Новини мереж ЄС

  Субота, 27 Травня 2023 Тріль Оксана Ярославівна Європейський Клуб "Мрія" Луцьк Євроклуби
Впродовж останньої декади травня у Луцькому ліцеї № 14 імені Василя Сухомлинського тривали заходи з відзначення Днів Європи.
  Неділя, 21 Травня 2023 Надія Сіренко "We are the world" Павлоград Євроклуби
У дні Європи в Україні Євроклуб ліцею №9 м.Павлоград "We are the world" ініцював онлайн - зустріч із послами європейської молоді.
  Неділя, 21 Травня 2023 Гопкало Оксана Іванівна Best Beast Eurobees Київ Євроклуби
Дослідження про роль, історичний вплив та спадщину Європейців, які жили та працювали в Києві. У співпраці з музеями, місцевими гідами, бібліотеками, посольствами й навіть з ресторанами. Мета дослідження - проведення екскурсійних турів Києвом, де гідами працюють учасники Євроклубу.
  Субота, 20 Травня 2023 Шапаренко Олена Володимирівна Євроклуб УІПА (Euroclub UEPA) Харків Євроклуби
Євроклуб УІПА разом з партнером - Євроклубом ліцею №144 (м. Харків) мали нагоду поспілкуватися з Повноважним міністром Посольства Словенії в Україні (заступником посла) паном Блаж Масле (Blaž Masle). Захід підтримано Представництвом ЄС в Україні в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні»
  Субота, 20 Травня 2023 Шапаренко Олена Володимирівна Євроклуб УІПА (Euroclub UEPA) Харків Євроклуби
Конкурс ораторського мистецтва “ Я — громадянин вільної України” відбувся в рамках проекту "Українська молодь на шляху до демократичних цінностей". Захід підтримано Представництвом ЄС в Україні в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні»
  Субота, 20 Травня 2023 Шапаренко Олена Володимирівна Євроклуб УІПА (Euroclub UEPA) Харків Євроклуби
На кафедрі ІПЄІМС 03.04.2023 року був проведений семінар з елементами тренінгу для студентів “DIRECTIONS OF PSYCHOLOGICAL HELP” у рамках проєкту Євроклубу "UKRAINIAN YOUTH ON THE WAY TO DEMOCRATIC VALUES". Організатор – старший викладач кафедри ІПЄІ та МС О. В. Бринцева.
  Субота, 20 Травня 2023 Валентина Чирва Євроклуб "Сучасник" Камянське Євроклуби
В рамках Європейського тижня в нашій гімназії №12 (м.Кам'янське) відбувся захоплюючий квест, присвячений співпраці ЄС та України. До участі активно долучилися і наші педагоги, які допомогли роботі станцій квеста.
  Четвер, 18 Травня 2023 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
У рамках проєкту "Кращі практики Європи та Украіни. Разом ми сила" за підтримки Представництва ЄС в Україні, в рамках проєкту "Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні”, Євроклуб EuroMix організував зустріч з іспанською молоддю зі школи IES Gregorio Prieto Valdepeñas, Ciudad Real, Spain
  Середа, 17 Травня 2023 Тріль Оксана Ярославівна Європейський Клуб "Мрія" Луцьк Євроклуби
У Луцькому ліцеї № 14 тривають заходи з відзначення Днів Європи, і звісно, європейський клуб «Мрія» бере у них активну участь.
  Середа, 17 Травня 2023 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
У рамках проєкту "Кращі практики Європи та Украіни. Разом ми сила" за підтримки Представництва ЄС в Україні, в рамках проєкту "Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні”, була проведена зустріч з євроклубівцем Владом Рясік, який проживає та навчається у Словаччині.
Марафон зустрічей з молоддю з різних європейських краін продовжується.
  Вівторок, 16 Травня 2023 Тріль Оксана Ярославівна Європейський Клуб "Мрія" Луцьк Євроклуби
У Луцькому ліцеї № 14 імені Василя Сухомлинського тривають різноманітні заходи з нагоди відзначення Днів Європи.
  Вівторок, 16 Травня 2023 Штих Оксана Іванівна Євроклуб EuroMix Харків Євроклуби
В рамках проєкту "Кращі практики Європи та Украіни. Разом ми сила" за підтримки Представництва ЄС в Україні, в рамках проєкту "Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні” стартував Марафон зустрічей з молоддю з різних європейських краін під гаслом «Пізнай один одного краще!»
  Понеділок, 15 Травня 2023 Надія Сіренко "We are the world" Павлоград Євроклуби
До Дня Європи в Україні Євроклуб "We are the world" ліцей №9 Павлоградської міської ради ознайомилися із діяльністю волонтерського хабу "Разом до перемоги!"
  Середа, 10 Травня 2023 Яськова Ірина Михайлівна "Insight" м. Чугуїв Євроклуби
Євроклуб "Insight" відзначив День Європи інтерактивним заходом в пункті незламності, запросивши учнів своєї громади
  Середа, 10 Травня 2023 Чухілевич Ольга Пилипівна Сузір'я село Піддубці Євроклуби
У Піддубцівському ліцеї 8-12 травня триває Євромарафон, де учні та вчителі беруть участь у різноманітних активностях, присвячених Європі. 9 травня виконавці проєкту "Європейська молодь на шляху до європейських цінностей" зустрілася онлайн з грузинським колегою
  Вівторок, 09 Травня 2023 Сібіль Ніна Володимирівна, Антоніна Федорченко Євроклуб "Назустріч" Чернігів Євроклуби
Учасники й учасниці євроклубу "Назустріч" заслухали звіт за результатами моніторингових виїздів з документування воєнних злочинів, вчинених російськими військовими на Чернігівщині, який підготували представники громадської організації «Освітній дім прав людини» в Чернігові та спланували співпрацю з Домом для популяризації європейських цінностей на Чернігівщині.
  Вівторок, 09 Травня 2023 Гопкало Оксана Іванівна Best Beast Eurobees Київ Євроклуби
Євроклуб "Best Beast Eurobees" проводить дослідження про Європейців, які жили в Києві, їх види діяльності та роль в історії міста
  Понеділок, 08 Травня 2023 Яськова Ірина Михайлівна "Insight" м. Чугуїв Євроклуби
Євроклуб Insight (м.Чугуїв) виступив модератором зустрічі з нідерландським волонтером Йелмером Постма.
  Вівторок, 02 Травня 2023 Яна Цикункова Євроклуб MerryBox Марганець Євроклуби
МОЛОДІЖНИЙ ВІЗИТ ДО ВОЛОНТЕРСЬКИХ ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
  Понеділок, 01 Травня 2023 Сібіль Ніна Володимирівна, Антоніна Федорченко Євроклуб "Назустріч" Чернігів Євроклуби
Відбулася зустріч євроклубівці та всіх охочих із Павлом Солодовником - директором "ЧЕЛАЙН МЕДІА ГРУП", журналістом, депутатом Сновської міської ради, волонтером. Учні й учениці отримали дієві поради щодо збору фактів, свідчень, пошуку джерел інформації щодо військової агресії російської федерації.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.