Нові можливості для бібліотек Сходу та Півдня України від Представництва ЄС

  п'ятниця, 15 березня 2019 34

15 березня 2019 року в м. Суми у обласній бібліотеці для дітей в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва України» відбувся тренінг для керівників та методистів бібліотек Східних та Північних регіонів України.

Особливістю тренінгу стала його практична складова. Учасники отримали актуальні знання та практичні кейси з питань діяльності ЄС, його інституцій, взаємовідносин Україна-ЄС, дізналися про можливості для бібліотек щодо співпраці в рамках платформи Euroquiz.org.uа та інших проектів Представництва для молоді, змогли обмінятися досвідом з реалізації публічних заходів з європейської тематики, отримали нові контакти та знайомства.
Проект «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» допомагає обласним бібліотекам для дітей і юнацтва, районним бібліотекам та бібліотекам в ОТГ України отримати інформаційні матеріали та публікації Представництва ЄС в Україні; стати учасниками тренінгів з питань ЄС; отримати підтримку у проведенні тематичних публічних заходів у бібліотеках та громаді.

© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.