Хто знає краще Європейський Союз в Чернігові?

20 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для підлітків Чернігівщини інтелектуальний брейн ринг «Хто знає краще Європейський Союз». Захід відбувся в Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва.

30 учасників від 14 до 16 років змагалися за звання найкращого знавця ЄС. Учасники заходу, серед яких були євроклубівці з євроклубу «Європейський вектор», перевірили свої знання про Європейський Союз, історію його створення, діяльності, функціонування основних інституцій, про реалізацію Угоди про Асоціацію, згадати основні досягнення європейських країн в сфері історії, культури, спорту тощо. 

Всі учасники отримали цінні сувеніри та призи від Представництва ЄС.

Захід відбувався в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».

 В додатках в можете ознайомитися із презентацією.

Скачати //Breyn_ring.pdf

Використовуючи ці матеріали Ви зможете провести подібні заходи у ваших бібліотеках.

Приклади успішних публічних заходів для бібліотек на європейську тематику.

 


Iнші сценарії заходів
Представництво ЄС в Україні люб’язно запрошує молодих українців – школярів 7-13 років на публічний захід «Відкрий для себе Європу за 100 хвилин».
В рамках проекту для бібліотек «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» хочемо поділитися ще одним сценарієм брейн-рингу. Цільова група - підлітки 13-14 років.
6 червня 2019 року Представництво ЄС провело публічний захід/інтерактивну гру «Відкрий для себе Європу за 100 хвилин» для дітей та підлітків в приміщенні Сєвєродонецької міської бібліотеки для юнацтва ім. Й. Курлата.