У національних інтересах України модернізувати свою країну, але це не можливо без стимулів європейської інтеграції

 28.02.2018   16:00 EUVPБлог
2018 рік стане роком важкої роботи з реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Угода про асоціацію між Україною та ЄС є дорожньою картою змін. Україна з часів Майдану досягла істотного прогресу і продовжує це робити, незважаючи на російську агресію. Сьогодні ми не маємо права втрачати історичний шанс, який отримали, і зобов'язані ухвалювати складні, але важливі рішення для майбутнього нашої країни.

Системні напрацювання торік створили необхідні передумови для прогресу реформ в Україні, та поінформувала про основні досягнення з реформування країни, зокрема, про судову, пенсійну, енергетичну, освітню реформи, реформу сфери охорони здоров’я, державного управління, про приватизацію та децентралізацію. В рейтингу сприятливості ведення бізнесу, який щорічно робить Світовий банк, Україна піднялася з 112 місця в 2013 році на 76 місце.

За результатами 2017 року, ЄС закріпився як основний торговельний партнер України.

Ми впевнені, що схвалення даного документу сприятиме прискоренню ухвалення необхідного законодавства в рамках дії Угоди про асоціацію. Серед наших пріоритетних сфер на цей рік – реформи у фінансовій сфері, дерегуляція, створення сприятливих умов для ведення бізнесу та цифрова реформа. Проте основна увага буде приділятися посиленню антикорупційної політики». 

В національних інтересах України модернізувати свою країну. Але Україна не може це робити без стимулів європейської інтеграції. Серед пріоритетних цілей євроінтеграції на найближче майбутнє вона назвала інтеграцію в Європейський митний союз, європейський цифровий та енергетичний ринки, спільний повітряний простір.

Більше тут: http://bit.ly/2CnYhjz


Інші пости


Швидкий перехід

© 2015—2019 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.