Team Europe

  середа, 10 січня 2018 609

Проект Представництва Європейського Союзу в Україні під назвою «Team Europe» - це група експертів та громадян, які бачать майбутнє України серед європейських країн. Діяльність експертів направлена на зміцнення діалогу між Україною та ЄС на місцевому рівні.

 

Team Europe  - це експерти, які на місцях декодують для широкого загалу різноманітні європейські питання, ведуть дискусію про реформи, європейські цінності, допомогу ЄС Україні. Експерти Team Europe «перекладають» події свого міста, регіону чи країни в європейський контекст, ведуть дискусію щодо пріоритетних євроінтеграційних реформ, про європейські цінності та допомогу ЄС Україні. Team Europe посилюють дебати щодо Європи та регіонів України в ній, а також діалог між ЄС та міст України щодо перспектив та потреб регіонів в контексті євроінтеграції України.

Подібні інструменти застосовували свого часу в деяких постсоціалістичних країнах під час їхньої інтеграції до ЄС. Заплановано, що згодом проект Team Europe буде поширюватися. За допомогою Team Europe, Представництво ЄС хоче подолати неправильну традицію, коли діалог відносно фундаментальних для країни та суспільства речей відбувається переважно в столиці. Адже європейське майбутнє та втілення передового європейського досвіду стосуються усієї країни.

© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.