Онлайн година спілкування "Щоб робота в Інтернеті була безпечною"

  Понеділок, 14 Лютого 2022 Гусар Тетяна Василівна Центр (Пункт) європейської інформації Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського Полтава Бібліотеки

У Центрі (Пункті) європейської інформації Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки
імені І. П. Котляревського 8 лютого 2022 року відбулася онлайн година спілкування "Щоб робота в Інтернеті була безпечною".

8 лютого 2022 року у світі відзначають День безпечного Інтернету. Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

Право на доступ і безпечне використання технологій залишається одним з ключових пріоритетів у майбутній Стратегії Ради Європи з прав дитини (2022-2027). Для сучасного суспільства Інтернет є невід’ємною частиною життя, а дехто вже не уявляє своє існування без всесвітньої мережі. З розвитком технологій змінюються відносини між людьми, з’являються нові ризики. Про те, як убезпечити себе від можливих неприємностей, як не потрапити на ґачок шахраїв, йшла мова під час години спілкування «Щоб робота в Інтернеті була безпечною».

Марина Зінюха, начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області, розповіла присутнім про небезпеки, які містить в собі Інтернет, конфідеційність інформації і цифровий слід, акцентувала увагу на явищах кібербуллінгу і кібершахрайства, навела цікаві приклади з життя. Учасниками години спілкування стали учні 8 класу Полтавської гімназії №7 імені Т. Г. Шевченка Полтавської міської ради. Восьмикласники були активними: відповідали на питання, пропонували свої варіанти розвитку подій у запропонованих ситуаціях, демонстрували чималу обізнаність з питань безпечної поведінки в Інтернеті.

Захід підготувала і провела Тетяна Гусар, координаторка Центру (Пункту) європейської інформації.


Інші новини

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.