26.03.2018   16:30
EUVP

Підписання контракту двох державних аеропортів "Бориспіль" і "Львів" з компанією Ryanair - це величезний цивілізаційний крок України вперед. Тепер українці матимуть можливість дешево і за чудовим маршрутом відвідати європейські держави.

Я дуже вдячний за підтримку президента України, який чітко поставив мету минулого року, що авіаперевезення мають бути дешевими. Це нам дуже допомогло як Міністерству інфраструктури, адже ми ще з 2016 року послідовно проваджуємо принцип, що не повинно бути ручного регулювання чиновниками як авіаційної, так і інших сфер. Всі процедури є прозорими, без монопольного втручання тих, чи
інших гравців. Це дало свій результат, другий рік поспіль ми маємо ріст авіаційних перевезень в Україні та за межами 30%. Наступним кроком стало здешевлення авіаквитків і підписання контракту двох державних аеропортів "Бориспіль" і "Львів" з компанією Ryanair. Це величезний цивілізаційний крок України вперед. Українці тепер матимуть можливість дешево і за чудовим маршрутом відвідати європейські держави бодай на вихідні. Вартість квитка починається з 300 грн і не буде дорогою більше ніколи - найкращий показник цього.

Сьогодні ми вітаємо також повернення на український ринок компанії Swissair. Це найкраща компанія Європи і приємно, що вони відкривають маршрут до аеропорта Цюрих, який є одним з найкращим аеропортів світу. Це збільшення досвіду українців для подорожей і для європейських туристів, а також бізнесменів.

Я вважаю, що це початок, я щиро зичу їм успішних маршрутів, а усім нам подальшого розвитку авіаційного ринку України. Лише 5% українців здійснюють подорожі літаком, наша мета - мінімум 25-30%.

Більше читайте тут: https://prm.ua/eksklyuzivno-volodimir-omelyan-pro-aviareysi-v-ukrayini/