Уряд схвалив Стратегію імплементації положень директив Європейського Союзу у сфері поштових та кур’єрських послуг

 16.02.2018   16:40 EUVPБлог
Її задача – адаптація українського законодавства до законодавства ЄС. Це сприятиме лібералізації та взаємному доступу на ринки України та Європейського Союзу, а також повне виконання Україною міжнародних зобов’язань у сфері поштових та кур’єрських послуг відповідно до міжнародних договорів у цій сфері.

14 лютого 2018 р. Кабінетом Міністрів України схвалено Стратегію імплементації положень директив Європейського Союзу у сфері поштових та кур’єрських послуг («дорожню карту»).

Основним завданням Стратегії є адаптація національного законодавства до законодавства Європейського Союзу, що сприятиме лібералізації та взаємному доступу на ринки України та Європейського Союзу, а також повне виконання Україною міжнародних зобов’язань у сфері поштових та кур’єрських послуг відповідно до міжнародних договорів у цій сфері.

Реалізація Стратегії має здійснюватися шляхом розроблення та впровадження проектів нормативно-правових актів, що відповідає змісту Угоди про асоціацію, оскільки саме впровадження та застосування права ЄС визначено індикатором виконання зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію. Відповідно до статті 114 Угоди про асоціацію, Україна забезпечує, щоб існуючі закони та майбутнє законодавство в сфері поштових та кур’єрських послуг поступово досягли сумісності з acquis ЄС.

Крім того, Стратегія узгоджується з положеннями Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, відповідно до якого одним з ключових показників ефективності у сфері поштових та кур’єрських послуг є прийняття Комітетом асоціації між Україною та ЄС у торговельному складі рішення щодо поетапного взаємного надання доступу до ринків державних контрактів на закупівлю робіт і послуг, а також набуття повного режиму внутрішнього ринку за принципом взаємності.


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.