Контакти мереж ЄС

Назва Мережі ЄС Координатор Адреса  
Барська дитяча бібліотека Барська дитяча бібліотека Барська дитяча бібліотека є сучасним освітньо-культурним закладом для дітей та молоді Барської ОТГ, який щороку відвідують близько 2,5 тисяч читачів. До їхніх послуг більш ніж 25 тисяч примірників книг та понад 30 назв періодичних видань. Бібліотека як новітній інформаційний центр забезпечує вільний доступ користувачів до мережі Інтернет, надає широкі можливості для роботи з сучасними технологіями, впроваджує інноваційні підходи до обслуговування читачів. Бібліотеки Людмила Мірчук 23000 Бар Героїв Майдану, 19 Вінницька обл.
Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І. Я. Франка - В листопаді 2017 року бібліотека відзначила 90-річний ювілей від часу заснування. Сьогодні це сучасний культурний заклад з 120-ти тисячним фондом, великою кількістю дитячих журналів та газет, затишними читальними залами, електронними базами даних, Інтернет-центром та цікавими подіями і заходами. Щорічно понад 12 тисяч дітей та їх наставників користуються бібліотечними послугами, відвідують масові заходи, працюють в Інтернет-центрі. Хоча офіційною датою створення бібліотеки вважається листопад 1927 року, свою історію вона розпочала в 1923-му. Бібліотеки Зотова Олеся 21050 Вінниця вул. Соборна, 24 Вінницька обл.
Eurospace Вінницька ЗШ №12 Заснований 2019 Євроклуби Танадайчук Лариса Володимирівна 21034 Вінниця вул. М.Шимка,3 Вінницька обл.
Up to the top Вінницька ЗШ № 30 Євроклуб існує протягом кількох років на базі ЗШ № 30. Євроклуби Медецька Наталія Миколаївна 21000 Вінниця вул. Стрілецька, 62, Вінницька обл.
Громадська організація «Асоціація євроклубів Вінниччини» Громадська організація «Асоціація євроклубів Вінниччини» Заснований 2011 Розвиваючі тренінги, брейн-ринги, квести, дебати на теми пов’язані з Європою та Європейським Союзом. Євроклуби Єлизавета Савчук Вінниця вул. Соборна, 85 Вінницька обл.
Євроклуб "Bridge to Europe" КЗ НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії №6 Заснований 2008 Євроклуб «Bridge to Europe», ЗОШ – гімназія №6 Девіз : «Крок за кроком – вперед у Європу» Дата створення клуба : Вересень 2008 Кількість учасників євро клуба : 15 Координатор євро клуба : Кашперук Тетяна Євгенівна Цілі, інтереси, види діяльності : Ціль : пропаганда об`єднаної Європи, формування європейської свідомості у молоді, інформування про інтеграційні процеси в Європі,притягнення інших до розповсюдження інформації на тему європейської інтеграції. Інтереси : країни Європи – їх історія, культура, символіка, життя молоді, популярні люди, музика, література Європейська інтеграція, факти, пов`язані з нею. Види діяльності : проведення засідань, обговорення інформації на тему європейської інтеграції, організація і проведення різних конкурсів на європейську тематику,проведення тематичних семінарів, дебатів на базі школи, участь у всіх можливих акціях, конкурсах і семінарах, святкування Дня Європи. Євроклуби Кашперук Тетяна Євгенівна 21009 Вінниця вул.Стрілецька, буд.12 Вінницька обл.
Євроклуб Вінницького коледжу НУХТ СШ Заснований 2004 Євроклуб коледжу було створено в 2004 році,коли під час події Помаранчевої революції Україна чітко визначила свій курс на євроінтеграцію.Керівництво Євроклубом здійснюють викладачі суспільних дисциплін Клюка Юлія Петрівна та Осіпенко Тетяна Миколаївна.Гуртківці - студенти різних відділень коледжу, цікавляться історією, політикою, культурою країн Євросоюзу. Євроклуби Єрмакова Вікторія Ярославівна 21100 Вінниця вул. Привокзальна 38 Вінницька обл.
Інформаційний центр ЄС ДоНУ у м. Вінниця Донецький національний університет імені Василя Стуса Заснований 2013 Центр був створений у травні 2013 року в Донецькому національному університеті (м. Донецьк) і став 13-им в Україні. У зв'язку з російською окупацією та бойовими діями на Сході України університет був переміщений до м. Вінниця. ІЦ ЄС відновив свою діяльність на початку 2017 року. ІЦ ЄС 21021 Вінниця вул. 600-річчя, 21, каб. 609. Вінницька обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Вінниця Вінницький національний технічний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 21021 Вінниця Хмельницьке шосе, 95, головний корпус, кімната 104 Вінницька обл.
Мандрівник НВК: гуманітарна гімназія з поглибленим вивченням іноземних мов №1 Заснований 2006 ШЄК «Мандрівник» було створено ще у 2006 році за ініціативи учнів та вчителі, які відвідали під час екскурсійної подорожі місто Староховіце (Польща) та познайомились з роботою місцевих євроклубів у школах №5,9 та гімназії №2. Євроклуби Острадчук Оксанан Анатооліївна 21018 Вінниця вул. Малиновського, 7 Вінницька обл.
Ми - українці, ми - європейці Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36" Заснований 2009 Шкільний Євроклуб «Ми - українці, ми - європейці» функціонує з вересня 2009 року. До його складу входять учні середньої школи (8-9-х класів). Вони люблять вивчати іноземні мови: англійську, французьку і німецьку, а також цікавляться історією та культурою європейських країн. Щороку склад учасників клубу поповнюється. Створюється план та розробляються завдання. Цікаво здійснюється посвята в члени Євроклубу. За традицією обирається староста. Засідання Євроклубу відбувається раз на місяць. Всі учасники отримують завдання, результати яких обговорюються за круглими столами, демонструються під час загально шкільних та міських заходів. Євроклуби Климчук Наталія Іванівна 21030 Вінниця Келецька 116 Вінницька обл.
Центральна районна бібліотека Центральна районна бібліотека Бібліотеки Нагірняк Валентина Петрівна 24200 вул. Гаврилюка, 3 смт. Томашпіль Вінницька обл.
Вікно в Європу СЗШ І-ІІІ ст. с. Лучинець Мурованокуриловецький р-н Заснований 2009 Євроклуб засновано у 2009 році. За роки існування його учасники отримували досвід участі та організації заходів, на яких популяризували інформацію про Європейський Союз, його історію, засади співпраці з Україною та загальнолюдські цінності. Наразі євроклубівці є учасниками проекту "Школа молодих спікерів - дебатні клуби на Вінничині", заснувавши Дебатний клуб "Альфа і Омега" Євроклуби Країло Оксана Анатоліївна с. Лучинець Бондаря, 2 Вінницька обл.
Романтик Брацлав ЗОШ №1 Заснований 2010 Клуб створений в 2010 році. Євроклубівці брали активну участь в усіх конкурсах на обласному рівні. Займали призові місця у вікторинах про ЄС, конкурсах малюнків,поетичних та прозових творів.Нагороджені грамотами, дипломами товариства "Україна-Польща-Німеччина", поїздкою до Польщі. Євроклуби Яковенко Лідія Опанасівна 22870 смт Брацлав вул. Шкільна 7 Вінницька обл.
Мурованокуриловецька Бібліотечна Система Мурованокуриловецька Бібліотечна Система Бібліотеки 23400 смт Муровані Курилівці вул. Соборна, 78 (2-й поверх) Вінницька обл.
Молодіжна організація "Євротур" Турбівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 смт Турбова, Липовецького району, Вінницької області Заснований 2006 Наш Євроклуб був заснований в 2006.Беремо активну участь в обласних і регіональних конкурсах і заходах. Кількість учасників- 25. Заняття, семінари, конкурси, відкриті заняття на Європейську тематику, проектна робота «Країнами Євросоюзу» Євроклуби Юрчук Катерина Миколаївна 22513 смт Турбів вул. Миру, 68 Вінницька обл.
Чернівецька районна бібліотека для дітей Чернівецька районна бібліотека для дітей Чернівецька дитяча бібліотека заснованя в 1950 році. Завжди була і залишається центром культурно-мистецького і пізнавального спілкування дітей,осередком духовності і гармонії,хранителем мудросту і знань. До послуг читачів 11 тисяч примірників книг та понад 40 назв періодичних видань. Нові ресурси дали нам можливість розширити перелік послуг.Відвідувачі мають доступ до мережі Інтернет , активно користуються точкою доступу до Wi-Fi. Бібліотеки Гриневська Валентина Степанівна 24100 смт.Черніці Святомиколаївська,216 Вінницька обл.
Тульчинська районна бібліотека для дітей Тульчинська районна бібліотека для дітей 1934 рік є роком організації в м.Тульчині самостійної дитячої бібліотеки. Сьогодні діяльність бібліотеки спрямована: на задоволення потреб дітей у духовному та інтелектуальному розвитку; самопізнанні та самоосвіті, забезпечення рівного доступу до інформації надання доступу користувачам-дітям до об’єктивної всебічної інформації про світ у доступній для них формі; розширення діяльності бібліотеки щодо укріплення корпоративних і міжвідомчих зв’язків. Сьогодні бібліотека прагне утвердити себе як основне джерело задоволення духовних потреб користувачів-дітей, спрямовує свої зусилля на формування у юних громадян національної свідомості. Сьогодні Бібліотека змінила своє обличчя, посучаснішала. Окрім традиційних книг і журналів бібліотека має мультимедійне обладнання, до послуг користувачів – безкоштовний Інтернет. В бібліотеці кожен може знайти собі заняття. Бібліотеки Сорокова Людмила Михайлівна 23600 Тульчин вул. Незалежності, 8 Вінницька обл.
КЗ "Хмільницька районна дитяча бібліотека" КЗ "Хмільницька районна дитяча бібліотека" Допомога дітям - користувачам підібрати літературу та поповнювати свої знання. Бібліотеки Олена Куцкір 22000 Хмільник просп. Свободи,12 Вінницька обл.
Шаргородська районна бібліотека для дітей Шаргородська районна бібліотека для дітей Шаргородська районна бібліотека для дітей. Заснова 1 листопада 1949 року. Забезпечує бібліотечно - інформаційним обслуговуванням дитяче населення міста Шаргорода та району . Книжковий фонд нараховує 27 438 примірників літератури. Бібліотеки Куляс Олена Алімівна 23500 Шаргород вул. Героїв майдану, 217 Вінницька обл.
Володимир - Волинська міська бібліотека для дітей Володимир - Волинська міська бібліотека для дітей Сьогодні Володимир – Волинська міська бібліотека для дітей – єдина дитяча книгозбірня в місті для допитливих малюків та юних інтелектуалів, творчий простір для спілкування, проведення дозвілля і поповнення інформаційного багажу. Бібліотеки Островська Тетяна Іванівна 44700 Володимир - Волинський Генерала Шухевича,67 Волинська обл.
DIVERSITY Ковельська міська гімназія №4 Заснований 2010 Шкільний Європейський клуб «Diversity» створений у лютому 2004 року з метою розвитку пізнавальних, творчих, організаторських та лідерських здібностей школярів задля розповсюдження серед широкої громадськості спільних європейських цінностей, поглибленню знань про Європейський Союз і місце європейських країн в світовій цивілізації, а також популяризації ідеї європейської та євроатлантичної інтеграції. Євроклуби Гарбуз Вікторія Ростиславівна 45008 Ковель вул. Незалежності, 49 Волинська обл.
Ковельська центральна районна бібліотека для дітей Ковельська центральна районна бібліотека для дітей Інтернет-клуб "Мандрик" є добровільним об'єднанням дітей, в якому вони вивчають основи роботи та технологію пошуку інформації в глобальній мережі Інтернет. Клуб створений та діє на добровільних засадах рівноправності його членів.Мета клубу: допомогти читачам розібратися в інформаційному просторі, віртуально мандрувати світом та знаходити своїх однодумців. Девіз клубу: Хочу "-netom" мандрувати, все на світі хочу знати! Бібліотеки Шпирук Валентина Григорівна 45000 Ковель Вул. Олени Пчілки,13 Волинська обл.
Локачинська районна бібліотека для дітей Локачинська районна бібліотека для дітей Бібліотеки Шпиняк Людмила Миколаївна 45500 Локачі Незалежності / 1 Волинська обл.
Єврика НВК №26 Заснований 2004 Участь у наукових заходах, польсько-українських культурних обмінах молоді. Створений у 2004 році. Склад-15 учнів.Євроклуб приймає участь у шкільних і міських заходах,є досвід співпраці з євроклубами Польщі та успішної участі у всеукраїнських конкурсах.Співпрацюємо з факультетом міжнародних відносин СНУ. Євроклуби Федонюк Тетяна Володимирівна 43000 Луцьк вул. Кравчука, 20 Волинська обл.
Єврозоря СШ Заснований 2006 Євроклуб "Єврозоря" був створений у 2006 році, у 2016році він був ревіталізований у шкільний єврохаб, метою якого є пропаганда європейських цінностей та виховання молоді на національно-патріотичних засадах з акцентом на активне громадянство. Акції, флешмоби, євроолімпіади, поїздки обміну, участь та перемоги у конкурсах та проектах( Європа Ностра, Європа Секюра, Столиці Європи, Єврошкола у Страсбурзі, поїздки в Бельгію, Нідерланди, Люксембург, Прагу як нагороди за перемоги), курс "Євростудії в школі" - неповний перелік неформальної освіти молоді. Євроклуби Струбицька Ольга Володимирівна 43026 Луцьк вул.Федорова, 7 Волинська обл.
Єврокрок Луцька гімназія 21 імені Михайла Кравчука Заснований 2005 Шкільний європейський клуб "Єврокрок" діє у Луцькій гімназії № 21 імені Михайла Кравчука. Був створений у квітні 2005 року. Учасники клубу поширюють знання про ЄС, налагоджують співпрацю із іншими євроклубами України,організовують зустрічі, квести, тематичні бесіди в стінах гімназії, щорічно приймають участь у міських заходах на європейську тематику. Співпрацюємо з польськими школами школами. Шукаємо ідеї для нових проектів. Євроклуби Бугаєва Віта Вячеслпавівна 43000 Луцьк вул. Кравчука, 14 Волинська обл.
Європа СШ Заснований 2013 З метою розширення знань про Європу, країни Європейського Союзу та сприяння вихованню європейської свідомості, пропаганди спільних європейських цінностей відділ неперервного навчання Луцького НТУ 1 листопада 2016 року відкрив клуб «Європа». Клуб став об’єднанням групи однодумців, які зацікавлені європейською тематикою, поглиблюють свої знання про Європу та європейську інтеграцію і поширюють інформацію, що стосується цієї теми, у навчальному закладі та місцевій громаді. Євроклуби Максимчук Тамара 43018 Луцьк Львівська, 75 Волинська обл.
Євросвіт Євроклуб, Комунальний заклад "Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області" Заснований 2007 ШЄК "ЄВРОСВІТ"діє більше 10 років. Співпраця з ШЄК України та інших країн. Євроклуби Слєпченко Тетяна Борисівна 43000 Луцьк Проспект Волі,25 Волинська обл.
Євросвіт ЗОШ Заснований 2010 Наш ШЄК було створено в 2010 році. Ми є постійними учасниками євровікторини, євроолімпіади в нашому місті. Ми брали участь в проведенні Євросаміту в м. Луцьк. Маємо призові місця у конкурсах фотографій та рукоділля на європейську тематику. Активно втілюємо в життя наші проектні ідеї. Налагодили співпрацю із школами Німеччини, Польщі, Ізраїлю, Білорусії та Грузії. Завжди готові відгукнутися на цікаві пропозиції. Євроклуби Бондарук Світлана Володимирівна 43001 Луцьк вул. Володимирська 111/9 Волинська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Луцьк Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 43021 Луцьк вул. Винниченка, 30а, бібліотека Волинська обл.
Бібліотека для дітей Публічної бібліотеки Любешівської селищної ради Бібліотека для дітей Публічної бібліотеки Любешівської селищної ради Бібліотека для дітей Любешівської селищної ради є сучасним освітньо-культурним закладом для дітей та молоді, який щороку відвідують близько 2,0 тисяч читачів. До їхніх послуг 9 тисяч примірників книг та понад 20 назв періодичних видань. Бібліотека як новітній інформаційний центр забезпечує вільний доступ користувачів до мережі Інтернет, надає широкі можливості для роботи з сучасними технологіями, впроваджує інноваційні підходи до обслуговування читачів. Бібліотеки Ковальчук Ольга Олексіївна 44201 Любешів вул. Незалежності,62 Волинська обл.
Любомльська публічна бібліотека Любомльська публічна бібліотека Бібліотеки Солодуха Микола Степанович 44300 Любомль вул. Української Армії 2, Волинська обл.
Рожищенська районна бібліотека для дітей Рожищенська районна бібліотека для дітей Рожищенська районна бібліотека бібліотека для дітей обслуговує щороку понад 2600 користувачів.Фонд становить 19446 примірників. Довідково-бібліографічний апарат: абетковий і систематичний каталоги, систематична картотека статей, краєзнавча картотека. Картотеки: лауреатів національної премії України імені Тараса Шевченка, назв художніх творів, назв періодичних видань, сценаріїв, літературних портретів. Сьогодні у бібліотеці є 2 відділи обслуговування:відділ дитячого та сімейного читання та відділ читання та навчально-творчого розвитку підлітків. До послуг користувачів 6 комп'ютерів з вільним доступом до мережі інтернет, Wi-Fi,іграва кімната з приставкою Kinect Microsoft Xbox 360. Штат бібліотеки: 6 бібліотечних працівників, з них - 4 мають вищу спеціальну освіту, 2- базову. Бібліотеки Панасюк Тетяна Леонтіївна 45101 Рожище вул.Незалежності, 59 Волинська обл.
Юність ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» Заснований 2012 Євроклуб «Юність», який створений 12.04.2012 року на базі ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» налічує 14 постійних учасників до яких періодично долучаються учні, що цікавляться діяльністю клубу та питаннями, які обговорюються. На засіданнях клубу поширюється інформація про Європейський Союз та інтеграцію України в ЄС; налагоджується співпраця української молоді з молоддю ЄС (листування в соціальних мережах, відвідування подібних клубів у країнах ЄС та ін..); популяризуються європейські цінності, ідеї солідарності, толерантності та взаємоповаги між народами; активізується молодь з громадянською свідомістю; розширюється кругозір молодих людей; презентується інформація про Україну, її історію, культуру, проблеми та досягнення. Євроклуб сприяє інформуванню молоді про великі можливості, які відкриваються завдяки Європейському Союзові і акцентує увагу на способах використання цих можливостей Євроклуби Лопоша Тетяна Сергіївна 45313 с. Будятичі вул. І. Франка,14 Волинська обл.
Сузір'я Піддубцівська загальноосвітня школа І - III ст. Заснований 2008 Наш Євроклуб заснований у 2008 році. Його завдання - інформувати дітей та молодь, щодо принципів діяльності Європейського Союзу, його структури та процесів, що відбуваються в ньому; сприяти розумінню дитячо-юнацькою спільнотою Європейської взаємозалежності та потреб міжнародної співпраці;створити умови для самореалізації та розвитку особистісного та особистого потенціалу кожного члена організації. Упродовж свого існування Євроклуб проводить інформаційно-просвітницьку, розвивальну та культурно-масову роботу. Кілька років поспіль ми приймаємо районний фестиваль Євроклубів у травні як переможці одного з конкурсів, завдяки якому ми змогли побувати у Польщі і познайомитися із ровесниками цієї європейської країни. Євроклуби Чухілевич Ольга Пилипівна 45635 с. Піддубці Волинська область, Луцький район, село Піддубці, вулиця Миру 1. Волинська обл.
Апостолівська міська бібліотека для дітей Комунальний заклад культури "Апостолівська міська бібліотека для дітей" Бібліотека заснована 1949 року як Районна бібліотека для дітей. З 2016 року, після об'єднання Апостолівської міської ради з 4 сільськими радами у Апостолівську ОТГ, бібліотека змінила статус на КЗК "Апостолівська міська бібліотека для дітей". Бібліотеки Мартусенко Ганна Василівна 53802 Апостолове Центральна, 61 Дніпропетровська обл.
"Еvro колія" Дніпропетровський професійний залізничний ліцей Заснований 2011 З метою виховання молоді у дусі спільних європейських цінностей у Дніпропетровському професійному залізничному ліцеї створений Євроклуб «Evroколія» 23червня 2011 року.В рамках роботи відбувається співпраця з обласним центром європейської інформації; віртуальні подорожі країнами ЄС«Відкрий Європу для себе»,вивчення англійської мови для спілкування; випуски інформаційних вісників,святкування Днів Європи,тематичні уроки, лекції, бесіди, історичні години, вікторини з питань національних культурних традицій, звичаїв народів Європи, дискусії, круглі столи Євроклуби Ленда Ірина Григорівна 49024 Дніпро пров. Універсальний, 7 Дніпропетровська обл.
Team Europe Дніпро Експерти Team Europe в м. Дніпро Team Europe Олександр Рудік Дніпро Дніпропетровська обл.
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей Комунальний заклад культури «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей» Комунальний заклад культури «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей». Бібліотеку започатковано у 1922 р. як дитячий відділ при міській бібліотеці. Статус обласної бібліотеки присвоєно у 1935 р. Бібліотека є методичним центром для 77 міських та районних спеціалізованих бібліотек для дітей, а також сільських і селищних бібліотек області з питань обслуговування дітей, постійно надає консультативну та практичну допомогу бібліотекам і закладам, що обслуговують дітей та займаються їх вихованням і навчанням. Щорічно обласна бібліотека для дітей обслуговує понад 16 тисяч читачів, які відвідують бібліотеку близько 80 тисяч разів на рік, їм видається більше 319 тисяч примірників видань. Бібліотечний фонд налічує близько 170 тис. документів, в тому числі близько 800 аудіокниг, щорічно передплачується близько 200 назв періодичних видань. Бібліотеки Доронина Татьяна Юрьевна 49027 Дніпро вул. Сергія Єфремова, 9 Дніпропетровська обл.
Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім.М.Свєтлова Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім.М.Свєтлова Бібліотека існує з 1970 року, проводить багато цікавих заходів для молоді міста та області. Працює декілька клубів за інтересами, співпрацюємо з молодіжними організаціями. Плануємо використати матеріали для співпраці з бібліотеками ОТГ. Бібліотеки Височина Валентина Вікторіна 49000 Дніпро вул.Старокозацька буд.60 Дніпропетровська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Дніпро Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара Заснований 2007 Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС Міхейченко Марія Анатоліївна 49050 Дніпро вул. Казакова, 8, бібліотека Дніпропетровська обл.
Континент СЗШ №83 Заснований 2011 Євроклуб "Континент" засновано в 2011 році. Президент клубу - Бондаренко Юлія Володимирівна (учениця 10 класу). Заступник - Журжа Вікторія Андріївна (учениця 10 класу). Дивіз: "Континент єднає друзів!" Євроклуби Скитяшина Аліна Леонідівна 49126 Дніпро вул. Нєделіна,1, Дніпропетровська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Дніпро Дніпропетровська обл.
Централізована система бібліотек для дітей в Дніпрі Централізована система бібліотек для дітей в Дніпрі У грудні 1977 року тридцять дві державні масові бібліотеки для дітей Дніпропетровська були об'єднані в міську централізовану систему - Центральну Бібліотечну Систему (ЦБС). Зараз щорічно ЦБС обслуговує більше 70 тис. юних дніпропетровців, їхніх батьків, педагогів. Єдиний фонд системи нараховує майже 800 тисяч одиниць збереження (книги, брошури, періодика, компакт-диски, аудіокасети, та ін.). Стабільне функціонування дитячих бібліотек мільйонного Дніпропетровська забезпечують 106 бібліотечних працівників. Бібліотеки Коновалова Наталья Анатоліївна 49023 Дніпро пр. Мануйлівський, 3 Дніпропетровська обл.
ШЄК "ДИВО ПЛАНЕТА" КЗО "Загальноосвітня санаторна школа - інтернат №3" ДОР" Метою створення євроклубу в школі було бажання колективу і учнів школи, заради сприяння об'єднанню молоді в захисті її прав, розвитку її громадянської свідомості та громадської активності, активізації творчого потенціалу, організаторських здібностей, встановлення партнерських відносин з громадськими організаціями міста молодіжними організаціями України та країн членів Європейського союзу, інформування молоді про Європейський Союз, його структуру та процеси в ньому, а також бажання учнів обмінюватись інформацією про традиції, історію, культуру своєї країни . Євроклуби Євгенія Шипіцина 49026 Дніпро вул. Прапорна, 25 Дніпропетровська обл.
Європейський вектор Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій» Тренінги, конференції, конкурсні проекти, презентації, круглі столи, book-free – засідання. Євроклуби Нудьга Віта Олександрівна 49006 Дніпропетровськ пр. Пушкіна, 36 Дніпропетровська обл.
Дитяча бібліотека КЗК "Жовтоводська ЦБС" Дитяча бібліотека КЗК "Жовтоводська ЦБС" Дитяча бібліотека Комунального закладу культури «Жовтоводська ЦБС» надає послуги для дітей та дорослих - батьків, вихователів, вчителів, бібліотекарів. Працює у напрямку моделювання своєї діяльності як сучасного методико -консультаційного, інформаційного, виховного, культурно-освітнього та дозвіллєвого загальнодоступного центру. На перший план визначено такі пріоритети, як робота з громадою, реалізація соціально значущих проектів та широке партнерство. Бібліотеки Неделяєва Інна Борисівна 52200 Жовті Води вул. Маяковського, 59 Дніпропетровська обл.
Euro Star Апостолівський районний ліцей-інтернат м. Зеленодольськ Заснований 2008 Проведення ділових ігор, конференцій, Днів Європи Євроклуби Зеленодольск вулиця Чкалова, 2 Дніпропетровська обл.
A piece off paradise ЗОШ Заснований 2010 Створений у 2010 році. Євроклуби Бабій Єлізавета Володимирівна 51937 Кам`янське пр. Наддніпрянський,3 Дніпропетровська обл.
ЕРА Навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад» № 34 Заснований 2010 Євроклуб "ЕРА" створений на базі комунального закладу "Середня загальноосвітня школа № 34" Кам`янської міської ради. Євроклуб "Єра" представляє країну Швецію Євроклуби Гульчук Діана Вікторівна 51900 Кам`янське вул. Дорожня, 22 Дніпропетровська обл.
Європа - наш дім СШ Заснований 2011 Клуб було створено у 2011 році. до складу нашого клубу входять учні 5 - 11 классів, але з минулого року ми залучаємо і учнів початкової ланки. Євроклуби Голота Ольга Анатоліївна 51935 Кам`янське Матросова 25 Дніпропетровська обл.
"Victory" СШ Заснований 2012 Клуб був створений 5 років назад в 2012 році. За час існування, члени євроклубу приймали активну участь в різних міських заходах до Днів Миру, Дня Європи, тижнів місцевої демократії, організовували зустрічи з цікавими людьми, круглі столи, виставки та інше. Євроклуби Кондрашова Тетяна Вікторівна Кам'янське Героїв, 20 Дніпропетровська обл.
"Коло друзів" ЗОШ Заснований 2010 Євроклуб "Коло друзів" був створени 2010 року, з групи старшокласників, які цікавляться такими предметами як історія, географія та вивченням іноземних мов, які є базовими у вивченні історії та культури європейських країн. Було створено назву, емблему та завдання роботи клубу, оформлено стенд з інформацією Євроклубу. Євроклуби Антип Світлана Олексіївна 51931 Кам'янське пр. Свободи, 42 Дніпропетровська обл.
EASE Технічний ліцей Заснований 2011 діяльність у Євроклубі сприяє ознайомленню учнів з історією, культурою, мовами країн Європи; розширенню соціальних контактів та вмінню співпрацювати у команді Євроклуби Кирпа Анна Володимирівна 51900 Кам'янське Металургів, 1 Дніпропетровська обл.
Esprit ЗОШ №9 Заснований 2010 Клуб був створений на базі школи № 9 міста Кам'янське в 2010 році. Євроклуби Усик Інна Олександрівна 51911 Кам'янське Долматова, 13 Дніпропетровська обл.
Friendship СШ Заснований 2010 Євроклуб «Friendship» - це колектив учнів та вчителів, які, працюючи разом, поглиблюють свої знання про Європу та європейську інтеграцію, поширюють інформацію з даної тематики в школі та своєму соціокультурному оточенні. Шкільний Євроклуб «Friendship» розпочав свою діяльність у 2010 р. Євроклуби Шалько Оксана Петрівна 51921 Кам'янське Братська, 4 Дніпропетровська обл.
High Fly СШ Заснований 2011 Заснований у травні 2011 року. Євроклуби Гапоненко Юлія Олександрівна 51928 Кам'янське Воїнів Афганців, 7-а Дніпропетровська обл.
Time НВК"Гармонія" Заснований 2009 НВК"Гармонія" м.Кам'янське, Дніпропетровська область, Україна. Євроклуб Time існує з 2009р, керівник євроклубу вчитель Єрмолакіна К.В. вчитель,маємо план діяльності на навчальний рік, співпрацюємо з благодійною організацією \Країна радості\. Євроклуби Єрмолакіна Катерина Володимирівна 51933 Кам'янське 9 травня, 5а Дніпропетровська обл.
UNITY СЗШ №22 Заснований 2010 Створений у 2010 році за ініціативи адміністрації школи та лідерів учнівського самоврядування. Успішно працює у стінах школи СЗШ№22, має багато цікавих напрямків у роботі. Євроклуби Кравченко Юлія Григорівна 51935 Кам'янське Глаголева, 21 Дніпропетровська обл.
Вектор НВК №36 Заснований 2011 Євроклуб було створено у березні 2011р. Пріорітетні види діяльності: пошуково-просвітницька; волонтерська; єкологічна. В рамках євроклубу на постійній основі працюють секції "Культура та традіції країн Євросоюзу", "Освіта в країнах ЄС", "Євросоюз: вчора, сьогодні, завтра". Євроклуби Лукашевич Тетяна Олександрівна 51911 Кам'янське Миколи Лисенка, 2а Дніпропетровська обл.
Дружба СШ Заснований 2011 Євроклуб "Дружба" був заснований 05.12.2011 р. Представляє в нашому місті Республіку Кіпр. Євроклуби Коваленко Людмила Миколаївна 51940 Кам'янське бульвар Героїв, 22 Дніпропетровська обл.
Едельвейс ЗОШ Заснований 2007 Євроклуб було створено в 2007 році. Його головний вектор- співпраця з республікою Грузія. Євроклуби Рижко Лоліта Іванівна 51905 Кам'янське вул. Медицинська, 38-45 Дніпропетровська обл.
Єдність Гімназія№11 Заснований 2010 Створено в 2010 році. Приймає активну участь в Євровікторинах, конкурсах. Колишні члени євроклубу навчаються в країнах ЄС. Євроклуби Воронцова Тетяна Вікторівна 519034 Кам'янське вул. Миру 20 Дніпропетровська обл.
Єра ЗОШ №34 Заснований 2008 Євроклуб "Єра" представляє країну Швецію. Євроклуб "ЕРА" створений на базі комунального закладу "Середня загальноосвітня школа № 34" Кам`янської міської ради Євроклуби Дюжикова Олена Сергіївна 51905 Кам'янське Дорожня, 22 Дніпропетровська обл.
Кам'янська Центральна бібліотека для дітей Кам'янська Центральна бібліотека для дітей Наша бібліотека в 2017-2018 році працювала за проектом "Євротур літератур". Ми просували книги європейських авторів (сучасних і класичних)і цікаві відомості про країни євросоюзу Бібліотеки Дорофеєва Тетяна Володимирівна 31532 Кам'янське майдан Петра Калнишевського,1а Дніпропетровська обл.
Меридіан ЗОШ Заснований 2010 Наш євроклуб був заснований у 2010 році. Його девіз "Крок за кроком прямуємо в Європу"Країною символом нашого клубу є Іспанія. Країна пристрасті на наснаги, натхнення і праці. Найголовнішою метою є підготовка молодого покоління до повноцінного існування в європейському просторі. Євроклуби Салій Ольга Олександрівна 51900 Кам'янське Вул.Звенигородська, 42 Дніпропетровська обл.
Об'єднана Європа СШ Заснований 2010 створено травень 2010 Євроклуби Дзигуненко Оксана Сергіївна 51900 Кам'янське Ніжинська 7 Дніпропетровська обл.
Обрій СЗШ №20 ім. О.І. Стовби Заснований 2010 ШЄК "Обрій" створений у 2010 році в комунальному закладі "Середня загальноосвітня школа №20 імені О.І.Стовби" ШЄК "Обрій" створений у 2010 році в комунальному закладі "Середня загальноосвітня школа №20 імені О.І.Стовби" Кам'янської міської ради. Євроклубівці є ініціаторами та організаторами шкільних заходів спрямованих на поширення знань про історію, культуру, особливості економічного та політичного розвитку ЄС; приймають участь у міських, обласних, всеукраїнських проектах з даної тематики. Євроклуби Гончар Ольга Петрівна 51909 Кам'янське Стовби, 2 Дніпропетровська обл.
Орієнтир СШ Заснований 2010 Євроклуб створено в 2010 році. Метою нашої діяльності є спілкування , обмін інформацією, розширення знань про Європу та Європейський Союз,виховання молоді в дусі спільних європейських цінностей, створення умов для самореалізації та гармонійного розвитку особистості. Євроклуби Козік Олеся Анатоліївна 51906 Кам'янське Волжська, 1 Дніпропетровська обл.
ПАТРІОТ СШ Заснований 2010 Клуб заснований у 2010 році. Діяльність клубу спрямована на активну участь в системі учнівського самоврядування та інституті уповноваженого з прав дітей. Євроклуби Сайляк Ганна Максимівна 51937 Кам'янське проспект Перемоги, будинок 47 Дніпропетровська обл.
Серце Європи ЗОШ Заснований 2011 Євроклуб був заснований у 2011 році і має на меті поширення європейської культури, інформації про Європейський Союз ознайомлення громадськості з країнами Євросоюзу, їх історією, культурою, традиціями, святами, державним ладом, економікою, політичним життям Євроклуби Пасічник Анна Володимирівна 51935 Кам'янське Гайдамацька будинок, 5 Дніпропетровська обл.
Співдружність ЗОШ Заснований 2012 Наш девіз: "Крок за кроком прямуємо в Європу" Євроклуби Онищенко Таміла Григорівна 51900 Кам'янське пр. Гімназичний 10 Дніпропетровська обл.
Сучасник СЗШ№12 Заснований 2010 Створений 6 грудня 2010 р. в СЗШ№12. Активний учасник міської мережі євроклубів міста Камянського.Учасник проектів Представництва ЄС (полуфіналіст брейн-рингу 2015 р.) Євроклуби Чирва Валентина Василівна 51935 Кам'янське вул. Слюсаренка С., б.30 Дніпропетровська обл.
Україна онлайн КЗ СЗШ №10 м. Кам"янського Заснований 2011 Євроклуб "Україна онлайн" створений у 2011 році на базі КЗ СЗШ №10 м. Кам"янського (Дніпродзержинська). Євроклуби Коробкова Ольга Петрівна 51917 Кам'янське вул. Аношкіна, 121 Дніпропетровська обл.
Час і ми СШ Заснований 2010 Наш євроклуб створений в 2010 р. Євроклуби Шевченко Людмила Вікторівна 51900 Кам'янське Привітна, 162 Дніпропетровська обл.
Еuroworld КЗШ №114 Заснований 2010 Вивчення та популяризація інформації про ЄС, видання газети, проведення заходів При євроклубі діють: кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA, тренінговий центр медіаграмотності громадян. Євроклуб діє з 2010 року. При євроклубі діють: кіноклуб медіапросвіти з прав людини Docudays UA, тренінговий центр медіаграмотності громадян. Більше інформаціїпронаше життя на сайті євроклубу: http://euroworld.at.ua Євроклуби Ірина Юріївна Дєрусова 50102 Кривий Ріг Каткова, 35 Дніпропетровська обл.
КЗК"Міська дитяча бібліотека" КМР КЗК"Міська дитяча бібліотека" КМР Бібліотеки Матвієнко Віра Василівна 50027 Кривий Ріг вул. Ярослава Мудрого, 36 Дніпропетровська обл.
СВІТ 95 Криворізька гімназія № 95 Заснований 2009 Проведення конференцій та круглих столів, конкурсів, тощо з метою поширення європейських цінностей. Євроклуб "Світ 95" було створено в 2009 році натхненниками були: Бобилєва Олена та Руденко Світлана вчителі іноземних мов. Активна діяльність євроклубу бере свій початок дуже давно, проте і зараз не залишає своєї актуальності. Різні заходи, які спрямовані на розвиток молоді, особливу увагу приділяємо європейським цінностям. Сподіваюся, ми підтвердимо статус найкращого євроклуба! Бажаю гарного перегляду! Євроклуби Ярмолович Лариса Олексіївна Кривий Ріг Соборності 20А Дніпропетровська обл.
Європейська єдність КЗ "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія №39"Кам'янської міської ради Заснований 2010 Участь у Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних проектах, проведення тренінгів, конференцій, акцій. Євроклуб — форма самоорганізації молодих людей, що сприяє їх творчій реалізації, залученню до участі в європейських ініціативах, громадській діяльності. Євроклуб «Європейська єдність» створений 10 квітня 2010 року. Девіз євроклубу: «Європейська єдність — це реальність, Європейська єдність — це життя. Через тернії до світлих мрій прекрасних Впевненно йдемо до майбуття!» Актив євроклубу — 15 учнів. Євроклубівці вивчають історію ЄС, традиції, звичаї європейських народів, євроінтеграційні процеси, що відбуваються на теренах України і Європейського Союзу. Євроклуби Пономарьова Наталія Вячеславівна 51940 м. Кам'янське вул. Будівельників, 15 Дніпропетровська обл.
Марганецька міська бібліотека для дітей Марганецька міська бібліотека для дітей Марганецька міська бібліотека для дітей за теперішньою адресою була відкрита у листопаді 1967 року. З тих часів пройшло 51 рік... Зараз дитяча бібліотека обслуговує майже 3 тисячі читачів (від дошкільників до учнів 9 класів). Для наших відвідувачів бібліотечний фонд кількістю 26500 примірників. Для учнів діють клуб "Світ-дивосвіт" та читацьке об'єднання "Книжковий садок". Бібліотеки Подобєдова Юлія Олександрівна 53407 Марганець вул. Садова буд.1 Дніпропетровська обл.
Відділ обслуговування дітей СКЗК "Межівська центральна публічна бібліотека" СКЗК "Межівська центральна публічна бібліотека" Відділ обслуговування дітей СКЗК "Межівська центральна публічна бібліотека" (кол. назва Межівська бібліотека для дітей) була заснована в 1950 році. За час існування в бібліотеці сформовано фонд дитячої літератури, що налічує 20223 тис. примірників книг, брошур, періодичних видань. Бібліотека для дітей – це інформаційний, культурно-просвітницький заклад, що забезпечує право вільного доступу до інформації, сприяє задоволенню культурних, освітніх, інформаційних потреб різних категорій користувачів, духовному розвитку особистості. В нашій бібліотеці для всіх категорій користувачів проводяться творчі заходи. З 2011 року при бібліотеці для дітей працює Пункт публічного доступу до Інтернет, який сьогодні виконує важливу місію - надання дітям вільного доступу до Інтернет - ресурсів. Дитячий Інтетнет-центр обладнаний 3-ма комп’ютерами, до послуг користувачів принтер, сканер. Також у наявності є веб-камери, що дають можливість нашим користувачам спілкуватися в Skype режимі. Бібліотеки Бабич Оксана Миколаївна 52900 Межова проспект Незалежності, 22 Дніпропетровська обл.
Скіф Будинок дитячої та юнацької творчості Заснований 2011 Починаючи з 2011 року в місті Нікополь розпочав свою роботу міський Євро клуб СКІФ, при будинку дитячої та юнацької творчості. КПНЗ НБДЮТ Заснований у 2011 році Євроклуби Черновол Ігор Віталійович 53211 Нікополь вул. Микитинська 59 Дніпропетровська обл.
Центральна дитяча бібліотека міста Нікополя Центральна дитяча бібліотека міста Нікополя Дитячий клуб "Крокуємо в Європу" функціонує в Центральній дитячій бібліотеці міста Нікополя з 2019 року. Головне своє завдання вбачає в інформуванні якомого більшої кількості користувачів про євроінтеграційні процеси і тенденції в Україні. Бібліотеки Дяконенко Юлія Сергіївна 53211 Нікополь вул. Микитинська, 13 Дніпропетровська обл.
"We are the world" ЗОШ №9 поглиблене вивчення іноземних мов, м. Павлоград Заснований 2004 На базі класів з поглибленим вивченням іноземних мов та вивченням двох іноземних мов в ЗШ №9 м.Павлограда Дніпропетровської області у 2004 створено Євроклуб “We are the world”, мета діяльності якого – формування почуття європейської єдності через поширення знань про Європу; інформування і виховання учнів в дусі спільних європейських цінностей, що сприятимуть встановленню гарних стосунків з однолітками за кордоном та міжнародними учнівськими організаціями. Члени Євроклубу мають широке коло діяльності: проведення зустрічей та клубних змагань; проведення заходів: "Європейські свята", "Європейські видатні особи", "Європейське мистецтво", "Музика, яку слухає молодь всієї Європи", "Європейська культурна спадщина", "Мода Європи", вікторин за європейською тематикою, конкурсів знавців іноземної мови; проведення міжнародних зустрічей дітей (он-лайн); організація обмінів школярами європейських країн (2008 р., Польща – 7 чол.); листування зі школярами європейських країн; участь у міжнародних проектах: проект “La zone du repos “Des étoiles”, розроблений французькою мовою (керівник клубу Орєхова Н.М., вчитель французької мови Юровських С.М.) зайняв ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі “PRIMEVÈRE – 2005 DE L’UKRAINE A LA FRANCE”; написання науково-дослідницьких робіт з курсу Європейський вибір України (5 призових місць обласного рівня); участь у V регіональному фестивалі Євроклубів Західного Донбасу (04.12.2008р.); проведення лекторіїв для старшокласників на теми європейської інтеграції в галузі економіки, зовнішньої політики, міжнародного права тощо. Євроклуби Сіренко Надія Вікторівна 51400 Павлоград вул. Озерна, 87 Дніпропетровська обл.
Європа - плюс ЗШ №17 Заснований 2006 Існуємо 11 років. Брали участь у проектах Представництва ЄС в Україні та проектах Ради Європи (шведсько-український),відвідуємо єврофоруми, єврофестивалі в Україні, спілкуємось онлайн з представниками інших євроклубів та європейською молоддю. Євроклуби Світлана Євгенівна Чумаченко 51400 Павлоград вул. Центральна, 71 А Дніпропетровська обл.
Центральна дитяча бібліотека місто Павлоград Центральна дитяча бібліотека місто Павлоград 16 жовтня 1946 року в м. Павлограді була відкрита дитяча бібліотека. «Реєстраційне свідоцтво» від 19 жовтня 1946 року. Комітет в справах культурно – освітніх установ при Раді Міністрів УРСР. Затверджено 7 серпня 1946 року. Засновник Павлоградський відділ культурно-освітньої роботи. Наказ під № 2. У червні місяці отримали Куточок Європейського Союзу: "ЄС на книжковій полиці", розпочали і продовжили роботу по популяризації ЄС та євроінтеграції України. Бібліотеки Бабічева Лариса Вікторівна 51400 Павлоград вул.Соборна,62/3 Дніпропетровська обл.
Петропавлівська районна бібліотека для дітей Петропавлівська районна бібліотека для дітей В 1949 році рішенням райвиконкому , райвідділом культури «Про організацію районної бібліотеки для дітей», яка стала приймати читачів в колишній аптеці, орендувалося три невеличкі кімнати. Дитячий фонд виділили з фонду дорослої бібліотеки. Пізніше бібліотеку для дітей переведено в праву частину Петропавлівського храму, де проіснувала до 1986 року. Згідно програми перебудови, коли по всій території України відкривалися церкви в 1989 році дитячу бібліотеку переведено в приміщення колишнього райкому партії, де знаходилася по 2007 рік. З червня 2007 року знаходиться по вул.Благодатна 84. бібліотека приймає участь у конкурсах дитячої творчості «Кращий читач року», «В Вінок Кобзаря вплітаємо майбутнє», «Ми діти твої Україно» - з обдарованими дітьми, «Дніпропетровщино! Мій краю Благодатний! Вклоняюсь низько я твоїй красі», «Я землю рідну пізнаю», за участь в яких одержували перемогу на обласному рівні. Від 08.02. 2012р рішенням районної ради №151-14/УІ РДБ стала самостійним комунальним закладом. Бібліотеки Лисенко Людмила Іванівна 52700 Петропавлівка Благодатна,84 Дніпропетровська обл.
Ми Європейці ЗОШ Заснований 2011 Євроклуб ефективно працює 10 років. Ми активні учасники всеукраїнських, обласних, регіональних та міських конкурсів. Нагороджені сертифікатом Жозе Мануеля, конкурсна робота "Пектораль" надрукована у всеукраїнському збірнику конкурчних робіт. Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді-Чернівці 2011. Співпрацюємо з Благодійним волонтерським німецьким фондом "Вікторія" Євроклуби Дерій Зоя Вікторівна 53300 Покров Л.Чайкіної, 17 Дніпропетровська обл.
Євроклуб "Авангард" Капулівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради Дніпропетровської області Шкільний євроклуб, який має активних учасників готових до дії і пізнання нового Євроклуби Гаркуша Софія Валеріївна 53275 с. Капулівка Маяковського 1Б Дніпропетровська обл.
Євро.ua СШ Заснований 2009 Євроклуб "Євро.ua" створено у 2009 році з ініціативи вчителів історії та учнів 10-11 класів. Традицією євроклубу стало проведення шкільних євровікторин. Євроклуби Руда Тетяна Анатоліївна 51272 смт. Черкаське, Новомосковський район Лісна, 23 Дніпропетровська обл.
Покровська районна дитяча бібліотека Покровська районна дитяча бібліотека Kуточок Європейського Союзу - це нова унікальна можливість для бібліотек надати молоді можливість дізнатися більше про Європейський Союз. Бібліотеки Вініченко Раїса Петрівна 53600 смт. Покровське Соборна, 100 Дніпропетровська обл.
Софіївська Дитяча Бібіліотека Софіївська Дитяча Бібіліотека Бібіліотека є культурно інформаційним центром для дітей і жителів ОТГ. Бібліотеки Ніна Дроворуб 53100 смт. Софіївка Шкільна 16 а Дніпропетровська обл.
Міська бібліотека для дітей м. Бахмут Міська бібліотека для дітей м. Бахмут У червні 2019 року міська бібліотека для дітей м. Бахмут створила куточок Європейського Союзу в читальному залі. Це стало можливим завдяки проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні". З методичних матеріалів, брошур та листівок відвідувачі бібліотеки мають змогу дізнатися про історію Європейського Союзу, культуру, цінності, принципи функціонування тощо. У майбутньому планується проведення соціокультурних заходів. Бібліотеки Шаталіна Людмила Олександрівна 84500 Бахмут Миру, 40 Донецька обл.
Дружківська Центральна дитяча бібліотека ім. О. Купріна Дружківська Центральна дитяча бібліотека ім. О. Купріна 2009 року Рішенням виконкому центральній дитячій бібліотеці було присвоєно ім'я відомого письменника Олександра Купріна, який деякий час мешкав у Дружківці. Купрінка веде роботу з різними категоріями читачів у віці від 2 до 88 років, залучає до книги і знання тих, кому це необхідно більш за все – дітей молодшого шкільного віку, бо вони майбутнє нашої країни. При бібліотеці працює 7 клубів в яких діти з успіхом засвоюють корисні навички, відкривають нове, цікаве та корисне, ще й вчаться перекладацькій справі, випробовуючи себе в якості перекладачів художніх творів, а підлітки формуються як особистість. Окрім клубів діють також 2 гуртки: театральний та прикладного мистецтва. Бібліотеки Фадькіна Яна Валеріївна 84205 Дружківка вул. Соборна, 13 Донецька обл.
Євроклуб " Меридіан" Лиманська ЗОШ №4 Євроклуб " Меридіан" був створений після відвідування Швеції, але не був зареєстрований.Впродовж 5 років проходили засідання, вивчали європейські країни: політичну систему, економіку, знайомилися з видатними людьми та визначними місцями країн,кухнею і т.і. Вчителі були кураторами відповідних секцій та разом готували презентації і цікаву інформацію. 5 членів євроклубу відвідали Чехію, Австрію та Німеччину, ділилсь враженнями від поїздки.Наш клуб має гімн( слова та музика вчителів і учнів нашої школи), прапор, емблему. Одним із напрямків роботи є Євроінтеграція, члени євроклубу працюють із задоволенням в проектах eTwinning, мають Національні та Європейські Quality Labels. Євроклуби Ольга Ігнатенко 84404 Лиман провулок Привокзальний 7а Донецька обл.
Лиманська бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченко Лиманська бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченко Бібліотеки Пучкова Лариса Олександрівна 84406 Лиман вул.Свободи, буд. 46 Донецька обл.
Донецька обласна бібліотека для дітей Донецька обласна бібліотека для дітей Донецька обласна бібліотека для дітей - найсвітліша, весела і добра бібліотека, ми любимо наших читачів - маленьких і дорослих. В нашій бібліотеці Ви можете знайти книгу на будь-який смак, провести час з користю, відвідати майстер-клас, пограти в настольні ігри або подивитися фільм в рамках суботніх кінопоказів. Також є безкоштовна Wi-Fi зона. Графік роботи: Вт-Сб з 9:00 до 18:00 Бібліотеки Юлія Шалаєва 87555 Маріуполь пр. Металургів,29 Донецька обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Маріуполь Маріупольський державний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС Маріуполь проспект Будівельників, 129 Донецька обл.
Покровська Центральна дитяча бібліотека Покровська Центральна дитяча бібліотека Бібліотека розташована в центрі міста Покровськ; протягом року обслуговує понад 3000 користувачів; проводить понад 200 масових заході Бібліотеки Нєвєрова Олена Аркадіївна 85302 Покровськ вул.Поштова, буд.12 Донецька обл.
Сіверська бібліотека для дітей Сіверська бібліотека для дітей Заснований 1985 Сіверська бібліотека для дітей була заснована в 1985 році. Це були перші кроки відкриття книги для дітей. З кожним роком фонд бібліотеки поповнювався різноманітною літературою та періодичними виданнями. Зараз бібліотека виходить на новий рівень подання інформації за допомогою мережі інтернет,а також стала місцем спілкування дітей та проведенням пізнавально-розважальних заходів. Бібліотеки Тімоніна Олена Юріївна 84523 Сіверськ вул. Садова буд.40 Донецька обл.
Eurostar - Євроклуби Кладько Жанна Вікторівна 84116 Словянськ Паркова 3, кв. 23 Донецька обл.
Євроклуб "Діти.UA" Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської селищної ради Донецької області. Заснований 2019 Євроклуб "Діти.UA" створено у лютому 2019 року на базі Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської селищної ради Донецької області. Євроклуби Nataliia Strebizh 84162 смт.Черкаське вул.Шкільна, 1 Донецька обл.
EurоClub "Територія молоді" Українська загальнооосвітнья школа І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради У рамках Всеукраїнського проекту "Відкривай Україну" та за ініціативи учнів Української загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради на базі шкільної творчої майстерні був створений EurоClub "Територія молоді". В учасників євроклубу вже є перші успіхи в їх діяльності: реєстрація на платформі iearn.org (проект "Культурна коробка"), організація на весняних канікалах мовного табору "Стаємо ближчими до Європи". В найближчих планах виготовлення іграшок-символів європейських країн для дитячого відділення міської лікарні та проведення міського європікніка. Після реєстрації у мережі Євроклуби України сподіваємося не тільки знайти нових друзів, а й брати активну участь у різних проектах для того, щоб не тільки покращити свою школу, але й місто. Євроклуби Подлєсна Оксана Петрівна 85485 Українськ вулиця Первомайська, 62 Донецька обл.
Андрушівська районна бібліотека для дітей Андрушівська районна бібліотека для дітей Андрушівська районна бібліотека для дітей заснована в 1951 році, сучасна назва з 2003 року. Бібліотечний фонд 12729 прим. Структура бібліотеки: абонемент для дошкільників та учнів 1-4 класів; абонемент для учнів 5-9 класів Бібліотеки Захарченко Валентина Анатоліївна 13400 Андрушівка Київська,13 Житомирська обл.
Бердичівська центральна міська бібліотека Бердичівської МЦБС Бердичівська центральна міська бібліотека Бердичівської МЦБС Бібліотеки Петрухіна Валентина Олександрівна 13300 Бердичів Європейська,15 Житомирська обл.
Євроклуб "Бердичі" ЗОШ Заснований 2012 www.facebook.com/berdychi.club Євроклуби Семенова Тетяна Леонідівна 13300 Бердичів вул. Грушевського, буд. 5А Житомирська обл.
Eurodream ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ Заснований 2018 Історія наша ще маленька, але мрія велика! Євроклуби Оксана Помінчук 11052 Білокоровичі вул.Тараса Шевченка 71 Житомирська обл.
12 зірок Житомирський міський колегіум Заснований 2006 Євроклуб існує з 2006 року. Зміст занять у Євроклубі є комплексом інтегрованих знань, на основі яких формуються певні уявлення, уміння, навички щодо функціонування в політичному, правовому, економічному та культурному полі сучасного європейського співтовариства. Новий цикл діяльності Євроклубу починається з виборчих перегонів. За окремим графіком кандидати проводять агітацію: висвітлюють свої програми, розповсюджують агітаційні матеріали, зустрічаються з учнями, вчителями. Виборча комісія, що формується за тиждень до виборів з числа бажаючих учнів різних класів, готує бюлетні, списки виборців, дільниці, скрині для голосування, реєструє виборців, підраховує голоси, складає протокол, оголошує результати виборів. Переможець стає Президентом Євроклубу. Євроклуби Стойкова Надія Миколаївна 10002 Житомир вул. Івана Мазепи, 18 Житомирська обл.
Євроклуб Житомирського Міського Колегіуму Житомирського Міського Колегіуму Заснований 2011 Євроклуб створений в 2011 році є навчально-просвітницькою молодіжною організацією, що ставить собі за мету поширення знань про Європу, ознайомлення громадськості з країнами Євросоюзу, їх історією, культурою, традиціями, святами, державним ладом, економікою, політичним життям ; вивчення історії держав Європейського Союзу; інституцій Європейського Союзу; основи, цілі та прогнози розвитку європейської інтеграції. Євроклуб проводить волонтерські та освітні заходи в колегіумі та поза його межами, обмін знаннями між членами інших Євроклубів, круглі столи, конференції та програми шляхом реалізації культурних та освітніх заходів, іншої діяльності, спрямованої для підвищення інтелектуального рівня дітей і молоді щодо діяльності ЄС. Євроклуби Храпчук Ольга Сергіївна 10002 Житомир Івана Мазепи, 18 Житомирська обл.
ЄК "Ровесник" Ліцей №25 Заснований 2003 Працює із 2003 року, об"єднує учнів 1-11 класів, за напрямками "Культура світу", "Екологія", "Права людини". Євроклуби Цюрко Тетяна Григорівна 10004 Житомир Мала Бердичівська , 18 Житомирська обл.
Житомирська обласна бібліотека для юнацтва Обласна бібліотека для юнацтва Бібліотеки Люблянська Олена Василівна 10029 Житомир М.Грушевського, 9 Житомирська обл.
Житомирський обласний Центр європейської інформації ГО"Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів" Заснований 2006 ЖО ЦЄІ - був створений у 2006 році в якості проекту ГО"Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів" і продовжує активну роботу до теперішнього часу. Постійно проводяться консультування з європейської тематики, опитування житомирян щодо рівня інформованості про ЄС, сприяння в організації та координація роботи існуючих шкільних Євро-клубів м.Житомира, організація роботи загальноміської «Школа Євро-клубів», проведення міні-конференцій для Євро-клубів м.Житомира, збори-засідання «Business English Speaking Club»; традиційними стали щорічні заходи: тренінги для житомирської молоді „Я - європеєць!", вікторини для школярів «Знай про Європу більше!», інформаційні семінари та круглі столи для студентів, щорічне проведення загальноміського міжшкільного чемпіонату з інтелект-гри «Що? Де? Коли? Формат: Україна-Європа» та проведення циклу загальноміських конкурсів до «Днів Європи» в м.Житомирі, а саме: конкурс дитячого малюнку «Україна! Європа! Майбутнє!», конкурс фоторобіт «Житомир – місто європейсь¬ке!», фотосушка «Мої європейскі подорожі!» та конкурси творів-есе «Європейське мислення. Європейські цінності», «Європейська перспектива: шлях України до Європи». Останні п'ять років щорічні цикли проектів «Освітні молодіжні програми» для молоді м.Житомира («Європейські студії», «Школа соціального підприємництва», «Школа волонтерства», «Школа лідерства» та «Школа успіху») за сприянням та фінансової підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. Євроклуби Котвіцька Ольга Вікторівна 10029 Житомир Київська 71, оф. 6 Житомирська обл.
Інформаційний центр ЄС в Житомирі Житомирський національний агроекологічний університет Заснований 2019 ІЦ ЄС Ігнатюк Марина Вікторівна 10008 Житомир Старий бульвар, 7 Житомирська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Житомир Житомирська обл.
Обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради Обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради Вперше двері нашої бібліотеки відкрилися у серпні 1938 року. До нас приходять не тільки маленькі читачі та підлітки, але і всі, хто так чи інакше пов’язаний з вихованням і навчанням дітей: батьки, вихователі, вчителі. Проекти 2015-2019 2019 – початок роботи в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні». З жовтня 2018 року розпочалась робота в межах проекту «Соціальний центр-хаб», що стартував у Житомирі за фінансової підтримки благодійного фонду «Карітас» в Україні на бібліотечній платформі «Кварталу МироТворчості» з багатодітними родинами та родинами захисників України (ООС). З жовтня 2017 року бібліотека координує роботу піар-клубів Житомирщини у проекті ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX/Україна (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів). 2016 рік – обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради стала одним з переможців проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках». 2015 рік – обласна бібліотека для дітей Житомирської обласної ради за результатами Всеукраїнського огляду-конкурсу обласних бібліотек для дітей «Дитяча бібліотека в інформаційному суспільстві: пошуки гармонії, шляхи трансформації» стала переможцем у номінації «Обслуговування користувачів дітей»: за підтримку обдарованих дітей і талановитої творчої молоді, нестандартний підхід в обслуговуванні юних користувачів, забезпечення їхньої участі в обласних конкурсах з використанням нетрадиційних форм роботи, спрямованих на підтримку дитячого читання. Гранти 2013-2018 27 вересня 2018 року проведено «I Бібліотечний форум Житомирщини – 2018» за грантової підтримки Українського культурного фонду та за підтримки управління культури та туризму ЖОДА. Було залучено 79 091,54 грн грантових коштів для проведення цього заходу, розроблено цілісний бренд Бібліофоруму, створено умови для розвитку співробітництва між регіонами України, залучено до співпраці освітні й культурні інституції, громадські організації, владні структури. Бібліофорум об’єднав понад 150 учасників, з яких 98 - бібліотечні фахівці, 20 – представники органів місцевого самоврядування ОТГ. Бібліотеки Яковініч Тетяна Сергіївна 10008 Житомир Пушкінська, 36 Житомирська обл.
Євроклуб при Коростенській ЗОШ №5 Коростенська ЗОШ №5 Заснований 2018 Євроклуб зареєстровано в 2018/2019 н.р. при Коростенській ЗОШ №5. Євроклуби Aleksandra Sergiienko 11501 Коростень Пашинська, 2 Житомирська обл.
Коростишівська дитяча бібліотека Коростишівська дитяча бібліотека Бібліотеки Мацієвська Наталія Іванівна 12500 Коростишів вул. Соборна 20 Дитяча бібліотека Житомирська обл.
Бердичівська міська централізована бібліотечна система Бердичівська міська централізована бібліотечна система Бібліотеки Сафронова Вікторія Миколаївна 13300 м. Бердичів вул. Вінницька, 10 Житомирська обл.
Асоціація європейських клубів міста Новограда-Волинського ЗОШ Заснований 2006 Євроклуби Ліневич Павло Новоград-Волинський Житомирська обл.
БІБЛІОПІЗНАЙКО "Овруцька районна бібліотека для дітей" Овруцька районна бібліотека для дітей Бібліотеки Наталія Хилевич 11101 Овруч вул. Т. Шевченка,37 Житомирська обл.
Міська бібліотека для дітей Олевської ОТГ Міська бібліотека для дітей Олевської ОТГ Олевська міська бібліотека для дітей - це сьогодні справжній сучасний маленький палац книги та дитинства, де все дихає затишком і естетичним смаком.Головним завданням діяльності нашої дитячої бібліотеки є залучення дітей до книги та читання, підвищення читацької активності, виховання у молодого покоління потреби в читанні, поєднуючи традиційні та інноваційні форми роботи. Бібліотеки Ольга Федоренко 11001 Олевськ Свято-Миколаївська,34 Житомирська обл.
Бердичівська районна бібліотека для дітей Бердичівська районна бібліотека для дітей Бібліотека заснована в 1954 році. Структурні підрозділи: відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів, відділ обслуговування учнів 5-9 класів. При бібліотеці діє клуб цікавого дозвілля "Берегинька" та Театр книги. Проводяться майстер-класи, різні презентації, пізнавальні та розважальні заходи. Бібліотеки Онищук Ірина Володимирівна 13337 селище міського типу Гришківці Бердичівського району вулиця Соборна, будинок 3 Житомирська обл.
Попільнянська ЦДБ Попільнянська ЦБС Попільнянська ЦДБ входить до складу Попільнянської ЦБС з 2017року. Загальна площа приміщення 85кв.м.,для зберігання фонду 10кв.м., для обслуговування користувачів 75кв.м., персонал бібліотеки - два працівники. Бібліотеки Пилипчук Людмила Станіславівна 13501 смт Попільня вул.Б.Хмельницького, 12 Житомирська обл.
Хорошівська бібліотека для дітей Хорошівська бібліотека для дітей Бібліотеки Мельниченко Катерина Валентинівна 12101 Хорошів Житомирська обл.
Виноградівська районна бібліотека для дітей Виноградівська районна бібліотека для дітей Бібліотеки Любка Йолана Йосипівна 90300 Виноградів вул.Миру, 11 Закарпатська обл.
Воловецька районна бібліотека для дітей Воловецька районна бібліотека для дітей У дивовижному куточку Закарпаття, де розляглися мальовничі гори Карпат Пікуй та Темнатик та береги гірських річок Вича та Волівчик, серед предковічних казкових за своєю красою лісів розташувалося селище Воловець, багате своєю історичною минувшиною, природніми ресурсами, культурою, доглянуте людьми, які своїми зусиллями, талантом і розумом плекають та прославляють його. Дитяча бібліотека є місцем, де зароджуються і горять найбільш яскраві думки і почуття. Ми, працівники культури впевнені, що наш заклад був, є і буде центром культури, де закладається духовне здоров'я нації. В 1949 році була відкрита районна бібліотека для дітей. Районна дитяча бібліотека до 1967 року знаходилася в двох кімнатах жилого будинку, де зараз проживають сім'ї на розі вул. Карпатської та вул. Фабричної. В 1970 році бібліотека була перенесена в приміщення в самому центрі, де на першому поверсі працювала «Чайна», на другому – бібліотека, а на третьому – жилі приміщення. З 1980 по 2000 роки бібліотека була в приміщенні по вул. Шевченка. В 2000 році Воловецька районна бібліотека переведена в Загальноосвітню школу І-ІІІ ст. в підвальне приміщення по вул. Карпатська, 31, де й знаходиться й зараз серед учнів, діточок, педагогів – наших постійних користувачів. На основі архівних документів на посаді завідуючої бібліотеки перебували люди, які не мали спеціальної освіти, через що була велика плинність кадрів. В 60-ті роки до бібліотеки направлялися випускники Хустського культосвітнього училища, уродженці Воловеччини, що згодом уповільнило плинність кадрів. Багато хто здобував середню спеціальну освіту на заочній формі навчання. Бібліотеки Созанська Галина Михайлівна 89100 Воловець вул. Карпатська, 31 Закарпатська обл.
Перечинська районна бібліотека для дітей Перечинська районна бібліотека для дітей Перечинська районна бібліотека для дітей входить в склад Перечинської районної централізованої бібліотечної системи (РЦБС). Знаходиться в м. Перечин Бібліотеки Магада Власта Омелянівна 89200 Перечин вул. Ужанська, 4 Закарпатська обл.
Міжгірська районна бібліотека для дітей ім.В.С.Гренджі-Донського Міжгірська районна бібліотека для дітей ім.В.С.Гренджі-Донського Міжгірська районна бібліотека для дітей ім.В.С.Гренджі-Донського заснована 1947 року в селищі Міжгір'я. Районна бібліотека для дітей обслуговує 1600 користувачів-дітей. За відмінну роботу з популяризації української книги Постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 1997 року № 188 бібліотеці присвоєно ім’я В.С.Гренджі-Донського. Сьогодні районна бібліотека для дітей ім.В.С.Гренджі-Донського- це найбільший дитячий культурно-освітній , дозвілєвий заклад, консультаційний центр з питань дитячого читання в регіоні, база розвитку інноваційного мислення. Адже саме вона для багатьох дітей є найпершою бібліотекою у їх житті, і саме дитяча бібліотека формує читача. Бібліотеки Ганна Славець 90000 смт.Міжгір'я вул.Гнатюка, №1 Закарпатська обл.
Тячівська районна бібліотека для дітей Тячівська районна бібліотека для дітей Тячівська центральна районна дитяча бібліотека була відкрита у жовтні 1948 року і називалась "Окружна дитяча бібліотека".Зараз фонд бібліотеки становить 14502 примірників видань. Бібліотека для дітей являється методичним центром для бібліотек-філій у роботі з дитячим населенням.За весь час свого існування бібліотека тісно співпрацює із загальноосвітніми закладами, юні користувачі бібліотеки беруть участь у районних та обласних конкурсах, проводяться зустрічі з письменниками району, організовуються презентації їх нових книг, проводяться літературно-музичні години, флеш-моби, вуличні акції. Бібліотеки Федина Вікторія Василівна 90500 Тячів вул. Незалежності, 55 Закарпатська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Ужгород Ужгородський національний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 88000 Ужгорож Закарпатська обл., вул. Університетська, 14. Закарпатська обл.
Більмацька дитяча районна бібліотека Запорізької обл. Більмацька дитяча районна бібліотека Запорізької обл. Бібліотека створена 1951 року. Має на 01.01.2019 року 614 читачів. Штат бібліотеки складає 3 чол. ( включаючи техпрацівницю). Бібліотеки Пашко Олена Дмитрівна 71001 Більмак Центральна Запорізька обл.
"Юний читач" КЗ "ЗОБД"Юний читач" ЗОР У січні 1939 року було відкрито обласну бібліотеку для дітей. Юнацтво бібліотека обслуговувала до початку шістдесятих років, а коли в Україні почали утворюватись обласні бібліотеки для юнацтва, то у зв’язку з цим у квітні 1962 року нашу бібліотеку було реорганізовано в обласну бібліотеку для дітей "Юний читач". Сьогодні кардинально змінилося уявлення про завдання та можливості нашої бібліотеки, про її місце в культурній, освітній та інформаційній інфраструктурі. Зараз бібліотека вирішує багато в чому інші, більш різноманітні та складніші завдання, має інші пріоритети. До традиційних функцій просвітницького характеру додалися функції інформаційного центру. Змінюються форми обслуговування дітей, характер взаємодії з різними соціальними групами, з установами, що формують культурне середовище регіону та опікуються організацією дозвілля дітей, завоювання громадського визнання, авторитету нашої установи. Бібліотеки Шахневич Надія Олександрівна 69006 Запоріжжя вул. В. Лобановського, 14 Запорізька обл.
Team Europe Запоріжжя Експерти Team Europe в м. Запоріжжя Team Europe Олександр Павлов Запоріжжя Запорізька обл.
United Colors of Europe Запорізька гімназія №71 з поглибленим вивчення іноземної мови Євроклуби Бельмас Наталія Валеріївна Запоріжжя Запорізька обл.
Запорізька обласна бібліотека для юнацтва Комунальний заклад "Запорізька обласна бібліотека для юнацтва" Запорізької обласної ради Понад 40 років (заснована у 1976-му) Запорізька обласна бібліотека для юнацтва сприяє інтелектуальному, культурному, духовному, громадянському розвитку юнацтва та молоді. На разі обслуговуємо близько 8 тис. читачів, проводимо близько 150 заходів на рік, маємо близько 90 тис. одиниць фонду, Інтернет (з Wi-Fi зоною) для користувачів. Запорізька обласна бібліотека для юнацтва сьогодні - це інноваційні бібліотечні та благодійні проекти; відкритий простір для всіх; центр громадських активностей та комунікацій; осередок соціалізації особливих категорій українського суспільства (інвалідів, вихованців інтернатів, вимушено переміщених осіб з тимчасово окупованих територій); обласний методичний, тренінговий центр. Бібліотеки Ольшанська Олена Олексіївна 69037 Запоріжжя проспект Соборний, 210 Запорізька обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Запоріжжя Запорізька обл.
Dreams+Teams Мелітопольського НВК №16 Заснований 2015 Євроклуб було створено в 2015 році на базі Мелітопольського НВК №16. Члени клуба- учасники та організатори волонтерських акцій, благодійних акцій. Євроклуби Савченко Наталя Миколаївна 72318 Мелітополь Сопіна, 200 Запорізька обл.
Комунальний заклад «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради Комунальний заклад «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради Наша бібліотека – це сучасний інформаційний, культурний, освітній заклад області. Протягом року обслуговує понад 15 тис. користувачів різного віку. Діяльність спрямована на задоволення різноманітних запитів користувачів; забезпечення вільного доступу до інформаційних ресурсів бібліотеки, в тому числі і через Інтернет; створення комфортних умов для інтелектуального розвитку підростаючого покоління, реалізації їх творчих здібностей; впровадження інноваційних форм й методів роботи. Важливою складовою роботи є створення та поширення інформаційних продуктів, популяризація літератури. Бібліотеки Горкій Оксана Михайлівна 88000 Ужгород Волошина, 20 Запорізька обл.
Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей Обласна бібліотека для дітей та юнацтва в Івано-Франківську відкрилась 29 серпня 1945 року. Ініціатором її створення й першим директором була В. П. Еліан. Бібліотека розпочиналась з 3 відділів і 7 працівників, книжковий фонд становив лише 3,5 тисяч книг. Важко було створювати подібну установу, оскільки дитячих книг було обмаль. Бібліотеки республіки та самі жителі Івано-Франківська безкоштовно дарували бібліотеці книги. У 1962 році обласна бібліотека для дітей була реорганізована в дитячу бібліотеку і стала обслуговувати учнів 1-8 класів та керівників дитячого читання. Поступово вдосконалювались форми і методи роботи з користувачами. З року в рік утверджувалися традиції бібліотеки. Проходили масові заходи на час тижня дитячої та юнацької книги, зимових та літніх канікул, Міжнародного дня захисту дітей, заходи присвячені ювілейним датам. Нині Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей імені П. Козланюка підтримує тісні зв'язки з педагогічними колективами шкіл, гімназій, ліцеїв, інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників, центром дитячої творчості, дитячою художньою школою, обласним краєзнавчим музеєм, ляльковим театром ім. М. Підгірянки, еколого-натуралістичним центром учнівської молоді. До послуг читачів бібліотеки — багатий книжковий фонд, який щомісяця поповнюється. Бібліотеки Колодницька Тетяна Сергіївна 76018 Івано-Франківськ пл. Міцкевича,2 Івано-Франківська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Івано-Франківськ Івано-Франківська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Івано-Франківськ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 76000 м. Івано-Франківськ вул. Чорновола, 1 Факультет історії, політології і міжнародних відносин Івано-Франківська обл.
Асоціація випускників Колежду Європи Асоціація випускників Колежду Європи - регіональна група в Україні Асоціація випускників Колежду Європи - регіональна група в Україні була створена 28 листопада 2012 року за ініціативи українських випускників Коледжу Європи (кампуси Брюгге і Натолін). Українська регіональна група входить до складу Асоціації випускників Коледжу Європи (Брюссель, Бельгія), яка об’єднує усіх колишніх студентів Коледжу Європи – незалежного університету післядипломної освіти з європейський студій, який було відкрито у 1949 році засновниками Європейського Союзу. Українська регіональна група об’єднує спеціалістів з політики, дипломатії, права та бізнесу Європейського Союзу, які є носіями європейських цінностей та практик в Україні. Цілями діяльності спільноти є сприяння європейській інтеграції України, формуванню професіональної та відповідальної еліти, формування позитивного іміджу України. З моменту створення, регіональна група Асоціації випускників Коледжу Європи в Україні провела низку публічних заходів та обговорень щодо європейської інтеграції з послами країн-членів ЄС, європейськими дипломатами, політиками, практиками та науковцями. Українські випускники беруть участь в освітніх проектах Делегації ЄС в Україні (Єврошкола), лекціях Відкритого Університету Реформ, ознайомлюють українську молодь щодо отримання стипендій та особливостей навчання у Коледжі Європи та інших університетах країн ЄС. Асоціація випускників Коледжу Європи в Україні проводить унікальні інтерактивні майстер-класи щодо функціонування Європейських інституцій, формування політики та веденню переговорів в ЄС (Євро Форум у Дніпрі, травень 2017р.). Гасло спільноти: «Зближуємо Україну та ЄС» Коледж Європи Брюсель Rue Breydel 40, 1000 Bruxelles, Belgium Київ (місто) обл.
Erasmus Mundus Students and Alumni Association Erasmus Mundus Заснований 2006 Асоціація випускників програми Еразмус Мундус була створена в 2006 році за ініціативою Генерального директорату з освіти та культури Європейської Комісії. З самого початку розвитку Асоціацію координували студенти "Еразмус Мундус" і перетворили її в динамічну і демократичну організацію. У програмі Erasmus Mundus вже взяли участь понад 15 000 яскравих іноземних студентів. Майже 9000 з них є членами Асоціації. Еразмус+ Іванов Олександр 00001 Київ Київ (місто) обл.
ГО "Українська бібліотечна асоціація" Українська бібліотечна асоціація Громадська організація «Українська бібліотечна асоціація» стала переможцем програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)» та з вересня 2015 року реалізує проект «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках». За цим проектом у публічних бібліотеках невеликих міст в усіх областях України створено понад 130 пунктів європейської інформації (ПЄІ), які відіграють активну роль в інформуванні членів громад про історію ЄС, економічну співпрацю України з державами-членами ЄС, стандарти життя в європейських державах, правовий і соціальний захист населення тощо. В межах проекту в бібліотеках проходять різноманітні інформаційно-культурні заходи: віртуальні подорожі, інформаційно-просвітницькі години, години спілкування, перегляди документальних та художніх фільмів, презентації книжкових виставок, інтелектуально-розважальні ігри. ...Інші... Оксана Бояринова Київ Київ (місто) обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Києві Національна академія державного управління при Президентові України Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 03057 Київ вул. Е. Потьє, 20, пов. 4, аудиторія 401 Київ (місто) обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Києві Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 04119 Київ вул. Мельникова, 36/1, пов. 1, бібліотека Київ (місто) обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Києві Інститут міжнародних відносин Національного авіаційного університету Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 03061 Київ м. Київ, 03061, пр. Відрадний, 4, корпус 7, кімната 204 Київ (місто) обл.
Київська обласна бібліотека для дітей КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ» Заснований 1992 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ» є структурним підрозділом управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, спеціалізованою установою, яка забезпечує проведення в життя державної та регіональної політики з питань бібліотечного та інформаційно- бібліографічного обслуговування дитячого, а з 1992 року, згідно наказу Київського обласного управління культури, і дорослого населення Київської області Щорічно КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» обслуговує 15 тисяч читачів, яким видає понад 315 тисяч примірників книг. Загальний фонд бібліотеки складає понад 270 тисяч примірників документів. Бібліотеки Кіслєнкова Катерина Юріївна 02154 Київ Русанівська набережна, 12 Київ (місто) обл.
Представництво Європейського Союзу в Україні Представництво Європейського Союзу в Україні Заснований 1993 Представництво Європейської Комісії в Україні було відкрито в центрі Києва у вересні 1993 року. Представництво в Києві є одним з понад 130 представництв Європейського Союзу в світі. З 1 грудня 2009 року після набуття чинності Лісабонського договору, Представництво Європейської Комісії перетворилося на Представництво Європейського Союзу в Україні. Представництво має статус дипломатичної місії та офіційно представляє Європейський Союз в Україні. Інституціями Європейського Союзу є Європейська Комісія, Європейський Парламент, Рада Європейського Союзу, Верховний Суд та Аудиторський Суд. 1 січня 2007 року завершилося п’яте розширення Європейського Союзу, що розпочалося в травні 2004 року. Сьогодні Європейський Союз, до якого входять 28 держав-членів із загальною кількістю населення майже 500 мільйонів людей, є найбільшим торгово-економічним блоком у світі. Головними завданнями в діяльності Представництва є наступні: Сприяти політичним та економічним зв’язкам між Україною та Європейським Союзом шляхом підтримання ефективного діалогу з урядовими установами та підвищення поінформованості про Європейський Союз, його установи та програми; Відстежувати впровадження Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та ЄС; Інформувати громадськість щодо розвитку Європейського Союзу, роз’яснювати та відстоювати окремі аспекти політики ЄС; Брати участь у впровадженні програм зовнішньої допомоги Європейського Союзу. Посол ЄС та Голова Представництва ЄС в Україні - Хюг Мінгареллі EUD 01033 Київ вул. Володимирська 101 Київ (місто) обл.
Patriot Білоцерковський колегіум Заснований 2008 Євроклуб Білоцерківського колегіуму розпочав свою роботу в 2008 році. Девіз:«Всі рівні – всі різні!Толерантні та доброзичливі!Своє майбутнє створюємо сьогодні, а не завтра!» В цьому, 2017 році молоде покоління взяло естафету, щоб продовжити роботу клубу. Євроклуби Фесюк Неллі Олександрівна 09113 Біла Церква бульвар Олександрійський, 149 Київська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Біла Церква Білоцерківський національний аграрний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 9100 Біла Церква пл. Соборна, 8/1 Наукова бібліотека (головний корпус) Київська обл.
РАЗОМ на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 та Білоцерківського міського товариства дітей-інвалідів та їх батьків "Аюрведа" Заснований 2007 Створений у 2007 році на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 та Білоцерківського міського товариства дітей-інвалідів та їх батьків "Аюрведа". Основні партнери Євроклубу: Євроакадемія та 2 центри європейської освіти у Німеччині, Товариство допомоги неповносправним дітям та 2 НГО у Польщі, Фундація "Творча ініціатива", Товариство польської культури ім. З. Красинського в Україні.За час існування євроклубу проведено більше 40 проектів в країнах ЄС та Україні. Євроклуби Петрушко Наталія Юріївна 09100 Біло церква вул. Шевченка 33, Біла Церква, Київська область Київська обл.
Києво-Святошинська районна бібліотека для дітей Києво-Святошинської районної ЦБС Києво-Святошинська районна бібліотека для дітей Києво-Святошинської районної ЦБС Бібліотеки Брензей Ганна Олександрівна 08150 Боярка Київська обл.
Вишнівська міська бібліотека для дітей Вишнівська міська бібліотека для дітей Бібліотеки Баєва Валентина Антонівна 08132 Вишневе вул.Зелена 12 Київська обл.
ThinkGlobal Інноваційної школи в с. Петропавлівська Борщагівка Заснований 2011 Євроклуб виник із прагнення зрозуміти суспільні, політичні та економічні процеси в країнах ЄС, дослідити їх динаміку та досвід. Учні та вчителі ThinkGlobal Петропавлівська Борщагівка готові поглиблювати та поширювати ці знання в рамках нашої школи та використовувати в діючих та майбутніх проектах. Ми прагнемо співпраці та обміну досвідом! Євроклуби Лисенко Максим Сергійович 08130 Київ вулиця Садова 22 Київська обл.
Громадська Організація "Євроклуб" Громадська організація Заснований 1996 МО "Євроклуб" була створена 1996 року в Житомирі. Це був перший євроклуб України, який зараз має цікаву історію проектів, що формували європейську культуру. Євроклуби Дікова-Фаворська Олена Михайлівна 01601 Київ Пирогова, 9, каб. 101 Київська обл.
ЄтериторіЯ Науково-методичного центру управління освіти Оболонської районної у місті Києві Заснований 2016 Районний клуб "ЄтериторіЯ", заснований у грудні 2016р. науково-методичним центром управління освіти Оболонської районної у місті Києві. Євроклуби Рибачек Тетяна Костянтинівна 04210 Київ Йорданська 11-а Київська обл.
ЄтериторіЯ CHANGE Школа № 216 Заснований 2017 В 2017 році було створено районний євроклуб "Євротериторія", який зібрав у своїх лавах більше 100 дітей з 31 навчального закладу Оболонського району міста Києва. В приміщенні Оболонської районної у м.Києві державної адміністрації відбулася офіційна посвята в члени євроклубу. Євроклуб за територіальним принципом був поділений на 3 партнер-клуби: "HELLO", "PRIORKA", "CHANGE". Євроклуб був створений задля вивчення Європи, формування проєвропейського світогляду, сповідування європейських цінностей, підготовки молоді до життя в динамічному європейському світі. Євроклуби Папуша Олег Олегович 04211 Київ вул.О. Архипенка 8-Г Київська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Київ Київська обл.
Патріоти Навчально-виховному комплексі "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - ліцей" №20, м. Київ Заснований 2017 Клуб створений у жовтні 2017 року в Навчально-виховному комплексі "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - ліцей" №20. Основною діяльністю клубу є підтримання національних традицій та культури в інтеграції в європейський культурний простір. Євроклуби Мірошниченко Світлана Анатоліївна 04214 Київ проспект Оболонський, 32-Б Київська обл.
Програма Еразмус+ «Національний Еразмус+ Офіс в Україні» Проект «Національний Еразмус+ Офіс в Україні» (НЕО) у тісній співпраці з Представництвом ЄС в Україні забезпечує допомогу та підтримку Виконавчому агентству з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) щодо запровадження в Україні Програм ТЕМПУС, ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти. НЕО досліджує розвиток вищої освіти в Україні та інших сфер освіти у разі потреби. У співпраці з Представництвом ЄС в Україні, НЕО є контактним центром для всіх зацікавлених потенційних учасників, бенефіціарів і стейкхолдерів щодо заходів ЕАСЕА та Європейської Комісії в сфері (вищої) освіти. Мандат Національного Еразмус+ офісу в Україні в рамках Програми ЕРАЗМУС+ включає заходи спрямовані на підтримку, популяризацію, моніторинг та поширення інформації про Програму, зокрема у сфері вищої освіти у співпраці з іншими країнами-партнерами (Ключові напрями діяльності КА1, КА2, КА3). Еразмус+ Катерина Жданова 01014 Київ Вул. Бастіонна, буд. 9, пов. 8 Київська обл.
Переяслав-Хмельницька районна бібліотека для дітей Переяслав-Хмельницька районна бібліотека для дітей Штат - 7 чоловік. Обслуговує 3900 читачів, книжковий фонд бібліотеки становить 28000 екземплярів. Бібліотеки Майстренко Тетяна Миколаївна 08400 Переяслав-Хмельницький вул. Сковороди, 60 Київська обл.
EU Study Days EU Study Days EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив. Проект «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС" - це проект Представництва ЄС, який сприяє поширенню інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України. Проект спрямований на покращення знання молоді про Європейську історію, економіку та культуру та сприяння комунікації та співпраці представників різних мереж ЄС між собою. Ми віримо, що активна та освічена молодь – це рушій змін у будь-якій країні. Єврошкола Регіональне Київська обл.
WORLD FRIENDSHIP Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Заснований 2016 2016 році був створений районний осередок Євроклубу на базі Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Уже третій рік поспіль діти з 38 шкіл Васильківського району мають можливіть зібратися разом та повправлятися не лише по рівню знань іноземної мови, а також проявити себе як читця поезії та прози, виконавця танцю та пісні тощо. Лариса Чорна 08623 смт Калинівка 08623 Київська обл Васильківський р-н смт Калинівка вул. Центральна, 59 Київська обл.
Вільшанська районна бібліотека для дітей Вільшанська районна бібліотека для дітей Заснований 1982 Вільшанська районна бібліотека для дітей була заснована у 1982 році. Площа приміщення бібліотеки – 209,34 кв. м, книжковий фонд –20470 тис. примірників. Щорічно обслуговуються 1200 користувачів ( дошкільники, 1-9 кл., 10-11 кл., організатори дитячого читання), кількість відвідувань за рік - 14000, книговидача - 24000 примірників. Структура : абонемент та чит. зал. Штат: 3 чол. Вільшанська районна бібліотека для дітей є організаційно-методичною, інформаційно-просвітницькою та культурною установою, підпорядкованою відділу культури і туризму Вільшанської районної державної адміністрації. Бібліотеки Журжер Олена Вікторівна 26600 Вільшанка вул.Героїв Небесної Сотні,5 Кіровоградська обл.
Меридіан НВК №2 Заснований 2010 Євроклуб створено в січні 2010 року. За час існування брали участь у конкурсах:"Безпечна Україна.Безпечна Європа.Безпечний світ",у проектах "Класна школа", "Відкриваємо Європу","Освіта без меж" та багатьх інших. Організовували святкування Дня Європи в нашому місті, квести, виставки. Євроклуби Панкевич Валентина Іванівна 27400 Знам'янка Калинова, 99 Кіровоградська обл.
Астра Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат-школа мистецтв) Заснований 2010 Засідання євроклубу, конкурси, ігри, вікторини, години спілкування, сприяння реалізації державної молодіжної політики в навчальних закладах області Євроклуби куратор Ольга Анатоліївна Берлін, голова Кошман Ярослав 25007 Кіровоград вул.Дворцова, 7 Кіровоградська обл.
Надія Рада євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного ЦДЮТ Заснований 2009 Тематичні літні табори, конкурси, регіональний проект "Європа без кордонів" Євроклуби Арутюнян Олена 25006 Кіровоград вул. Калініна, 36 Кіровоградська обл.
Компаніївська районна бібліотека для дітей Компаніївська районна бібліотека для дітей Центр дозвілля, інтелектульного та духовного розвитку юних користувачів. Бібліотеки Ольга Фігура 28400 Компаніївка Паркова,11 Кіровоградська обл.
Team Europe Кропивницький Експерти Team Europe в м. Кропивницький Заснований 2018 Наша команда об'єднує експертів та експерток із різних сфер, які прагнуть посилити різносторонні відносини між Україною та ЄС на рівні Кіровоградщини. На цій сторінці ми ділимося ідеями для поширення європейських цінностей та способу життя, підтримки українських реформ і залучення фінансової та технічної допомоги ЄС у кожен куточок України і Кіровоградської області. Team Europe – це також простір для діалогу, обміну ідеями, актуальними новинами про відносини між Україною та ЄС, а також координації публічних заходів у Кропивницькому та районах Кіровоградщини. Наша місія - через концентрацію зусиль місцевих експертів та експерток із різних напрямків органічно вплести тематику українсько-європейських зв’язків у контекст Кіровоградщини, а також насичити інтелектуальний простір міста та області корисною та актуальною інформацією про відносин Україна-Європа. Заходи Team Europe підтримує Представництво ЄС в Україні. Team Europe Вікторія Талашкевич Кропивницький Кіровоградська обл.
Єдність Гімназія №9 Заснований 2005 Діяльність Євроклубу розпочалася в 2005 році. За час інсування євроклубу його учасники брали активну участь у міських, обласних та міжнародних заходах. Євроклуби Леоновець Наталія Анатоліївна 25030 Кропивницький Академіка Корольова, 27/21 Кіровоградська обл.
Інформаційний центр ЄС в Кропивницькому Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка Заснований 2018 ІЦ ЄС oleksandr.leonidov@gmail.com Кропивницький вул. Шевченка, 1, пов.6, в аудиторія 601 Кіровоградська обл.
Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка Відбувся тренінг в рамках проекту Представництва ЄС, в якому взяли участь. Отримали знання з теоретичних питань та загальну інформацію про ЄС та відносини Україна-ЄС, практичну інформацію про інформаційні ресурси Представництва ЄС, інструменти, доступні для бібліотек на онлайн-платформі Euroquiz.org.ua, про проекти та можливості для молоді/підлітків, що впроваджує Представництво ЄС та діяльність молодіжних мереж ЄС. Бібліотеки Кузьменко Юлия Ігорівна 25031 Кропивницький вул. Шевченка 5 Кіровоградська обл.
Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.Є.Маланюка - Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка – інформаційний, культурно-освітній, методико-консультативний, науково-дослідний центр з питань бібліотечного обслуговування юнацтва та молоді для бібліотек різних типів і форм власності області. Бібліотека – лауреат обласної премії ім. Ю. Яновського (1986 р.). Відкрита для користувачів 6 грудня 1978 р. за рішенням Кіровоградської обласної Ради народних депутатів від 14.06.1978 р. № 294. Бібліотеки Шевченко Інна Миколаївна 25006 Кропивницький Декабристів 6/15 Кіровоградська обл.
Натхнення ЗОШ Заснований 2016 10.10.2016 рік заснування.Мета Формувати почуття європейської єдності через поширення знань про Європу. 2. Готувати молодь до життя та праці в об’єднаній Європі, знайомство з життям людей в інших країнах, культурою, мовою, обмін досвідом. 3. Налагоджувати контакти з іншими Євроклубами України та за кордоном Євроклуби Шпак Світлана Миколаївна Кропивницький Кіровоградська обл.
Рада євроклубів Кіровоградщини Рада євроклубів Кіровоградщини Заснований 2010 Заснована 2010 року та обєднує євроклуби з усіх міст і районів Кіровоградської області. Щомісячно організовувються та відбуваються заходи з євроінтеграційного розвитку у місцевій грмоаді, конкурси та тренінги у питання формування європефсьтких цінностей молоді та дорослих. Євроклуби Арутюнян Олена Сергіївна 25006 Кропивницький вул. Шульгіних, 36, Кіровоградська обл.
Веселка ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Заснований 2008 Шкільний євроклуб "Веселка/Rainbow" існує з 2008 року.Клуб діє у Новоєгорівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Новоукраїнського району Кіровоградськоі області. З 2009 року щорічно проводимо єврофестивалі у Новоукраїнському районі. Євроклуби Талашкевич Людмила 27150 Новоукраїнка вул.Миру,25 Кіровоградська обл.
Welcome to Ukraine! ЗОШ Заснований 2010 Створено з метою розширення знань про Європу, країни Європейського Союзу та сприяння вихованню європейської свідомості, пропаганди спільних європейських цінностей. Забезпечення умов для самореалізації та розвитку особистого потенціалу кожного члена клубу. Євроклуби Степаненко Олена Анатоліївна 28000 Олександрія вул. Звєрєва,13 Кіровоградська обл.
Глобус Цукрозаводське НВК Заснований 2002 Євроклуб в Цукрозаводському НВК працює 15 років. Євроклуби Руденко Наталія Іванівна 28020 Селише Приютівка Кіровоградська область, Олександрійський район, селище Приютівка, вул. Центральна 10 Кіровоградська обл.
Новоархангельська районна бібліотека для дітей Новоархангельська районна бібліотека для дітей Новоархангельська районна бібліотека для дітей створена в 1951 році в лютому місяці. На час створення бібліотека знаходилася в старому приміщенні площою 60 метрів квадратних.Нині бібліотека знаходиться в приміщенні колишнього дитячого садка, площа складає 580 метрів квадратних, це просторі світлі кімнати в яких розміщуються два відділи: для користувачів молодшого шкільного віку та учнів 5-9 класів. Бібліотеки Шарова Надія Володимирівна 26100 Смт. Новоархангельськ Садова 44 Кіровоградська обл.
Олександрівська районна бібліотека для дітей Олександрівська районна бібліотека для дітей Бібліотека отримала методичні матеріали для оформлення Куточка Європейського Союзу: "ЄС на книжковій полиці" і буде розвивати нові методи роботи з популяризації ЄС та євроінтеграції України. Бібліотеки Баклан Світлана Андріївна 27300 смт. Олександрівка вул. Незалежності України 58 а Кіровоградська обл.
ЄвроLib Центральна бібліотека Устинівської районної ЦБС Клуб створений 4 червня 2019 року, з метою популяризації знань про Європейський союз та євроінтеграції серед дітей Устинівського району. Бібліотеки Салтан Валентина Іванівна 28600 Устинівка Вул. Мазуренка, 44 Кіровоградська обл.
Лисичанська централізована бібліотечна система Бібліотека для дітей № 1 Комунального закладу "Лисичанська централізована бібліотечна система" Бібліотека для дітей № 1 Комунального закладу "Лисичанська централізована бібліотечна система" працює з 1946 року. Обслуговує дітей від 0 до 14 років, їх батьків, організаторів дитячого читання. Послугами бібліотеки щорічно користується близько 5000 читачів. Бібліотеки Лариса Філенко 93120 Лисичанськ пр. Перемоги, буд.94 Луганська обл.
Кремінська районна бібліотека для дітей Кремінська районна бібліотека для дітей Головна мета діяльності районної бібліотеки для дітей – бути корисною кожному конкретному читачеві, а головний об’єкт – це користувач, його інтереси, вимоги і побажання. Бібліотека відкрита для кожного, надає вільний доступ до книги та інформації. Бібліотека є «третім » простором після домівки і школи для дітей. Працівники дитячої бібліотеки створюють комфортне інформаційне середовище для своїх читачів, надаючи їм актуальну та оперативну інформацію. Це простір без меж. У нас навчаються, відпочивають, спілкуються і змістовно проводять час. Бібліотеки Редя Світлана Володимирівна 92905 м. Кремінна пл. Красна,6 Луганська обл.
Євроклуб КПР "Just do it" Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради Заснований 2018 Після проведення міського "Дня Європи", який готувався спільно з вихованцями "Школи лідерів", діти зацікавились темою Європи та побажали організувати міський евроклуб. У жовтні 2018 року на базі Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради була організована робота евроклубу КПР "Just do it", до складу якого увійшли педагоги КПР та лідери міських шкіл (діти 7-10 класів, всього понад 50 чол). За час роботи клубу відбулись такі заходи : засідання клубу (2 рази на місяць), круглий стіл "Європа та відповідальне ставлення до життя", міська гра знавців "Що? Де? Коли?", новорічні ранки для вихованців КПР "новий рік по Європейськи". У лютому плануються міські ігри для учнівської та студентської молоді "Дебати". Євроклуби Ганна Мєняєва 93010 РУБІЖНЕ вул. Миру, 20 Луганська обл.
EuroWe КЗ ЧУГИНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ Заснований 2019 З огляду на те, що наші діти прагнуть спілкуватися та співпрацювати з дітьми та молоддю, було прийнято рішення організувати наш євроклуб. 02.09.2019 року - день народження нашого клубу. Сподіваємося на плідну співпрацю з іншими євроклубами. Євроклуби Надія Тютєрєва 93620 с. Чугинка вул. Шкільна,1б Луганська обл.
ЛЦПТО Державний навчальний заклад «Луганський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Заснований 2011 Державний навчальний заклад «Луганський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» є державним професійно-технічним навчальним закладом, підпорядкованим Державному центру зайнятості через Луганський обласний центр зайнятості. Один з наймолодших навчальних центрів ПТО, який бере свій початок з 2011 року, у зв’язку з проведенням антитерористичної операції був вимушений переїхати і з 1 грудня 2014 року поновив свою діяльність в м. Сєвєродонецьк. Євроклуби Евген Назаров 93408 Северодонецьк вул. Сметаніна, 5а Луганська обл.
Євроклуб СШ Заснований 2005 Дата заснування 2005 рік. Діяльність спрямована на розповсюдження інформації про ЄС, традиції та найважливіші події у житті європейського співтовариства. Євроклуби Пасинкова Ольга Юріївна 93400 Сєвєродонецьк вул. Гоголя,37 Луганська обл.
Інформаційний центр ЕС Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Заснований 2018 ІЦ ЄС Ірина Дойшле 93400 Сєвєродонецьк Проспект Центральний 59А Луганська обл.
Комунальний заклад Сєвєродонецька міська бібліотека дітей Комунальний заклад Сєвєродонецька міська бібліотека дітей Перша бібліотека нашого міста почала свою роботу 19 листопада 1946 року в приміщенні клубу селища Лісхімстрой. З 1949 року бібліотека займає двоповерховий будинок №1 по Шкільному провулку (зараз вул.8-го Березня). На першому поверсі був абонемент і сховище книг, на другому - читальний зал і кімната дитячої літератури. У вересні 1954 року дитяча література (близько 4-х тис. примірників) разом з кімнатою були передані міській дитячій бібліотеці. Так почалася історія міської дитячої бібліотеки. В 1968 році бібліотека переїжджає в житловий будинок по вул. Лисичанській (нині пр. Гвардійський), де займає весь цокольний поверх. У просторому приміщенні організовуються відділи обслуговування дітей за віком, читальні зали,книгосховища. У 1975 році міська бібліотека для дітей входить до складу Сєвєродонецької централізованої бібліотечної системи. У 1976 році бібліотека переїжджає в нове приміщення, площею 793 кв.м по вул. Дзержинського, 6 (нині вул. Вілєсова), де знаходиться і зараз. Відкриття нового приміщення, вдале його розташування поблизу шкіл, дитячих садків сприяло швидкому збільшенню кількості читачів до 13 тисяч чоловік. У бібліотеці були організовані відділи: абонемент і читальний зал для учнів 1-4 класів, абонемент і читальний зал для учнів 5-9 класів, нотно-музичний відділ, зал для проведення масових заходів "Кімната казок", бібліографічний відділ. У 1997 році за рішенням міської ради була проведена децентралізація масових бібліотек. Центральна міська бібліотека для дітей з бібліотекою-філією в селищі Сиротине стала структурним підрозділом відділу культури Сєвєродонецької міської ради. З 22 жовтня 2009 року Сєвєродонецька міська бібліотека для дітей стала комунальною установою. Штат бібліотеки складає 19 осіб, в тому числі 14 бібліотечних фахівців. На теперішній час бібліотеку відвідує близько 8 тисяч читачів. Бібліотечний фонд на 01.01.2018 року складає 74,481 примірників. З введенням в практику роботи бібліотеки нових комп'ютерних технологій читачам надаються послуги копіювання документів, WI-FI, Skype, пошук інформації в Інтернеті. У 2012 році створено перший інтернет-сайт бібліотеки. Новий сайт було створено у 2018 році. У бібліотеці працюють клуб сімейного читання «Сонечко», клуб комп’ютерної музики «Гармонія», театральний гурток «Театр книги», недільний клуб «Мульті-пульті-ігротека», надаються комп’ютерні консультації - «Бібліотечний нянь», працює кімната настільних ігор «#D20». Бібліотека зростає і розвивається. Історія бібліотеки - це історія книг, читачів і бібліотеки. Бібліотеки Ковальова Інна Вікторівна 93400 Сєвєродонецьк Вул.Вілєсова, буд.6 Луганська обл.
Станично-Луганська районна дитяча бібліотека Станично-Луганська районна дитяча бібліотека Бібліохаб це новий простір для громади, простір творчості та платформа де можна проявити себе. Бібліотеки Трубчанінова Катерина Анатоліївна 93600 смт. Станиця Луганська вул. Гоголя буд. 26 Луганська обл.
Котермак СШ Заснований 2013 Наш шкільний Євроклуб бул створений у 2013р. Названий на честь Юрія Михайловича Котермака з Дрогобича, відомішого як Юрій Дрогобич.Гасло нашого Євроклубу: Європа починається з тебе!В рамках Євроклубу працюють наступні секції: соціально-правова, історико.краєзнавча, екологічна, секція міжнародних відносин. Євроклуби Дробиняк Оксана Миколаївна 82100 Дрогобич вул. Козловського, 17 Львівська обл.
Жидачівська РЦБС Жидачівська РЦБС До Жидачівської РЦБС входять Жидачівська районна бібліотека для дорослих(ЦРБ), Жидачівська районна бібліотека для дітей(ЦДБ) та 38 сільських бібліоте-філій. Протягом року послугами бібліотек користуються - 18.8 тис., з них-юнацтва - 1.5 тис., дітей - 3.8 тис. Жидачівська ЦДБ установа дієва та аторитетна для мешканців та гостей міста, району.Це місце для самоосвіти,спілкування, творчих зустрічей, Налагоджена співпраця з навчальними закладами,громадськими організаціями.Діяльність бібліотек висвітлюється в мережі-інтернет: на блозі "ЖИДАЧІВ-БІБЛІО-ДІТИ", на сторінці фейсбук. Обслуговує -1.8 тис., книжковий фонд -25 тис. Бібліотеки Бімба Любов Сидорівна 81700 Жидачів Шашкевича,15 Львівська обл.
Євроклуб ЗОШ 1 ЗОШ 1 Заснований 2010 Заснований у 2010. Члени гуртка щорічно беруть участь у різних проектах, подорожах. Вже встигли мандрувати країнами Європи: Францією і Німеччиною. Влаштовують літературні вечори. Євроклуби Левкович Тетяна Володимирівна 80700 Золочів Вулиця Львівська 14 кв. 20 Львівська обл.
Золочівська районна бібліотека для дітей Золочівська районна бібліотека для дітей ЛАСКАВО ПРОСИМО! Чекаємо вас: Вівторок – субота з 09.00 до 18.00 год. неділя – з 09.00 до 17.00 год. вихідний – понеділок останній день місяця – санітарний день Наша адреса: Вул.В.Чорновола,1 м.Золочів Львівська обл. 80700 Бібліотеки Кобзар Надія Пилипівна 80700 Золочів Вул.В.Чорновола,1 Львівська обл.
Мрія ЗОШ №2 Заснований 2010 Із 2010 року у ЗОШ №2 працює Євроклуб. Для членів гуртка стало традицією щорічно влаштовувати свята для учнів, батьків, вчителів у формі проектів. Євроклуби Кальченко Світлана Романівна 80700 Золочів М. Шашкевича 24/а Львівська обл.
"Гармонія" ССЗШ№45 м. Львова Заснований 2006 Ми працюємо з 2006 року і постійно беремо участь у міжнародних проектах, співпрацюємо з міжнародними організаціями, проводимо заходи і акції спрямовані на впровадження принципів толерантності та співпраці. Засідання ШЄКу, випуск стіннівок, виконання проектів, робота дискусійного клубу. Ми працюємо з 2006 року і постійно беремо участь у міжнародних проектах, співпрацюємо з міжнародними організаціями, проводимо заходи і акції спрямовані на впровадження принципів толерантності та співпраці Євроклуби Тугай Наталія Олегівна 79060 Львів вул. Наукова 25 Львівська обл.
Без кордонів НВК "Школа - гімназія " Сихівська" Заснований 2008 Євроклуб діє на базі НВК "Школа - гімназія " Сихівська" з 2008 року.Були учасниками багатьох цікавих проектів. Євроклуби Козяр Уляна Володимирівна 79070 Львів вул. Хоткевича б.48 Львівська обл.
Євроклуб99 СШ Заснований 2005 Євроклуб був створений у 2005 році. Кількість учасників - 27. Метою діяльності Євроклубу є поширення інформації про Євросоюз та євроінтеграцією. Євроклуби Повалена Наталія Богданівна 79037 Львів Твороча 1 Львівська обл.
Європа очима дітей ЗОШ Заснований 2008 Створено у 2008 році. Проводились районні семінари на тему "Толерантність". Брали участь у щорічних святкуваннях дня Європи. Проводились вікторини та флешмоби за різними темами. Євроклуби Удовиченко Вікторія Борисівна 79000 Львів вул. Свєнціцького, 15 Львівська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Львів Львівський національний університет імені Івана Франка Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 79602 Львів вул. Січових стрільців, 19, Факультет міжнародних відносин, к. 202 Львівська обл.
Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Заснований 2013 Координація роботи шкільних євроклубів у Львівській області Євроклуби Швайко Ірина Юріївна 79007 Львів Огієнка, 18 а Львівська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Соломія Піх Львів Львівська обл.
Публічна бібліотека для дітей м. Радехів Публічна бібліотека для дітей м. Радехів Бібліотека для дітей була створена у 1947 році. На даний час фонд бібліотеки налічує майже 9 тис. примірників книг. Структура бібліотеки: відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 кл; відділ обслуговування учнів 5-9 класів та читальний зал. У 2017 році у бібліотеці відбувся ремонт завдяки якому, бібліотека стала інтерактивною, яскравою, облаштована сучасними меблями, має куточок для відпочинку та Wi-Fi зону. Для реалізації цікавих соціально-корисних, культурно-освітніх, інформаційних, пізнавальних заходів у бібліотеці налічується два ноутбуки, принтер та Smart TV. Бібліотеки Катерина Павлюк 80200 Радехів Пл. Стуса 3 Львівська обл.
Фаворит Синьківська ЗОШ І-ІІІ ст. Члени Євроклубу "Фаворит" постійно приймають участь у міжнародних проектах та обмінах. Проводять заходи і акції, спрямовані на впровадження принципів демократії, толерантності та співпраці. Налагоджені тісні партнерські відносини з комплексом шкіл з українською мовою навчання м.Бартошице (Польща). Євроклуби Діана Яцишиг с. Синьків Вул. Центральна, 10 Львівська обл.
LIFE Самбірська спеціалцізована школа №8 1-3 ступеню з поглибленим вивченням англійської мови Заснований 2006 Щорічне святкування Дня Європи у місті, проведення тренінгів у місті, співпраця з іншими євроклубами-майстер класи чи тренінги, участь у Грантах, у проектах-екологічному, обміні з іншими країнами(Польща,Німеччина), проведення ЄвроКвесту про Європу для молодших школярів, залучення учнів інших шкіл чи міст до вікторин, Квестів, поширення знань про Європу. Початок нашої історії-2006 р. За 10 років ми працювали над проектами, вчилися, вчили інших, подорожували, створювали презентації, фільми. Євроклуби Тетяна Гринкевич 81400 САМБІР Кобільника,14/7 Львівська обл.
У серці Європи Сокальської спеціалізованої школи I-III ст.№3 Заснований 2007 Євроклуб "У серці Європи" був заснований у 2007 році на базі Сокальської спеціалізованої школи I-III ст.№3. Членами євроклубу є учні віком від 12 до 16 років. Євроклуб неодноразово брав участь у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах та тренінгах. Євроклуби Шарова Неля Василівна 80000 Сокаль Героїв УПА, 18 Львівська обл.
Березанська центральна районна бібліотека Березанська центральна районна бібліотека Бібліотеки Журба Наталія Іванівна 57400 Березанка вул. Центральна, 36 Миколаївська обл.
Врадіївська ЦБС Врадіївська ЦБС Клуб на базі Врадіївської ЦБС для популяризації проекту інформаційної підтримки ЄС Бібліотеки Ройбул Лариса Василівна 56301 Врадіївка Миколаївська обл.
Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. Лягіна координатор роботи Первомайської РДБ. Завдяки проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні" отримали спеціальні інформаційні матеріали та літературу про Європейський Союз та його відносини з Україною для оформлення Куточка Європейського Союзу: " ЄС на книжковій полиці" Бібліотеки Горицина Галина Миколаївна 55214 м. Первомайськ Олександріївська, 1 Миколаївська обл.
Team Europe Mykolaiv Експерти Team Europe в м. Миколаїв Заснований 2018 Team Europe Mykolaiv – команда, що об’єднала експертів і активних громадян, які бачать майбутнє України серед європейських країн. Team Europe Олеся Братусь Миколаїв Миколаївська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Миколаїв Чорноморський державний університет імені Петра Могили Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 54003 Миколаїв 54003, вул. 68-ти Десантників, 10, корпус 10-П, ауд. 305 Миколаївська обл.
Країнами та континентами НОШ 45 Заснований 2005 Створений у 2005 році як Центр інтернациональної дружби на базі НОШ 45 у 2014 на базі центру прі підтримці міського клубу "Діалог" сформований Євроклуб "Країнами та континентами". Євроклуби Яковлєва Тетяна Вадимівна 54028 Миколаїв вул. 4-та півздовжня 58 Миколаївська обл.
Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім.В.О.Лягіна Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім.В.О.Лягіна Бібліотека заснована у 1921 році.Після того, як організувалась Миколаївська область (1937 р.), міській дитячій бібліотеці було надано функції обласної, якою вона є і до сьогодні. Бібліотека є культурно-інформаційним закладом для дітей, підлітків, батьків та організаторів дитячого читання. Виконує функції науково-методичного та координаційного центру для бібліотек області, що обслуговують дітей, з питань організації дитячого читання. Щороку бібліотекою користуються понад 12 тисяч читачів, які встигають прочитати за рік понад 226 тис. прим. літератури. У фондах зібрано найкращу художню літературу для дітей вітчизняних та зарубіжних авторів, літературу з питань мистецтва, довідкову, на допомогу освітньому процесу, дитячої творчості, аудіо книги, нотні видання, книжки-іграшки для малят. До послуг читачів – розгалужений довідково-бібліографічний апарат, який активно переводиться в електронну форму. На сьогоднішній день Миколаївська обласна бібліотека для дітей має власний електронний каталог та електронну бібліографічну базу даних записів. Для читачів-дітей та підлітків у бібліотеці впроваджуються цільові комплексні програми, такі як «За здоров’ям – до бібліотеки», «Крокуємо у майбутнє разом» (робота з дітьми, які потребують особливої уваги), «Обдаровані діти – майбутня еліта нації», «Туристична Миколаївщина запрошує», «Крок до Європи», гуманітарний проект «Велике читання», патріотичний проект «Україна починається з тебе», проект «Мовознай-Ко» в рамках Інтелект-центру (Центру неформального навчання), проекти «ББК» (Батьківський Бібліотечний Клуб), «Увесь світ на долоні», «Бібліотека рівних можливостей». З 2017 року розпочалась реалізація нового Комплексного проекту «Змінюємо стиль – змінюємо життя, або «Перевантаження по – бібліотечному». Цей проект передбачає як впровадження в дію нових програм та проектів, так і реорганізацію фізичного простору відділів обслуговування читачів. Успішно впроваджуються нові комплексні програми: «Я – унікальний!» (робота з творчими та талановитими дітьми), програма безперервного професійного розвитку «ПРОФІ», програма по народознавчому вихованню «Я гордий тим, що українець зроду» та обласна програма підтримки книги і читання «Діти Миколаївщини читають». Створено офіційний WEB-сайт та 3 блоги Миколаївської обласної бібліотеки для дітей, сторінки у соціальних мережах. На сьогоднішній день ком’ютерні технології продовжують розвиватися, організовано доступ користувачів до ресурсів Інтернет не тільки в Інтернет-центрі, а й у всіх відділах обслуговування читачів бібліотеки. Бібліотеки Жайворонок Тетяна Анатоліївна 54001 Миколаїв вул.Спаська, 66 Миколаївська обл.
Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва З 2009р.бібліотека реалізовувала обласну культурно-освітню програму “Європейська світлиця” у форматі Сезонів окремих країн Євросоюзу. Форми роботи: культурні інформаційно-просвітницькі заходи, мистецькі мандрівки, квести, брейн-ринги “Євроерудити”, акції єднання “Моє європейське майбутнє!”, книжкові виставки, обласні конкурси, на бібліотечному сайті віртуальні виставки за темою, онлайн-вікторини. Бібліотеки Ярмоленко Оксана Анатоліївна 54001 Миколаїв Велика Морська, 92 Миколаївська обл.
Миколаївський міський молодіжний ЄвроКлуб "Діалог" Миколаївський міський молодіжний ЄвроКлуб "Діалог" Заснований 2010 Створений у 2010 році. Проводимо більш ніж 20 власних заходів міського та обласного маштабу на рік та приймаємо участь в більш ніж 30 заходах інших організацій як партнері на рік. Маємо багато методичних розробок, у тому числі більш ніж 10 навчальних програм зареєстровних на рівні області. Усі матеріли, фото відео інформація на нашому сайть www.ekdialog.org Євроклуби Яковлєв Артем Сергійович 54028 Миколаїв 4-та Повздовжня, 58 Миколаївська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Миколаїв Миколаївська обл.
Новоодеська районна бібліотека для дітей Новоодеська районна бібліотека для дітей Новоодеська районна бібліотека для дітей – це освітній, культурний, інформаційний центр для об’єднання користувачів з різнобічними інтересами і потребами. Сьогодні бібліотекою користуються 2270 читачів, серед них – дошкільнята, учні 1-9 класів, їх батьки, вчителі, вихователі. Заснована бібліотека в 1947 році. В 1965 році було побудовано нове приміщення районної бібліотеки для дорослих ( І поверх) та дітей (ІІ поверх). Колектив бібліотеки складає 4 працівники. Пріоритетом в роботі бібліотеки є розвиток особистості, здатної самостійно і вільно мислити й діяти в умовах інформаційного суспільства. Для цього було розроблено комплексну бібліотечну програму «Велике читання малого читача» на 2012-2021 роки. Бібліотеки Гребенюк Тамара Валентинівна 56602 Нова Одеса вул. Центральна, 181 Миколаївська обл.
Братська районна бібліотека для дітей Братська районна бібліотека для дітей Братська районна бібліотека для дітей долучається до проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні". Мета - інформаційне забезпечення користувачів бібліотеки та популяризація ЄС в Україні. Бібліотеки Вініченко Данута Іванівна 55401 с.Братське вул. Вороніна, 33 Миколаївська обл.
Єланецька районна бібліотека для дітей Єланецька районна бібліотека для дітей Єланецька районна бібліотека для дітей долучилася до проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні". Бібліотеки Ібрагімова Наталя Анатоліївна 55501 смт Єланець вул Аграрна 13 Миколаївська обл.
Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна є координатором для районніх бібліотек області в рамках проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва України". Від координатора отримали методичні матеріали та організували куточок Європейського Союзу "Відкриваємо для себе Європу". Бібліотеки Хіміченко Катерина Борисівна 57301 Снігурівка вул. Центральна, 140 Миколаївська обл.
Лиманська ЦБС Лиманська ЦБС До складу Лиманської централізованої бібліотечної системи входять 32 бібліотеки-філії. Це Лиманська районна бібліотека, Лиманська бібліотека для дітей, Чорноморська та Новобілярська селищні бібліотеки-філії та 28 сільських книгозбірень. Бібліотечна мережа району є оптимальною, такою, що відповідає мінімальним соціальним нормативам забезпечення населення публічними бібліотеками. Бібліотеки Любарець Євгенія Олександрівна 67500 Доброслав вулиця Центральна,78 Одеська обл.
Кодимська районна дитяча бібліотека Кодимська районна дитяча бібліотека Бібліотеки Бабчинська Оксана Дмитрівна 66000 Кодима Соборна, 127 Одеська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Одеса Одеський національний економічний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 65082 Одеса вул. Преображенська 8, Наукова бібліотека Одеська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Одеса Одеська обл.
Одеська Обласна бібліотека для дітей ім. В. Катаєва Одеська Обласна бібліотека для дітей ім. В. Катаєва Сьогодні обласна бібліотека для дітей – основна книгозбірня дитячої літератури області. Щороку її відвідують майже 11 тисяч читачів, серед яких діти, вчителі, вихователі дитячих садків, студенти, батьки, бібліотекарі. До їхніх послуг 190 тисяч книг, аудіовізуальних матеріалів, понад 600 назв періодичних видань, методико-бібліографічні матеріали, теки-накопичувачі краєзнавчого змісту, традиційний довідково-бібліографічний апарат та електронні картотеки. Бібліотеки Коляда Олена Олексіївна 65045 Одеса Троїцька , 60 Одеська обл.
Одеська обласна бібліотека для юнацтва ім. В.В. Маяковського Одеська обласна бібліотека для юнацтва ім. В.В. Маяковського Бібліотеки Маленко Лариса Анатоліївна 65114 Одеса вул.Ак.Корольова, 46 Одеська обл.
Районна дитяча бібліотека Централізована бібліотечна система Рені Наша дитяча бібліотека має свою 70-річну історію. Ми прагнемо прискориння євроінтеграційних процесів за для кращого майбутнього нашого суспільства. Бібліотеки Елісейцева Ірина Валеріївна 68803 Рені Парк Перемоги, РДБ Одеська обл.
Центральна бібліотека Роздільнянського району Центральна бібліотека Роздільнянського району Бібліотеки Шуляр Ольга Іванівна 67400 Роздільна вул. Європейська,27 Одеська обл.
Великомихайлівська районна дитяча бібліотека Великомихайлівська районна дитяча бібліотека Великомихайлівська районна дитяча бібліотека заснована в 1950 році.Роботу Великомихайлівської районної дитячої бібліотеки забезпечують : відділ 1 - 4 класів – абонемент та читальна зала; відділ 5 – 9 класів – абонемент, читальна зала та «Інтернет – центр».Більше інформації є на блозі у рубриці "Про нас". Бібліотеки Пинтя Валентина Григорівна 67100 смт Велика Михайлівка Садова 8 А Одеська обл.
Татарбунарська районна бібліотека для дітей Татарбунарська районна бібліотека для дітей Історія Татарбунарської районної бібліотеки для дітей розпочинається з 27 грудня 1949 року. Першим її завідувачем став Босенко М.О. Бібліотека розміщувалася в двох крихітних кімнатках Будинку культури. В 1978 році бібліотеку перевели в нову будівлю Будинку піонерів (нинішній Будинок дитячої та юнацької творчості). Вона розмістилася в двох просторих і світлих кімнатах. Наприкінці 2011 року, завдяки перемозі в конкурсі програми Бібліоміст, в районній бібліотеці для дітей з’явилися 4 комп’ютери з вільним доступом до мережі Інтернет. На сьогоднішній день бібліотека налічує 2500 користувачів-дітей. Фонд становить 20747 екземплярів видань. Бібліотеки Фадіна Любов Борисівна 68100 Татарбунари Соборна,9 Одеська обл.
Диканська районна бібліотека для дітей Диканська районна бібліотека для дітей Бібліотеки Онищенко Олена Анатоліївна 38500 Диканька вул. Незалежності, 117 Полтавська обл.
Кобеляцька районна бібліотека для дітей Кобеляцька районна бібліотека для дітей Кобеляцька районна бібліотека для дітей створена 1947 році. щорічно обслуговує 2500 користувачів - дітей та керівників дитячого читання. Видає до 60 тисяч одиниць документів. Бібліотеки Децька Ірина Миколаївна 39200 Кобеляки вул.Касьяна, буд.31 Полтавська обл.
Центр дитячої дипломатії "Україна. Європа. Світ." Центр дитячої дипломатії м. Кременчук Заснований 1995 У 80-их на початку 90-их років у школі активно діяв Клуб інтернаціональної дружби, який мав великий досвід в організації та проведенні цікавих заходів міського, республіканського та всесоюзного рівня. З 1995 року в ліцеї реалізовується проект «Дитяча дипломатія». В 1995 році на базі Клубу інтернаціональної дружби за ініціативою Великої ради учнівського співуправління та за підтримки АСМБР був створений Центр дитячої дипломатії «Україна - Європа - Світ». Центр об’єднує учнів 1-11 класів навчального закладу, які прийняли рішення взяти участь в русі народної дипломатії і співпрацювати з молоддю та молодіжними організаціями України та різних країн. Євроклуби Процько Тетяна Миколаївна 39600 Кременчук вул. Першотравнева, 13 Полтавська обл.
Лубенська центральна районна бібліотека імені Володимира Малика Лубенська центральна районна бібліотека імені Володимира Малика Лубенська центральна районна бібліотека імені Володимира Малика створена в 1921 році. Біля 33 тис. примірників книг, 163 назви періодичних видань, інші документи. Користувачі – 6000. Книговидача - біля 240 тис. джерел інформації. Відвідування - біля 30000 Виконує понад 1000 бібліографічних довідок. Наша місія: Бібліотека забезпечує вільний доступ користувачів до краєзнавчих, вітчизняних і світових інформаційних ресурсів, відповідає за вичерпне формування і збереження краєзнавчого бібліотечного фонду. Наша мета : Поетапне становлення бібліотеки як сучасного науково - інформаційного центру, надання інформаційних ресурсів широкому загалу користувачів. Бібліотеки Курильчук Віталіна Анатоліївна 37502 Лубни проспект Володимирський,43 Полтавська обл.
Євроклуб "Співдружність" Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області Заснований 2008 Девіз : "Крок за кроком прямуємо в Європу”. Дата створення клубу: грудень 2008 року. Вік членів Євроклубу: 13-17 років. Євроклуб "Співдружність” є добровільною неполітичною організацією,створена з метою вивчення європейських цінностей та виховання лідерських якостей учнів, а також поглиблення знань про Європу, європейську інтеграцію країн, історію, географію, культуру, мистецтво, науку. Діяльність клубу грунтується на принципах демократії, законності, гласності,гуманізму,рівноправності всіх його членів, персональної відповідальності членів клубу за доручену справу. Євроклуби Троцько Ірина Вячеславівна 39140 Нова Галещина Центральна 151 КВ 73 Полтавська обл.
Новосанжарська районна дитяча бібліотека Новосанжарська районна дитяча бібліотека Бібліотеки Поберій Валентина Іванівна 39300 Нові Санжари вул. Центральна, 25 Полтавська обл.
"Around Europe" ВЕЛИКОКРУЧАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ПИРЯТИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Після святкування Дня Європи учні нашої школи створили євроклуб "Around Europe", до якого долучилися 25 учнів 7-10 класів. Євроклуби Svitlana Kulinich 37052 Пирятин вул Героїв Майдану 110 Полтавська обл.
NIKA Полтавський багатопрофільний ліцей №1 ім.І.П.Котляревського Заснований 2010 Наш євроклуб працює на базі Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 вже декілька років. Ми - активні учасники міських та всеукраїнських конкурсів та заходів Європейської тематики. Учасники нашого євроклубу самі проводять різноманітні вікторини, презентації, виставки, пов'язані з вивченням історії, культури та інших аспектів європейського життя. Євроклуби Мироненко Вікторія Олександрівна 36001 Полтава вул Шевченка, 14 Полтавська обл.
NIKA Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 Заснований 2012 Наш євроклуб працює на базі Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 вже декілька років. Ми - активні учасники міських та всеукраїнських конкурсів та заходів Європейської тематики. Учасники нашого євроклубу самі проводять різноманітні вікторини, презентації, виставки, пов'язані з вивченням історії, культури та інших аспектів європейського життя. Євроклуби Мироненко Вікторія Олександрівна 36000 Полтава вул Шевченка,14 Полтавська обл.
Європростір кз "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 " Заснований 2003 створено в 2003 р. За цей час маємо досвід участі в різних конференціях, зокрема : Модель ООН- Україна, "На шляху до європейського дому", акція "Громадянин". Пишаємось співпрацею з Представництвом ЄС в Україні: дні Європи в Україні, 2005; програма обміну євроклубів- 2015, 2016- зустрічали представників евроклубів західних регіонів. Проводимо до дня вропи в місті розширене засідання за участі учнів міста. Євроклуби Земелько Ірина Сергіївна 36040 Полтава Івана Мазепи, 53 Полтавська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Полтава Полтавська обл.
Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені Олеся Гончара Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені Олеся Гончара 1 серпня 1976 р. – створена Полтавська обласна бібліотека для юнацтва 1976-1991р.р. – займала приміщення на першому поверсі житлового будинку в мікрорайоні «Половки» 1991 р. – отримала нове приміщення по вул. Енгельса, 25а 1997 р. – присвоєно ім’я Олеся Гончара – видатного національного письменника, академіка 2008 р. – відкрито Інтернет-центр. Бібліотеку відвідує близько 25 тис. користувачів, яким щоденно видається понад 1,5 тис. примірників бібліотечних документів. Фонди бібліотеки зросли до 148 тис. примірників книг, періодичних видань, кінофотофонодокументів та електронних носіїв інформації. За роки діяльності бібліотеки обслужено 589663 користувачів. Видано 11943240 книг, періодичних видань та інших носіїв інформації. Бібліотечний фонд на 01.08.1976 року становив 3091 примірник, на 01.01.2018 року – 148499 примірників, збільшився та оновився в 48 разів. Бібліотеки Пугачов Олександр Євгенійович 36039 Полтава вул. Олеся Гончара, 25а Полтавська обл.
Родинний дім Полтавський центр сім»ї «Родинний дім» Заснований 2009 Волонтери Полтавського центру сім’ї "Родинний дім" і Полтавської організації гайдів в 2009 р. вперше прийняли участь у підготовки до Дня Європи в м.Полтава. Протягом 2010-2014 рр. саме наші волонтери організували і провели Дні Європи в м.Полтава за підтримки Представництва ЄС, залучали молодь інших організацій, провели молодіжний табір для активістів, приймали участь у конкурсах і тренінгах з євроінтеграції. Керівник Євро клубу Сафронова Лідія "Родинний дім" організувала семінар для активістів полтавських шкіл на базі методичного центру департаменту освіти та науки з питань роботи євроклубів. З 2005по 2016 рр співпрацювали з Представництвом Міжнародної організації з міграції. Підтримуємо інформаційні зв»язки з представниками м.Мехелен, Бельгія. Євроклуби Сафронова Лідія 36007 Полтава Баленка 11, кв.78 Полтавська обл.
Центр європейської інформації Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. П. Котляревського Заснований 2016 20 квітня 2016 р. у відділі обслуговування користувачів Полтавської обласної універсальної бібліотеки імені І. П. Котляревського відбулося відкриття Центру європейської інформації в рамках проекту "Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках", керівником якого є Українська бібліотечна асоціація (УБА). Проект тривав три роки і передбачав реалізацію 3-х компонентів: I. Інформаційно-методичний компонент: вивчення та узагальнення досвіду роботи ЦЄІ, підготовка методичних матеріалів для бібліотекарів з питань створення пунктів ЄІ та поширення європейської інформації, проведення конференції, семінарів і тренінгів; ІІ. Компонент побудови мережі: розширення мережі ЦЄІ та пунктів ЄІ задля поширення інформації про ЄС не тільки в обласних центрах, а й в місцевих громадах; ІІІ. Компонент активної дії: популяризація Європейських цінностей та ідей Євроінтеграції серед місцевих громад, проведення «Днів Європи», відеоконференцій, шкіл євроінтеграції, квестів для молоді, інтерактивних вуличних акцій «Європейський квартал» тощо. Репортаж про відкриття Пункту європейської інформації можна переглянути на телеканалі "Лтава" http://www.ltava.poltava.ua/news/6998/ Бібліотеки Лисенко Лариса Володимирівна 36000 Полтава Небесної сотні, 17; кімн. 310 Полтавська обл.
DreamTeam СШ Заснований 2017 Клуб щойно створений у невеличкій сільській школі, налічує 10 чол. Євроклуби Хриплива Таїса Олександрівна 38441 с. Плоске, Решетилівський район Полтавська обл.
"Юність" Громадська організація Центр дитячої дипломатії "Юність" Заснований 2009 Зареєстрована Полтавським районним управлінням юстиції (свідоцтво №40 від 17.11.2009 року). Провели 4 Всеукраїнських форуми "Здорова планета - здоровий ти"; мали честь приймати Надзвичайних та Повноважних послів Республіки Словаччини в Україні та Республіки Нігерії в Україні; були учасниками круглих столів за участю дипломатичних осіб України та інших країн; взяли участь у Всеукраїнській інформаційній кампанії «Будуємо Європу в Україні» Євроклуби Cемикіна Олена Вікторівна 38751 с. Розсошенці вул. Шкільна,18 Полтавська обл.
Бібліотека Оржицького району Бібліотека Оржицького району Наша бібліотека вперше приймає участь у даному проекті. Отримали матеріали, створили куточок "ЄС на книжковій полиці". Матеріалами цікавляться не тільки діти та юнацтво, а і дорослі користувачі. Бібліотеки Людмила Шульга 37700 смт. Оржиця вул. Центральна 38 Полтавська обл.
Центральна районна бібліотека смт. Чутове Центральна районна бібліотека смт. Чутове Бібліотеки Оксана Федоренко 38800 смт.Чутове вул. Центральна, 8. Полтавська обл.
Хорольська центральна районна бібліотека Хорольська центральна районна бібліотека Сторінка нашої бібліотеки розпочала своє існування з 27 квітня 2013 року, нею активно користується 326 чоловік. На сторінці інформуємо про роботу, послуги та новини бібліотеки Бібліотеки Галина Устименко 37800 Хорол Незалежності, 61 Полтавська обл.
"Власна справа" ДПТНЗ "Березнівське вище професійне училище" Заснований 2014 Євроклуб "Власна справа" створений в ДПТНЗ "Березнівське вище професійне училище" в листопаді 2014 року. Учасниками євроклубу є учні училища, що навчаються за професіями кравець, вишивальниця, перукар, манікюрник, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення). Девіз євроклубу: "Власна справа" - перший крок до європейського майбутнього. Євроклуб "Власна справа" - це міні-школа підприємництва, яка не лише допомагає освоїти "закони бізнесу", а й сформувати успішного робітника сфери послуг, що працюватиме на благо нашої країни задля європейського майбутнього. Євроклуби Мельник Наталія Володимирівна 34600 Березне вул. Ціолковського, 2 Рівненська обл.
Володимирецька районна бібліотека для дітей Володимирецька районна бібліотека для дітей В районній бібліотеці для дітей за підтримки Представництва ЄС в Україні оформлено європейський куточок "ЄС на книжковій полиці» завдяки проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні», що підтримало Представництво Європейського Союзу в Україні. Матеріали для оформлення експозиції надіслані Представництвом Європейського Союзу в Україні, ГО «Молодіжна альтернатива». Відтепер у наших читачів є можливість отримувати нові знання про країни Європи, Європейський Союз, його історію та сучасність, європейські цінності, принципи та можливості, які надає ЄС українцям. Бібліотеки Дуляницька Марія Зосимівна 34300 Володимирець Соборна, 24 Рівненська обл.
Гощанська центральна районна бібліотека для дітей Гощанська центральна районна бібліотека для дітей Гощанська центральна районна бібліотека для дітей починає свою історію з 1952 року. За роки своєї діяльності бібліотека стала відкритою домівкою для всіх, кому потрібна книга, психологічне розвантаження та отримання якісних бібліотечних послуг і проведення змістовного дозвілля. Послугами бібліотеки користуються понад 1000 користувачів різного віку. Хоч і містечко наше невеличке, але ми з гордістю можемо сказати, що бібліотека стала одним із новітніх культурних центрів, в якому постійно вирує життя. Протягом тривалого часу ми співпрацюємо з Гощанським дитячим садочком «Малятко», Гощанською гімназією та Гощанською ЗОШ І-ІІІ ст. 20 травня 2019 року в місцевому парку ім. Шевченка відбувся культурно-просвітницький захід "День Європи в Гощі", координаторами дійства були працівники дитячої бібліотеки. День Європи - це день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту, молодь висловлювала своє бачення, заповітні мрії на шляху України до ЄС. Бібліотеки Федчук Ольга Петрівна 35400 Гоща Незалежності 36 Рівненська обл.
ЄвроКраїна СШ Заснований 2014 Клуб функціонує з листопада 2014 року і об'єднує активну молодь ліцею. Євроклуби Харкевич Богдана Юріївна 35311 Клевань Б. Хмельницького, 89 Рівненська обл.
Єврозерна Костопільської ЗОШК І-ІІІ ступенів №6 Заснований 2013 Наш клуб офіційно створений 3 роки тому, за час перебування в клубі діти мають друзів-євроклубівців з м.Здолбунова та м.Заркова. також члени євро клубу мали змогу вже неодноразово взяти участь у міжнародних проектах, за участю дітей Німеччини та Польщі. Євроклуби СЕРВЕТНИК МИРОСЛАВА ВОЛОДИМИРІВНА 35000 Костопіль Ю. Жилки, 3 Рівненська обл.
євроклуб "Глобус" Будинок школярів та юнацтва Заснований 2010 Євроклуб «Глобус» - це добровільне об'єднання дітей, віком від 15 до 17 років. Основною метою діяльності євроклубу є популяризація інформації про життєдіяльність країн Євросоюзу, їх інтеграція з Україною, налагодження співпраці з іншими європейськими клубами в Україні, реалізація спільних проектів, формування мотивації до вивчення іноземних мов Євроклуби Марач Ірина Володимирівна 35000 Костопіль вул. Незалежності, 9 Будинок школярів та юнацтва Рівненська обл.
Unity ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» Заснований 2014 Євроклуб «Unity» Дата заснування: вересень 2014 року. Засновник і перший керівник євроклубу Варишнюк Н.І. Кількість членів євроклубу: 12. Середній вік членів Євроклубу: 16-17 років. Мета євроклубу: інформування та поширення комплексних знань про Європу та Європейський Союз, які необхідні на сучасному етапі для існування в європейському співтоваристві; освіченість учнів для демократії, оволодіння новою інформацією та новим комунікаційними технологіями; підготовка старшокласників для навчання протягом життя та навчання в загальноєвропейському контексті. Види діяльності: освітньо-інформаційні, ігрові (групова робота, дискусії, тренінги, ситуаційно-рольові ігри, самостійна робота учнів з різними джерелами інформації); участь в проектах, акціях, семінарах, конкурсах. Інтереси: толерантне спілкування з іншими, участь в тренінгах, проектах. Євроклуби Калениченко Тетяна Костянтинівна 35800 Острог Татарська, 122а Рівненська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Острог Національний університет «Острозька академія» Заснований 2015 Рік заснування (підписання угоди):01.10. 2015 З цього часу, в рамках організації, проводяться інформаційні заходи, лекції, тренінги та круглі столи, що заохочують студентів, місцевих жителів та гостей до жвавих дискусій та результативних зустрічей. ІЦ ЄС Балашова Оксана Володимирівна 35800 Острог вул. Семінарська, 2 Рівненська обл.
КЗ Рівненська обласна бібліотека для молоді КЗ Рівненська обласна бібліотека для молоді Рівненська обласна бібліотека для молоді – регіональна бібліотека, яка здійснює пріоритетне бібліотечно-інформаційне обслуговування молоді віком 15-28 років, а також інших вікових категорій користувачів. Бібліотека тісно співпрацює з навчальними закладами регіону, державними та громадськими структурами, що займаються проблемами молоді. Одночасно книгозбірня виступає обласним методико-консультаційним центром для бібліотек всіх систем та відомств, які обслуговують юнацтво та молодь на Рівненщині. Бібліотека організовує семінари, конференції, курси, надає консультаційно-методичну допомогу на місцях, займається видавничою діяльністю. Бібліотека була заснована в 1976 р. Бібліотеки Дамецька Валентина Володимирівна 33027 Рівне Київська 18 Рівненська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Рівне Рівненська обл.
Нація ДНЗ «Рівненське ВПУ РС і торгівлі» Заснований 2014 Євроклуб «Нація» ДНЗ «Рівненське ВПУ РС і торгівлі» – це молодіжна організація, покликана інформувати учнів закладу про інтеграційні процеси в Україні. Євроклуби Доманська Оксана Ярославівна 33027 Рівне Д.Галицького, 13 Рівненська обл.
Рівненська обласна бібліотека для дітей Рівненська обласна бібліотека для дітей Щороку Рівненська обласна бібліотека для дітей обслуговує понад 10 тисяч користувачів для яких проводиться понад 600 масових заходів. Книговидача понад 200 тисяч щороку. В бібліотеці діє 8 читацьких об'єднань та клубів за інтересами. У 2019 році оформлено Куточок Європейського Союзу, метою якого є інформування й виховання дітей в дусі спільних європейських цінностей. Бібліотеки Дибач Наталія Петрівна 33028 Рівне вул. Симона Петлюри, 27 Рівненська обл.
Сарненська районна бібліотека для дітей Сарненська районна бібліотека для дітей Бібліотека є культурно-інформаційним центром з широкими можливостями для спілкування.Наша установа надає інформацію читачам на допомогу освіті, самоосвіті та реалізації особистих якостей дитини.В книгозбірні працює шість бібліотечних працівників. З них четверо мають вищу освіту, а два - середню-спеціальну. Бібліотека щорічно обслуговує до трьох тисяч користувачів. Фонд бібліотеки універсальний за змістом, нараховує майже 26 тис. примірників книг та 36 назв періодичних видань, що дає змогу задовольнити найрізноманітніші запити дітей та фахівців у галузі дитячого читання. Бібліотеки Гольонко Валентина Володимирівна 34500 Сарни Демократична,34 Рівненська обл.
EUROWORLD ВПУ №25 смт. Демидівка Заснований 2014 Створений у 2014р. у вищому професійному училищі №25 смт. Демидівка Євроклуби Боратинський Ігор Володимирович 35200 смт. Диміївка Миру,144 Рівненська обл.
ЄК StarWay СШ Заснований 2014 Євроклуб був створений 1 грудня 2014 року. Наш євроклуб – це форма співпраці вчителів та учнів, яка охоплює різноманітні сфери. Євроклуби Бондар Наталія Володимирівна 35350 смт. Квасилів Молодіжна, 30 Рівненська обл.
Білопільська центральна бібліотека для дітей Білопільська центральна бібліотека для дітей Комунального закладу Білопільської районної ради "Білопільська центральна районна бібліотека ім.О.Олеся" Білопільська центральна бібліотека для дітей Комунального закладу Білопільської районної ради "Білопільська центральна районна бібліотека ім.О.Олеся" Бібліотеки Олена Литвиненко 41800 Білопілля Старопутивльська, 39 Сумська обл.
Великописарівська центральна районна бібліотека Великописарівська центральна районна бібліотека Бібліотеки Олексенко Наталія Іванівна 42800 Велика Писарівка Ярослава Мудрого 2 Сумська обл.
Flash ЗОШ Заснований 2017 Євроклуб "Flash" був створений у 2017 році. Має амбітні плани та може їх реалізувати. Євроклуби Юрченко Анна Сергіївна 41600 Конотоп вул. Виконкомівська, 12 Сумська обл.
Конотопська Центральна дитяча бібліотека Конотопська Центральна дитяча бібліотека На базі бібліотеки створений клуб "Сучасник", до якого входять діти середнього та старшого шкільного віку. Головною метою створення клубу є поповнення знань користувачів про Європейський Союз. Бібліотеки Ковтун Наталія Григорівна 41606 Конотоп проспект Червоної Калини,13 Сумська обл.
"Відкрий для себе Європу" Дитяча бібліотека КЗ "Краснопільська публічна бібліотека" Заснований 2019 Євроклуб "Відкрий для себе Європу" створений 30 травня 2019 року, з метою розширення знань про Європу та країни ЄС, сприяння виховання європейської свідомості, пропаганди спільних європейських цінностей. Євроклуби Прядка Ірина Миколаївна 42400 Краснопілля вул. Мезенівська, 12 Сумська обл.
Дитяча бібліотека КЗ "Краснопільська публічна бібліотека" Дитяча бібліотека КЗ "Краснопільська публічна бібліотека" З метою розширення знань про Європу та країни ЄС, сприяння виховання європейської свідомості, пропаганди спільних європейських цінностей. Бібліотеки Прядка Ірина Миколаївна 42400 Краснопілля вул. Мезенівська, 12 Сумська обл.
Євроклуб "MAYFLOWER", Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Заснований 2012 Шкільний євроклуб “MAYFLOWER” створений у 2012-2013 н.р. У 2013-2014 учасники Євроклубу були нагороджені дипломом за активну участь в обласному конкурсі проектів («Європейське обличчя Сумщини - жінка-легенда М.Х. Савченко») та стали переможцями ІІ етапу обласного Конкурсу Знавців Європи, переможцями конкурсу на кращий екощоденник(м.Київ). За час діяльності шкільного Євроклубу були організовані зустрічі з іншими євроклубами, випускниками школи, які навчалися у країнах Євросоюзу та проживають в Європі. Члени євроклубу є активними організаторами шкільних Днів Європи та учасниками обласних заходів. Євроклуби Логвиненко Наталія Миколаївна 42200 Лебедин вул. Героїв Майдану, 16 Сумська обл.
PRIME STAR Охтирської ЗОШ №1 Заснований 2019 Поглиблення знань про країни Європи, знайомство з діяльністю Євросоюзу, підвищення інтелектуального рівня учнів з європейським баченням сучасності; формування високорозвиненої особистості з активною громадянською позицією, розуміння демократії, подолання стереотипів, популяризація європейських цінностей; формування почуття європейської єдності на ґрунті спільної європейської ідентичності. Єдиний в місті Охтирка Сумської області євроклуб «ЄвроStella» було створено за ініціативи учителя англійської мови Охтирської гімназії Мироняк О.В. Євроклуби Мироняк Оксана Василівна 42700 ОХТИРКА вул. Перемоги 2 Сумська обл.
Охтирська центральна дитяча бібліотека Охтирська центральна дитяча бібліотека Бібліотеки Хруслова Наталія Петрівна 42703 Охтирка вул. Армійська,2 Сумська обл.
Euro Star КУССШ №29 Заснований 2009 Наше гасло «ЄвроStar is travelling around Europe it will broaden your mind». Ми ставимо на меті поширення знань про Європейський Союз та Євроінтеграцію, ініціювання дискусії щодо місця України в Європі, заохочення до активної участі у суспільному житті. Основа нашого Євроклубу по¬лягає у формуванні соціальної активності учнів, вихованні молодих людей в дусі спільних європейських цінностей, сприяючи встановленню гарних стосунків з однолітками за кордоном та євро-пейськими молодіжними організаціями. Євроклуби Золотавіна Олена Олександрівна 40034 Суми вул. Заливна, 25, Сумська обл.
EuroKIDS Golden Youth СШ Заснований 2009 Ми - євроклуб “EuroKIDS – Golden Youth” школи №2 з мальовничого міста Суми, який об’єднує учнів різного віку. Історія євроклубу почалась в далекому 2009 році. Наш девіз – «З відкритим серцем змінимо світ на краще». Ми ініціативні та креативні, вчимося самостійності та відповідальності, базуємо нашу діяльність на принципах толерантності, демократії, гуманізму, рівноправності всіх членів організації. Свою діяльність ми спрямовуємо на сприяння процесам євроінтеграції, поширення знань про країни Європейського Союзу та Україну, співпрацю України та ЄС. Наш євроклуб допомагає самореалізації молоді та вироблення нового стилю відносин, поведінки, мислення, адже саме в нашій організації учні можуть підготувати та провести культурні заходи, різноманітні виставки, зустрічі, круглі столи, дебати, спрямовані на підвищення рівня обізнаності щодо принципів діяльності ЄС, культурного надбання європейських народів, а також приєднатися до міських заходів, взяти участь у благодійних акціях. А ще євроклуб є чудовою можливістю поспілкуватись англійською мовою та дізнатись про історію, культуру та процеси, що відбуваються в Європейському Союзі з перших вуст, адже ми радо співпрацюємо з ЄВС волонтерами з ГО «Центр євроініціатив». Євроклуби Мінаєва Катерина Андріївна 40021 Суми вул. Кондратьєва 76 Сумська обл.
Euroway СШ Заснований 2013 Є учасниками европейського шкільного проекту Etwinnin Plus. Євроклуби Ломака Вікторія Василівна 40010 Суми Доватора, б. 32 Сумська обл.
Our Universal Club Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 Заснований 2008 Привіт всім! Вас вітає шкільний євроклуб Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 "Our universal club", який був створений у жовтні 2008 року. Наше гасло: "Be a member of "Our Universal club" and you'll find here knowledge and fun!" Ми - активні, ініціативні, розумні та спортивні! Завжди готові прийти на допомогу тим, кому це потрібно. Відкриті до спілкування та співпраці з іншими євроклубами міста та країни. Єднаймося! Євроклуби Alla Kinchyk 40020 Суми Л. Українки, 23 Сумська обл.
RАINBOW ЗОШ №12 ім. Б. Берестовського Заснований 2008 Євроклуб був створений у 2008році на базі КУЗОШ N12. Маємо свій сайт,співпрацюємо з волонтерами з іноземних країн,беремо активну участь у різноманітнітних заходах. Євроклуби Шуйська Оксана Анатоліївна 40030 Суми вул. Засумська, 3 Сумська обл.
Вектор Євроклуб КУ «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17» Заснований 2008 Євроклуб "Вектор" був створений у листопаді 2008 року з метою розширення знань про європейські цінності та країни Європейського союзу. З 2009 року проводяться спільні засідання з волонтерами країн Європейського союзу; робоча мова - англійська. Шкільний євроклуб «Вектор» розпочав свою діяльність в листопаді 2008 року. Основна частина роботи здійснюється на засіданнях євро клубу, які проводяться як правило один раз на тиждень. Здебільшого вони сплановані заздалегідь і носять тематичний характер. Діяльність євро клубу «Вектор» проводиться в декількох напрямках: - країнознавчий (знайомство з традиціями та культурою країн Європи та поглиблення знань про традиції та культуру України); - правовий (знайомство з європейським законодавством, з правами та обов’язками громадян Євросоюзу); - лінгвістичний (поглиблення знань іноземних мов, зокрема шляхом спілкування з носіями мови); - знайомство з загальноєвропейськими цінностями. Реалізацію даних напрямків роботи євроклубівці здійснюють наступними засобами: - організація зустрічей з цікавими людьми, з учнями, які побували за кордоном; - випуск стінгазет, радіогазет, листівок, буклетів; - конкурс знань про Європу; - організація та проведення інформаційних зустрічей; - перегляд тематичних фільмів; - листування в мережі Інтернет; - презентації різних країн Євросоюзу - участь у різноманітних проектах - співпраця з волонтерами з країн Євросоюзу, проведення спільних занять англійською мовою. Євроклуби Совенко Олена Олександрівна 40034 Суми проспект Михайла Лушпи, 18 Сумська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Суми Сумський державний Університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС Суми вул. Покровська, 9/1, Конгрес-центр, кімн. 218 Сумська обл.
Мережа Євроклубів Сумщини ГО "Центр євроініціатив" Заснований 2007 Мережа започаткована у 2007 році. На даний момент налічує 136 євроклубів. Євроклуби Кондратенко Лариса Сергіївна 40000 Суми Набережна р. Стрілки 22 Сумська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Суми Сумська обл.
Сумської обласної бібліотеки для дітей Сумської обласної бібліотеки для дітей Сумської обласної бібліотеки для дітей – найбільша книгозбірня серед дитячих бібліотек регіону, центр позашкільної освіти, осередок дитячого життя. Вперше вона відкрила свої двері 20 лютого 1921 року. Бібліотеки Ємельяненко Тетяна Миколаївна 40000 Суми Петропавлівська, 51 Сумська обл.
Центральна дитяча бібліотека ім. М. Горького Центральна дитяча бібліотека ім. М. Горького КЗ "Шосткинська міська ЦБС" Центральна дитяча бібліотека ім.М.Горького "КЗ Шосткинська міська ЦБС" обслуговує біля 6000 читачів-дітей різних вікових категорій, приймає участь в обласних, міських та Всеукраїнських творчих конкурсах, бере участь в акціях та надає різноманітні послуги своїм користувачам. Бібліотеки 41100 Шостка вул. Миру, 3 Сумська обл.
Ямпільська центральна дитяча бібліотека Ямпільська центральна дитяча бібліотека В рамках проекту "Інформаційна підтримка ЄС-бібліотекам для дітей в Україні" Ямпільська центральна дитяча бібліотека також долучилася до оформлення Куточка Європейського Союзу "ЄС на книжковій полиці" Бібліотеки Галина Залесская 41200 Ямпіль Шевченка.3 Сумська обл.
Бучацька центральна бібліотека для дітей Бучацька центральна бібліотека для дітей Бучацька бібліотека для дітей була створена в 1944 році при районній бібліотеці. Бібліотечний фонд на момент створення налічував близько 100 примірників дитячої літератури. На даний час фонд бібліотеки налічує 15 068 примірників документів. Головною своєю метою бібліотека бачить створення умов для творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей у вільний від навчання час, задоволення їх освітніх потреб. Бібліотеки Меньків Галина Іванівна 48400 Бучач вул. Галицька, 21 Тернопільська обл.
Гусятинська бібліотека для дітей Гусятинська бібліотека для дітей Бібліотеки Давидова Любов Олександрывна 48201 Гусятин вул. Суходільська 4 Тернопільська обл.
Копичинецька міська бібліотека для дітей Копичинецька міська бібліотека для дітей 4 червня 2019 року Копичинецька міська бібліотека для дітей облаштувала Куточок Євросоюзу "ЄС на книжковій полиці" і розмістила його як частину ансамблю книжкових виставок "Україна єдина","Моя країна - Україна", "Україна - країна європейська". Виставка відразу зацікавила і дітей, і їх батьків.Інформацію про неї можна знайти на нашому блозі. Бібліотеки Турок Галина Миколаївна 48260 Копичинці вул.Т.Шевченка, 7 Тернопільська обл.
Шумська центральна бібліотека для дітей Шумська центральна бібліотека для дітей Шумська центральна бібліотека для дітей розпочала свою роботу 10 січня 1949 року. На даний час бібліотека розміщена в одному приміщенні із центральною бібліотекою і займає перший поверх. Щорічно біблотека обслуговує понад 1600 читачів. Книжковий фонд становить 16772 екз.документів. Бібліотеки Інна Богомол 47101 м.Шумськ вул.Українська,37 Тернопільська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Тернопіль Тернопільський національний економічний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 46020 Тернопіль вул. Львівська, 11a, корп. 11, пов. 2 Тернопільська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Тернопіль Тернопільська обл.
Тернопільська обласна бібліотека для дітей Тернопільська обласна бібліотека для дітей Сьогодні обласна бібліотека для дітей найбільше книгосховище дитячої літератури в області. Послугами бібліотеки користуються 12500 читачів, учнів та організаторів дитячого читання, яким щорічно видається понад 200 тис. документів. Бібліотека має широко розвинуту структуру, а це 9 функціональних відділів, в яких працює 43 працівники. Колектив бібліотеки, перебуваючи у постійному творчому пошуку, робить все можливе для того, щоб не втратити вірність і любов своїх читачів. Бібліотеки Човніцька Марія Іванівна 46001 Тернопіль Коперника, 17 Тернопільська обл.
Тернопільська обласна бібліотека для молоді Тернопільська обласна бібліотека для молоді Тернопільська обласна бібліотека для юнацтва створена 16 лютого 1980 року, а у вересні того ж року гостинно відчинила свої двері для користувачів. Вона поповнила мережу юнацьких бібліотек України, початок функціонування яких припадає на середину 70-х років ХХ століття. З січня 1994 року відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації установа реорганізована в обласну бібліотеку для молоді. Першим директором книгозбірні стала Самуйлик Вікторія Степанівна, яка керувала нею до 1993 року. На цій посаді її змінила Хмурич Мирослава Василівна, яка очолювала установу до 2010 року. Сьогодні керує колективом бібліотеки Гук Леся Степанівна. Бібліотека оснащена сучасною технікою. До послуг користувачів комп’ютери, нетбуки, іPadи, аудіо- та електронні книги, wi–fi–зона. Книгозбірня щороку обслуговує більше 15 тис. користувачів, серед яких: учні, студенти, вчителі, науковці, краєзнавці, робітники, особи з обмеженими можливостями, спеціалісти, які відповідають за освітньо-виховну роботу з молоддю та інші. За час існування бібліотека перетворилася на потужний культурно-освітній, науково-інформаційний, методичний, краєзнавчий та дозвіллєвий центр Тернополя та області, втілила в життя багато міжнародних і вітчизняних проектів, які сприяють розвитку громади та об’єднують сучасне молоде покоління. Бібліотеки Кривокульська Тетяна Василівна 46400 Тернопіль вул. Д. Нечая 29 Тернопільська обл.
Районний комунальний заклад "Балаклійська ЦБС" Районний комунальний заклад "Балаклійська ЦБС" Бібліотеки Курочка Вікторія Олександрівна 64200 Балаклія вулиця Жовтнева, будинок 16 Харківська обл.
Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Бібліотеки Коваль Любов Анатоліївна 62103 Богодухів Моргунова, 5. Харківська обл.
Дергачівська центральна дитяча бібліотека Дергачівська центральна дитяча бібліотека Дергачівська дитяча бібліотека заснована в 1932 році. Спочатку це був дитячий відділ селищної бібліотеки, згодом – самостійна книгозбірня для дітей. Бібліотека є активним учасником соціального та культурного розвитку міста. Ми - колектив бібліотеки, робим все для того, щоб Дергачі впевнено дивились у майбутнє, бо ми виховуємо своїх читачів розумними, працелюбними, талановитими і небайдужими. Бібліотеки Можар Анна Павлівна 62303 Дергачів пл. Перемоги, б. 1 Харківська обл.
Зміївська дитяча бібліотека Зміївська дитяча бібліотека Зміївська дитяча бібліотека - сучасний інформаційний центр по обслуговуванню дітей та керівників дятячого читання Зміївської громади Бібліотеки Світлана Ляшенко 63404 Зміїв вул. Покровська, буд. 20 Харківська обл.
Зміївська центральна дитяча бібліотека Зміївська центральна дитяча бібліотека Бібліотеки Ляшенко Світлана Олександрівна 63404 Зміїв вул. Покровська, 20 Харківська обл.
Кегичівська районна дитяча бібліотека Кегичівська районна дитяча бібліотека Бібліотеки Горда Ніна Миколаївна 64003 Кегичівка вул. Волошина, 76 Харківська обл.
Краснокутська ЦДБ Краснокутська ЦДБ Бібліотека була заснована в 1948 році. До цього часу існував дитячий віддділ при районній бібліотеці для дорослих. Книжковий фонд бібліотеки був малий. В перші роки існування бібліотеки читачі для того, щоб записатись повинні були принести одну власну книгу. Бібліотеки Шеремета Оксана Іванівна 62002 Краснокутськ вул. Охтирська 8 Харківська обл.
Пункт європейської інформації Лозівської міської ради Харківської області Юнацька бібліотека відділу культури Лозівської міської ради Харківської області В 2016 році наша бібліотека прийняла участь в проекті УБА "Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся у Пунктах європейської інформації в бібліотеках". За роки існування нашого ПЄІ було створено постійно діючий куточок ЄС, проведено численні заходи для дітей і юнацтва. Бібліотеки Тарасова Ольга Олександрівна 64606 Лозова мікрорайон 3, б.1, кв.102 Харківська обл.
Люботинська ЦДБ Люботинська центральна дитяча бібліотека Люботинська центральна дитяча бібліотека є структурним підрозділом Люботинської централізованої бібліотечної системи. Бібліотека забезпечує впровадження у життя на території міста Люботина державної політики з питань бібліотечної справи, забезпечує реалізацію прав громадян на свободу доступу до всіх видів інформаційних бібліотечних послуг, сприяє відродженню кращих читацьких традицій. Пріоритетним напрямком діяльності залишається пропаганда книги і читання з використанням традиційних та сучасних форм роботи та національно – патріотичного виховання. Бібліотеки Коваленко Оксана Вікторівна 62433 Люботин Харківська обл.
Дитяча бібліотека Нововодолазької селищної ради Дитяча бібліотека Нововодолазької селищної ради Дитяча бібліотека заснована в 1949 р. В бібліотекці з 2012 року відкритий інтернет-центр. Книжковий фонд бібіліотеки складає майже 20 тис. екземплярів. Бібліотеки Жижера Валентина Іванівна 63202 Нова Водолага Донця Григорія, 6 Харківська обл.
Центральна бібліотека для дітей Первомайського Центральна бібліотека для дітей Первомайської міської централізованої бібліотечної системи Центральна бібліотека для дітей Первомайської міської централізованої бібліотечної системи. Рік заснування - 1952 рік. Площа приміщення 182 м кВ. Бібліотечний фонд - 50956 прим. Технічне забезпечення - 1 комп’ютер з підключенням до мережі Інтернет, зона Wi-Fi. Бібліотеки Оксененко Наталія Василівна 64102 Первомайський 1/2 мікрорайон Громадський центр Харківська обл.
Дворічанська ДБ Дворічанська ДБ Першу бібліотеку в смт. Дворічна було засновано в 1933 р. До 1948 р. вона обслуговувала читачів усіх вікових категорій: дорослих і дітей. У 1948 р. було виділено фонд дитячої літератури, приміщення і організовано дитячу бібліотеку. У 1976 р. була створена Дворічанська централізована бібліотечна система, і дитяча бібліотека стала одним із її структурних підрозділів. Дворічанська ДБ спрямовує свою роботу як на інтелектуальний, так і на творчий розвиток читачів-дітей. Вже більше 10-ти років в бібліотеці діють 2 клуби за інтересами: «Натхнення», який об’єднує юних поетів Дворічанщини, та «Витівник», завдяки якому здійснюється театралізація літературних та розважальних заходів. Проведення масових заходів спрямоване на виховання в дітях любові до книги і читання, патріотичне, екологічне, естетичне та духовне виховання, а також організацію дитячого дозвілля. Бібліотеки Рєзнік Ольга Вікторівна 62702 смт. Дворічна вул. 35-ї Гвардійської дивізії,12 Харківська обл.
ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ Роком заснування районної бібліотеки для дітей вважається 1954 рік, початковий книжковий фонд налічував 4000 екземплярів книг. В наш час Шевченківська районна бібліотека для дітей задовольняє потреби близько 1000 користувачів у духовному та інтелектуальному розвитку, самопізнанні і самоосвіті, інтеграції їх у соціокультурне середовище через читання, збереження, розвиток та використання історико - культурної спадщини. До їхніх послуг близько 19 тисяч примірників книг та періодичних видань. Бібліотека, як новітній інформаційний центр має доступ до мережі Інтернет Бібліотеки Любченко Олена Іванівна 63601 смт. Шевченкове вул. Ширяєва 6 А Харківська обл.
Around the world Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 72 Заснований 2018 Мережу було створено 1 грудня 2018 року за ініціативою учнів 6-В класу. Керівник шкільного євроклубу- Подзолкова Марина Миколаївна. Мета- залучення учнівської молоді до роботи в групі, спілкування з однолітками Євроклуби Варламова Віта Григорівна 61099 Харків Рибалко, 47, кв.44 Харківська обл.
Ecstatic Teens Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій» We are a group of Empathic, Curious, Sagacious, Thoughtful, Awesome, Talanted, Intelligent, Creative Teens. And we are very Ecstatic because we have on opportunity to have such cool, creative and very awesome mentors in our club. Also we must admit that we are walking on air with them while finding out some new things. Євроклуби Ганна Солуянова 61082 Харків Вул.Харківських дивізій, 7/3 Харківська обл.
EU Study Days Харків EU Study Days Заснований 2017 Восени 2017 року відбувся форум випускників EU Study Days, під час нього було вирішено створити мережу, яка б сприяла поширенню цінностей, які учасники отримали під час Єврошколи. Зараз ми займаємось організаційним становленням та визначенням пріоритетних напрямків діяльності кожної із локальних мереж. Харків теж долучається до цієї мережі, тому що тут теж багато учасників Єврошколи, які хочуть нести в суспільство проєвропейські зміни. EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив. Єврошкола Нікітіна Людмила Юріївна Харків Україна Харківська обл.
EuroMix Харківська загальноосвітня школа № 91 Заснований 2010 Наш Євроклуб було створено в 2010 році. Ми приймали участь у багатьох у міжнародних, Всеукраїнських,міських проектах. Приймали активну участь у тренінгах та семінарах на різну тематику. Ми завжди раді домогти та відкриті співробітництву!! Євроклуби Штих Оксана Іванівна 61000 Харків Садовий проїзд 18Б Харківська обл.
Friendship ЗОШ 155 Заснований 2015 10.09.2015 наш євроклуб розпочав роботу.На даний час активно приймає участь у Міжнародних проектах, підтримує зв'язки з іншими Євроклубами. Євроклуби Стеценко Тетяна Іванівна 61032 Харків проспект Московський, 318-а Харківська обл.
Friendship ЗОШ Заснований 2005 Створений у 2005 році. Працюємо на засадах європейськості та демократичних свобод. Євроклуби Макаренко Лілія Федорівна 61085 Харків вул.Поздовжня, 5 Харківська обл.
JOY ЗОШ Заснований 2012 Участь в проектах регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів Євроклуби Сокол Володимир Вікторович 61145 Харків вул. Клочківська195 В Харківська обл.
Team Europe Kharkiv Team Europe Kharkiv Заснований 2016 Одна з перших ТЕ в Україні. Працюємо вже два роки. Team Europe Ткачов Денис Станіславович 61022 Харків вул. Клочківська, 186 б, 209 Харківська обл.
Ucan СШ Заснований 2017 Створений в листопаді 2017 року за ініціативи старшокласників 10-11 класи.З бажанням дізнатися більше про Европейські країни та про життя молоді;приймати участь та долучатися до загальноевропейських рухів в молодіжному житті. Євроклуби Суховерхова Олена Петрівна 61060 Харків вулиця Танкопія 1 Харківська обл.
БДЖІЛКА Харківської спеціалізованої школи № 73 Заснований 2005 Євроклуб ХСШ № 73 був заснований у 2005 році. На сьогоднішній день членами шкільного Євроклубу є близько 850 учнів різного віку. Проектна робота Євроклубу ХСШ № 73 ведеться у спортивно-оздоровчому, екологічному напрямках. Учні проводять волонтерські та благодійні заходи, поширюють демократичні, гендерні та громадянські ініціативи. Євроклуби Таболіна Людмила Вікторівна 61176 Харків вул. Амосова, 24 Харківська обл.
Веселка Харківського ліцею №149 Заснований 2007 Євроклуб "Веселка" було створено в Харківському ліцеї №149 у 2007 році. За 10 років євроклубівці ознайомили учнів ліцею із історією, традиціями та цікавинками країн ЄС. Учні ліцею щорічно приймають участь у конкурсах та вікторинах про країни Євросоюзу; організовують святкування важливих для європейців дат та віртуальних та очних подорожей країнами Європи. Євроклуби Гладаренко Ірина Володимирівна 61202 Харків проспект Перемоги, 67а Харківська обл.
Євроклуб "teenagers" Харківська гімназія №14 Наша школа є другою домівкою для учнів! Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Школа приймає активу участь у міських заходах та тісно співпрацює з волонтерами. Наша школа-одна велика команда! Усі проекти та проблеми ми розв'язуємо тільки разом. Ми з радістю будемо й надалі підвищувати свій рівень обізнаності по темі "як рух України до ЄС змінює нашу країну?" та залучати молодь євроклубів до поширення інформації про ЄС! Євроклуби Єгорова Аліна Андріївна 61171 Харків вул. Амосова (вул.Корчагінцев), 20 Харківська обл.
Євроклуб "Сузір'я" Комунальний заклад «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс 13» Заснований 2015 Євроклуб в школі працює з 2015 року та є осередком для втілення проектів (від локальних до міжнародних) та базою для діяльності учнівського самоврядування. Євроклуби Шкрабаченко Ольга Ігорівна 61085 Харків вул. Академіка Проскури,7 Харківська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Харків Харківський національний економічний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 61001 Харків пр. Науки 9-А, науково-бібліотечний корпус, ауд. 311 .ст.м. Наукова, Харківська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Харків Харківська обл.
ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА" ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА" Заснована у 1977 році. Бібліотека є сучасним інформаційним та дозвіллєвим центром, де відбуваються численні майстер-класи, форуми, семінари, фотосесії. Заклад активно співпрацює з освітніми організаціями, бере участь в акціях та проектах. В ОКЗ "ХОБЮ" діє Інтернет-центр. Безкоштовні консультації при бібліотеці надають психолог та юрист. Бібліотеки Ківшар Надія Сергіївна 61120 ХАРКІВ пр. Ювілейний 49/8 Харківська обл.
Чугуївська міська бібіліотека для дітей Чугуївська міська бібіліотека для дітей Бібліотека заснована в 1946 році. Сьогодні бібліотека для дітей-це центр інформації, духовного спілкування та цікавого дозвілля й розвитку. Її двері відкриті для всіх, хто любить книгу, захоплюється творчістю, хто допитливий і непосидючий! Бібліотеки Толмачова Світлана Володимирівна 63500 Чугуїв вул. Леонова, 29 (секція А) Харківська обл.
Херсонська обласна бібліотека для дітей Херсонська обласна бібліотека для дітей http://www.library.kherson.ua Бібліотеки Наталія Попова 73000 м. Херсон вул. Гімназична, 21 Херсонська обл.
Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова У 2016 році Книгозбірня стала одним з переможців додаткового конкурсу на участь у проекті Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу. Зараз продовжує активну діяльність в цьому напрямку. Бібліотеки Стародубцева Ольга Володимирівна 73020 м. Херсон прос. святих Кирила та Мефодія Херсонська обл.
Міська бібліотека для дітей Новокаховської ЦБС Міська бібліотека для дітей Новокаховської ЦБС Міська бібліотека для дітей вже 65 років обслуговує дітей дошкільного та шкільного віку (до 16 років). Використовуємо різні форми в масовій роботі. Приймаємо участь у різноманітних конкурсах і проектах місього, обласного та всеукраїнського рівнях. Бібліотеки Карпенко Валентина Іванівна 74800 Нова Каховка вул. Миколи Букіна, 36 Херсонська обл.
Скадовська центральна бібліотека для дітей комунального закладу Скадовська центральна бібліотека для дітей комунального закладу "Скадовська централізована бібліотечна система" Скадовська центральна бібліотека для дітей комунального закладу "Скадовська централізована бібліотечна система" проводить роботу з інформування населення про Європейський Союз та співпрацю його з Укрїною Бібліотеки Гребень Галина Сергіївна 75700 Скадовськ вул. Маріїнська, буд. 23 Херсонська обл.
Базова бібліотека Іванівської селищної ради Комунальний заклад "Базова бібліотека Іванівської селищної ради" Бібліотеки Валентина Логвиненко 75400 смт. Іванвка Іванівський район Миру, 2 Херсонська обл.
Team Europe Kherson Експерти Team Europe в м. Херсон Заснований 2017 Експерти Team Europe в м. Херсон Team Europe - це експерти, які на місцях декодують для широкого загалу різноманітні європейські питання, ведуть дискусію про реформи, європейські цінності, допомогу ЄС Україні. Експерти Team Europe «перекладають» події свого міста, регіону чи країни в європейський контекст, ведуть дискусію щодо пріоритетних євроінтеграційних реформ, про європейські цінності та допомогу ЄС Україні. Team Europe посилюють дебати щодо Європи та регіонів України в ній, а також діалог між ЄС та міст України щодо перспектив та потреб регіонів в контексті євроінтеграції України. Team Europe Махновець Марія Олександрівна 73000 Херсон Херсонська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Херсон Херсонський державний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 73000 Херсон 73000, вул. 40 років Жовтня, 2 Херсонська обл.
Молоді Європейські послим Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Херсон Херсонська обл.
Волочиська ЦРБ для дорослих Волочиська ЦРБ для дорослих Бібліотеки Осовітня Ольга Станіславівна 31200 Волочиськ вул. Незалежності, 80 Хмельницька обл.
Бібліотека для дітей Городоцької міської ради Бібліотека для дітей Городоцької міської ради Бібліотека для дітей Городоцької міської ради зареєстрована у квітні 2018 року та входить до складу Центральної бібліотеки Городоцької ОТГ. Бібліотеки Бублясь Раїса Іванівна 32000 Городок Грушевського, 51 Хмельницька обл.
Деражнянська районна бібліотека Деражнянська районна бібліотека Завдяки проекту в Деражнянській районній бібліотеці облаштовано інформаційний куточок ЄС,який допоможе користувачам підібрати літературу та поповнювати свої знання про ЄС. Бібліотеки Тетяна Сайпель 32200 Деражня Миру, 42 Хмельницька обл.
Ізяславська районна бібліотека для дітей Ізяславська районна бібліотека для дітей Дитяча бібліотека добре знайома не одному поколінню жителів міста. Вона була заснована в 1950 році. І протягом всього розвитку дитяча бібліотека відкривала дітям шлях до знань, прилучала їх до книг і до читання. З 1950 року по 1982 рік району дитячу бібліотеку очолювала Сокирко Валентина Вікентіївна, учасник В.В.В. В 1976 році було створено Ізяславську ЦБС, до складу якої ввійшли районна дитяча бібліотека. На даний час в бібліотеці працює творчий, енергійний колектив, який завжди надає послуги нових форм обслуговування користувачів-дітей. Бібліотеки Сидорчук Лідія Миколаївна 30300 Ізяслав вул. Шевченка буд. 40-А Хмельницька обл.
Кам'янець-Подільська бібліотека-філія 6 для дітей Кам'янець-Подільська бібліотека-філія 6 для дітей Дитяча бібліотека відкриває доступ до цікавої інформації та подробиць про Європейський Союз з використанням матеріалів наданих в рамках проекту “Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні”. В бібліотеці-філії №6 для дітей діятиме Куточок Європейського Союзу. Бібліотеки Галенко Олена Миколаївна 32302 Кам'янець-Подільський вул. Лесі Укранки буд.38 Хмельницька обл.
Бібліотека для дітей Красилівської міської ради Бібліотека для дітей Красилівської міської ради Приєднались до проекту в травні 2019 року. Бібліотеки Безсмертна Ольга Анатоліївна 31000 Красилів Вул. М. Грушевського, 59 Хмельницька обл.
Бібліотека для дітей Полонської міської ради ОТГ Бібліотека для дітей Полонської міської ради ОТГ Бібліотека для дітей створена у 1946 році. Бібліотека є нформаційним, культурно-освітнім закладом, що має спеціалізований фонд документів конкретного читацького спрямування для обслуговування дошкільників, читачів-учнів 1-9 класів та організаторів дитячого читання. Бібліотеки Наталія Солoдка 30500 м.Полонне вул.Гоголя,56 Хмельницька обл.
Бібліотека для дітей Полонської ОТГ Бібліотека для дітей Полонської ОТГ Бібліотека для дітей створена у 1946 році зі районна бібліотека для дітей. З 2016 року - бібліотека для дітей Полонської МР Полонської міської ОТГ. Бібліотека сьогодні – це реальний і віртуальний простір з вільним доступом до інформації кожної дитини. Вона просуває читання заради духовного збагачення, інтелектуального та творчого розвитку дітей. Послугами бібліотеки користуються різні вікові групи читачів-дітей: від дошкільників до старшокласників, їх батьки та вчителі. Бібліотеки Солодка Наталія Петрівна 30500 Полонне вул. Гоголя, 56 Хмельницька обл.
Кам'янець-Подільська районна бібліотека для дітей Кам'янець-Подільська районна бібліотека для дітей Проект передбачає надання інформаційних матеріалів бібліотекам для дітей та юнацтва України. Бібліотеки Lyudmila Garaschuk 32343 с. Довжок вул. Смирнова, 53 Хмельницька обл.
Судилківська сільська бібліотека для дітей Судилківська сільська бібліотека для дітей В 2016 році, завдяки перемозі Шепетівської центральної районної бібліотеки в проекті Erasmus+, на базі Судилківської сільської бібліотеки для дітей був відкритий Пункт Європейської інформації. Бібліотеки Віталіна Захарчук 30430 с.Судилків Шепетівського району вул.Героїв Майдану,65 Хмельницька обл.
Новоушицька бібліотека для дітей Новоушицька бібліотека для дітей Новоушицька бібліотека для дітей створена 10 серпня 1952 року з штатом двох працівників. Відкриття бібліотеки стало справжнім святом для дорослих і дітей. З фонду районної бібліотеки для дорослих передано понад 200 примірників книг, до кінця року фонд зріс до 1000 примірників. З кінця 1965 року відновлено Новоушицький район і бібліотека сала районною бібліотекою для дітей. У 1967 році дитяча книгозбірня переведена у приміщення, яке є пам’яткою архітектури місцевого значення, тут у червні 1920 року розташовувався штаб 4-0ї стрілецької дивізії, якою командував Зомберг Ж.Ф. З 2016 року згідно статуту Новоушицької централізованої системи бібліотека є структурним підрозділом Новоушицької ЦБ і має назву Новоушицька бібліотека для дітей. Фонд бібліотеки налічує 27211 примірників книг, журналів, комплектів газет та електронних носіїв. Бібліотеки Бялковська Валентина Олександрівна 32600 смт Нова Ушиця вул. Українська, 2 Хмельницька обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Хмельницький Хмельницький університет управління та права Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 29013 Хмельницький вул. Героїв Майдану 8, наукова бібліотека Хмельницька обл.
Кур’єри ЮНЕСКО Асоціація євроклубів Хмельниччини Євроклуби Томчишина Тетяна Хмельницький Хмельницька обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Хмельницький Хмельницька обл.
Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка - Бібліотека діє з 1937 р. Зараз це сучасний центр інформації, освіти, культури та дозвілля для дітей, де здійснюється електронне обслуговування користувачів.Бібліотека є методичним центром для дитячих бібліотек області, реалізатором творчих програм і проектів. Бібліотеки Лифар Оксана Петрівна 29001 Хмельницький вул. Свободи, 51 Хмельницька обл.
Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва Обласна бібліотека для юнацтва - авторитетний молодіжний центр, що забезпечує сучасні форми обслуговування шляхом трансформації бібліотеки в автоматизований інформаційний центр, який надає доступ до інформаційних ресурсів. За попередні роки досягнуто значного прогресу в модернізації бібліотечних технологій: автоматизовано основні технологічні процеси - від замовлення та наукової обробки документів до обслуговування користувачів та документовидачі. Зовнішній користувач має цілодобовий доступ до баз даних через WEB-сайт. Бібліотека щорічно забезпечує інформацією до 30 тис. користувачів, яким видається понад 500 тис. документів. Фонд бібліотеки постійно поповнюється новими документами, збільшується фонд електронних видань. Створено власні бази даних - електронний каталог, «Освіта Хмельниччини», «Письменники Хмельниччини», «Творча молодь», «Нотографія». На сайті бібліотеки створено портал «Молодіжний екологічний форум». Бібліотеки Ніколаєва Юлія Олександрівна 29013 Хмельницький вул. Соборна 33 Хмельницька обл.
Чемеровецька центральна бібліотека для дітей Чемеровецька центральна бібліотека для дітей Основний публічний-дозвілєвий центр невеличкого містечка Чемерівці, що на Хмельничині. Сучасна, креативна цікава своїм користувачам. Бібліотеки Ольга Галак 31601 Чемерівці вул. Центральна, 42; Хмельницька обл.
Шепетівська міська Шепетівська міська бібліотека для дітей В читальному залі Шепетівської міської бібліотеки для дітей відбулося відкриття Куточка Європейського Союзу "ЄС на книжковій полиці". Бібліотека отримала методичні матеріали від Представництва Європейського Союзу. Отримана література представлена в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні». Література із Куточка ЄС дає можливість підростаючому поколінню більше дізнатися про країни-члени ЄС, Європейський Союз в цілому, європейську інтеграцію України та просто відпочити, програвши в ігри представлені на сторінках книг. #EUBOOKSHELF. Бібліотеки Шклярук Алла Федорівна 30405 Шепетівка вул. Героїв Небесної Сотні,54 Хмельницька обл.
Ярмолинецька районна бібліотека для дітей Ярмолинецька районна бібліотека для дітей Ярмолинецька районна бібліотека для дітей є культурно-освітнім центром, який щороку відвідують близько 1900 читачів, де на них з нетерпінням чекають подад 15 тисяч книг, а також 9 періодичних видань. Бібліотека є осередком відпочинку та нової інформації для читачів, яким забезпечено вільний доступ до інтернет-мережі. В стінах бібліотеки проводяться численні масові заходи на різні тематики, використовуються інноваційні підходи. При бібліотеці діють клуби за інтересами: "Берегиня" для учнів 5-6 класів, "Джерельце" для 1-4 класів та "Первоцвіт" для 1-9 класів. Читачі бібліотеки щорічно беруть участь в районних та обласних конкурсах, акціях. Бібліотеки Божик Сніжана Анатоліївна 32100 Ярмолинець Площа 600-річчя Ярмолинець, 1а. Хмельницька обл.
Жашківська РЦБС Жашківська РЦБС Центральна районна бібліотека розпочала свій трудовий стаж з 1907 року. У 1907 році в ній нараховувалось всього -616 книг. На українській мові -53 книги, дорослих читачів було 34, а дітей – 96. У1978 році проведена централізація бібліотек району. У структурі ЦРБ організовані нові відділи: комплектування, книгозбереження та не­стаціонарного обслуговування. Районна бібліотека для дітей розпочала свою роботу в 1951 році, що підтверджується першим записом зробленим 24 травня 1951 року в інвентарній книзі. Завідувачем районної бібліотеки для дітей до 1961 року працюва­ла Писарук Н.К., з 1961 по 1977рр. - Квашук П.Г., яка з 1978 по 1987 рік була заступником директора по роботі з дітьми. Разом з нею пра­цювали Жигун Р.А., Суха З.А., Солодка Н.К. З 1987 по даний час заступником директора по роботі з дітьми працює Паламарчук Л.М. З кожним роком поліпшувалась матеріальна база бібліотек - кожна бібліотека була телефонізована, мала телевізори, програвачі, ЦРБ - бібліобус. Бібліотеки Марчук Валентина Іванівна 19200 Жашків вул. Соборна-46 Черкаська обл.
Корсунь-Шевченківська районна бібліотека для дітей Корсунь-Шевченківська районна бібліотека для дітей Створена у 1947 році Бібліотеки Дяченко Неллі Владимировна 19400 Корсунь-Шевченківський Захаренка, 2 ,Дитяча бібліотека Черкаська обл.
Золотоніська районна бібліотека для дітей Золотоніська районна бібліотека для дітей Золотоніська районна бібліотека для дітей була відкрита в далекому 1936 році. Під час окупаційної влади працівники розібрали книги по домах, щоб фашисти не знищили фонд бібліотеки. В 1944 році бібліотека для дітей заново відкрила свої двері для маленьких користувачів. Зараз фонд бібліотеки нараховує більше 20 тисяч. Бібліотека обслуговує тисячу користувачів - це діти міста і навколишніх сіл. До нас приходять за методичною допомогою бібліотечні працівники із сільських бібліотек, бібліотек різних відомств. На нашій базі проводяться семінарські заняття, тренінги, практикуми. Маємо унікальний деференційований фонд дитячої літератури, якого немає в жодній бібліотеці регіону. Бібліотеки Безкровна Галина Миколаївна 19702 м. Золотоноша вул. Благовіщенська, 2 Черкаська обл.
Євроклуб “Linking Hearts” Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступеня. Заснований 2009 Перші шкільні європейські клуби були засновані в Португалії. Саме звідти ця ідея поширилась по усій Європі. В Польщі перші клуби почали створюватися на початку 90- х років, в Україні - у 1996 роках. Шкільний євроклуб “Linking Hearts” створено 25 грудня 2009 року з інціативи вчителів та учнів Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступеня. Євроклуби Горбенко Валентина Миколаївна 18000 м. Черкаси вул.Героїв Майдану, 3 Черкаська обл.
Ми-разом! Смілянський природничо-математичний ліцей Заснований 2008 Діяльність якого спрямована на поширення знань про країни Євросоюзу серед учнів ліцею, виховання моральних цінностей, притаманних справжньому європейцю та пропагування ідей євроінтеграції. Євроклуби Ярмиш Тетяна Євгеніївна 20700 Сміла вулиця Героїв Небесної Сотні, 16 Черкаська обл.
Центральна дитяча бібліотека м. Сміла Центральна дитяча бібліотека м. Сміла Бібліотеки Шинкаренко Людмила Дмитрівна 20701 Сміла вул. Соборна, 97 Черкаська обл.
Маньківська ЦРБ Маньківська ЦРБ Перша бібліотека у Маньківці розпочала свою роботу 100 років тому. Бібліотеки Браславська Людмила Іванівна 20101 смт. Маньківка вул. Шевченка 13 Черкаська обл.
Уманська міська центральна бібліотека для дітей Уманська міська центральна бібліотека для дітей Діти – майбутнє країни, а освічені діти – її УСПІШНЕ майбутнє. Тому мета нашої бібліотеки – інформаційна підтримка, духовне збагачення, розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей. Бібліотека обслуговує 4790 користувачів (учні 1-9 класів, дошкільнята, батьки, вихователі, вчителі та студенти ) щорічно. Книговидача за рік становить майже 108170 примірників книг та періодичних видань, Інтернет – центр відвідує майже 2000 користувачів. Ми – це актуальні інтерактивні форми роботи, живе спілкування з читачами, можливість реалізації їхніх талантів, цікаве дозвілля.Діяльність нашої бібліотеки завжди спрямована на формування духовного обличчя юних українців:) Бібліотеки Супрунюк Сніжана Янушівна 20304 Умань вул.Європейська,33 Черкаська обл.
NEW GENERATION Гімназія Заснований 2009 З 2009 року в гімназії створено молодіжну організацію — обласний Євроклуб. Засновником Євроклубу став учитель історії та права Валерій Анатолійович Силенко. Нині ним опікується вчитель історії Галина Леонідівна Корнієнко. Президентом Євроклубу "New Generation" з жовтня 2015 року обрана гімназистка 9-го класу Софія Станчук. ЄВРОКЛУБ Першої міської гімназії є добровільною неполітичною молодіжною організацією, що створена з метою спілкування, обміну інформацією, розширення знань про Європу та Європейський Союз, виховання молоді у дусі спільних європейських цінностей, встановлення партнерських стосунків із Європейськими молодіжними неурядовими організаціями, сприяння курсу України на інтеграцію у європейські структури. Євроклуби Корнієнко Галина Леонідівна 18001 Черкаси вул. Святотроїцька 68 Черкаська обл.
Success СШ Заснований 2011 Ми є євроклубом в загальноосвітній школі. Вже протягом багатьох років учні з активною громадянською позицією відвідують заняття євроклубу. Євроклуби Чіпенко Юлія Володимирівна 18021 Черкаси В. Вергая, 14 Черкаська обл.
You and Me ЗОШ Заснований 2017 Наш клуб було започатковано на початку цього навчального року. Ініціатором створення стали ініціативні та творчі учні 6-Б класу. Маючи позитивний досвід успішної роботи з європейськими партнерами у рамках програми ETwinning, учні загорілися ідеєю створення шкільного євроклубу для успішної реалізації спільних проектів та розширення горизонтів плідної співпраці з європейськими однолітками. Євроклуби Щербатюк Леся Анатоліївна 18031 Черкаси Добровольчих Батальйонів, 13 Черкаська обл.
бласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка Комунальний заклад "Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка" Черкаської обласної ради Черкаська державна обласна бібліотека для юнацтва створена наказом управління культури Черкаського облвиконкому від 28 грудня 1976 року № 716 на базі міської юнацької бібліотеки Черкас. Оцінюючи активну роботу по залученню юнаків і дівчат до читання, популяризацію української історії та літератури, краєзнавства, позитивний вплив на духовність молодого покоління, постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2000 р. № 558 бібліотеці присвоєно ім’я Василя Андрійовича Симоненка. З листопада 2009 року бібліотека змінила назву й іменується – комунальний заклад „Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка” Черкаської обласної ради. Галузеве управління бібліотекою здійснює управління культури Черкаської облдержадміністрації. Бібліотеки Чорнобривець Валентина Михайлівна 18000 Черкаси Черкаська обл.
Діалог СШ 8 Заснований 2016 Створений на базі Черкаської загальноосвітньої школи № 8 у 2016 - 2017 навчальному році. Питання, якими займаються члени Євроклубу: євроінтеграція українців. Євроклуби Берестова Оксана Миколаївна 18008 Черкаси Смілянська, 88/2 Черкаська обл.
Євроклуб ЗОШ№6 ЗОШ№6 Заснований 2006 Наш Євроклуб тривае уже багато років, тому я навіть не знаю скільки саме. Ми приймаємо всіх у кого є цікавість та бажання дізнатись більше про Европу Євроклуби Бушуєв Сергій Володимирович 18031 Черкаси пров. Косинський корчма 26 Черкаська обл.
Інформаційний центр ЄС в Черкаській області Черкаський державний технологічний університет Заснований 2018 Перший інформаційний центр в Черкаській області, створений в Черкаському державному технологічному університеті в червні 2018 року. ІЦ ЄС Березіна Олена Юріївна 18002 Черкаси бул. Шевченка, 460 Черкаська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Черкаси Черкаська обл.
Співдружність СШ Заснований 2006 Датою створення клубу є 1 вересня 2006 року Координатор клубу – Парначова Н.В., вчитель історії та права. Євроклуби Карбівнича Ірина Валеріївна 18001 Черкаси Б. Вишнивецького, 58 Черкаська обл.
Черкаська обласна бібліотека для дітей Черкаська обласна бібліотека для дітей Черкаська обласна бібліотека для дітей – найбільша спеціалізована бібліотека регіону. Щорічно бібліотека обслуговує понад 25 тисяч читачів, якими є діти різного віку, а також педагоги, вихователі, керівники дитячих творчих об'єднань міста та області, батьки. Базою для створення Черкаської обласної бібліотеки для дітей була міська дитяча бібліотека, яка функціонувала в місті з 1944 року. Обласною бібліотекою для дітей та юнацтва заклад став у квітні 1954 року, коли на карті України з’явилася Черкаська область. Сьогодні у фонді бібліотеки можна знайти понад 240 тисяч книг українською та іноземними мовами, серед яких художня література, науково-популярні, навчальні, довідкові видання, а також книги з педагогіки, психології, бібліотечної справи, літературознавства. Черкаська обласна бібліотека для дітей - це не тільки заклад, в якому можна взяти книги, а і місце навчання, спілкування та розвитку творчих здібностей дітей. Щодня для учнів шкіл міста та області тут проводяться різноманітні заходи: літературні години, ігри, огляди, віртуальні подорожі, веб-розвідки, скайп-зустрічі з відомими людьми, квести, різноманітні акції та конкурси. Протягом багатьох років у бібліотеці працюють дитячі об’єднання за інтересами: літературно-творчий гурток «Пегасик», ляльковий театр «Грайлик», гурток художнього розвитку дітей «Кольоровий світ», кіностудія «Соняшник», літературний театр «Задзеркалля» та інші. Бібліотеки Мошенець Наталія Олександрівна 18000 Черкаси вул. Святотроїцька, 24 Черкаська обл.
Шполянська районна бібліотека для дітей Шполянська районна бібліотека для дітей Бібліотека для дітей свою історію започатковує в 1940 році. Головними завданнями діяльності є забезпечення вільного доступу до інформаційних ресурсів 1500 користувачів, підтримка та розвиток їхнього читання. До послуг відвідувачів 9500 примірників книг та періодичних видань. Бібліотеки Іванкіна Валентина Петрівна 20603 Шпола Лозуватська, 62 Черкаська обл.
Шкільний Євроклуб "Крокуємо до Європи" Чернівецький багатопрофільний Ліцей №4 Заснований 2015 Шкільний Євроклуб "Крокуємо до Європи" у Чернівецькому багатопрофільному ліцеї був створений у 2015 р. Євроклуби Барабаш Юлія Григорівна м. Чернівці Небесної Сотні, 18а Чернівецька обл.
Сторожинецька районна дитяча бібліотека Сторожинецька районна дитяча бібліотека Бібліотеки Віоріка Тодорівна Маніліч 59000 Сторожинець вул. Федьковича, 15 Чернівецька обл.
Cool breaze Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Чернівецької міської ради Заснований 2007 Евроклуб "Cool breaze" було створено у ЗОШ № 8 м. Чернівці у 2007 році. Клуб об'єднуе однодумців, не байдужу молодь, яка цікавиться европейською культурою, історією, політикою. Євроклуби Малова Анна 580000 Чернівці вул. Дзержика, 22 Чернівецька обл.
Бібліотеки України Чернівці Бібліотеки України Чернівці Мережа налічує 15 бібліотек для дітей Чернівецької області. Бібліотеки Войтюк Людмила Георгіївна 58000 Чернівці Шевченка , 29 Чернівецька обл.
Вперед до здійснення мрій ЗОШ Заснований 2017 євроклуб створено з метою реалізації запланованих проектів Євроклуби Василатій Юлія Іллівна 58000 Чернівці вул. Молодіжна, 56 Чернівецька обл.
Євроклуб імені Жана Моне Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича Заснований 2009 Євроклуб імені Жана Моне був заснований при кафедрі політології та державного управління ЧНУ імені Юрія Федьковича у 2010 році під назвою "Євроклуб ЧНУ". З того часу було проведено понад 30 освітніх заходів для студентів та школярів, серед яких проведення виставки "Кожен має право знати свої права" (2014), круглий стіл з кандидатами у народні депутати (2014), конкурс студентських есе (2016) тощо. Євроклуби Тарнавський Омелян Романович Чернівці Кафедральна, 2, каб. 42 Чернівецька обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Чернівці Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 58000 Чернівці вул. Лесі Українки, 23, 2-й пов. Чернівецька обл.
Варвинська районна бібліотека Варвинська районна бібліотека Варвинська районна бібліотека була відкрита у 1896 році. Наша бібліотека намагається виконувати свою соціальну місію, яка, зокрема, полягає в систематизації і ретельному збереженні всього інтелектуального і культурного потенціалу держави і народу. Бібліотечні працівники постійно відстежують потреби читачів, розширюють коло послуг, вдосконалюють систему довідково - інформаційного обслуговування. Бібліотека намагається бути осередком національного відродження. Активно популяризується література про історію України, народні традиції, рідну мову, літературу краєзнавчого характеру. У бібліотеці діє інтернет - центр. Варвинська районна бібліотека - це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний світ; це храм духовності, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках істини, а й за розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги. Бібліотеки Заєць Валентина Іванівна 17600 Варва вул. Шевченка, 17 Чернігівська обл.
Євросвіт Горбівська ЗОШ I-III ступенів Заснований 2007 Участь в проектах, семінарах, робота з громадськістю, секції роботи: екологічна, історична, культурно-масова, секція прес-центру. Виховання учнів в дусі європейської культури, навчити євроклубівців працювати в новому європеському вимірі, поширювати серед учнів спільні європейські цінності, розширення знань про Європу та країни Європейського Союзу, обмін досвідом між євроклубами України та країн Європи. Євроклуби Дєдкова Валентина Миколаївна 16311 с. Горбове вул. Миру, буд. 80 Чернігівська обл.
Єдність СШ Заснований 2007 Євроклуб "ЄДНІСТЬ" був створений у 2007 році. Основою діяльності євроклубу є участь в реалізації освітніх проектів за підтримки Європейського Союзу, Ради Європи, українських, польських та інших європейських громадських організацій. Маємо досвід участі у польсько-українських молодіжних обмінах. Співпрацюємо з євроклубами інших міст і сіл та польською школою в м. Бартошиці Євроклуби Паустовський Віктор Олександрович 17542 с. Сухополова Прилуцького району вул. Закарпатська, 2А Чернігівська обл.
Сновська бібліотека для дітей Сновська бібліотека для дітей Сновська бібліотека для дітей заснована в березні 1947 року.Зараз її фонд налічує більше двадцяти одиниць зберігання.Структурні підрозділи обслуговують біля 2000 тисяч читачів.В роботі з читачами пріоритетом є патріотичне виховання, екологічне, естетичне через різноманітні інноваційні форми роботи. Бібліотеки Уляненко Олена Феодосіївна 15200 Сновськ Вул.Залізнична, 17 Чернігівська обл.
ЄвроЧОПЛ Євроклуб Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Заснований 2011 Євроклуб діє з 2011 року, зазнаючи розвитку у провідних сферах діяльності. Нині діяльність Євроклубу націлена на реалізацію проектів у правовій, культурній, виховній сферах. Тому завжди актуальною є співпраця з парламентом ліцею – основним органом учнівського самоуправління. Найбільш поширеною є волонтерська діяльність членів євроклубу на шляху до громадянської зрілості. Євроклуби Федорченко Антоніна Юріївна 14000 Чернігів вулиця Івана Мазепи, буд. 4а Чернігівська обл.
Інформаційний центр ЄС у м. Чернігів Чернігівський національний технологічний університет Поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам в навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. Крім того на базі інформаційних центрів ЄС регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. Користуватись матеріалами Центрів можуть всі бажаючі. Представники інформаційних центрів ЄС нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів та наданні необхідної інформації. ІЦ ЄС 14000 Чернігів вул. Шевченка, 95 Чернігівська обл.
Молоді Європейські посли Молоді Європейські посли YEAs - це ініціатива Європейського Союзу, що має на меті залучити молодих людей з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України та країн ЄС для подальшої кооперації, взаємодії, встановлення міцних зв’язків (як між молоддю, так і між молодіжними організаціями), обміну досвідом, ідеями, інформацією. Ініціатива також спрямована на збільшення рівня залученості молоді в реалізацію проектів та використання тих можливостей, доступ до яких наявний завдяки ЄС, а також – на підвищення обізнаності про Європейський Союз та відносини ЄС з країнами Східного партнерства. У життя діяльність міжнародної мережі Молодих європейських послів втілюється через онлайн-платформу, різноманітні заходи та активності, постійні конкурси для молоді. Загалом 200 молодих представників з країн-членів ЄС та країн-партнерів Східного партнерства були призначені "Молодими європейськими послами" на основі заявок, отриманих у серпні 2016 року та 2017 року. Оголошення нового набору будуть проводитися щорічно. Дивіться повний список "Молодих європейських послів" від України на 2018-2019 роки: http://www.euneighbours.eu/en/east/eu-in-action/youth/young-european-ambassadors?field_country_related_target_id=88 YEA Катерина Чубей Чернігів Чернігівська обл.
Чернігівська обласна бібліотека для дітей Чернігівська обласна бібліотека для дітей Чернігівська обласна бібліотека для дітей - один з найстаріших в Україні спеціалізованих закладів для бібліотечного обслуговування дітей і підлітків, найбільша книгозбірня дитячої літератури в області, центр з питань організації та промоції дитячого читання в регіоні, центр надання методичної, консалтингової допомоги дитячим, сільським і шкільним бібліотекам Чернігівщини. Кількість користувачів обласної бібліотеки для дітей – одна з найбільших в Україні (понад 17000). Сьогодні бібліотека – найбільша дитяча книгозбірня в області, організатор акцій, пов’язаних із читанням дітей і підлітків в регіоні. Нові виклики часу народжують і нові, сучасні підходи до бібліотечної роботи з дітьми і підлітками. Бібліотеки Вечерська Галина Миколаївна 14032 Чернігів вул. Рокосовського 22-А Чернігівська обл.
Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва. Понад 40 років працює з молоддю і для молоді Бібліотеки Ольга Костенко 14013 Чернігів вул. Шевченка, б.63 Чернігівська обл.
 
© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.