Team Europe

Проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні під назвою «Team Europe Ukraine» - це група експертів, діяльність яких спрямована на зміцнення діалогу між Україною та ЄС на місцевому рівні.

Team Europe Ukraine  - це регіональні експерти, що володіють інформацією про європейську інтеграцію України. Члени Team Europe проводять у своїх містах панельні дискусії та обговорення про пріоритетні євроінтеграційні реформи, європейські цінності та допомогу ЄС Україні. Team Europe Ukraine сприяють побудові сталого діалогу між ЄС та містами України. 

Подивитись контакти Team Europe

 


Дізнайтесь про інші Мережі ЄС
Інформаційні центри ЄС – це центри при закладах вищої освіти, що поширюють інформацію про основні напрямки політики ЄС, допомогу Європейського Союзу Україні та можливості участі у програмах і проєктах ЄС.
Євроклуб – форма самоорганізації молодих людей. Участь у євроклубі сприяє їх творчій активності, залученню до участі в європейських ініціативах, громадській діяльності, інформуванню з питань європейської інтеграції та реалізації проектів неформальної освіти серед однолітків.
Українська регіональна група входить до складу Асоціації випускників Коледжу Європи (Брюссель, Бельгія), яка об’єднує усіх колишніх студентів Коледжу Європи – незалежного університету післядипломної освіти з європейський студій, який було відкрито у 1949 році засновниками Європейського Союзу.