Квіз “20-та річниця найбільшого розширення ЄС”

Зіграй у захопливу вікторину про історичне розширення Європейського Союзу у 2004 році.

Найбільше розширення ЄС у 2004 році змінило на краще життя мільйонів європейців! А що знаєш про цю подію ти? Зіграй у квіз присвячений 20-тій річниці приєднання до Європейського Союзу нових 10 країн-членів та дізнайся більше про шлях Литви, Латвії, Естонії, Чехії, Словенії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Кіпру та Мальти до ЄС.

На тебе чекають до 15 питань про результати історичного розширення Європейського Союзу. Сміливо натискай кнопку «Грати» та реєструйся у Євроквізі, щоб слідкувати за своїм рейтингом і змагатись за круті подарунки!

Кожного дня з 23 квітня по 26 травня 2024 року у тебе з’являються три нові спроби зіграти у квіз. Відповідай на питання правильно та швидко, щоб отримати якомога більше балів і потрапити до верхівки рейтингової таблиці. Після завершення туру, 100 найбільш успішних гравців (40 гравців І рівня гри і 60 гравців ІІ рівня) отримають фірмові набори призів від Представництва ЄС в Україні. Можливо, це будеш саме ти!

25 наборів призів
35 наборів призів
40 наборів призів

Як розподіляються призи серед переможців квізу?

У Євроквізі є 2 рівня гри: перший рівень для дітей, що народилися з 1.01.2009, і другий, більш складний рівень, - для дітей та дорослих, що народилися до 31.12.2008 року включно. Твоя категорія гри визначиться автоматично під час реєстрації.

100 наборів призів отримають 40 гравців І рівня гри і 60 гравців ІІ рівня, що потраплять до верхівки рейтингової таблиці. Перше місце здобудуть 10 учасників І рівня гри і 15 учасників ІІ рівня. Друге місце - 15 учасників І рівня гри і 20 учасників ІІ рівня. Третє місце – 15 учасників І рівня гри і 25 учасників ІІ рівня.

Євроквіз підтримує нових гравців! Тому, ми ввели додаткові правила щодо отримання призів (детальніше дивись у Правилах):

  1. Один гравець може отримати призи лише у двох етапах вікторини
  2. Призи в кожному етапі вікторини може отримати лише один з членів однієї сім’ї (це правило діє починаючи з 2-го туру).
Вигравай чудові призи і сертифікати
Дізнавайся нечувані факти про Європу
Розповідай про свої здобутки у соцмережах

Про що квіз “20-та річниця найбільшого розширення ЄС”?

Чи знаєш ти скільки років зайняв процес вступу до ЄС у Словаччини та Польщі? А якою була підтримка вступу до ЄС на референдумах в Угорщині та Естонії? Про все це ти можеш дізнатися у новому Євроквізі “20-та річниця найбільшого розширення ЄС”.

На тебе чекають цікаві та неочікувані факти про 10 країн-членів ЄС, які приєднались до Євросоюзу у 2004 році. Граючи у вікторину ти неодмінно дізнаєшся багато нового про економічний та соціальний розвиток Литви, Латвії, Естонії, Чехії, Словенії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Кіпру та Мальти.

Зараз, коли Україна наближається до вступу до ЄС, цікаво пригадати яким був шлях до Євросоюзу інших країн східної та центральної Європи. Приєднуйся до Євроквізу та збагачуй свої знання про майбутнє європейської України!

Відгуки переможців Євроквізу-2023
Дмитро Гарбера

Мене одразу захопила гра, я з нетерпінням чекав на перші призи, після яких грати хотілося ще більше. Я б порадив новим гравцям добре запам'ятовувати правильні відповіді, а далі - справа швидкості.

Головне - не зупинятися на досягнутому, і гарний результат не забариться!

Софія Боднарчук

Це дуже крута гра! У ній багато запитань, над якими варто задуматися і запам'ятати, Я дізналася набагато більше про архітектурні пам'ятки Європи, про які раніше навіть не здогадувалася.

А ще мені дуже сподобалися призи, вони практичні і реально класні!

Карина Кузьменко

Я дізналась про Євроквіз у Інстаграмі. Захотіла спробувати зіграти і вже тоді зрозуміла, що насамперед гра дуже цікава!

Вікторина допомагає мені не лише вивчити більше історію та культуру ЄС, але й відчувати себе частиною спільноти, яка добре розуміє та підтримує процес європейської інтеграції.

Анна-Марія Клоц

Дуже цікаво пізнавати Європу через питання. Іноді я помиляюся, але потім на цих помилках вчусь і досягаю нових вершин.

Я змогла виграти толстовку,парасольку і шопер. З цікавістю відкривала кожну посилку і була радісною, що за свої знання я отримала винагороду!


Хочу грати!
У Євроквіз зіграло вже близько 100 тисяч українців. Спробуй і ти!