"ЄС на книжковій полиці" в Богуславській бібліотеці

  Четвер, 21 Травня 2020 Серба Тетяна Віталіївна Богуславській ЦБС Богуслав Бібліотеки

Бібліотека міста Богуслав долучилась до проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні" . День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

2020 рік – Рік Європи в Україні. Бібліотека міста Богуслав долучилась до проекту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні". День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року. 2020 рік оголошений роком Європи в Україні. Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС. Бібліотеки долучились до відзначення Дня Європи.

Отриманий методичний матеріал від Представництва Європейського Союзу в Україні розширить знання про Європейський Союз, європейську інтеграцію України. Оформлений куточок Європейського Союзу: "ЄС на книжковій полиці" ознайомить всіх бажаючих з матеріалами, представленими на виставці, впродовж 2020 року.


Інші новини

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.