Грати

Видатні європейці з України – хто вони? Натискайте кнопку "Грати" і дізнайтеся про всесвітньовідомих науковців, письменників та діячів культури, чиє життя нерозривно пов'язано з Україною.

5 жовтня стануть відомі імена 100 переможців квізу, які отримають нові круті призи від Представництва ЄС в Україні:

1 місце - фірмова пляшечка і світловідбиваючий брелок (1-10 місце у грі І рівня складності і 1-15 місце у грі ІІ рівня складності*),

2 місце - фірмова парасолька (11-20 місце у грі І рівня складності і 16-40 місце у грі ІІ рівня складності),

3 місце - фірмові еко-блокнот з ручкою і силіконовий браслет (21-30 у грі І рівня складності і 41-70 місце у грі ІІ рівня складності).

Як зіграти у вікторину?

✔️ Натискайте кнопку «Грати» і створюйте ігровий акаунт, щоб відслідковувати свою позицію в рейтингу або заходьте у вже існуючий акаунт

✔️ Якомога швидше правильно відповідайте на 15 питань квізу

✔️ Бажаєте покращити свій результат? Квіз триває до 4 жовтня і кожного дня у вас відкривається одна нова спроба зіграти.

Відкривайте нові цікаві факти про ЄС і Україну з Євроквізом!

#Євроквіз2023 #Euroquiz2023 #StandWithUkraine

* Рівень складності визначається автоматично, відповідно до Вашого віку. Діти до 14 років грають у квіз першого рівня складності та відповідають на 12 запитань. Учасники вікторини старше 14 років грають у квіз другого рівня складності та відповідають на 15 більш складних запитань.© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.