Випусники EU Study Days

EU Study Days in Ukraine – освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований у 2013 році. Налічує вже понад 1800 випускників.

EU Study Days допомагає підвищити рівень знань української молоді – учнів старших класів, студентів та аспірантів вищих навчальних закладів про Європейський Союз, відносини між ЄС та Україною, отримати необхідну інформацію за відповідними напрямами від ключових європейських та українських експертів. Проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці та впровадження спільних ініціатив.

 EU Study Days - це унікальна можливість для українських школярів, студентів та аспірантів закладів вищої освіти:

  • отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;

  • вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;

  • поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями;

  • долучитися до мережі активної молоді, для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

 

Хто може взяти участь?

Участь можуть взяти школярі, студенти та аспіранти українських ЗВО з усіх регіонів України. Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. 

Робочі мови Єврошколи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.

Більше інформації про EU Study Days (точні дати, методи відбору кандидатів, місця проведення) доступні на сторінці проєкту у Facebook  та на сайті.


Дізнайтесь про інші Мережі ЄС
Інформаційні центри ЄС – це центри при закладах вищої освіти, що поширюють інформацію про основні напрямки політики ЄС, допомогу Європейського Союзу Україні та можливості участі у програмах і проєктах ЄС.
Українська регіональна група входить до складу Асоціації випускників Коледжу Європи (Брюссель, Бельгія), яка об’єднує усіх колишніх студентів Коледжу Європи – незалежного університету післядипломної освіти з європейський студій, який було відкрито у 1949 році засновниками Європейського Союзу.
Посли європейської молоді – це динамічна європейська мережа, що об’єднує активних молодих людей віком від 16 до 26 років з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова, України, держав-членів Європейського Союзу й Великобританії. Вони спільно працюють над підвищенням обізнаності молоді щодо співпраці ЄС у регіоні, допомагають розробляти молодіжні політики та співпрацюють заради кращого майбутнього.