Випускники програми Еразмус+

До Мережі випускників програми Еразмус+ належать понад 500 молодих людей, які завершили навчання у закладах вищої освіти країн ЄС або пройшли стажування в європейських організаціях.

Еразмус+ – це Програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту. Програма має на меті підтримку освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС і поза його межами задля внеску до стійкого зростання, якості робочих місць і соціального згуртування, для розвитку інновацій та посилення європейської ідентичності і активного громадянства. 

Щорічно Представництво ЄС в Україні проводить орієнтаційну зустріч для тих, хто вступив на магістерські та докторські програми Еразмус+. 

Подивитись контакти випускників програми Еразмус+

 

 


Дізнайтесь про інші Мережі ЄС
Бібліотеки проводять освітні заходи - конкурси, вікторини, брейн-ринги, під час яких знайомлять молодь із європейськими цінностями, історією та засадами функціонування Європейського Союзу.
Проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні під назвою «Team Europe Ukraine» - це група експертів, діяльність яких спрямована на зміцнення діалогу між Україною та ЄС на місцевому рівні.
Інформаційні центри ЄС – це центри при закладах вищої освіти, що поширюють інформацію про основні напрямки політики ЄС, допомогу Європейського Союзу Україні та можливості участі у програмах і проєктах ЄС.