Вікторина про Хорватію

З 24 лютого по 4 березня 2020 року реєструйся і бери участь у вікторині присвяченій головуванню Хорватії у Європейській Раді.
Перевір свої знання про Хорватію та змагайся за подарунки від Представництва ЄС в Україні.

Грати

Вікторина про Хорватію — це всеукраїнська вікторина присвячена головуванню Хорватії у Європейській Раді. При оцінці буде врахована точність та швидкість відповідей. 5 найкращих гравців у категоріях до 14 років та від 14 років отримають сувеніри від представництва ЄС в Україні: флешки та екоторби.

Більше балів — крутіші подарунки!

Спробуй себе і доведи, що твої знання Хорватії варті винагороди.


Правила вікторини

1. Визначення:

- Назва: вікторина про Хорватію.

- Засновник: Представництво ЄС в Україні та Посольство Республіки Хорватії.

- Місце проведення: веб-сторінка Євровікторини на сайті euroquiz.org.ua.

2. Тривалість: вікторина триває 10 днів: з 24 лютого то 4 березня 2020 року.

3. Вікові категорії: вікторина має два рівні складності:

- Для дітей віком до 14 років: по 10 запитань;

- Для молоді старше 14 років: по 15 запитань;

Учасник\ця можете стати переможцем лише у своїй віковій категорії.

4. Переможці: Переможцями вікторини можуть стати 5 учасників з кожної категорії, які отримали найбільшу кількість балів.

5. Рейтинг: Основний критерій рейтингу – кількість балів, за якими будуть визначені переможці вікторини автоматично. Учасник\ця вікторини може відслідковувати набрану кількість балів та кількість балів найкращих гравців у своїй категорії.

6. Бали: Бали можна заробити за швидкість та успішність проходження тематичного раунду. Кожен учасник\ця може проходити один тематичний раунд безліч разів, однак зарахованим буде лише останній результат.

7. Запобігання шахрайству: Для запобігання шахрайству, учасника\цю, який\яка нечесно проходив вікторину буде повідомлено про шахрайство, видалено із таблиці переможців та накладено штраф, у вигляді втрати всіх зароблених балів. Якщо після повідомлення, учасник\ця буде продовжувати шахраювати, організатори вікторини дискваліфікують даного учасника\цю.

 

 

© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.