Інформаційні центри ЄС

Інформаційні центри ЄС – це центри при закладах вищої освіти, що поширюють інформацію про основні напрямки політики ЄС, допомогу Європейського Союзу Україні та можливості участі у програмах і проєктах ЄС.

Усі Інформаційні центри Європейського Союзу (ІЦ) мають широкий вибір публікацій та матеріалів офіційних установ Європейського Союзу, а також періодичних видань, журналів ЄС та інших матеріалів, які стосуються діяльності ЄС, життя та соціальних стандартів, освіти в країнах ЄС, питань співпраці України та ЄС тощо.

Інформаційні центри ЄС є організаторами експертних заходів: панельних дискусій, Днів кар’єри ЄС, тренінгів з розвитку soft skills. Заходи Інформаційних центрів ЄС є майданчиком для обговорення стандартів та практик ЄС, що впроваджуються в Україні, досвіду участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців тощо. 

Користуватись матеріалами Інформаційних центрів можуть усі бажаючі. Представники ІЦ надають допомогу у пошуку матеріалів та необхідної інформації.

Подивитись контакти Інформаційних центрів ЄС


Дізнайтесь про інші Мережі ЄС
Проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні під назвою «Team Europe Ukraine» - це група експертів, діяльність яких спрямована на зміцнення діалогу між Україною та ЄС на місцевому рівні.
Посли європейської молоді – це динамічна європейська мережа, що об’єднує активних молодих людей віком від 16 до 26 років з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова, України, держав-членів Європейського Союзу й Великобританії. Вони спільно працюють над підвищенням обізнаності молоді щодо співпраці ЄС у регіоні, допомагають розробляти молодіжні політики та співпрацюють заради кращого майбутнього.
EU Study Days in Ukraine – освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований у 2013 році. Налічує вже понад 1800 випускників.