Посли європейської молоді “Young European Ambassadors” (YEAs)

Посли європейської молоді – це динамічна європейська мережа, що об’єднує активних молодих людей віком від 16 до 26 років з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова, України, держав-членів Європейського Союзу й Великобританії. Вони спільно працюють над підвищенням обізнаності молоді щодо співпраці ЄС у регіоні, допомагають розробляти молодіжні політики та співпрацюють заради кращого майбутнього.

Ініціативу «Посли європейської молоді» було створено в червні 2016 року в рамках проєкту «EU NEIGHBOURS East» у межах програми ЄС «Відкрите сусідство».

Посли європейської молоді – це студенти, молоді професіонали та громадські активісти. В Україні є 171 Посол європейської молоді. Натисни тут, щоб познайомитися з ними

На сьогодні Посли європейської молоді в Україні організували та взяли участь у більш ніж 350 заходах. 

Подивитись контакти Послів європейської молоді в Україні

 


Дізнайтесь про інші Мережі ЄС
До Мережі випускників програми Еразмус+ належать понад 500 молодих людей, які завершили навчання у закладах вищої освіти країн ЄС або пройшли стажування в європейських організаціях.
Українська регіональна група входить до складу Асоціації випускників Коледжу Європи (Брюссель, Бельгія), яка об’єднує усіх колишніх студентів Коледжу Європи – незалежного університету післядипломної освіти з європейський студій, який було відкрито у 1949 році засновниками Європейського Союзу.
EU Study Days in Ukraine – освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований у 2013 році. Налічує вже понад 1800 випускників.