Новини мереж ЄС

  Вівторок, 15 Жовтня 2019 Наталія Попова Херсонська обласна бібліотека для дітей м. Херсон Бібліотеки
У Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки працюють кілька мовних клубів – «English Club», «Kherson Speaking Club», «Deutsch zusammen lernen». Їхні учасники – найактивніші користувачі матеріалів, які пропонує Куточок ЄС.
  Вівторок, 15 Жовтня 2019 Ольга Фігура Компаніївська районна бібліотека для дітей Компаніївка Бібліотеки
В рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» в Компаніївській районній бібліотеці для дітей відбулася година цікавих повідомлень «Цікаві факти про Євросоюз».
  Субота, 12 Жовтня 2019 Рєзнік Ольга Вікторівна Дворічанська ДБ смт. Дворічна Бібліотеки
Нещодавно в Рідкодубівській філії Дворічанської районної централізованої бібліотечної системи, з метою поглиблення знань дітей про країни Європи, які входять до складу ЄС, їх національні, духовні, культурні надбання та підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім'ї, було проведено пізнавальну годину «Європейський Союз – співтовариство народів Європи».
  П'ятниця, 11 Жовтня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Єврокуточок продовжує свій марафон.
  Четвер, 10 Жовтня 2019 Шарова Надія Володимирівна Новоархангельська районна бібліотека для дітей Смт. Новоархангельськ Бібліотеки
10 вересня 2019 року в Новоархангельській районній бібліотеці для дітей відбулася година цікавих повідомлень "Європейська мозаїка"
  Четвер, 10 Жовтня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Зупинка Європейського куточка в сільській бібліотеці
  Середа, 09 Жовтня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
Відкриття віртуальної галереї країн ЄС під час марафону.
  Середа, 09 Жовтня 2019 Смоліна Надежда Олександрівна Бориспільська міська дитяча бібліотека Бориспіль Бібліотеки
3 липня відбулося відкриття Куточка Європейського Союзу в Бориспільській міській дитячій бібліотеці. На поличках представлені не лише книги про історію, принципи функціонування, керівні органи ЄС та їх діяльність, європейські цінності, відносини Європейського Союзу та України, а й енциклопедії, художня література, плакати, ігри та інші матеріали.
  Середа, 09 Жовтня 2019 Шарова Надія Володимирівна Новоархангельська районна бібліотека для дітей Смт. Новоархангельськ Бібліотеки
19 червня 2019 року в Новоархангельській районній бібліотеці для дітей пройшов бібліотечний круїз "Відкрий Європу для себе"
  Вівторок, 08 Жовтня 2019 Наталія Попова Херсонська обласна бібліотека для дітей м. Херсон Бібліотеки
Література, представлена у Єврокуточку, користується великою популярністю серед користувачів дитячої книгозбірні КЗ «Чаплинська центральна бібліотека» (Херсонська область). І особливо приємно, що вона також зацікавила наших гостей, які 8 жовтня завітали до бібліотеки із Присиваської громади.
  Вівторок, 08 Жовтня 2019 Карпенко Валентина Іванівна Міська бібліотека для дітей Новокаховської ЦБС Нова Каховка Бібліотеки
Діти Нової Каховки продовжують своє знайомство з Європою через гру "Європа-гра"
  Понеділок, 07 Жовтня 2019 Шевченко Інна Миколаївна Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.Є.Маланюка Кропивницький Бібліотеки
26 вересня студенти КІК ЦНТУ разом з бібліотекарями відділу мистецтв Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка вирушили у віртуальну екскурсію «Світ мандрів: Ірландія».
  Понеділок, 07 Жовтня 2019 Шевченко Інна Миколаївна Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.Є.Маланюка Кропивницький Бібліотеки
Однією із локацій став ПУІ «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся…», в рамках діяльності якого молодь ознайомилася із літературою «ЄС на книжковій полиці», діяльністю ПЄІ та створювали прапор України разом із зірочками-символом ЄС, в техніці торцювання.
  Понеділок, 07 Жовтня 2019 Олексенко Наталія Іванівна Великописарівська центральна районна бібліотека Велика Писарівка Бібліотеки
3 жовтня 2019 року у Великописарівській Центральній Дитячій бібліотеці пройшла євро-гра "Європа - знайома і незнайома".
  Четвер, 03 Жовтня 2019 Баклан Світлана Андріївна Олександрівська районна бібліотека для дітей смт. Олександрівка Бібліотеки
В Олександрівській районній бібліотеці для дітей діти здійснили історичний екскурс в далекі 50-ті роки, коли був створений Євросоюз.
  П'ятниця, 27 Вересня 2019 Шуляр Ольга Іванівна Відкрий для себе Європу Роздільна Бібліотеки
Завдяки проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні",що підтримало Представництво Європейського Союзу в Україні, в районній дитячій бібліотеці м.Роздільна Одеської області було оформлено куточок Європейського Союзу під назвою "Запрошуємо вас в Європу".
  Четвер, 26 Вересня 2019 Прядка Ірина Миколаївна "Відкрий для себе Європу" Дитяча бібліотека КЗ "Краснопільська публічна бібліотека" Краснопілля Бібліотеки
25 вересня Дитяча бібліотека КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» провела інтернет - круїз «Знай про Європу більше» для учнів 4 кл. Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст.
  Середа, 25 Вересня 2019 Оксененко Наталія Василівна Центральна бібліотека для дітей Первомайської міської централізованої бібліотечної системи Первомайський Бібліотеки
6 серпня 2019 року в приміщенні міської бібліотеки для дітей м.Первомаський Харківської області пройшла бесіда-екскурс "Знайомся:європейський союз"
  Середа, 25 Вересня 2019 Коваль Любов Анатоліївна Центральна районна бібліотека Богодухівської ЦБС Богодухів Бібліотеки
"ЄС на книжковій полиці" знову в дорозі
  Вівторок, 24 Вересня 2019 Мошенець Наталія Олександрівна Черкаська обласна бібліотека для дітей Черкаси Бібліотеки
23 вересня 2019 року в Черкаській обласній бібліотеці для дітей відбувся краєзнавчий квест «Подорож Європою», підготовлений спільно з Представництвом ЄС в Україні та ГО «Молодіжна Альтернатива». Захід організовано у межах проекту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».
© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.