Бібліотеки

Бібліотеки проводять освітні заходи - конкурси, вікторини, брейн-ринги, під час яких знайомлять молодь із європейськими цінностями, історією та засадами функціонування Європейського Союзу.

В окремих бібліотеках створено молодіжні євроклуби, які у рамках Конкурсу проєктів євроклубів впроваджують власні ініціативи за підтримки Представництва ЄС в Україні.

500 бібліотек України отримали методичну літературу та освітню допомогу від Представництва ЄС в Україні. У цих бібліотеках було створено куточки Європейського Союзу, що пропонують відвідувачам широкий вибір літератури про історію, принципи функціонування, керівні інституції та органи ЄС, європейські цінності, відносини Європейського Союзу та України і багато іншого. Куточок Європейського Союзу можна розпізнати у бібліотеці завдяки хештегу #EUBOOKSHELF.

 Подивитись контакти Бібліотек


Дізнайтесь про інші Мережі ЄС
Інформаційні центри ЄС – це центри при закладах вищої освіти, що поширюють інформацію про основні напрямки політики ЄС, допомогу Європейського Союзу Україні та можливості участі у програмах і проєктах ЄС.
Посли європейської молоді – це динамічна європейська мережа, що об’єднує активних молодих людей віком від 16 до 26 років з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова, України, держав-членів Європейського Союзу й Великобританії. Вони спільно працюють над підвищенням обізнаності молоді щодо співпраці ЄС у регіоні, допомагають розробляти молодіжні політики та співпрацюють заради кращого майбутнього.
Українська регіональна група входить до складу Асоціації випускників Коледжу Європи (Брюссель, Бельгія), яка об’єднує усіх колишніх студентів Коледжу Європи – незалежного університету післядипломної освіти з європейський студій, який було відкрито у 1949 році засновниками Європейського Союзу.