Новини мереж ЄС

  Субота, 27 Травня 2023 Тріль Оксана Ярославівна Європейський Клуб "Мрія" Луцьк Євроклуби
Впродовж останньої декади травня у Луцькому ліцеї № 14 імені Василя Сухомлинського тривали заходи з відзначення Днів Європи.
  Понеділок, 22 Травня 2023 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA
Агов, друзі та подруги! Бажаєте долучитися до непередбачуваного світу дезінформації, дізнатися, як активно протидіяти їй та ще й отримати за це призи? Тоді запрошуємо вас на захід, що перетвориться на незабутню подорож у світ відкриття правди та фактів!
  Неділя, 21 Травня 2023 Надія Сіренко "We are the world" Павлоград Євроклуби
У дні Європи в Україні Євроклуб ліцею №9 м.Павлоград "We are the world" ініцював онлайн - зустріч із послами європейської молоді.
  Неділя, 21 Травня 2023 Гопкало Оксана Іванівна Best Beast Eurobees Київ Євроклуби
Дослідження про роль, історичний вплив та спадщину Європейців, які жили та працювали в Києві. У співпраці з музеями, місцевими гідами, бібліотеками, посольствами й навіть з ресторанами. Мета дослідження - проведення екскурсійних турів Києвом, де гідами працюють учасники Євроклубу.
  Субота, 20 Травня 2023 Шапаренко Олена Володимирівна Євроклуб УІПА (Euroclub UEPA) Харків Євроклуби
Євроклуб УІПА разом з партнером - Євроклубом ліцею №144 (м. Харків) мали нагоду поспілкуватися з Повноважним міністром Посольства Словенії в Україні (заступником посла) паном Блаж Масле (Blaž Masle). Захід підтримано Представництвом ЄС в Україні в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні»
  Субота, 20 Травня 2023 Шапаренко Олена Володимирівна Євроклуб УІПА (Euroclub UEPA) Харків Євроклуби
Конкурс ораторського мистецтва “ Я — громадянин вільної України” відбувся в рамках проекту "Українська молодь на шляху до демократичних цінностей". Захід підтримано Представництвом ЄС в Україні в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні»
  Субота, 20 Травня 2023 Шапаренко Олена Володимирівна Євроклуб УІПА (Euroclub UEPA) Харків Євроклуби
На кафедрі ІПЄІМС 03.04.2023 року був проведений семінар з елементами тренінгу для студентів “DIRECTIONS OF PSYCHOLOGICAL HELP” у рамках проєкту Євроклубу "UKRAINIAN YOUTH ON THE WAY TO DEMOCRATIC VALUES". Організатор – старший викладач кафедри ІПЄІ та МС О. В. Бринцева.
  Субота, 20 Травня 2023 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
В рамках Європейського тижня в нашій гімназії №12 (м.Кам'янське) відбувся захоплюючий квест, присвячений співпраці ЄС та України. До участі активно долучилися і наші педагоги, які допомогли роботі станцій квеста.
  Четвер, 18 Травня 2023 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
У рамках проєкту "Кращі практики Європи та Украіни. Разом ми сила" за підтримки Представництва ЄС в Україні, в рамках проєкту "Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні”, Євроклуб EuroMix організував зустріч з іспанською молоддю зі школи IES Gregorio Prieto Valdepeñas, Ciudad Real, Spain
  Середа, 17 Травня 2023 Тріль Оксана Ярославівна Європейський Клуб "Мрія" Луцьк Євроклуби
У Луцькому ліцеї № 14 тривають заходи з відзначення Днів Європи, і звісно, європейський клуб «Мрія» бере у них активну участь.
  Середа, 17 Травня 2023 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
У рамках проєкту "Кращі практики Європи та Украіни. Разом ми сила" за підтримки Представництва ЄС в Україні, в рамках проєкту "Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні”, була проведена зустріч з євроклубівцем Владом Рясік, який проживає та навчається у Словаччині.
Марафон зустрічей з молоддю з різних європейських краін продовжується.
  Вівторок, 16 Травня 2023 Тріль Оксана Ярославівна Європейський Клуб "Мрія" Луцьк Євроклуби
У Луцькому ліцеї № 14 імені Василя Сухомлинського тривають різноманітні заходи з нагоди відзначення Днів Європи.
  Вівторок, 16 Травня 2023 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
В рамках проєкту "Кращі практики Європи та Украіни. Разом ми сила" за підтримки Представництва ЄС в Україні, в рамках проєкту "Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні” стартував Марафон зустрічей з молоддю з різних європейських краін під гаслом «Пізнай один одного краще!»
  Понеділок, 15 Травня 2023 Надія Сіренко "We are the world" Павлоград Євроклуби
До Дня Європи в Україні Євроклуб "We are the world" ліцей №9 Павлоградської міської ради ознайомилися із діяльністю волонтерського хабу "Разом до перемоги!"
  Середа, 10 Травня 2023 Яськова Ірина Михайлівна "Insight" м. Чугуїв Євроклуби
Євроклуб "Insight" відзначив День Європи інтерактивним заходом в пункті незламності, запросивши учнів своєї громади
  Середа, 10 Травня 2023 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
У Піддубцівському ліцеї 8-12 травня триває Євромарафон, де учні та вчителі беруть участь у різноманітних активностях, присвячених Європі. 9 травня виконавці проєкту "Європейська молодь на шляху до європейських цінностей" зустрілася онлайн з грузинським колегою
  Вівторок, 09 Травня 2023 Сібіль Ніна Володимирівна, Антоніна Федорченко Євроклуб "Назустріч" Чернігів Євроклуби
Учасники й учасниці євроклубу "Назустріч" заслухали звіт за результатами моніторингових виїздів з документування воєнних злочинів, вчинених російськими військовими на Чернігівщині, який підготували представники громадської організації «Освітній дім прав людини» в Чернігові та спланували співпрацю з Домом для популяризації європейських цінностей на Чернігівщині.
  Вівторок, 09 Травня 2023 Гопкало Оксана Іванівна Best Beast Eurobees Київ Євроклуби
Євроклуб "Best Beast Eurobees" проводить дослідження про Європейців, які жили в Києві, їх види діяльності та роль в історії міста
  Понеділок, 08 Травня 2023 Яськова Ірина Михайлівна "Insight" м. Чугуїв Євроклуби
Євроклуб Insight (м.Чугуїв) виступив модератором зустрічі з нідерландським волонтером Йелмером Постма.
  Неділя, 07 Травня 2023 Васечко Володимир Олександрович Ініціатива "Посли європейської молоді" в Україні Київ YEA
Як сказати про складне й важливе так, щоб тебе почули? Дізнавайся відповідь на серії онлайн-заходів від ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні «Make your message matter: як говорити про складні теми online» 15–24 травня!
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.