«Відкрий для себе Європу за 100 хвилин» у Сєвєродонецьку

6 червня 2019 року Представництво ЄС провело публічний захід/інтерактивну гру «Відкрий для себе Європу за 100 хвилин» для дітей та підлітків в приміщенні Сєвєродонецької міської бібліотеки для юнацтва ім. Й. Курлата.

«Відкрий для себе Європу за 100 хвилин» - це інтерактивна гра, яка допомогла учасникам в інтерактивний спосіб покращити знання про історію створення ЄС, її географію та історію, культурне та гастрономічне життя, а також відчути а розвинути командний дух. У заході взяло участь 34 учасника від 7 до 13 років.

Після гри всі отримали цінні сувеніри та призи від Представництва ЄС та з’їли традиційну європейську піццу). Всі зашилися щасливі та задоволені.

Публічна подія відбулася в м. Сєвєродонецьку у Сєвєродонецькій міській бібліотеці для юнацтва ім. Й. Курлата

Із відгуків учасників:

  • «Я вперше беру участь у такому заходу. Для мене це було дуже захопливо, сто хвили пролетіли дуже швидко».
  • «Мені будо дуже цікаво, я дізнався для себе багато нового. Час пройшов і корисно і весело, ми дізнавалися багато цікавого просто граючись. Мені особливо сподобалися інтерактивні завдання».Захід відбувався в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».

 В додатках в можете ознайомитися із сценарієм заходу та презентаціює.

Скачать //Scenario_Open_Europe.pdf
Скачать //Open_Europe.pdf

Використовуючи ці матеріали Ви зможете провести подібні заходи у ваших бібліотеках.

Приклади успішних публічних заходів для бібліотек на європейську тематику.

 


Iнші сценарії заходів
23 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для школярів Черкащини інтерактивний квест «Подорож Європою». Захід відбувся в Черкаській обласній бібліотеці для дітей.
В рамках проекту для бібліотек «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» хочемо поділитися ще одним сценарієм брейн-рингу. Цільова група - підлітки 13-14 років.
27 вересня 2019 року Представництво ЄС в Україні провело для підлітків Харківщини захід «Подорож Європою». Захід відбувся в Харківській обласній бібліотеці для дітей.