінтеграції, поширення знань про країни Європейського Союзу та Україну, співпрацю України та ЄС. Наш євроклуб допомагає самореалізації молоді та вироблення нового стилю відносин, поведінки, мислення, адже саме в нашій організації учні можуть підготувати та провести культурні заходи, різноманітні виставки, зустрічі, круглі столи, дебати, спрямовані на підвищення рівня обізнаності щодо принципів діяльності ЄС, культурного надбання європейських народів, а також приєднатися до міських заходів, взяти участь у благодійних акціях. А ще євроклуб є чудовою можливістю поспілкуватись англійською мовою та дізнатись про історію, культуру та процеси, що відбуваються в Європейському Союзі з перших вуст, адже ми радо співпрацюємо з ЄВС волонтерами з ГО «Центр євроініціатив». Євроклуби Мінаєва Катерина Андріївна 40021 Суми вул. Кондратьєва 76 Сумська обл.
Euroway СШ Заснований 2013 Є учасниками европейського шкільного проекту Etwinnin Plus. Євроклуби Ломака Вікторія Василівна 40010 Суми Доватора, б. 32 Сумська обл.
Our Universal Club Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 Заснований 2008 Привіт всім! Вас вітає шкільний євроклуб Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 "Our universal club", який був створений у жовтні 2008 року. Наше гасло: "Be a member of "Our Universal club" and you'll find here knowledge and fun!" Ми - активні, ініціативні, розумні та спортивні! Завжди готові прийти на допомогу тим, кому це потрібно. Відкриті до спілкування та співпраці з іншими євроклубами міста та країни. Єднаймося! Євроклуби Alla Kinchyk 40020 Суми Л. Українки, 23 Сумська обл.
RАINBOW ЗОШ №12 ім. Б. Берестовського Заснований 2008 Євроклуб був створений у 2008році на базі КУЗОШ N12. Маємо свій сайт,співпрацюємо з волонтерами з іноземних країн,беремо активну участь у різноманітнітних заходах. Євроклуби Шуйська Оксана Анатоліївна 40030 Суми вул. Засумська, 3 Сумська обл.
Вектор Євроклуб КУ «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17» Заснований 2008 Євроклуб "Вектор" був створений у листопаді 2008 року з метою розширення знань про європейські цінності та країни Європейського союзу. З 2009 року проводяться спільні засідання з волонтерами країн Європейського союзу; робоча мова - англійська. Шкільний євроклуб «Вектор» розпочав свою діяльність в листопаді 2008 року. Основна частина роботи здійснюється на засіданнях євро клубу, які проводяться як правило один раз на тиждень. Здебільшого вони сплановані заздалегідь і носять тематичний характер. Діяльність євро клубу «Вектор» проводиться в декількох напрямках: - країнознавчий (знайомство з традиціями та культурою країн Європи та поглиблення знань про традиції та культуру України); - правовий (знайомство з європейським законодавством, з правами та обов’язками громадян Євросоюзу); - лінгвістичний (поглиблення знань іноземних мов, зокрема шляхом спілкування з носіями мови); - знайомство з загальноєвропейськими цінностями. Реалізацію даних напрямків роботи євроклубівці здійснюють наступними засобами: - організація зустрічей з цікавими людьми, з учнями, які побували за кордоном; - випуск стінгазет, радіогазет, листівок, буклетів; - конкурс знань про Європу; - організація та проведення інформаційних зустрічей; - перегляд тематичних фільмів; - листування в мережі Інтернет; - презентації різних країн Євросоюзу - участь у різноманітних проектах - співпраця з волонтерами з країн Євросоюзу, проведення спільних занять англійською мовою. Євроклуби Совенко Олена Олександрівна 40034 Суми проспект Михайла Лушпи, 18 Сумська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Суми Сумський державний Університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС Суми вул. Покровська, 9/1, Конгрес-центр, кімн. 218 Сумська обл.
Мережа Євроклубів Сумщини ГО "Центр євроініціатив" Заснований 2007 Мережа започаткована у 2007 році. На даний момент налічує 136 євроклубів. Євроклуби Кондратенко Лариса Сергіївна 40000 Суми Набережна р. Стрілки 22 Сумська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Суми Сумська обл.
Сумської обласної бібліотеки для дітей Сумської обласної бібліотеки для дітей Сумської обласної бібліотеки для дітей – найбільша книгозбірня серед дитячих бібліотек регіону, центр позашкільної освіти, осередок дитячого життя. Вперше вона відкрила свої двері 20 лютого 1921 року. Бібліотеки Ємельяненко Тетяна Миколаївна 40000 Суми Петропавлівська, 51 Сумська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Тернопіль Тернопільський національний економічний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 46020 Тернопіль вул. Львівська, 11a, корп. 11, пов. 2 Тернопільська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Тернопіль Тернопільська обл.
Тернопільська обласна бібліотека для дітей Тернопільська обласна бібліотека для дітей Сьогодні обласна бібліотека для дітей найбільше книгосховище дитячої літератури в області. Послугами бібліотеки користуються 12500 читачів, учнів та організаторів дитячого читання, яким щорічно видається понад 200 тис. документів. Бібліотека має широко розвинуту структуру, а це 9 функціональних відділів, в яких працює 43 працівники. Колектив бібліотеки, перебуваючи у постійному творчому пошуку, робить все можливе для того, щоб не втратити вірність і любов своїх читачів. Бібліотеки Човніцька Марія Іванівна 46001 Тернопіль Коперника, 17 Тернопільська обл.
Around the world Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 72 Заснований 2018 Мережу було створено 1 грудня 2018 року за ініціативою учнів 6-В класу. Керівник шкільного євроклубу- Подзолкова Марина Миколаївна. Мета- залучення учнівської молоді до роботи в групі, спілкування з однолітками Євроклуби Варламова Віта Григорівна 61099 Харків Рибалко, 47, кв.44 Харківська обл.
Ecstatic Teens Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій» We are a group of Empathic, Curious, Sagacious, Thoughtful, Awesome, Talanted, Intelligent, Creative Teens. And we are very Ecstatic because we have on opportunity to have such cool, creative and very awesome mentors in our club. Also we must admit that we are walking on air with them while finding out some new things. Євроклуби Ганна Солуянова 61082 Харків Вул.Харківських дивізій, 7/3 Харківська обл.
EU Study Days Харків EU Study Days Заснований 2017 Восени 2017 року відбувся форум випускників EU Study Days, під час нього було вирішено створити мережу, яка б сприяла поширенню цінностей, які учасники отримали під час Єврошколи. Зараз ми займаємось організаційним становленням та визначенням пріоритетних напрямків діяльності кожної із локальних мереж. Харків теж долучається до цієї мережі, тому що тут теж багато учасників Єврошколи, які хочуть нести в суспільство проєвропейські зміни. EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив. Єврошкола Нікітіна Людмила Юріївна Харків Україна Харківська обл.
EuroMix Харківська загальноосвітня школа № 91 Заснований 2010 Наш Євроклуб було створено в 2010 році. Ми приймали участь у багатьох у міжнародних, Всеукраїнських,міських проектах. Приймали активну участь у тренінгах та семінарах на різну тематику. Ми завжди раді домогти та відкриті співробітництву!! Євроклуби Штих Оксана Іванівна 61000 Харків Садовий проїзд 18Б Харківська обл.
Friendship ЗОШ 155 Заснований 2015 10.09.2015 наш євроклуб розпочав роботу.На даний час активно приймає участь у Міжнародних проектах, підтримує зв'язки з іншими Євроклубами. Євроклуби Стеценко Тетяна Іванівна 61032 Харків проспект Московський, 318-а Харківська обл.
Friendship ЗОШ Заснований 2005 Створений у 2005 році. Працюємо на засадах європейськості та демократичних свобод. Євроклуби Макаренко Лілія Федорівна 61085 Харків вул.Поздовжня, 5 Харківська обл.
JOY ЗОШ Заснований 2012 Участь в проектах регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів Євроклуби Сокол Володимир Вікторович 61145 Харків вул. Клочківська195 В Харківська обл.
Team Europe Kharkiv Team Europe Kharkiv Заснований 2016 Одна з перших ТЕ в Україні. Працюємо вже два роки. Team Europe Ткачов Денис Станіславович 61022 Харків вул. Клочківська, 186 б, 209 Харківська обл.
Ucan СШ Заснований 2017 Створений в листопаді 2017 року за ініціативи старшокласників 10-11 класи.З бажанням дізнатися більше про Европейські країни та про життя молоді;приймати участь та долучатися до загальноевропейських рухів в молодіжному житті. Євроклуби Суховерхова Олена Петрівна 61060 Харків вулиця Танкопія 1 Харківська обл.
БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Заснований 2005 Євроклуб ХСШ № 73 був заснований у 2005 році. На сьогоднішній день членами шкільного Євроклубу є близько 850 учнів різного віку. Проектна робота Євроклубу ХСШ № 73 ведеться у спортивно-оздоровчому, екологічному напрямках. Учні проводять волонтерські та благодійні заходи, поширюють демократичні, гендерні та громадянські ініціативи. Євроклуби Таболіна Людмила Вікторівна 61176 Харків вул. Амосова, 24 Харківська обл.
Веселка Харківського ліцею №149 Заснований 2007 Євроклуб "Веселка" було створено в Харківському ліцеї №149 у 2007 році. За 10 років євроклубівці ознайомили учнів ліцею із історією, традиціями та цікавинками країн ЄС. Учні ліцею щорічно приймають участь у конкурсах та вікторинах про країни Євросоюзу; організовують святкування важливих для європейців дат та віртуальних та очних подорожей країнами Європи. Євроклуби Гладаренко Ірина Володимирівна 61202 Харків проспект Перемоги, 67а Харківська обл.
Євроклуб "teenagers" Харківська гімназія №14 Наша школа є другою домівкою для учнів! Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Школа приймає активу участь у міських заходах та тісно співпрацює з волонтерами. Наша школа-одна велика команда! Усі проекти та проблеми ми розв'язуємо тільки разом. Ми з радістю будемо й надалі підвищувати свій рівень обізнаності по темі "як рух України до ЄС змінює нашу країну?" та залучати молодь євроклубів до поширення інформації про ЄС! Євроклуби Єгорова Аліна Андріївна 61171 Харків вул. Амосова (вул.Корчагінцев), 20 Харківська обл.
Євроклуб "Сузір'я" Комунальний заклад «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс 13» Заснований 2015 Євроклуб в школі працює з 2015 року та є осередком для втілення проектів (від локальних до міжнародних) та базою для діяльності учнівського самоврядування. Євроклуби Шкрабаченко Ольга Ігорівна 61085 Харків вул. Академіка Проскури,7 Харківська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Харків Харківський національний економічний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 61001 Харків пр. Науки 9-А, науково-бібліотечний корпус, ауд. 311 .ст.м. Наукова, Харківська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Харків Харківська обл.
Херсонська обласна бібліотека для дітей Херсонська обласна бібліотека для дітей http://www.library.kherson.ua Бібліотеки Наталія Попова 73000 м. Херсон вул. Гімназична, 21 Херсонська обл.
Team Europe Kherson Експерти Team Europe в м. Херсон Заснований 2017 Експерти Team Europe в м. Херсон Team Europe - це експерти, які на місцях декодують для широкого загалу різноманітні європейські питання, ведуть дискусію про реформи, європейські цінності, допомогу ЄС Україні. Експерти Team Europe «перекладають» події свого міста, регіону чи країни в європейський контекст, ведуть дискусію щодо пріоритетних євроінтеграційних реформ, про європейські цінності та допомогу ЄС Україні. Team Europe посилюють дебати щодо Європи та регіонів України в ній, а також діалог між ЄС та міст України щодо перспектив та потреб регіонів в контексті євроінтеграції України. Team Europe Махновець Марія Олександрівна 73000 Херсон Херсонська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Херсон Херсонський державний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 73000 Херсон 73000, вул. 40 років Жовтня, 2 Херсонська обл.
Молоді Європейські послим Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Херсон Херсонська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Хмельницький Хмельницький університет управління та права Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 29013 Хмельницький вул. Героїв Майдану 8, наукова бібліотека Хмельницька обл.
Кур’єри ЮНЕСКО Асоціація євроклубів Хмельниччини Євроклуби Томчишина Тетяна Хмельницький Хмельницька обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Хмельницький Хмельницька обл.
Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка - Бібліотека діє з 1937 р. Зараз це сучасний центр інформації, освіти, культури та дозвілля для дітей, де здійснюється електронне обслуговування користувачів.Бібліотека є методичним центром для дитячих бібліотек області, реалізатором творчих програм і проектів. Бібліотеки Лифар Оксана Петрівна 29001 Хмельницький вул. Свободи, 51 Хмельницька обл.
Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва Обласна бібліотека для юнацтва - авторитетний молодіжний центр, що забезпечує сучасні форми обслуговування шляхом трансформації бібліотеки в автоматизований інформаційний центр, який надає доступ до інформаційних ресурсів. За попередні роки досягнуто значного прогресу в модернізації бібліотечних технологій: автоматизовано основні технологічні процеси - від замовлення та наукової обробки документів до обслуговування користувачів та документовидачі. Зовнішній користувач має цілодобовий доступ до баз даних через WEB-сайт. Бібліотека щорічно забезпечує інформацією до 30 тис. користувачів, яким видається понад 500 тис. документів. Фонд бібліотеки постійно поповнюється новими документами, збільшується фонд електронних видань. Створено власні бази даних - електронний каталог, «Освіта Хмельниччини», «Письменники Хмельниччини», «Творча молодь», «Нотографія». На сайті бібліотеки створено портал «Молодіжний екологічний форум». Бібліотеки Ніколаєва Юлія Олександрівна 29013 Хмельницький вул. Соборна 33 Хмельницька обл.
Євроклуб “Linking Hearts” Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступеня. Заснований 2009 Перші шкільні європейські клуби були засновані в Португалії. Саме звідти ця ідея поширилась по усій Європі. В Польщі перші клуби почали створюватися на початку 90- х років, в Україні - у 1996 роках. Шкільний євроклуб “Linking Hearts” створено 25 грудня 2009 року з інціативи вчителів та учнів Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступеня. Євроклуби Горбенко Валентина Миколаївна 18000 м. Черкаси вул.Героїв Майдану, 3 Черкаська обл.
Ми-разом! Смілянський природничо-математичний ліцей Заснований 2008 Діяльність якого спрямована на поширення знань про країни Євросоюзу серед учнів ліцею, виховання моральних цінностей, притаманних справжньому європейцю та пропагування ідей євроінтеграції. Євроклуби Ярмиш Тетяна Євгеніївна 20700 Сміла вулиця Героїв Небесної Сотні, 16 Черкаська обл.
NEW GENERATION Гімназія Заснований 2009 З 2009 року в гімназії створено молодіжну організацію — обласний Євроклуб. Засновником Євроклубу став учитель історії та права Валерій Анатолійович Силенко. Нині ним опікується вчитель історії Галина Леонідівна Корнієнко. Президентом Євроклубу "New Generation" з жовтня 2015 року обрана гімназистка 9-го класу Софія Станчук. ЄВРОКЛУБ Першої міської гімназії є добровільною неполітичною молодіжною організацією, що створена з метою спілкування, обміну інформацією, розширення знань про Європу та Європейський Союз, виховання молоді у дусі спільних європейських цінностей, встановлення партнерських стосунків із Європейськими молодіжними неурядовими організаціями, сприяння курсу України на інтеграцію у європейські структури. Євроклуби Корнієнко Галина Леонідівна 18001 Черкаси вул. Святотроїцька 68 Черкаська обл.
Success СШ Заснований 2011 Ми є євроклубом в загальноосвітній школі. Вже протягом багатьох років учні з активною громадянською позицією відвідують заняття євроклубу. Євроклуби Чіпенко Юлія Володимирівна 18021 Черкаси В. Вергая, 14 Черкаська обл.
You and Me ЗОШ Заснований 2017 Наш клуб було започатковано на початку цього навчального року. Ініціатором створення стали ініціативні та творчі учні 6-Б класу. Маючи позитивний досвід успішної роботи з європейськими партнерами у рамках програми ETwinning, учні загорілися ідеєю створення шкільного євроклубу для успішної реалізації спільних проектів та розширення горизонтів плідної співпраці з європейськими однолітками. Євроклуби Щербатюк Леся Анатоліївна 18031 Черкаси Добровольчих Батальйонів, 13 Черкаська обл.
Діалог СШ 8 Заснований 2016 Створений на базі Черкаської загальноосвітньої школи № 8 у 2016 - 2017 навчальному році. Питання, якими займаються члени Євроклубу: євроінтеграція українців. Євроклуби Берестова Оксана Миколаївна 18008 Черкаси Смілянська, 88/2 Черкаська обл.
Євроклуб ЗОШ№6 ЗОШ№6 Заснований 2006 Наш Євроклуб тривае уже багато років, тому я навіть не знаю скільки саме. Ми приймаємо всіх у кого є цікавість та бажання дізнатись більше про Европу Євроклуби Бушуєв Сергій Володимирович 18031 Черкаси пров. Косинський корчма 26 Черкаська обл.
Інформаційний центр ЄС в Черкаській області Черкаський державний технологічний університет Заснований 2018 Перший інформаційний центр в Черкаській області, створений в Черкаському державному технологічному університеті в червні 2018 року. ІЦ ЄС Березіна Олена Юріївна 18002 Черкаси бул. Шевченка, 460 Черкаська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Черкаси Черкаська обл.
Співдружність СШ Заснований 2006 Датою створення клубу є 1 вересня 2006 року Координатор клубу – Парначова Н.В., вчитель історії та права. Євроклуби Карбівнича Ірина Валеріївна 18001 Черкаси Б. Вишнивецького, 58 Черкаська обл.
Черкаська обласна бібліотека для дітей Черкаська обласна бібліотека для дітей Черкаська обласна бібліотека для дітей – найбільша спеціалізована бібліотека регіону. Щорічно бібліотека обслуговує понад 25 тисяч читачів, якими є діти різного віку, а також педагоги, вихователі, керівники дитячих творчих об'єднань міста та області, батьки. Базою для створення Черкаської обласної бібліотеки для дітей була міська дитяча бібліотека, яка функціонувала в місті з 1944 року. Обласною бібліотекою для дітей та юнацтва заклад став у квітні 1954 року, коли на карті України з’явилася Черкаська область. Сьогодні у фонді бібліотеки можна знайти понад 240 тисяч книг українською та іноземними мовами, серед яких художня література, науково-популярні, навчальні, довідкові видання, а також книги з педагогіки, психології, бібліотечної справи, літературознавства. Черкаська обласна бібліотека для дітей - це не тільки заклад, в якому можна взяти книги, а і місце навчання, спілкування та розвитку творчих здібностей дітей. Щодня для учнів шкіл міста та області тут проводяться різноманітні заходи: літературні години, ігри, огляди, віртуальні подорожі, веб-розвідки, скайп-зустрічі з відомими людьми, квести, різноманітні акції та конкурси. Протягом багатьох років у бібліотеці працюють дитячі об’єднання за інтересами: літературно-творчий гурток «Пегасик», ляльковий театр «Грайлик», гурток художнього розвитку дітей «Кольоровий світ», кіностудія «Соняшник», літературний театр «Задзеркалля» та інші. Бібліотеки Мошенець Наталія Олександрівна 18000 Черкаси вул. Святотроїцька, 24 Черкаська обл.
Шкільний Євроклуб "Крокуємо до Європи" Чернівецький багатопрофільний Ліцей №4 Заснований 2015 Шкільний Євроклуб "Крокуємо до Європи" у Чернівецькому багатопрофільному ліцеї був створений у 2015 р. Євроклуби Барабаш Юлія Григорівна м. Чернівці Небесної Сотні, 18а Чернівецька обл.
Cool breaze Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Чернівецької міської ради Заснований 2007 Евроклуб "Cool breaze" було створено у ЗОШ № 8 м. Чернівці у 2007 році. Клуб об'єднуе однодумців, не байдужу молодь, яка цікавиться европейською культурою, історією, політикою. Євроклуби Малова Анна 580000 Чернівці вул. Дзержика, 22 Чернівецька обл.
Бібліотеки України Чернівці Бібліотеки України Чернівці Мережа налічує 15 бібліотек для дітей Чернівецької області. Бібліотеки Войтюк Людмила Георгіївна 58000 Чернівці Шевченка , 29 Чернівецька обл.
Вперед до здійснення мрій ЗОШ Заснований 2017 євроклуб створено з метою реалізації запланованих проектів Євроклуби Василатій Юлія Іллівна 58000 Чернівці вул. Молодіжна, 56 Чернівецька обл.
Євроклуб імені Жана Моне Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича Заснований 2009 Євроклуб імені Жана Моне був заснований при кафедрі політології та державного управління ЧНУ імені Юрія Федьковича у 2010 році під назвою "Євроклуб ЧНУ". З того часу було проведено понад 30 освітніх заходів для студентів та школярів, серед яких проведення виставки "Кожен має право знати свої права" (2014), круглий стіл з кандидатами у народні депутати (2014), конкурс студентських есе (2016) тощо. Євроклуби Тарнавський Омелян Романович Чернівці Кафедральна, 2, каб. 42 Чернівецька обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Чернівці Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 58000 Чернівці вул. Лесі Українки, 23, 2-й пов. Чернівецька обл.
Євросвіт Горбівська ЗОШ I-III ступенів Заснований 2007 Участь в проектах, семінарах, робота з громадськістю, секції роботи: екологічна, історична, культурно-масова, секція прес-центру. Виховання учнів в дусі європейської культури, навчити євроклубівців працювати в новому європеському вимірі, поширювати серед учнів спільні європейські цінності, розширення знань про Європу та країни Європейського Союзу, обмін досвідом між євроклубами України та країн Європи. Євроклуби Дєдкова Валентина Миколаївна 16311 с. Горбове вул. Миру, буд. 80 Чернігівська обл.
Єдність СШ Заснований 2007 Євроклуб "ЄДНІСТЬ" був створений у 2007 році. Основою діяльності євроклубу є участь в реалізації освітніх проектів за підтримки Європейського Союзу, Ради Європи, українських, польських та інших європейських громадських організацій. Маємо досвід участі у польсько-українських молодіжних обмінах. Співпрацюємо з євроклубами інших міст і сіл та польською школою в м. Бартошиці Євроклуби Паустовський Віктор Олександрович 17542 с. Сухополова Прилуцького району вул. Закарпатська, 2А Чернігівська обл.
ЄвроЧОПЛ Євроклуб Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Заснований 2011 Євроклуб діє з 2011 року, зазнаючи розвитку у провідних сферах діяльності. Нині діяльність Євроклубу націлена на реалізацію проектів у правовій, культурній, виховній сферах. Тому завжди актуальною є співпраця з парламентом ліцею – основним органом учнівського самоуправління. Найбільш поширеною є волонтерська діяльність членів євроклубу на шляху до громадянської зрілості. Євроклуби Федорченко Антоніна Юріївна 14000 Чернігів вулиця Івана Мазепи, буд. 4а Чернігівська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Чернігів Чернігівський національний технологічний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 14000 Чернігів вул. Шевченка, 95 Чернігівська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Чернігів Чернігівська обл.
Чернігівська обласна бібліотека для дітей Чернігівська обласна бібліотека для дітей Чернігівська обласна бібліотека для дітей - один з найстаріших в Україні спеціалізованих закладів для бібліотечного обслуговування дітей і підлітків, найбільша книгозбірня дитячої літератури в області, центр з питань організації та промоції дитячого читання в регіоні, центр надання методичної, консалтингової допомоги дитячим, сільським і шкільним бібліотекам Чернігівщини. Кількість користувачів обласної бібліотеки для дітей – одна з найбільших в Україні (понад 17000). Сьогодні бібліотека – найбільша дитяча книгозбірня в області, організатор акцій, пов’язаних із читанням дітей і підлітків в регіоні. Нові виклики часу народжують і нові, сучасні підходи до бібліотечної роботи з дітьми і підлітками. Бібліотеки Вечерська Галина Миколаївна 14032 Чернігів вул. Рокосовського 22-А Чернігівська обл.
Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва. Понад 40 років працює з молоддю і для молоді Бібліотеки Ольга Костенко 14013 Чернігів вул. Шевченка, б.63 Чернігівська обл.
 
© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.